Εμφύτευση DHI

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

paris8989

Member
Με φως δωματιου ειναι, εγω το ξερα οτι κατι θα βρειτε
Κ εχουν περασει 3 μιση μηνες.Στους 6 φαινεται το αποτελεσμα αλλα στη περίπτωση μου παει τραίνο
Screenshot_2022-04-05-13-00-19-737_com.miui.gallery.jpg
 

aeratos28

Just aeratos
Τώρα ναι,βέβαια..φάνηκε η διαφορά..τραίνο δε λες τπτ.! Είναι το παλιό όμως,ο Μουτζούρης που λέγανε,αλλά δεν παύει να είναι τρένο ,με ε( λόγω Μπαμπινιώτη)..τα πιστεύεις αυτά που λες ρε Πάρη η είσαι το μεγαλύτερο τρολακι ever?
 

paris8989

Member
Τώρα ναι,βέβαια..φάνηκε η διαφορά..τραίνο δε λες τπτ.! Είναι το παλιό όμως,ο Μουτζούρης που λέγανε,αλλά δεν παύει να είναι τρένο ,με ε( λόγω Μπαμπινιώτη)..τα πιστεύεις αυτά που λες ρε Πάρη η είσαι το μεγαλύτερο τρολακι ever?
Τραινο κ Τρενο σωστα και τα 2 να ξερεις.Μαλιστα στη πιο προσφατη νεοελληνική γραφεται τρένο*
 

tol

Well-Known Member
2ος μηνας ρε καραφλοκορακες.στον 6 θα ξανα ανεβασω
IMG_20220311_155637_697.jpg

Εν τω μεταξυ, φιλε καραφλοκορακα, ησουν πολυ καλυτερος πριν τη μεταμοσχευση σου.

Στο 2ο μηνα που λογικα βρισκεσαι στο χειροτερο σταδιο (εχει πεσει η πλειονοτητα των μεταμοσχευμενων μαλλιων), ησουν πιο πυκνος απο τωρα.

Και παρολα αυτα εσυ καυχασαι για το δηθεν αποτελεσμα.

Ρε καραφλοκορακα, σου αρεσει να βαυκαλιζεσαι;

Σε ποιο παραλληλο συμπαν ζεις;

Νυχτεριδα εισαι ή τυφλοποντικας και κυκλοφορεις μεσα στα σκοταδια;

Τι φωτογραφιες ειναι αυτες που ανεβαζεις; Στο απολυτο σκοταδι;

Για ποιο λογο; Ετσι απλα για να κοροϊδευεις τον εαυτο σου και να το παιζεις "μαλλιας" αποκαλωντας τους αλλους (που εχουν το τριπλασιο μαλλι απο το δικο σου) "καραφλοκορακες";

Αποβαλλε τα αισθηματα κατωτεροτητας και κομπλεξισμου που σε διακρινουν. Μαθε να απευθυνεσαι στους αλλους με ευγενεια και ηθος, χωρις να τους υποτιμας και να τους ειρωνευεσαι.

Βγαλε, επιτελους, καθαρες φωτογραφιες. Ανεβασε φωτογραφιες πριν απο τη μεταμοσχευση, ωστε να υπαρχει μετρο συγκρισης. Ασε τις καυχησιολογιες περι "αλογοουρων" και "καραφλοκορακων". Αντικρυσε καταματα την πραγματικοτητα και μη ζεις στον κοσμο σου (εναν κοσμο οπου η αγενεια και η θρασυτητα ζουν και βασιλευουν).
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πάντως αυτό με τις σκοτεινές φώτο και το ότι δεν επιτρέπεται η καλύτερη ανάλυση (????) θυμίζει λίγο την παιδική συζήτηση '' Έχεις γκόμενά ρε; , "Εννοείται ρε αλλα ειναι από το χωριό δεν την ξέρεις ''. Πάρη δεν ζήτησε κάνεις βίντεο 4κ στα 240 hz, μια φώτο που να φαίνονται τα βασικά έστω.
 

Denvi

Well-Known Member
Βρε Παρη μην τα παιρνεις ολα προσωπικα. Μεχρι κι εγω ξερω οτι αυτες οι φωτογραφιες δεν ειναι καταλληλες. Αν υποθεσουμε οτι ολα πηγαν καλα, μονο μπραβο για την επιλογη σου θα ακουσεις. Αν παλι οχι, ειναι κριμα να μην εχεις αυτην την πληροφορια, γιατι θα εχεις πεσει θυμα και θα το αγνοεις. Αλλο το αν εισαι εσυ ικανοποιημενος, που σου το ευχομαι, και αλλο το αν εχεις παρει το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα, που επισης σου το ευχομαι. Δες ενδεικτικα στα πιο προσφατα εστω νηματα τι φωτογραφιες πρεπει να ανεβασεις.
 

paris8989

Member
Προβολή συνημμένου 47804
Εν τω μεταξυ, φιλε καραφλοκορακα, ησουν πολυ καλυτερος πριν τη μεταμοσχευση σου.

Στο 2ο μηνα που λογικα βρισκεσαι στο χειροτερο σταδιο (εχει πεσει η πλειονοτητα των μεταμοσχευμενων μαλλιων), ησουν πιο πυκνος απο τωρα.

Και παρολα αυτα εσυ καυχασαι για το δηθεν αποτελεσμα.

Ρε καραφλοκορακα, σου αρεσει να βαυκαλιζεσαι;

Σε ποιο παραλληλο συμπαν ζεις;

Νυχτεριδα εισαι ή τυφλοποντικας και κυκλοφορεις μεσα στα σκοταδια;

Τι φωτογραφιες ειναι αυτες που ανεβαζεις; Στο απολυτο σκοταδι;

Για ποιο λογο; Ετσι απλα για να κοροϊδευεις τον εαυτο σου και να το παιζεις "μαλλιας" αποκαλωντας τους αλλους (που εχουν το τριπλασιο μαλλι απο το δικο σου) "καραφλοκορακες";

Αποβαλλε τα αισθηματα κατωτεροτητας και κομπλεξισμου που σε διακρινουν. Μαθε να απευθυνεσαι στους αλλους με ευγενεια και ηθος, χωρις να τους υποτιμας και να τους ειρωνευεσαι.

Βγαλε, επιτελους, καθαρες φωτογραφιες. Ανεβασε φωτογραφιες πριν απο τη μεταμοσχευση, ωστε να υπαρχει μετρο συγκρισης. Ασε τις καυχησιολογιες περι "αλογοουρων" και "καραφλοκορακων". Αντικρυσε καταματα την πραγματικοτητα και μη ζεις στον κοσμο σου (εναν κοσμο οπου η αγενεια και η θρασυτητα ζουν και βασιλευουν).
βρε καραφλομπέκατσε αρχόσχολε,τι τρενο ειναι αυτο που γραψες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

paris8989

Member
Πάντως αυτό με τις σκοτεινές φώτο και το ότι δεν επιτρέπεται η καλύτερη ανάλυση (????) θυμίζει λίγο την παιδική συζήτηση '' Έχεις γκόμενά ρε; , "Εννοείται ρε αλλα ειναι από το χωριό δεν την ξέρεις ''. Πάρη δεν ζήτησε κάνεις βίντεο 4κ στα 240 hz, μια φώτο που να φαίνονται τα βασικά έστω.
Screenshot_2022-04-05-15-06-53-730_com.facebook.orca.jpg

πριν την εμφύτευση
 

tol

Well-Known Member
Άναψε κανα φως Πάρη, σε τέτοια συσκότιση εσύ και ο δράκουλας θα βγάζατε φώτο :p:p

Μα, αν ανοιξει κανενα φως, φιλε Flag, θα αποδειχθει περιτρανα οτι ειναι ενας φαφλατας που καυχιεται για το μαλλι που δεν εχει. Κοροϊδευει τους αλλους και τους χαρακτηριζει "καραφλοκορακες" και "καραφλομπεκατσους", ενω στην πραγματικοτητα ο ιδιος ειναι εμπλεος κομπλεξισμου και συμπλεγματων κατωτεροτητας.

Να...ανεβαζω λιγο την φωτεινοτητα των θεοσκοτεινων φωτογραφιων του...
IMG_20220405_150330.jpg


IMG_20220405_150216.jpg



Δειτε πως ηταν πριν τη μεταμοσχευση και πως ειναι τωρα που υπερηφανευεται για την αλογοουρα του!!!

Καμια διαφορα απο την κατασταση πριν τη μεταμοσχευση.
 

aeratos28

Just aeratos
Άρχισε τα βρε Πάρη η denvi,αυτό ήταν,κουβέντα ο Πάρης..τσιμουδια,και like της έκανε.χαχαχαχαχα
Πάρη μην ακούς κανέναν εσύ,το στόχο σου μόνο για την αλογοουρά.ξεκινα ψάξιμο για στέκα η λαστιχακια
Βρε Παρη μην τα παιρνεις ολα προσωπικα. Μεχρι κι εγω ξερω οτι αυτες οι φωτογραφιες δεν ειναι καταλληλες. Αν υποθεσουμε οτι ολα πηγαν καλα, μονο μπραβο για την επιλογη σου θα ακουσεις. Αν παλι οχι, ειναι κριμα να μην εχεις αυτην την πληροφορια, γιατι θα εχεις πεσει θυμα και θα το αγνοεις. Αλλο το αν εισαι εσυ ικανοποιημενος, που σου το ευχομαι, και αλλο το αν εχεις παρει το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα, που επισης σου το ευχομαι. Δες ενδεικτικα στα πιο προσφατα εστω νηματα τι φωτογραφιες πρεπει να ανεβασεις.
 

Denvi

Well-Known Member
Άρχισε τα βρε Πάρη η denvi,αυτό ήταν,κουβέντα ο Πάρης..τσιμουδια,και like της έκανε.χαχαχαχαχα
Πάρη μην ακούς κανέναν εσύ,το στόχο σου μόνο για την αλογοουρά.ξεκινα ψάξιμο για στέκα η λαστιχακια
Χαχαχαχ και σε σενα εκανε φιλε μου αερατε
Εγω πιστευω οτι ο Παρης μπορει να ειναι στρεσαρισμενος με την ολη φαση του μαλλιου, οπως οι περισσοτεροι, τον παρεσυρε το αγχος, ο ενθουσιασμος του να κανει αμεσα μμ και δεν εδωσε αρκετο χρονο στο φορουμ ωστε να καταλαβει οτι δεν το παιζει κανενας γιατρος, αλλά ουσιαστικα ολοι ειναι εδω για να βοηθησουν παραθετοντας ο καθενας την αποψη του και τη γνωση του απο μελετες, ερευνες και προσωπικες εμπειριες. Και ο γραπτος λογος κανει δυσκολοτερη την ερμηνεια των λεγομενων :) Μπηκε φορτσατος να πει ειμαι πανετοιμος, παω καρφι εκει και κατερρευσε ολο το πλανο
 

Flag17

Well-Known Member
Χαχαχαχ και σε σενα εκανε φιλε μου αερατε
Εγω πιστευω οτι ο Παρης μπορει να ειναι στρεσαρισμενος με την ολη φαση του μαλλιου, οπως οι περισσοτεροι, τον παρεσυρε το αγχος, ο ενθουσιασμος του να κανει αμεσα μμ και δεν εδωσε αρκετο χρονο στο φορουμ ωστε να καταλαβει οτι δεν το παιζει κανενας γιατρος, αλλά ουσιαστικα ολοι ειναι εδω για να βοηθησουν παραθετοντας ο καθενας την αποψη του και τη γνωση του απο μελετες, ερευνες και προσωπικες εμπειριες. Και ο γραπτος λογος κανει δυσκολοτερη την ερμηνεια των λεγομενων :) Μπηκε φορτσατος να πει ειμαι πανετοιμος, παω καρφι εκει και κατερρευσε ολο το πλανο
Για μαλλί δεν ξέρω αλλά στην περαση στο γυναικείο στοιχείο του φορουμ φαίνεται να είναι δυνατός ο Paris :p :p
 

paris8989

Member
Άρχισε τα βρε Πάρη η denvi,αυτό ήταν,κουβέντα ο Πάρης..τσιμουδια,και like της έκανε.χαχαχαχαχα
Πάρη μην ακούς κανέναν εσύ,το στόχο σου μόνο για την αλογοουρά.ξεκινα ψάξιμο για στέκα η λαστιχακια
καταρχας δεν ηξερα η Denvi ειναι κοπελα, πατησα like γιατι μου αρεσε και ο τροπος που μου γραψε αλλα και αυτα που μου ειπε. Παιδια μια τελεια να γραψω ,θα βρειτε να πειτε.Τελος πάντων στο θεμα μας,κατα το Μαϊ θα ανεβασω φωτο με αλογοουρα,σας θελω Ready, τελος να προσθεσω οτι οπως οταν ξεκινησα την αραιωση δεχτηκα σχολια απο γνωστους κ φιλους,του τυπου((τ επαθαν τα μαλλια σου)) ,πλεον δεχομαι σχολια οπως ((καμια σχέση με παλια, μια χαρα εισαι κ τετοια)), εφοσον δεχτηκα τα αρχικα σχόλια,δεχομαι κ αυτα τωρα. Και οντως ετσι ειναι οσο κ αν ενοχλει κατι αερατους εδω μεσα, το μαλλι μου απο κοντα ειναι η μερα με τη νυχτα σε σχεση με το πως ηταν. Τωρα αν εσας σας ενοχλει που ειτε με αραιωση ειτε χωρις ,ειτε με μαλλια ειτε χωρις εγω θα συνεχισω να εχω πηγαιο χιουμορ σε συνδιασμο black humor με πινελιες εξυπναδας και αυτοσαρκασμου, προβλημα σας.Δεν αναφερομαι σε ολους, γιατι όντως εντόπισα εδω μεσα ανθρώπους,που το προβλημα τους δεν ηταν αν ενας αγνωστος τους ειπε Καραφλοκορακες στο ίντερνετ.Εν κατά κλειδι παρτε χαρτί κ στυλο(ή μολυβι για όσους χρησιμοποιούν γομα) ,σημειώστε 3 λεξεις, Μαιος-Αλογουρά-καλοκαλοκαιρακι
 
Μπλουζα