Δυσαρεστημενοι απο ΜΜ - Να η ευκαιρια !!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Gio

New Member
pazuzu είπε:
Gio είπε:
krhtikos21 είπε:
και εγώ δεν νομίζω το όνομα τ γιατρού να έχει τόσο σημασία γτ είνια κλινική όχι ιδιώτης.αυτοί σου εξασφαλίζουν εγγύηση μέσω επωνυμίας τους.


pazuzu ανέβασε ρε φίλε ένα αποδεικτικό σε παρακαλώ να δούμε τ διάολο παίζει γτ θα τρελαθούμε στο τέλος

Φίλε Krhtike21, εργάζομαι σε μεγάλη αλυσίδα υπερ-μάρκετ. Το αν εγώ γεμίζω σωστά τα ράφια του καταστήματος το εξασφαλίζει το brand-name της εταιρίας; Προς θεού.. δεν λέω οτι έχεις άδικο! Στον τομέα της ιατρικής-έστω και κοσμητικής σαφώς και η εκάστοτε κλινική εξασφαλίζει ενα πρωτόκολλο, έναν τρόπο κοινής λειτουργίας έστω. Όμως.. το πόσο επαγγελματίας, και το πόσο καλά κάνει κάποιος την δουλειά του είναι θέμα προσωπικό. Η D*I έχει εκπαιδεύσει πάρα πολλούς ιατρούς (μεταξύ αυτών και η γιατρός που έκανε ΜΜ ο rooney) αλλά λίγοι είναι εκείνοι που έχουν μείνει στην αγκαλιά της πολλά χρόνια. Τι θέλω να πω με αυτό; Ότι αν κάποιος δεν είναι καλός στην δουλειά του παίρνει πόδι.. Για αυτό ρωτάω το όνομα του Γιατρού στο papazu. Έτσι θα εξασφαλίσει και την εγκυρότητα της εμπειρίας του.

Μα τι λες άνθρωπέ μου. Τι υπερμάρκετ και ράφια μας λες. Ξέρεις τι σημαίνει πολιτική εταιρίας; Ξέρεις τι σημαίνει προστασία σήματος; Ξέρεις τι σημαίνει brand name; Ξέρεις τι σημαίνει standards; Έχεις ιδέα από επιχειρήσεις γενικότερα; Δηλαδή, σύμφωνα με τη λογική σου, μπορεί ο κάθε μπακάλης να αγοράσει την επωνυμία της εταιρίας D*I και να κάνει μεταμοσχεύσεις χωρίς να έχει ιδέα; Είσαι σοβαρός; Για ποιους εκπαιδευμένους γιατρούς μιλάς όταν υπάρχουν τόσα περιστατικά αποτυχίας στο ενεργητικό της εταιρίας και μας τα λες έτσι όμορφα και παραμυθένια; Παρ'ότι ομολογουμένως η σύγκριση ανάμεσα σε D*I και υπερμάρκετ δεν είναι ιδιαίτερα άστοχη, το όλο σκεπτικό σου είναι λανθασμένο.

Η αναφορά σε ονόματα απαγορεύεται έτσι κι αλλιώς σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ, εκτός αν θέλετε να αλλάξουμε και αυτόν τον κανονισμό εδώ μέσα. Ξαναλέω ότι δεσμεύομαι να ψάξω μόλις επιστρέψω στην έδρα μου για το συμβόλαιο της εταιρίας, έτσι για να βουλώσουν μερικά στόματα εδώ μέσα. Λίγη υπομονή είπαμε.

Κι επειδή κάπου ανέφερες ότι μιλάω εξ ονόματος του κάπα: επί των απόψεων έχεις να πεις τίποτα; Για αυτό που ακούστηκε ότι μέχρι και πριν δύο χρόνια το φόρουμ ήταν τίγκα στα σφαγμένα κεφάλια και στις αποτυχημένες μεταμοσχεύσεις ώσπου η ελληνική κλινική τα «σκούπισε» χρησιμοποιώντας το μακρύ χέρι του νόμου έχεις να πεις τίποτα;

To παράδειγμα ήταν ενδεικτικό για να δείξω οτι ο επαγγελματισμός έγκειται και στο προσωπικό επίπεδο του ατόμου. Αλλά εσυ απο οτι φαίνεται σχολιάζεις μόνο ότι σε συμφέρει φίλε pazuzu. Ενώ παράλληλα δεν απαντάς στις απλές ερωτήσεις που σχετίζονται με την επέμβαση σου. Επίσης, γιατί τόσος μυστικισμός;; Γιατί δεν λες ποιο... παλαιότερο μέλος είσαι, που έχεις να μιλήσεις με τον kapa απο τις 14 ιούνη; Ξέρεις να τα χώνεις στους άλλους αλλά και εσυ έχεις ιστορία και περίεργο παρελθόν.
Σου ξαναλέω, εγώ μαζί σου είμαι, και αν όντως έχεις πρόβλημα θα σε υποστηρίξω. Με αποδείξεις όμως , όχι με λόγια αέρα-πατέρα.

Η αναφορά σε ονόματα γιατρών, εφόσον αποδείξεις οτι σε ανέλαβαν δεν απαγορεύεται καθόλου! Αν θέλεις να προστατέψεις τα μέλη, κάντο επώνυμα..

Όσο για τα σφαγμένα κεφάλια του παρελθόντος, αν και εφόσον ισχύει κάτι τέτοιο.. υπενθυμίζω οτι πέραν της D*I , στην Ελλάδα έδρασαν και δρούν και άλλες κλινικές και ιδιώτες γιατροί. Μεταξύ αυτών η Laser**ne Cli***s και η bergm*nn K**d.
Σταμάτα σε παρακαλώ να τα βλέπεις όλα μονόπλευρα γιατί με κουράζει να αναλώνομαι στα ίδια και τα ίδια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
Η προβολή ονομάτων απαγορεύεται, ακόμη και αποδείξεις να έχει κάποιος, αν δεν κινήσει νομικές διαδικασίες για να είναι καλυμμένος (και με τη σειρά του το forum) δεν θα αναφέρει ολογράφως όνομα. Επίσης ο κανόνας αστερίσκος στα ονόματα και τις επωνυμίες κλινικών, είναι ρητός και δεν αλλάζει.

Και κάτι τελευταίο... δεν σταματάτε την φαγομάρα λέω εγώ;

Φίλε pazuzu μίλα ξανά με τις ανάλογες αποδείξεις, μέχρι τότε σε παρακαλώ σταμάτα να ρίχνεις λάδι στην φωτιά, δεν είπε κανείς ότι έχεις άδικο, δεν λέει κανείς ότι δεν σου έκαναν ζημιά, όμως, απόδειξε το και όλα καλά.


elmajiko είπε:
Ζητούνται πρόβατα για σφαγή!!!

Οι ενδιαφερομενοι να αποστείλουν βιογραφικό στη D*I ή εναλλακτικά στον n094 ή καλύτερα στον συνέταιρο Gio.

Μαζι σου Pazuzu, φτάνει πια η κοροϊδία και η πονηρή κατεύθυνση μέσω του φόρουμ.

Αγαπητέ elmajiiko, κατηγορείς στεγνά ανθρώπους, ότι και να είναι λοιπόν αυτοί που ανέφερες πριν, θα σε ρωτήσω κάτι..

έχεις χειροπιαστή απόδειξη για τις κατηγορίες αυτές;

Παιδιά οκ.. τι να πω.. έχουμε ξεφύγει τελείως.

Αυτό εδώ σου λέει κάτι για από εδώ και πέρα; http://www.hairlossgr.com/forum/thread-223-post-107405.html#pid107405
 

Gio

New Member
elmajiko είπε:
Ζητούνται πρόβατα για σφαγή!!!

Οι ενδιαφερομενοι να αποστείλουν βιογραφικό στη D*I ή εναλλακτικά στον n094 ή καλύτερα στον συνέταιρο Gio.

Μαζι σου Pazuzu, φτάνει πια η κοροϊδία και η πονηρή κατεύθυνση μέσω του φόρουμ.

Εlmajiko για ηρέμησε λίγο. Άντε. Ευγένεια ξε-ευγένεια δεν σου έχω δώσει κανένα δικαίωμα εντάξει; Aρκετά με τις ειρωνείες και τις προσβολές σας. Ήρθαν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
elmajiko είπε:
Μολις παρουν δρομο οι "πλασιεδες" ας παρουμε και εμεις που προσπαθουμε να σωσουμε κανα αθωο, Chs!!!

Και τα φορουμ ειναι για να λεμε τις αποψεις μας οχι να οικονομαμε...

Ο νοων νοειτο!!!

Ναι ε; :chinscratch πες μου που τα οικονομάνε να τα οικονομίσω και εγώ...
Ξέρεις κάτι συγκεκριμένο που δεν ξέρω;

Επίσης ποίος είπε στο forum απαγορεύεται η γνώμη;; Η κατηγορία άνευ αποδείξεων απαγορεύεται αδερφέ! δεν θα τα λέμε ξανά και ξανά. Και αν εσύ θέλεις να προστατευτούν άνθρωποι στο forum μια, εγώ θέλω 10 και το επιβάλει η θέση μου.

Αν εσύ θεωρείς τη δράση μου στο forum άδικη λοιπόν, σου λέω να αρχίσεις να διαβάζεις πάλι γενικά θέματα να καταλάβεις καλύτερα..

Επίσης κάτι τελευταίο...

ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D_ylZqQnFXA[/video]
 

Gio

New Member
elmajiko είπε:
Gio είπε:
elmajiko είπε:
Ζητούνται πρόβατα για σφαγή!!!

Οι ενδιαφερομενοι να αποστείλουν βιογραφικό στη D*I ή εναλλακτικά στον n094 ή καλύτερα στον συνέταιρο Gio.

Μαζι σου Pazuzu, φτάνει πια η κοροϊδία και η πονηρή κατεύθυνση μέσω του φόρουμ.

Εlmajiko για ηρέμησε λίγο. Άντε. Ευγένεια ξε-ευγένεια δεν σου έχω δώσει κανένα δικαίωμα εντάξει; Aρκετά με τις ειρωνείες και τις προσβολές σας. Ήρθαν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα.

Το ψωμι βγαινει δυσκολα παιδια τα "αρνια" ξυπνησαν...

Άσε μας ρε "αμνέ". Πραγματικά μετά βίας κρατάω την ψυχραιμία μου αλλά όχι, δεν θα χρησιμοποιήσω τους χαρακτηρισμούς σας. Πιστεύω, οτι όλοι όσοι συνομίλησαν κάποια στιγμή μαζί μου με ξέρουν και είναι μάρτυρες αν αυτά που μου προσάπτεται ισχύουν ή οχι.
Και εντάξει ο pazuzu, τουλάχιστον με αυτόν υπάρχει ενας υποτυπώδης διάλογος, εσυ ρε elmajiko τι θέλεις τώρα; Πραγματικά δηλαδή... ποιό είναι το πρόβλημα σου;
 

elderberry

New Member
Elmajiko pazzuzu εχουν ενα κοινο: εχουν δικιο.

Gio,n094 εχουν ενα κοινο επισης: εχουν συναψει συμβαση με τη DHI για ποσοστο
απο αυτο που θα πληρωνουν μελη του φορουμ ,αν κατορθωσουν να τους πεισουν για να καταληξουν στη DHI.
Ισως να ξεκινησε απο απλο πελατιλικι και να πηρε στη συνεχεια κανονικες διαστασεις μεσολαβητη.

ETΣΙ ΕΙΝΑΙ.
 

n094

Active Member
elmajiko είπε:
elderberry είπε:
Elmajiko pazzuzu εχουν ενα κοινο: εχουν δικιο.

Gio,n094 εχουν ενα κοινο επισης: εχουν συναψει συμβαση με τη D*I για ποσοστο
απο αυτο που θα πληρωνουν μελη του φορουμ ,αν κατορθωσουν να τους πεισουν για να καταληξουν στη D*I.
Ισως να ξεκινησε απο απλο πελατιλικι και να πηρε στη συνεχεια κανονικες διαστασεις μεσολαβητη.

ETΣΙ ΕΙΝΑΙ.


Αρα καποιοι κονομανε.... Και καποιοι δωρεαν θιγονται (Chs)!!!

ΕΛΕΟΣ ΡΕΕΕΕ!!!! ανακαλεστε αμεσα.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Μάλλον επίτηδες το κάνετε μερικοί δεν εξηγείτε αλλιώς...

elmajiiko προκαλείς, και μάλιστα σε λάθος άνθρωπο...
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Λοιπόν Κύριοι για να τελειώνουμε. Όσοι έχετε πρόβλημα μεταξύ σας κινηθείτε νομικά, πείτε τα με pm κάντε ότι νομίζετε.. πραγματικά άκρη δεν βγαίνει..
 

Gio

New Member
Ξεχνάς φίλε elmajiko... και το χειρότερο πράγμα για τον άνθρωπο είναι αχαριστία. Και εντάξει, εμένα δεν με ξέρεις αν και είχαμε μιλήσει στο θέμα σου και μάλιστα σου είχα πει πόσο καλή δουλειά σου είχαν κάνει αλλά τον Νίκο (n094) γιατί τον κατηγορείς; Ήταν απο τους πρώτους που σου ευχήθηκε.. πραγματικά θα έπρεπε να αισθάνεσαι τουλάχιστον λύπη για την συμπεριφορά σου.
Δεχόμαστε και οι δυο επίθεση ενώ πραγματικά δεν έχουμε καμία σχέση, ούτε μεταξύ μας, ούτε με οποιαδήποτε κλινική. Έχω βαρεθεί να το λέω Chs και πραγματικά απορώ γιατί φαίνεσαι ο μόνος moderator που έχει ενεργή συμμετοχή στο forum τόσο συχνά και στενοχωριέμαι που σε όλο αυτό βρίσκεσαι στην μέση.
Αλλά κατάλαβε και μένα ρε φίλε... δεν έχω κατηγορήσει κανένα και συνέχεια με προσβάλλουν, δεν πρέπει να υπερασπίσω τον εαυτό μου;

Τέλος πάντων.. ελπίζω να ηρεμήσει λίγο το κλίμα. Μεγάλα παιδιά είμαστε, ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
Dimit είπε:
και καλά ο chs, δεν ζητάει συγνώμη, αφού ίσως και εγώ το παραεκανα με καποιους χαρακτηρισμούς εναντίον του χθες..

Εσύ καλε και ευγενικέ n094 που είσαι; εχεις να πεις τίποτα μήπως;;;

Και κάτι προς τον papuzu: Φίλε αν θες να κατηρορήσεις ανοικτά κλινική, ΕΊΣΑΙ υποχρεωμενος να ανεβάσεις φωτογραφίες και συμβολαίο, αλλιώς καλά σου λένε ότι μπορεί να είσαι βαλτός. Και την επόμενη φορά που θα κατηρορηθείς ότι είσαι άλλος να λές ανοικτά ότι δεν είσαι.

σε καποιο ποστ αναφερθηκες και σε εμενα για υτο και σου απαντω...
νομιζω οτι ειπα σε ποστ μου οτι ισως ησουν εσυ για τον χ-ψ λογο αλλα ακομα και αν ησουν να μην μπαναριστεις κτλ.... οτι ελεγε το μηνυμα.. οκ?
απο που και ως που ειναι δυσφημιστικό για την προσωπικότητα σου ένα τετοιο ποστ ντιμίτ? δεν βρισκω τον λογο, εισαι λιγο περιεργος απο την μια μας βριζεις με σχολια υποτιμητικά και προσφατα και παλια και απο την αλλη επιζήτας την δικαιοσυνη σου ζητωντας συγνωμη προς τα εσενα, το βρισκω λιγο κουλό,αλλα δεν εχω διαθέση προςστριβής-διένεξης οπως θες πες το με εσενα και γενικοτερα με κανεναν.. εγω δεν εχω προβλημα, οφειλεις να δεις οτι εισαι παραλογος σε καποια πραγματα και φερεσαι λανθασμενα δεν νομιζω οτι ειναι εξυπνο αυτο.. δεν υπονοοώ οτι εισαι χαζος, θελω να τονισω οτι εσυ ο ιδιος δεν σεβεσαι τον εαυτο σου πρωτίστως οταν δείχνεις ανάρμοπστη συμπεριφορα(βρίζεις-ειρωνεύεσαι κτλ..)
αν ησουν εσυ στην θεση του χρηστου εκτιμω οτι θα ειχες μπαναρισει τον εαυτο σου δια παντος...αυτος ομως επραξε διαφορετικα.. εμαθες κατι απο αυτο αραγε? οτι ο άγονος εγωισμος δεν προσφερει τιπότα..ουτε σε εσένα αλλα προφανως και σε κανέναν αλλο..

δεν εχω διαθεση να το παιξω πονηρος..απλα διατυπώνω τις σκέψεις μου.. και προπαντως φιλικά...
καλο βραδυ..
 

Dimit

New Member
παρότι δεν είχα καμια διάθεση να το συνεχίσω πρώτον διότι αρκετά μπάχαλο έχει γίνει το φόρουμ τις τελευταίες μέρες και επειδή μου είναι και λίγο αδιάφορο να ασχολούμαι μαζί σου στην τελική (για αυτό και επικεντρωθηκα μόνο στον n094 και στον chs), όταν αφήνεις υπονοούμενo ότι κάποιος μπαίνει με δεύτερο λογαριασμό, αφήνεις υπονοούμενο ότι κάνει πουσ&ιά. Και εμένα οι που%$ιές δεν μου αρέσουν (ούτε οι κυριολεκτικές, ούτε οι μεταφορικές). Τώρα αν εσένα σου αρέσουν (οι μεταφορικές) δικαίωμα σου.

Και παραυτα συνεχίζεις σε ένα δυσλεκτικό συνονθύλευμα λέξεων να με προκαλείς, προφανώς για να με αναγκάσεις να σου πω όσα σου έσουρα παλιά. Ε λοιπόν δεν θα το κάνω. Εξάλλου δε σου δίνω και σημασία πλέον όπως ίσως έχεις καταλάβει.
 

elderberry

New Member
:slap:slap:slap:slap
Dimit είπε:
παρότι δεν είχα καμια διάθεση να το συνεχίσω πρώτον διότι αρκετά μπάχαλο έχει γίνει το φόρουμ τις τελευταίες μέρες και επειδή μου είναι και λίγο αδιάφορο να ασχολούμαι μαζί σου στην τελική (για αυτό και επικεντρωθηκα μόνο στον n094 και στον chs), όταν αφήνεις υπονοούμενo ότι κάποιος μπαίνει με δεύτερο λογαριασμό, αφήνεις υπονοούμενο ότι κάνει πουσ&ιά. Και εμένα οι που%$ιές δεν μου αρέσουν (ούτε οι κυριολεκτικές, ούτε οι μεταφορικές). Τώρα αν εσένα σου αρέσουν (οι μεταφορικές) δικαίωμα σου.

Και παραυτα συνεχίζεις σε ένα δυσλεκτικό συνονθύλευμα λέξεων να με προκαλείς, προφανώς για να με αναγκάσεις να σου πω όσα σου έσουρα παλιά. Ε λοιπόν δεν θα το κάνω. Εξάλλου δε σου δίνω και σημασία πλέον όπως ίσως έχεις καταλάβει.

:slap :slap :slap :slap


n094 είπε:
elmajiko είπε:
elderberry είπε:
Elmajiko pazzuzu εχουν ενα κοινο: εχουν δικιο.

Gio,n094 εχουν ενα κοινο επισης: εχουν συναψει συμβαση με τη D*I για ποσοστο
απο αυτο που θα πληρωνουν μελη του φορουμ ,αν κατορθωσουν να τους πεισουν για να καταληξουν στη D*I.
Ισως να ξεκινησε απο απλο πελατιλικι και να πηρε στη συνεχεια κανονικες διαστασεις μεσολαβητη.

ETΣΙ ΕΙΝΑΙ.


Αρα καποιοι κονομανε.... Και καποιοι δωρεαν θιγονται (Chs)!!!

ΕΛΕΟΣ ΡΕΕΕΕ!!!! ανακαλεστε αμεσα.

Μολις μας πεις τo commission ;)
 
παιδια χωρις να θελω να παρω μερος στην κοντρα που εχετε αυτο που θελω να σας πω ειναι οτι η ουσια δεν ειναι αν ο νικος94 η ο τζιο ειναι υπαλληλοι καποιας κλινικης ούτε αν τα αλλα παιδια που τους κατηγορουν ειναι βαλτοι ανταγωνιστες ή θύματα. Το ολο θεμα ειναι οτι το φορουμ εχει χασει την κατευθυνση του.Καποιος που γινοταν μελος το 2009-2010 (τοτε εγινα εγω) ειχε την δυνατοτητα να διαβασει για ξενους γιατρους,για περιστατικα που πηγαν στο εξωτερικο κτλ.Που ειναι ομως ολα αυτα τα μέλη?που ειναι ολες αυτες οι αναφορες?Καποιος που γινεται μελος τωρα στο φορουμ το μονο που θα διαβασει ειναι για dhi η για hdc.Δεν ξερω αν ειναι ολο αυτο σκοπιμο και κάποιοι τα οικονομάνε (σίγουρα όχι εσύ Χρήστο).Το φορουμ πάντως για τον ένα λόγο ή τον άλλον εχει κλειστεί στην εσωστρέφεια του.Δεν βοηθάει τα νέα μέλη όσο βοήθησε τα παλιά (και εμένα και πραγματικά νιώθω υποχρεωμένος).Το νέο μέλος θα δει για την hdc καποια πράγματα και μετα θα μπει στη διαδικασία να παρακολουθεί κόντρα για τις ελληνικές κλινικές.Τα νέα μέλη αποτελούν μια δεξαμενή πελατών για τις 2 παραπάνω κλινικές και αυτό μόνο.Παλιά σου έδινε υλικο για να κανεις περισσοτερο ερευνα και να παρεις καλυτερη αποφαση σχετικα με το που και τι θα κάνεις
 

Dimit

New Member
Γεια σου marmaromenos αρχοντα! Καιρό έχουμε να τα πούμε...

Εχεις δίκιο. Εγώ θα ήθελα να βλέπω αποτελέσματα και από Hasson, Shapiro, Feller, Ziering, Cole κτλ. Και να ξέρετε ότι δεν είναι λίγοι οι Ελληνες που πάνε εκεί. Όταν πήγα στην Αμερική μου είπαν ότι έχουν αρκετούς πελάτες από Ελλάδα παρά την κρίση. Ας γράψουν κάτι και αυτοί ρε παιδιά, ας σηκώσουν 3-4 φωτογραφίες. Φυσικά να αναφέρονται και τα Ελληνικά και τα Κυπριακά όπως τώρα.

ΥΓ: Και ας σταματήσουν τον ''πόλεμο'' μεταξύ τους Κυπριακές και Ελληνικές κλινικές μέσα στο φόρουμ. Εντάξει, καταλαβαίνουμε κάποια πράγματα.
 

weznem

Well-Known Member
Dimit είπε:
παρότι δεν είχα καμια διάθεση να το συνεχίσω πρώτον διότι αρκετά μπάχαλο έχει γίνει το φόρουμ τις τελευταίες μέρες και επειδή μου είναι και λίγο αδιάφορο να ασχολούμαι μαζί σου στην τελική (για αυτό και επικεντρωθηκα μόνο στον n094 και στον chs), όταν αφήνεις υπονοούμενo ότι κάποιος μπαίνει με δεύτερο λογαριασμό, αφήνεις υπονοούμενο ότι κάνει πουσ&ιά. Και εμένα οι που%$ιές δεν μου αρέσουν (ούτε οι κυριολεκτικές, ούτε οι μεταφορικές). Τώρα αν εσένα σου αρέσουν (οι μεταφορικές) δικαίωμα σου.

Και παραυτα συνεχίζεις σε ένα δυσλεκτικό συνονθύλευμα λέξεων να με προκαλείς, προφανώς για να με αναγκάσεις να σου πω όσα σου έσουρα παλιά. Ε λοιπόν δεν θα το κάνω. Εξάλλου δε σου δίνω και σημασία πλέον όπως ίσως έχεις καταλάβει.

εφτιαξες δευτερο λογαριασμο και τριτο και τεταρτο και τι εγινε ηρθε το τελος του κοσμου?απλα δεν σε ενδιέφερε το φορουμ φανταζομαι οπως ειχες πει...το εμπεδωσαμε ολοι αυτο να εισαι σιγουρος..χαλαρωσε .. μαλλον οταν αναφερθηκες σε καποιον weznem θα σκεφτοσουν καποιον αλλον στο οτι δεν σου ζητησαμε και συγνωμη... οποτε γραψε λαθος στο μηνυμα μου..
φαντασου και να ασχολιόσουν κιολας διοτι μεχρι τωρα σε άφηνε παγερα αδιαφορο το φορουμ...
 

3746741

Member
Stafilos είπε:
3746741 είπε:
Stafilos είπε:
3746741 είπε:
weznem είπε:
καλη συνεχεια στον αγωνα της ζωης σου κανε και διαλείμματα στην χρηση ντουντα για να μπορεις επιτελους να απαντας σε ερωτηματα που σου τεθηκαν.

γαμω!!!
στην επιχειρηματολογια οτι την λεω σε καποιον βαζω μεσα κ την χρηση ντουτα.......

ρε που παμε!!!!!
που παμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ο wenzem έχει το ελεύθερο να λέει ότι γουστάρει είναι κολλητάρι του chs...οποιοσδήποτε άλλος με αυτό που είπε o wenzem θα είχε φάει ήδη ban...

προσωπικα δεν νομιζω οτι υπαρχουν κολλητιλικα εδω ουτε οτι ο chs δεν ειναι αντικειμενικος!
γνωμη μου παντα!

επισης δεν νομιζω οτι το μπαν ειναι λυση!

κ οι moderator ανθρωποι ειναι κ μαλιστα σε ενα φορουμ δυσκολος ο ρολος τους!

εγω δεν θα μπορουσα να τον κανω!

το θεμα ειναι ο καθενας τι κανει εδω μεσα οπως κ στην κοινωνια φυσικα μιας κ μια μικρογραφια ειναι το φορουμ!

βλεπεις καποιον να λεει τη μ@λακια!
τον αφηνεις ετσι κ περιμενεις παντα την μαμα να τον κανει νταντα ή περνεις θεση?

ας αφησουμε λιγο λοιπον σε τετοιου ειδους ζητηματα κ τους μοντερειτορ στην ησυχια τους κ ας μιλησουμε απο μονοι μας αν κατι μας ενοχλει!

μεγαλα παιδια ειμαστε!

φιλε είσαι ο μονος που δεν έφαγε ban τότε με το θέμα λυδίου... και ο λόγος είναι επειδή έγλειψες και συνεχίζεις να γλείφεις... του έλεγες κάτι σάλια του στιλ είναι δίκαιος και τέτοια... αστο ...

αν το θεμα ειναι το μπαν να το φαω κ δεν θα πψ κουβεντα!

γλυφτης δεν εχω υπαρξει ποτε στην ζωη μου να ξερεις!

κ αν εχω μαθει να κραζω αυτο που θεωρω λαθος εχω μαθει να επαινω αυτο που θεωρω σωστο!

ετσι,ναι,ΕΠΑΙΝΩ ΤΟΝ CHS Κ TON ΘΕΩΡΩ ΓΑΜΑΤΟ MODERATOR!

Αν δεν σ αρεσει,δικο σου προβλημα!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Ελάτε παιδιά.. μην δίνεται σημασία, ακόμα ένα τρολλ είναι ο τύπος. Όσες φορές και να μπει θα φάει ban. Και να ξανα μπει, κάντε σαν να μην υπάρχει, αδιαφορία ;)
 

weznem

Well-Known Member
3746741 είπε:
weznem είπε:
Dimit είπε:
Καλά σου πήρε 9 λεπτά να γράψεις αυτό το πράγμα;

Δεν είπα ποτέ ότι θέλω μόνιμο ban. Είπα ότι και να μπαναριστώ μόνιμα δεν με ενδιαφέρει.

Ότι δεν θα ξαναμπώ ποτέ στο φόρουμ το είπα πριν 3 μήνες, είναι αλήθεια. Ξέρεις ποιο είναι το θέμα όμως; Με τρελαίνει η σκέψη ότι πιτσιρικάδες 20 χρόνων θα ακούσουν τη γνώμη αποφοίτων της σχολής Βακαλώ που δουλεύουν σε κουρεία, περί θεραπείας α/α, DHT, υποδοχέων ανδρογόνων, 5-ar κτλ κτλ και θα πάρουν τους πιτσιρικάδες στο λαιμό τους. Αυτή η σκέψη με τρελαίνει γιατί και εγώ ως πιτσιρικάς πιάστηκα κορόιδο από εταιρία μτμ και δεν θέλω να την πατήσουν άλλοι (είτε για θέμα θεραπείας είτε για μτμ).
καλη συνεχεια στον αγωνα της ζωης σου κανε και διαλείμματα στην χρηση ντουντα για να μπορεις επιτελους να απαντας σε ερωτηματα που σου τεθηκαν.

γαμω!!!
στην επιχειρηματολογια οτι την λεω σε καποιον βαζω μεσα κ την χρηση ντουτα.......

ρε που παμε!!!!!
που παμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αφου διαβασες ολη την συζητηση που ειχαμε χθες με τον φιλο ντιμιτ αυτο που σου κεντρισε το ενδιαφερον ητανα υτο και τιποτα προηγουμενο,ολα τα προηγουμενα ποστ του ντιμιτ ηταν φυσιολογικα κατε σε... εδω κολλάει το που παμε μαλλον..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα