Διασημοι/Celebrities

montecristo

Well-Known Member
έχει και φωτογραφιες σε κάτι χωράφια χωρίς να είναι σε εκπομπή και φαίνεται μια χαρά να είναι το μαλλί του τώρα χωρίς τοπικ. Όποτε μια χαρά πήγε και η μεταμόσχευση του στον Παπαγγελόπουλο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ch7.panos

Active Member
Επειδή λέγατε για ποδοσφαιριστές, μη μένετε στα εγχώρια. Rob Holding, τοπ μεταμόσχευση, τοπ χαρακτήρας και μίλησε ανοιχτά για αυτό κι άνοιξε μάτια στον κόσμο για το θέμα μας και τα ψυχολογικά του αντίκτυπα.
 

Thanos92

Active Member
Δεν ειναι θεμα να ασχοληθει αυτος, πριν βγεις σε εκπομπη παντα σε φτιαχνουν δεν βγαινεις ετσι, ποσο μαλλον ανθρωποι που βγαζουν λεφτα μεσω της εικονας τους, μαλλον ετυχε τοτε στην εκπομπη που λες και μου φαινεται πολυ περιεργο
Αν εννοεις εκπομπη που πανε για συνέντευξη μόνο μακιγιάζ τους βαζουν στο πρόσωπο για να μην γυαλίζουν απο τα φωτα στις κάμερες, τόπικ και τέτοια δεν βάζουν. Αν μιλάς για σειρές μυθοπλασίας τοτε ναι τους βάζουν οτι θελουν απο την παραγωγη.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Αν εννοεις εκπομπη που πανε για συνέντευξη μόνο μακιγιάζ τους βαζουν στο πρόσωπο για να μην γυαλίζουν απο τα φωτα στις κάμερες, τόπικ και τέτοια δεν βάζουν. Αν μιλάς για σειρές μυθοπλασίας τοτε ναι τους βάζουν οτι θελουν απο την παραγωγη.
Βάζουν φίλε μου και σκόνες πλέον σχεδόν όλοι για να μη φαίνεται μέσα το σκαλπ!Οι κομμωτές στις εκπομπές τα χρησιμοποιούν όλα αυτά τα τρικάκια για να βγαίνει καλά ο κάθε celebrity
 

george_hatzi

Well-Known Member
1697271898637.png


Βγες και πες για την ΜΜ να πάρεις τον δήμο. Το καραφλολόμπι είναι δυνατό!
 

dlazaros

Well-Known Member
Συμφωνώ χαχα. Θα του έδινε καλό αποτέλεσμα πιστεύω!
Είμαστε συνομήλικοι και πιστεύω οτι δεν θα του έδινε κάτι στην δημόσια του εικόνα το πλούσιο μαλλί, κάθε άλλο πιστεύω οτι θα ήταν εργαλείο εναντίον του το οτι ασχολήθηκε κάν με την εξωτερική του εμφάνιση ως αρχηγός χώρας με χίλια μύρια θέματα στο μυαλό του. Γένια απο την άλλη νομίζω οτι θα του έδινε πολύ ενα κοντό μούσι με αυτό το σαγόνι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legend

Member
Είμαστε συνομήλικοι και πιστεύω οτι δεν θα του έδινε κάτι στην δημόσια του εικόνα το πλούσιο μαλλί, κάθε άλλο πιστεύω οτι θα ήταν εργαλείο εναντίον του το οτι ασχολήθηκε κάν με την εξωτερική του εμφάνιση ως αρχηγός χώρας με χίλια μύρια θέματα στο μυαλό του. Γένια απο την άλλη νομίζω οτι θα του έδινε πολύ ενα κοντό μούσι με αυτό το σαγόνι...
Όντως θα έτρωγε τρελή καζούρα αν έκανε μεταμόσχευση σε φάση «εδώ ο κοσμος καίγεται και το μουνι χτενίζεται» .:p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Marios1982

Well-Known Member
Είμαστε συνομήλικοι και πιστεύω οτι δεν θα του έδινε κάτι στην δημόσια του εικόνα το πλούσιο μαλλί, κάθε άλλο πιστεύω οτι θα ήταν εργαλείο εναντίον του το οτι ασχολήθηκε κάν με την εξωτερική του εμφάνιση ως αρχηγός χώρας με χίλια μύρια θέματα στο μυαλό του. Γένια απο την άλλη νομίζω οτι θα του έδινε πολύ ενα κοντό μούσι με αυτό το σαγόνι...
Λάζαρέ μου, το ανέφερα σαν πρόσωπο, πιστεύω ότι θα του καθόταν καλά μια μ/μ καμία σχέση αν θα είχε όφελος σαν πολιτικό πρόσωπο ! Πιστεύω έχει καλά χαρακτηριστικά τρίχας και μικρό πρόβλημα. Δεν αποκλείεται να είναι και σε φίνα να σου πω την αλήθεια ..
 

dlazaros

Well-Known Member
Λάζαρέ μου, το ανέφερα σαν πρόσωπο, πιστεύω ότι θα του καθόταν καλά μια μ/μ καμία σχέση αν θα είχε όφελος σαν πολιτικό πρόσωπο ! Πιστεύω έχει καλά χαρακτηριστικά τρίχας και μικρό πρόβλημα. Δεν αποκλείεται να είναι και σε φίνα να σου πω την αλήθεια ..
Νομίζω οτι έχεις δίκιο για την φίνα, 55 ετών και με οικογενειακό ιστορικό γλόμπος είναι δύσκολο να έχει μόνο χερλάιν αραίωση.
 

JimKan1

Well-Known Member
Νομίζω οτι έχεις δίκιο για την φίνα, 55 ετών και με οικογενειακό ιστορικό γλόμπος είναι δύσκολο να έχει μόνο χερλάιν αραίωση.
παιδια δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα, ποτε δεν ξερεις ποιο γονιδιο θα σου κατσει, εμενα ο θειος μου ειναι NW1 στα 65 του και ο πατερας του(παππους μου) NW6, παραλληλα απτους 2 παππουδες του ο ενας ηταν NW1 μεχρι τα 96 του και ο αλλος NW7.
 

Kostas97

Well-Known Member
1697374825923.png

Απο σχετικα νωρις φαινεται οτι ειχε ξεκινησει το θεμα.
Κληρονομησε απο τον πατερα του σχεδον ολα τα υπολοιπα εκτος της καραφλας.

Η τριχα του προς τα πισω ειναι σε πολυ καλη κατασταση, για εμενα ειναι σιγουρο οτι κανει αγωγη.
Να και μια φωτο απο τον ξαδερφο του Μπακογιαννη ο οποιος επισης ξεκινησε απο νωρις να χει θεμα αλλα και αυτος δεν ακολουθησε τα χναρια του παππου.
Προβολή συνημμένου 60399
1697375136300.png


Εαν πραγματι τυχαια φρεναρε εκει η τριχοπτωση ενω ειναι εμφανες οτι ακολουθουσαν και οι δυο πατερν παππου, μονο για γκαντεμηδες δε μιλαμε... χαχα
 

LoverBoy

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 60398
Απο σχετικα νωρις φαινεται οτι ειχε ξεκινησει το θεμα.
Κληρονομησε απο τον πατερα του σχεδον ολα τα υπολοιπα εκτος της καραφλας.

Η τριχα του προς τα πισω ειναι σε πολυ καλη κατασταση, για εμενα ειναι σιγουρο οτι κανει αγωγη.
Να και μια φωτο απο τον ξαδερφο του Μπακογιαννη ο οποιος επισης ξεκινησε απο νωρις να χει θεμα αλλα και αυτος δεν ακολουθησε τα χναρια του παππου.
Προβολή συνημμένου 60399Προβολή συνημμένου 60400

Εαν πραγματι τυχαια φρεναρε εκει η τριχοπτωση ενω ειναι εμφανες οτι ακολουθουσαν και οι δυο πατερν παππου, μονο για γκαντεμηδες δε μιλαμε... χαχα
Πινουν αίμα απο Παρθένες δεν νομίζω να έχει να κάνει η Φίνα!
 
Μπλουζα