Διασημοι/Celebrities

Gianney

Well-Known Member
Παντως αυτος λογικα θα εχει στειλει πολυ κοσμο εκει για θεραπειες μεσω διαφημισης, οποτε και το feedback για τη φινα ειναι ενδιαφερον και ερχεται να επιβεβαιωση οσα ξεραραμε...
Αραγε θα βγει δημοσια κανενας γιατρος να πει τα αντιθετα;;

Επισης @Gianney απο οσο ξερω ο συγκεκριμενος youtuber πηγε σε Τουλιατο προσφατα... δε νομιζω να παρελειψε να ρωτησει για τη φινα.
Και απο ο,τι φαινεται συνεχιζει.

Αυτο που νομιζω γενικοτερα για τη φινα ειναι οτι καποιος πολυ πιο ευκολα την ξεκιναει αν τη μαθει στα αρχικα σταδια, παρα οταν εχει χασει εδαφος και ειναι για ΜΕΤ.
Ναι συμφωνώ Τουλιατο πηγε για Trt; για ντοπα δεν τον κόβω πάντως
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Ναι συμφωνώ Τουλιατο πηγε για Trt; για ντοπα δεν τον κόβω πάντως
Εχει διαταση αορτης και πηγε να παρει γνωμη κατα ποσο μπορει να προπονειται δυνατα.

Ετοιμασε το εδαφος και για trt οταν χρειαστει χαχα.
 

JimKan1

Well-Known Member


Πως το βλεπετε το αποτελεσμα τωρα που το δειχνει απο κοντα με καλη αναλυση;


1683026626024.png


Ρε τι κανει το τοπικ και τα φιλτρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

montecristo

Well-Known Member


Πως το βλεπετε το αποτελεσμα τωρα που το δειχνει απο κοντα με καλη αναλυση;


Προβολή συνημμένου 57479

Ρε τι κανει το τοπικ και τα φιλτρα
Κοίταξε σε σχέση με το πριν ειναι πολύ καλύτερος τώρα έστω και ας μην έχει υψηλή πυκνότητα...Πριν ήταν τελείως καραφλός εκεί. Η επέμβαση έχει πάει καλά λογικά...Απλά δεν έχει υψηλή πυκνότητα, μπορεί να πάει για πυκνωση αμα θέλει για να έχει υψηλή πυκνότητα, αφού έχει και μια πολύ καλή βάση τώρα.

image (15).jpg
 

JimKan1

Well-Known Member
Κοίταξε σε σχέση με το πριν ειναι καλύτερος τώρα έστω και ας μην έχει υψηλή πυκνότητα...Πριν ήταν τελείως καραφλός εκεί. Η επέμβαση έχει πάει καλά λογικά...Απλά δεν έχει υψηλή πυκνότητα, μπορεί να πάει για πυκνωση αμα θέλει, αφού έχει και μια καλή βάση τώρα.

Προβολή συνημμένου 57480


καλα σε σχεση με το πριν αλλος ανθρωπος σιγουρα, αυτο που θελω να πω ειναι οτι στα βιντεο και τις φωτο φαινεται μπετο το μαλλι ενω τωρα βλεπεις οτι ειναι αραια
 

montecristo

Well-Known Member
καλα σε σχεση με το πριν αλλος ανθρωπος σιγουρα, αυτο που θελω να πω ειναι οτι στα βιντεο και τις φωτο φαινεται μπετο το μαλλι ενω τωρα βλεπεις οτι ειναι αραια
Δεδομένης της έκτασης που ειχε να καλύψει το αποτέλεσμα ειναι αρκετά ικανοποιητικό. Κοιταξε μπετό σίγουρα δεν ειναι. Φαινεται δηλαδη αμα κάνεις ζουμ στο βίντεο. Αλλά γενικά σε σχέση με το πριν αλλαξε πολύ η εμφάνιση του, από εκεί που ηταν καραφλός. Τώρα δεν ανήκει σε αυτη την κατηγορία..Σίγουρα αν θέλει μπορεί να πάει και για πύκνωση να το κάνει μπετό αλλά δεν το κυνηγάνε τοσο όσοι δεν ασχολούνται με φόρουμ.
 

Georgie

Well-Known Member
3 τηλέφωνα από το φίλο μου τον Brendan εχθές
Στο 3ο μετά από ένα "What the fuck" απάντησα
Άσε ότι κανεις , ο Boss είναι στο Cleeres


Πω ρε φίλε!

Ps: Είναι τυπαρα
Είναι 73!!!!!
Έχει κάνει HT
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-05-05-09-15-47-265_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-05-05-09-15-47-265_com.whatsapp.jpg
    166.3 KB · Προβολές: 220
  • Screenshot_2023-05-05-09-15-56-359_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-05-05-09-15-56-359_com.whatsapp.jpg
    160.4 KB · Προβολές: 225
  • Screenshot_2023-05-05-09-16-06-594_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-05-05-09-16-06-594_com.whatsapp.jpg
    136 KB · Προβολές: 221

Thanos92

Active Member
Αναρωτιεμαι γιατι οι ελληνες celebrities (οσοι εχουν λεφτα) δεν πάνε σε καλές κλινικές εξωτερικού και επιλέγουν ελληνικές με αμφίβολα αποτελέσματα ‍
 

JimKan1

Well-Known Member
Αναρωτιεμαι γιατι οι ελληνες celebrities (οσοι εχουν λεφτα) δεν πάνε σε καλές κλινικές εξωτερικού και επιλέγουν ελληνικές με αμφίβολα αποτελέσματα ‍
Γιατι βαζουν ολοι conceilers και επισης αν δεν εχεις δει δουλειες bissanga, lorenzo,freitas κτλπ για να καταλαβεις την διαφορα τοτε και οι hairline της DHI μια χαρα φαινονται.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Αναρωτιεμαι γιατι οι ελληνες celebrities (οσοι εχουν λεφτα) δεν πάνε σε καλές κλινικές εξωτερικού και επιλέγουν ελληνικές με αμφίβολα αποτελέσματα ‍
Τόσα ξέρουν τόσα κάνουν ίσως.
Όπως είπε και ο φίλος @JimKan1 , δεν έχουν δει δουλειές εξ' Ιβηρικής χερσονήσου.
 

bobby

Well-Known Member
Γιατί κατά βάθος είναι όλοι τσίπηδες…… το τζάμπα είναι ωραίο, αλλά το φθηνό κρέας το τρώνε τα σκυλιά (συνήθως…… υπάρχουν και εξαιρέσεις και από την καλή και από την ανάποδη……αλλά το παίζεις;;;) Εμένα πάντως ο γιατρός μου (και φίλος, όχι σε ΜΜ) μου έκανε μεγάλη διαφήμιση του Καραλέξη…… Εγώ βέβαια έχω ήδη κλείσει για ΜΜ….
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Την εχει κάνει βδομάδες τώρα. Είχε διαρρεύσει και φώτο του από ένα μπιτς μπαρ προ καιρού λίγες μέρες αφού την είχε κάνει με την ερυθρότητα στα ύψη. Επόμενος που θεωρώ στην επόμενη διετία θα μπει είναι ο Μιλουτινοφ.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Το Αφεντικό παίζει να 'χει κάνει παραπάνω από μια ΜΜ. Για την ηλικία του αξιοπρεπέστατα βαστιέται. Και φυσικά είμαι πρασινομπλέ από τη ζήλια που τον πέτυχες έτσι ινκογκνίτο!
 
Μπλουζα