Γνώμη για κλινικές μμ εξωτερικού 2

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Φιλε Γερακα οπως καταλαβες αν εχεις σκοπο να πας στον Τυρκαλα, απλα μπορεις να δεις τα περιστατικα και να αποφασισεις. Αν σε απασχολει ο Αναστασακης δε χρειαζεται καν ερευνα αγορας. Ακριβος, κακος και τους παει ολους δικαστικα.

Προφανως και αν ο Λορενζο χειρουργει ακομα στην Ελλαδα, η τιμη δεν ειναι γνωστη, εινια μεγαλη ευκαιρια να το σκεφτεις για εκει. Κανε την ερευνα αγορας σου σε ολες τις κλινικες και ζητα να δεις αποτελεσματα!!!! Ζητα τους οταν ερχονται περιστατικα για επανελεγχο να τα δεις απο κοντα, για να καταλαβεις αν οσα αποτυπωνονται στις φωτο ειναι και στην πραγματικοτητα ετσι και πανω απο ολα ΜΗ ΒΙΑΣΤΕΙΣ!!!!!!

Εαν θελεις να παρεις αποτελεσμα απο εναν Τοπ του ειδους, ψαχνεις σε λαθος αγορα. Πολλοι εδω ακομα και αν δεν εχουμε προβλημα αυτη τη στιγμη, γνωριζουμε οτι για να παρουμε το μαξ θα πρεπει να φυγουμε εκτος.
Εσυ ομως σε μια μικρη αγορα οπως η Ελληνικη, αν ξεκινησεις να αποκλυεις γιατρους λογω χαρακτηρων, υψους και κιλων μαλλον δε θα βρεις που να κανεις ΜΕΤ.

Τα αποτελεσματα των ελληνικων κλινικων ειναι αρκετα κοντα και βασικοτερο τους προβλημα ειναι αυτο που ειπε ο Bobby!! Η μη σταθεροτητα σε καλα αποτελεσματα. Ο μονος τροπος αναλογα του NW σου και των ιδιαιτερων χαρακτηριστικων σου να βρεις αυτον που θα σου μεγιστοποιησει τις πιθανοτητες για κατι καλο ειναι το να δεις πολλα περιστατικα κοντα στο δικο σου. Για εμενα η εννοια Budget σε τετοια θεματα δεν μπαινει στο καδρο. Το μπαντζετ αφορα την αγορα αυτοκινητου, κινητου, υπολογιστη και υλικων αγαθων.

Επειδη απο οσο καταλαβα εισαι διατεθειμενος να δωσεις χρηματα, ξεκινα να ανατητας λυσεις εκτος Ελλαδος!
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η αρχή έγινε, έστειλα προκαταβολή στον Freitas για να κατωχυρώσω την ημερομηνία επέμβασης ! Ένα βήμα πιο κοντά

Επιτέλους! Μην χαθείς, θέλουμε αναλυτική παρουσίαση. Έχει μεγάλη σημασία να έχουμε ανεξάρτητες παρουσιάσεις και από άλλους τοπ γιατρούς.
 

Thanos92

Active Member
Θα μπορουσα να μαθω τιμη; ευχαριστω
Σύνολο 8.900
Απο αυτά 800 προκαταβολή για κράτηση της ημερομηνίας επέμβασης ( 7 και 8 Μαρτίου 2024)
Μετά 2.000 μέχρι τις 70 μέρες πριν την επέμβαση
Τα υπολοιπα 6.100 μέχρι και μία εβδομάδα πριν την επέμβαση
 

Thanos92

Active Member
Επιτέλους! Μην χαθείς, θέλουμε αναλυτική παρουσίαση. Έχει μεγάλη σημασία να έχουμε ανεξάρτητες παρουσιάσεις και από άλλους τοπ γιατρούς.
Δεν χάνομαι ! Είναι πολύτιμη η βοήθεια του forum. Επίσης έχω μέλλον μέχρι το Μάρτιο του 2024
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Η αρχή έγινε, έστειλα προκαταβολή στον Freitas για να κατωχυρώσω την ημερομηνία επέμβασης ! Ένα βήμα πιο κοντά
Καλή επιτυχία με τον αρτίστα των χερλαινς.
Ελπίζω να ακολουθήσουν και άλλοι.
 

witcher

Well-Known Member
Η αρχή έγινε, έστειλα προκαταβολή στον Freitas για να κατωχυρώσω την ημερομηνία επέμβασης ! Ένα βήμα πιο κοντά
Άριστη επιλογή φίλε ο Freitas. Σίγουρα πρόκειται για έναν Πραγματικά τοπ γιατρό που αξίζει τα λεφτά του.
 

Thanos92

Active Member
Σας ευχαριστω όλους παιδιά. Μακαρι να πανε ολα καλα ! Αυτό που με απασχολεί τώρα είναι να μπορέσω να συνεννοηθώ ακριβώς για το πως θέλω να είναι το αποτέλεσμα. Πχ θα ήθελα να τους στείλω κάποιες παλιές μου φωτογραφίες. Η παραδειγματα του τι θέλω και τι δεν θέλω. Μέχρι τώρα έχω μιλήσει μόνο με την γραμματέα τους. Πέρσι όταν είχα πρωτοστείλει για να κλείσω ραντεβου για φέτος (το οποιο τελικα δεν εκλεισα λόγω φορτωμένου προγραμματος) είχα ρωτήσει αν μπορώ να έρθω σε επαφή με τον γιατρό απο zoom για να συζητήσουμε για την μμ. Μου είχε πει ότι οι γιατροι δεν το κάνουν αυτό. Φανταζομαι λοιπόν οτι μόνο την ημέρα της επέμβασης μιλάς μαζί τους, κατι το οποίο με προβληματίζει γιατί μπορεί να υπαρξουν παραλήψεις στην κατανοηση και την επικοινωνία και να μην υπάρξει ο απαιτούμενος χρόνος που επιθυμώ. Φυσικά το κατανοω οτι ειναι πολυ νωρις να συζητήσεις για κάτι το οποιο είναι προγραμματισμένο για 1,5 σχεδόν χρόνο μετά αλλα και πάλι κάποια στιγμή θα ήθελα να γίνει...Αλλά το βλέπω χλωμό..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Στη θέση σου, μιας και έχεις αρκετό χρόνο ακόμη, θα πήγαινα (αν είχα την οικονομική ευχέρεια) για μια δια ζώσης συνάντηση-consultation με τον ίδιο τον Freitas, για παράδειγμα μέχρι το καλοκαίρι του 2023.
Κάποια πράγματα μπορούν να αξιολογηθούν πολύ καλύτερα από κοντά, καθώς αρκετές φορές οι φωτογραφίες δεν δίνουν την ακριβή εικόνα.
Εκεί θα συζητήσετε και τα δικά σου θέλω και προσδοκίες, και θα σου πει κατά πόσο μπορούν να γίνουν στην πράξη.
Επίσης θα γνωρίζεις έτσι και τη δυναμική της δότριας σου, που είναι πολύ σημαντικό.
 

gerakas8

New Member
Σύνολο 8.900
Απο αυτά 800 προκαταβολή για κράτηση της ημερομηνίας επέμβασης ( 7 και 8 Μαρτίου 2024)
Μετά 2.000 μέχρι τις 70 μέρες πριν την επέμβαση
Τα υπολοιπα 6.100 μέχρι και μία εβδομάδα πριν την επέμβαση
Η επιλογη ημερομηνιας εγινε λογω φουλ προγραμματος του;; τοσο πολυ κλεισμενος;;;
Αφου μιλαμε για τοσο τοπ ισως λογικο...
 

Thanos92

Active Member
Η επιλογη ημερομηνιας εγινε λογω φουλ προγραμματος του;; τοσο πολυ κλεισμενος;;;
Αφου μιλαμε για τοσο τοπ ισως λογικο...
Ναι η ημερομηνία ήταν η πρώτη διαθέσιμη μέχρι αυτή τη στιγμή. Φυσικά μπορείς να μπεις και σε μια λίστα αναμονής σε περίπτωση που κάποιος ακυρώσει και να μπείς νωρίτερα.
 

Thanos92

Active Member
Στη θέση σου, μιας και έχεις αρκετό χρόνο ακόμη, θα πήγαινα (αν είχα την οικονομική ευχέρεια) για μια δια ζώσης συνάντηση-consultation με τον ίδιο τον Freitas, για παράδειγμα μέχρι το καλοκαίρι του 2023.
Κάποια πράγματα μπορούν να αξιολογηθούν πολύ καλύτερα από κοντά, καθώς αρκετές φορές οι φωτογραφίες δεν δίνουν την ακριβή εικόνα.
Εκεί θα συζητήσετε και τα δικά σου θέλω και προσδοκίες, και θα σου πει κατά πόσο μπορούν να γίνουν στην πράξη.
Επίσης θα γνωρίζεις έτσι και τη δυναμική της δότριας σου, που είναι πολύ σημαντικό.
Έχεις δίκιο αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να παω μόνο και μόνο για ενα consultation :/
 

Thanos92

Active Member
Καλησπέρα παιδιά. Όλα καλά με τον Freitas, κλειστηκε το ραντεβου και επίσημα. Και μου έστειλαν κάποια εξτρα αρχεία. Ένα απο αυτά ειναι αυτο που έχω επισυνάψει….Να επισυμάνω εδω οτι είμαι 30, ΝW3 με πολύ μαλλι γενικά και χωρις να έχω επιθετική ΑΑ. Επίση έχω αρχίσει εδω και ένα μήνα να παιρνω φινα 1mg χωρις καμία παρενέργεια μεχρι στιγμης. Και τώρα μου λένε να πάρω όλα αυτά…Και πραγματικά δεν νομιζω οτι θέλω να αρχισω και duta και oral μινο…και ούτε καταλαβαίνω το λόγο. δηλαδη καπου ελεος.
 

Συνημμένα

  • 2D4C3531-8651-4A6B-9095-974F0CFB4CDB.png
    2D4C3531-8651-4A6B-9095-974F0CFB4CDB.png
    371.6 KB · Προβολές: 54

Georgie

Well-Known Member
Καλησπέρα παιδιά. Όλα καλά με τον Freitas, κλειστηκε το ραντεβου και επίσημα. Και μου έστειλαν κάποια εξτρα αρχεία. Ένα απο αυτά ειναι αυτο που έχω επισυνάψει….Να επισυμάνω εδω οτι είμαι 30, ΝW3 με πολύ μαλλι γενικά και χωρις να έχω επιθετική ΑΑ. Επίση έχω αρχίσει εδω και ένα μήνα να παιρνω φινα 1mg χωρις καμία παρενέργεια μεχρι στιγμης. Και τώρα μου λένε να πάρω όλα αυτά…Και πραγματικά δεν νομιζω οτι θέλω να αρχισω και duta και oral μινο…και ούτε καταλαβαίνω το λόγο. δηλαδη καπου ελεος.
Ποντικο σε πέρασε ?
Με αυτά θα φύτρωνε και ο Kojak πες στη Juanita.
 

vlafo

Well-Known Member
Τhanos92
Mε το καλό.
Άσε να γράφει ότι θέλει,με τη φίνα μόνο είσαι οκ οπότε συνεχίζεις όπως είσαι.
Όταν φτάσει η στιγμή της επέμβασης, θα του πεις μόνο ένα βαρελότο δεν πήρα ακόμα όπως λέει ο φίλος αεράτος.
 

Kostas97

Well-Known Member
Μονο και μονο απο αυτα καταλαβαινει καποιος τι boost μπορει να παρει, εφοσον τα εφαρμοσει, πριν καν έχει το αποτελεσμα της εμεμβασης. Θανο ευχομαι επιτυχια!!!
Σιγουρα εκανες πολυ καλη επιλογη, ειδικοτερα για την περιπτωση σου νομιζω ειναι απο τις top. Για εμας τους παρατηρητες ειναι η τελεια ευκαιρια να δουμε πως λειτουργει και ο συγκεκριμενος γιατρος. Ήδη πηραμε μια πρωτη γευση ως προς το τι αγωγες προτεινει.
Πιστευω πως μετα την επεμβαση θα τις τροποποιει κιολας αναλογα του καθε περιστατικου και περισσοτερο ξεκιναει ετσι για να παρει το μαξ των δυνατοτητων στο τελος της μεταμοσχευσης.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ότι καλύτερο εύχομαι Thanos92.
Από εδώ όντως όπως είπε και ο @Kostas97 , φαίνεται η δυναμική που θέλει να χτίσει ο Φρείτας πριν την επέμβαση. Χαρακτηριστικό της Ισπανικής σχολής, που φορτώνουν με όλα τα δυνατά όπλα.
Αν και υπερβολική η χρήση ντούτας, ίσως από τη στιγμή που παίζει με άτομο κάτω των 40, και που μόλις τώρα ξεκίνα τη φίνα, να έβαλε και την ντούτα, για να "καλύψει" τυχόν κύματα της αλωπεκίας που ξεκινούν στα early 30s.
Προσωπικά στη θέση σου θα έπαιζα με φίνα 1mg/day, και αν μπορείς και τοπική μινόξ Χ1.
 
Μπλουζα