Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Το είδα στο FB δεν είναι δικό μου…..
 

Συνημμένα

  • IMG_2474.jpeg
    IMG_2474.jpeg
    601.4 KB · Προβολές: 241

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Οσοι είδατε εχθές το Ολυμπιακός - Άρης πείτε μου ότι παρατηρήσατε σε κάποια φάση το κεφάλι του Βέλεθ και τι ΤΡΑΓΙΚΗΣ ποιότητας SMP έχει πάει και έχει κάνει. Μιλάμε για τραγωδία.
 

bobby

Well-Known Member
Δεν είμαι βέβαιος αλλά νομίζω ότι ΜΜ έχει κάνει στην γνωστή κλινική της καλαμαριάς…..βεβαια δεν νομίζω να παίρνει φίνα (λόγω του ότι είναι επαγγελματίας αθλητής) οπότε με τέτοιο pattern (NW 25……) που έχει ούτε ο Θεός ο ίδιος δεν θα του έδινε μαλλιά….
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αυτο δεν μοιάζει με smp
Δεν ειναι το χθεσινό. Σου λέω σε κάποια φάση χθες τρελάθηκα με αυτό που είδα. Νομίζω όταν αντικατέστησε τον Μπραμπετς τον έδειξε ένα κοντινό πανοραμικά και μου έφυγαν τα μάτια. Το καλύτερο SMP με διαφορά το έχει ο Αμπραμπατ.
 

JimKan1

Well-Known Member
Δεν ειναι το χθεσινό. Σου λέω σε κάποια φάση χθες τρελάθηκα με αυτό που είδα. Νομίζω όταν αντικατέστησε τον Μπραμπετς τον έδειξε ένα κοντινό πανοραμικά και μου έφυγαν τα μάτια. Το καλύτερο SMP με διαφορά το έχει ο Αμπραμπατ.
Amrabat εχει και σκουρο δερμα που βοηθαει πολυ να φαινεται φυσικο το SMP, δες του Michael Mando
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Έχει κάνει σίγουρα SMP. Από μακρυά δεν φαίνεται άσχημο πάντως….
 

Συνημμένα

  • IMG_2849.jpeg
    IMG_2849.jpeg
    127.6 KB · Προβολές: 157

Thanos92

Active Member
Του Ορέστη Τζιόβα πάντως μια χαρά του έκατσε η μμ ! και είχε έντονο θέμα.
 

JimKan1

Well-Known Member
Του Ορέστη Τζιόβα πάντως μια χαρά του έκατσε η μμ ! και είχε έντονο θέμα.
Καλο αποτελεσμα, αλλα πολυ μικρο προβλημα και πολυ καλη ηλικια, κροταφους μονο εκλεισε
 

Thanos92

Active Member
Καλο αποτελεσμα, αλλα πολυ μικρο προβλημα και πολυ καλη ηλικια, κροταφους μονο εκλεισε
Δεν έκλεισε μόνο κροτάφους. Το πρόβλημα ήταν παντού σχεδόν.
Δες πως ήταν πρίν:
https://image2.fthis.gr/userfiles/a...e=crop&scale=both&quality=85&anchor=topcenter


Και πώς είναι τώρα:


 

LoverBoy

Well-Known Member
Δεν έκλεισε μόνο κροτάφους. Το πρόβλημα ήταν παντού σχεδόν.
Δες πως ήταν πρίν:
https://image2.fthis.gr/userfiles/a...e=crop&scale=both&quality=85&anchor=topcenter


Και πώς είναι τώρα:


Συμφωνώ τον έχω δει απο κοντά πριν κάνει και είχε θέμα μεγάλο!
 

JimKan1

Well-Known Member
Δεν έκλεισε μόνο κροτάφους. Το πρόβλημα ήταν παντού σχεδόν.
Δες πως ήταν πρίν:
https://image2.fthis.gr/userfiles/a...e=crop&scale=both&quality=85&anchor=topcenter


Και πώς είναι τώρα:


Xριστος και Παναγια μαλλον οι φωτο του που ειχα δει ηταν τιγκα στο τοπικ γι αυτο φαινοταν οτι χανει μονο κροταφους, οι εικονα του σε εκπομπες κτλπ ομως δεν αποτελει κριτηριο για να κρινεις την επιτυχια μιας επεμβασης γιατι και εκει τιγκα στο τοπικ και στο concealers ειναι.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Xριστος και Παναγια μαλλον οι φωτο του που ειχα δει ηταν τιγκα στο τοπικ γι αυτο φαινοταν οτι χανει μονο κροταφους, οι εικονα του σε εκπομπες κτλπ ομως δεν αποτελει κριτηριο για να κρινεις την επιτυχια μιας επεμβασης γιατι και εκει τιγκα στο τοπικ και στο concealers ειναι.
Ναι έβαζε τόππικ και όταν τον είχα δει αλλά φαινόταν η έκταση του προβλήματος απο κοντά!Απο ότι είδα ο γιατρός που τον έκανε έβαλε πολλά μοσχεύματα με την μια!Κράτησε ώρες η επέμβαση του!Μάλλον έβαλε και αυτός Φίνα στην ζωή του!
 

Thanos92

Active Member
Xριστος και Παναγια μαλλον οι φωτο του που ειχα δει ηταν τιγκα στο τοπικ γι αυτο φαινοταν οτι χανει μονο κροταφους, οι εικονα του σε εκπομπες κτλπ ομως δεν αποτελει κριτηριο για να κρινεις την επιτυχια μιας επεμβασης γιατι και εκει τιγκα στο τοπικ και στο concealers ειναι.
Εγω τον έχω δει σε εκπομπη πριν την μμ και ήταν χωρίς τόπικ κλπ. Δεν νομίζω να βάζει κάτι τώρα δηλαδη μου φαίνεται οτι αφου δεν ασχολιόταν πριν θα ασχοληθεί τωρα ; Μπορει να κανω και λαθος.
 

JimKan1

Well-Known Member
Δεν ειναι θεμα να ασχοληθει αυτος, πριν βγεις σε εκπομπη παντα σε φτιαχνουν δεν βγαινεις ετσι, ποσο μαλλον ανθρωποι που βγαζουν λεφτα μεσω της εικονας τους, μαλλον ετυχε τοτε στην εκπομπη που λες και μου φαινεται πολυ περιεργο
Εγω τον έχω δει σε εκπομπη πριν την μμ και ήταν χωρίς τόπικ κλπ. Δεν νομίζω να βάζει κάτι τώρα δηλαδη μου φαίνεται οτι αφου δεν ασχολιόταν πριν θα ασχοληθεί τωρα ; Μπορει να κανω και λαθος.
 
Μπλουζα