ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΤΗΣ DHI ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Άκης

Administrator
Μήπως γιατί όταν έγινε το poll, τα μέλη αυτά (που την κράζουν) δεν ήταν μέλη? Γι'αυτό και είπα ότι το νέο poll "τρέχει" και τα αποτελέσματα του θα ληφθούν υπόψιν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
Γιατί αγαπητέ, είπα εγώ ποτέ ότι θα πρέπει κανείς να περιμένει αγάπη από τις εταιρίες; Καμία μα καμία εταιρία πουθενά στον κόσμο ΔΕΝ έχει αγάπη προς κανέναν πελάτη της, απλά.

Δεν είπα ότι είπες κάτι τέτοιο, το σχόλιο μου αφορούσε καθαρά προσωπική άποψη..


Αλλά δεν μπορείτε να καταλάβετε ένα πράγμα. Ο νόμος δεν επιτρέπει να λέμε πράγματα, αν δεν μπορούμε να το αποδείξουμε. Δεν είναι revivogen που το κράζουμε άφοβα και σιγά τώρα μην κάτσει ο Αμερικάνος να δει τι λένε στην Ελλάδα για το προϊόν του. Εδώ το forum το διαβάζουν και είναι καλά ενήμεροι για το τι γράφετε.

Γνωρίζω πολύ καλά τα "περι" νόμου και το πόσο καλά κρύβονται πίσω από την μάσκα του πολλοί.. και δεν νομίζω να είπα κάτι που να προσέβαλε την εν λόγο εταιρία..

Αλλά για εξήγησε μου εσύ ένα πράγμα.
Ας πούμε ότι έχουμε ένα θέμα, στο οποίο μιλάμε για την εταιρία "klain-main" και ξαφνικά 2 μέλη, ο "Chs" και ο "iAmaHater" αρχίζουν να την "κράζουν". Πως μπορώ εγώ να γνωρίζω ότι ο Chs ήταν όντως πελάτης της εταιρίας και δοκίμασε τις υπηρεσίες της ενώ ο άλλος δεν ήταν; Οπότε, για να είμαι καλυμμένος, ή θα σβήνω όλα τα "επικίνδυνα" (για το forum) σχόλια, ή θα πρέπει το μέλος που όντως ήταν πελάτης να μας αποδείξει ότι ήταν πελάτης, ανεβάζοντας στο forum μια απόδειξη των υπηρεσιών (με σβησμένα εννοείται τα στοιχεία του). So simple.


Φυσικά και έχεις δίκιο.. δεν μπορείς να γνωρίζεις αν ήμουν πελάτης η όχι, αν θεωρείς όμως το να εκφέρω την γνώμη μου με τα όσα έχω δει από συνανθρώπους μου και για το όλο σύστημα των εταιριών επικίνδυνο για το φορουμ, εννοείται μπορείς να τα σβήσεις.. Επίσης πολύ σωστό αυτο που είπες να ανεβάζουν τα μέλη μια απόδειξη υπηρεσιών από την εταιρία.

Αλλά επειδή δεν απαιτώ όλα τα μέλη να πάνε να πληρώσουν στην κάθε εταιρία για να έχουν αποδείξεις, μπορούν να λένε την άποψη τους όμορφα και απλά. Δηλαδή, αντί να λένε "εκεί στην klain-main είναι όλοι αλήτες, απατεώνες και χασάπηδες" μπορούν να λένε "δεν πιστεύω ότι δεν θα έχουν το αναμενόμενο αποτέλεσμα".

Νομίζω το είπες γενικά αυτό.. διότι πουθενά δεν αποκάλεσα αλήτες - απατεώνες και χασάπηδες κανέναν συγκεκριμένα..

Με λίγα λόγια, η άποψη σας παραμένει σεβαστή, όποια και να είναι, αρκεί να είναι με ήπιους τόνους. Το αν κάποιος έχασε λεφτά όπως λες, δεν μπορώ να το λύσω εγώ, ούτε να του δώσω τα λεφτά και τον χρόνο του πίσω. Εγώ μπορώ όμως να τον αφήσω να πει την ιστορία του προς τα έξω.

Αυτό και μόνο είναι αρκετό ;)


Τώρα για την δημοκρατία που λες στο τέλος, μάλλον θα εννοείς την ίδια που σε κλείνει μέσα για 500€ χρέος, την ώρα που οι χρωστούντες εκατομμύρια γλεντάνε έξω.


Ναι γιαυτή μιλάω.. που όλοι μπορούν να πουν ότι θέλουν "ελεύθερα" αλλά κανείς δεν έχει το δικαίωμα να μιλήσει..
 

MANKAR

Active Member
Admin είπε:
Μήπως γιατί όταν έγινε το poll, τα μέλη αυτά (που την κράζουν) δεν ήταν μέλη? Γι'αυτό και είπα ότι το νέο poll "τρέχει" και τα αποτελέσματα του θα ληφθούν υπόψιν.

απο την αρχη επρεπε ομως να ξεκινησει να μηδενιζοταν και οχι να προστεθουν οι πρού΄γουμενοι ψηφοι!!!
 

lab_rat

Member
MANKAR είπε:
κυριε admin απαντησε μου σε αυτο , γιατι λετε οτι τα μελη ζητησαν εκπροσωπιση αυτης της εταιρειας ενω βλεπω οτι 10 σελιδες του συγκεκριμενου ποστ μονο αρνητικα σχολια δεχεται και μολις 3-4 ατομα ειναι υπερ και συνεχως την υπερασπιζονται???που ειναι οι υπολοιποι 50 ψηφοι ατομα μελη να συμετεχουν στο θεμα αφου το ζητησαν ,εξαφανιστηκανε εξωγιηνοι τα απαγαγανε??????
Ίσως απλά δε θέλουν να συμμετάσχουν αυτό το θέατρο του παραλόγου που εξελίσσεται σε αυτό το ποστ! Εγώ πάντως είχα ψηφίσει υπέρ και δε με απήγαγε κανείς!
Όλοι αυτοί οι "εξαφανισμένοι" εκφράσαμε την άποψη μας μια φορά με συγκεκριμένο τρόπο. Εσύ εδώ προσπαθείς να την επιβάλεις και όλοι οι υπόλοιποι απλά δεν έχουν καμία διάθεση να αντιπαρατεθούν.
 

MANKAR

Active Member
Fenimore είπε:
MANKAR είπε:
απο την αρχη επρεπε ομως να ξεκινησει να μηδενιζοταν και οχι να προστεθουν οι πρού΄γουμενοι ψηφοι!!!

Για πιο λόγο να γίνει αυτό?

διοτι απο την παλια ψηφοφορια δεν βλεπω τα ατομα με τους 50 ψηφους να συμμετεχουν στο ποστ και οτι πιο πολυ αρνητικα σχολια βλεπω αρα θα ηταν καλο να γινει η ψηφοφορια απο την αρχη!!!μια γνωμη ειναι καντε οτι θελεται εγω εξαλου δεν θα ξαναασχοληθω ουτε θα ερθω σε αντιπαραθεση , αραια και που σαν απλος θεατης!!!


lab_hair είπε:
MANKAR είπε:
κυριε admin απαντησε μου σε αυτο , γιατι λετε οτι τα μελη ζητησαν εκπροσωπιση αυτης της εταιρειας ενω βλεπω οτι 10 σελιδες του συγκεκριμενου ποστ μονο αρνητικα σχολια δεχεται και μολις 3-4 ατομα ειναι υπερ και συνεχως την υπερασπιζονται???που ειναι οι υπολοιποι 50 ψηφοι ατομα μελη να συμετεχουν στο θεμα αφου το ζητησαν ,εξαφανιστηκανε εξωγιηνοι τα απαγαγανε??????
Ίσως απλά δε θέλουν να συμμετάσχουν αυτό το θέατρο του παραλόγου που εξελίσσεται σε αυτό το ποστ! Εγώ πάντως είχα ψηφίσει υπέρ και δε με απήγαγε κανείς!
Όλοι αυτοί οι "εξαφανισμένοι" εκφράσαμε την άποψη μας μια φορά με συγκεκριμένο τρόπο. Εσύ εδώ προσπαθείς να την επιβάλεις και όλοι οι υπόλοιποι απλά δεν έχουν καμία διάθεση να αντιπαρατεθούν.

εχεις δικιο φιλαρακι αλλα εσεις που την ψηφισατε δεν ειδα να της κανετε καμια ερωτηση τωρα 10 σελιδες !!!!δεν σε απηγαγε εσενα κανεις διοτι μπορει να μπερδευτηκε διοτι οπως ξερεις και οι εξωγιηνοι εχουν μια καραφλααα νααα!!!!
 

$$$

New Member
lab_hair είπε:
MANKAR είπε:
κυριε admin απαντησε μου σε αυτο , γιατι λετε οτι τα μελη ζητησαν εκπροσωπιση αυτης της εταιρειας ενω βλεπω οτι 10 σελιδες του συγκεκριμενου ποστ μονο αρνητικα σχολια δεχεται και μολις 3-4 ατομα ειναι υπερ και συνεχως την υπερασπιζονται???που ειναι οι υπολοιποι 50 ψηφοι ατομα μελη να συμετεχουν στο θεμα αφου το ζητησαν ,εξαφανιστηκανε εξωγιηνοι τα απαγαγανε??????
Ίσως απλά δε θέλουν να συμμετάσχουν αυτό το θέατρο του παραλόγου που εξελίσσεται σε αυτό το ποστ! Εγώ πάντως είχα ψηφίσει υπέρ και δε με απήγαγε κανείς!
Όλοι αυτοί οι "εξαφανισμένοι" εκφράσαμε την άποψη μας μια φορά με συγκεκριμένο τρόπο. Εσύ εδώ προσπαθείς να την επιβάλεις και όλοι οι υπόλοιποι απλά δεν έχουν καμία διάθεση να αντιπαρατεθούν.


έχει δίκιο ο mankar ;) kai οποιος ψηφίζει πρέπει να γραφει από κάτω ... για λόγους διαφάνειας.... ;) και δεν επιτίθεται ο mankar εσείς του επιτίθεστε ...
 

lab_rat

Member
MANKAR είπε:
εχεις δικιο φιλαρακι αλλα εσεις που την ψηφισατε δεν ειδα να της κανετε καμια ερωτηση τωρα 10 σελιδες !!!!δεν σε απηγαγε εσενα κανεις διοτι μπορει να μπερδευτηκε διοτι οπως ξερεις και οι εξωγιηνοι εχουν μια καραφλααα νααα!!!!
Δόξα το θεό ακόμα έχω μαλλί! Εγω θέλω να υπάρχει το θέμα αυτό για να κάνω κάποια ερώτηση όταν το θελήσω. Το αν θα το κάνω αύριο σε 1 μήνα η σε 5 χρόνια είναι δικό μου θέμα. Ελπίζω πάντως αν έρθει η ώρα που θα χρειαστεί, να έχει σταματήσει το τρολαρισμα!


$$$ είπε:
οποιος ψηφίζει πρέπει να γραφει από κάτω ... για λόγους διαφάνειας.... ;)
Το είχα κάνει και είχα αιτιολογήσει κιόλας. Αλλα δε συμφωνώ!!
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
MANKAR είπε:
διοτι απο την παλια ψηφοφορια δεν βλεπω τα ατομα με τους 50 ψηφους να συμμετεχουν στο ποστ και οτι πιο πολυ αρνητικα σχολια βλεπω αρα θα ηταν καλο να γινει η ψηφοφορια απο την αρχη!!!μια γνωμη ειναι καντε οτι θελεται εγω εξαλου δεν θα ξαναασχοληθω ουτε θα ερθω σε αντιπαραθεση , αραια και που σαν απλος θεατης!!!

Όπως είπα βαρύτητα έχουν μόνο οι ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΟΙ ΨΗΦΟΙ ΜΕ POST. Οι no-name 50 ψήφοι εμένα δεν μου λένε κάτι.

Στην ονομαστική ψηφοφορία με ποστ, και πάλι τα άτομα που θέλουν τους εκπροσώπους κλινικών υπερτερούν από τα άτομα που δεν τους θέλουν. Οπότε δεν έχει κανένα νόημα να ξαναγίνει το Poll.
 

Hopefull

New Member
Εγω θα ελεγα πολυ απλα να γινει ενα poll αν τα μελη θελουν την συγκεκριμενη εταιρια εδω μεσα. Το αλλο poll ηταν γενικα για εκπροσωπους και δεν ειναι το ιδιο, εμενα προσωπικα αν μου πεις π.χ. αν θελω εδω μεσα καποιον γιατρο που ειναι σε ολα τα forum παγκοσμιως με πολλες καλες μαρτυριες θα σου πω ναι. Αν μου πεις απο την αλλη αν θελω εταιριες που δεν ξερω ποιοι ειναι οι γιατροι τους θα σου πω οχι. Ειναι διαφοροι παραγοντες...

Μια ιδεα θα ηταν να μπορουσαμε να εχουμε εκπροσωπους απο δω και μπρος, αλλα θα πρεπει η πλειοψηφια των μελων να τους δεχτει! Μετα σαν δημοκρατια κανενας δεν θα μπορει να πει τιποτα και δεν θα υπηρχαν καυγαδες...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Leonidas

New Member
Είναι απλό. Να δημιουργηθεί τομέας με αντιπροσώπους ιατρών και εταιρειών, ο καθένας τους να ανεβάζει φωτογραφίες και video και να απαντούν σε ερωτήσεις ενδιαφερομένων. Τα λόγια με αφήνουν παγερά αδιάφορο.
 

MANKAR

Active Member
Leonidas είπε:
Είναι απλό. Να δημιουργηθεί τομέας με αντιπροσώπους ιατρών και εταιρειών, ο καθένας τους να ανεβάζει φωτογραφίες και video και να απαντούν σε ερωτήσεις ενδιαφερομένων. Τα λόγια με αφήνουν παγερά αδιάφορο.

αυτο το κανουν ειδη σε σελιδες που εχουν αυτες οι εταιρειες στο ιντερνετ , γιατι να κανουν το ιδιο και εδω στο φορουμ??θα κουραστεις δλδ να ανοιξεις μια νεα σελιδα στο browser και να μπεις στο site τους???
 

dim74

Member
ετσι παιδια να τηρουμε τα λογια μας πως δεν θα ξαναασχοληθουμε με το θεμα!απολυτη συνεπεια λογων και πραξεων!
που ειδες να το κανουν αυτο?για δειξε μας μια σελιδα τους που απαντουν σε ερωτησεις απευθειας,λυνουν αποριες κι ολα αυτα να τα βλεπει χιλιαδες κοσμος?
 

MANKAR

Active Member
dim74 είπε:
ετσι παιδια να τηρουμε τα λογια μας πως δεν θα ξαναασχοληθουμε με το θεμα!απολυτη συνεπεια λογων και πραξεων!
που ειδες να το κανουν αυτο?για δειξε μας μια σελιδα τους που απαντουν σε ερωτησεις απευθειας,λυνουν αποριες κι ολα αυτα να τα βλεπει χιλιαδες κοσμος?

στη σελιδα τους εχουν mail επικοινωνιας και τηλ . ετσι μπορει ο καθενας να ρωτησει οτι θελει!!φωτος και αποτελεσματα εχουν επισης στην σελιδα τους αρα γιατι να τις κανουν αντιγραφη επικοληση απο την στιγμη που μπορεις να μπεις και να τις δεις αμεσως εκει??επισης χιλιαδες κοσμος μπορει να μπει στη σελιδα τους!!αρα για να μην μπαινει ο κοσμος στην σελιδα τους γιατι να θελει να τους φαει εδω στη μαπα??
 

dim74

Member
γιατι πολυ απλα και καταλαβε το εχει διαφορα να κανω μια ερωτηση και να ειναι μεταξυ εμενα και της εταιρειας και διαφορα ολο αυτο να γινεται ενωπιον χιλαδων ανθρωπων!
εχεις δει εσυ σε καμια σελιδα τους να γινεται δημοσιος διαλογος?να απαντουν σε δυσαρεστημενους πελατες δημοσια?
να ομολογουν δημοσια πως σε περιπτωση λαθους αν γινεται εχουν την θεληση να επανορθωσουν?
να περνουν σαν τον παυλο που πηγε στην hdc εκπτωση μισο ευρω το μοσχευμα επι 3000 μοσχευματα 1500 ευρω?για δειξε μου που γινονται ολα αυτα?
 

pavlos

Member
Χαχαχχα, dim74 καλησπέρα,
Δεν ξερω πως σου ήρθε αυτό, μαλλον δικο μου λαθος με την αναφορα των εκπωσεων.
Πρωτον δεν πηγα για διρθωτικη ηταν η πρωτη επεμβαση που εκανα και δεύτερον ηταν 3 euro x 2950 graft =8.850 euro
το εγραψα καθαρα μετα την ερωτηση του kouklos ηταν λαθος που ελεγα εκπτωσεις που πως τι και δεν ειπα απλα την τιμη ηθελα απλα να ειμαι γενικα αναλυτικος .
1.500 euro θα εκανα αλλες 2 τσακ μπαμ full head
 

dim74

Member
pavlos δεν καταλαβες μαλλον...το καθε μοσχευμα στην hdc για fue(ανω των 2500 μοσχευματων) εχει 3,5 ευρω.Εσυ πληρωσες με την προσφορα της souzie Οπως μας ειπες, 3 ευρω το μοσχευμα,με λιγα λογια γλιτωσες 0,5 ευρω το μοσχευμα επι 3000 μοσχευματα 1500 ευρω.Δηλαδη επρεπε να πληρωσεις 10,352 ευρω κι εσυ πληρωσες 8,850,διαφορα 1,502 ευρω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα