Γνώμη για κλινικές μμ εξωτερικού 2

Chris34

Active Member
Εγω το συμπερασμα που εβγαλα ειναι οτι οπως και οι υπολοιπες κλινικες ετσι και αυτος οταν κατι πηγε στραβα προτεινε επιδιορθωση. Ετσι πιθανως εκανε και ο Τυρκαλας σε ενα περιστατικο του προσφατο που δεν πηγε καλα.
Δεν τα θυμασαι καλα Kosta. δεν θελω να επεκταθω ομως. Οταν βλεπω αλαζονεια εγω προσωπικα απομακρυνομαι.
Επισης τα ανεξαρτητα περιστατικα εχουν αλλη αξια.
Γενικα εγω σε καμια απο τις δυο κλινικες δεν εκανα οποτε δεν υποστηριζω τυρκαλ* τωρα. Απλα δεν θα επελεγα σε καμια περιπτωση Αναστ*σακη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Δεν τα θυμασαι καλα Kosta. δεν θελω να επεκταθω ομως. Οταν βλεπω αλαζονεια εγω προσωπικα απομακρυνομαι.
Επισης τα ανεξαρτητα περιστατικα εχουν αλλη αξια.
Γενικα εγω σε καμια απο τις δυο κλινικες δεν εκανα οποτε δεν υποστηριζω τυρκαλ* τωρα. Απλα δεν θα επελεγα σε καμια περιπτωση Αναστ*σακη
Το σημαντικοτερο ξερεις ποιο ειναι; Οτι βαζοντας στην εξισωση πολλες παραμετρους περαν του τελικου αποτελεσματος οποιος νεος μπαινει δεν βγαζει ακρη. Ετσι επαθε και ο Γερακας. Η ελληνικη αγορα ειναι συγκεκριμενη και ο καθενας πρεπει να κρινεται με τα αποτελεσματα του κατα κυριο λογο.
Ο Αναστασακης οσο προβληματικος και να χαρακτηριζεται απο καποιους για τον χαρακτηρα του(και εμενα δε μαρεσει, δε θα τον εκανα παρεα....), εχει ανεβασει αρκετα αποτελεσματα. Αυτο δειχνει ο,τι τουλαχιστον δουλευει. Αντιθετα απο τον Τρυκαλα δεν ξερουμε καν site. Δεν μπορει απεναντι στα περιστατικα του ενος εμεις να παραθετουμε τον μυθο του αλλου.
Καποιοι δερματολογοι και πλαστικοι δουλευαν ετσι που τη μεταμοσχευση μαλλιων την εκαναν περιστασιακα.
 

witcher

Well-Known Member
Γενικα δεν θεωρω τον Αναστασ καλη επιλογη. οχι μονο σε σχεση με την κυπρο. Αν παει κατι στραβα παιζει να μπλεξεις και με δικαστηρια. αυτο εχουμε δει εως τωρα. Κανω λαθος;
Και οι τιμες του πολυ υψηλες χωρις λογο.
Ακριβώς έτσι είναι φίλε. Και νομίζω όσοι παρακολουθούσαν το φόρουμ πριν λίγο καιρό τα γνωρίζουν αυτά τα σκηνικά με τον Αναστ*σακ* οπότε τον αποφεύγουν και δεν τον επιλέγουν. Τα νέα μέλη όμως πιθανόν να μη τα γνωρίζουν οπότε να τον επιλέξουν εν αγνοία αυτών των γεγονότων.

Και στις τιμές που χρεώνει όπως αναφέρθηκε υπάρχουν πολύ καλύτερες και ασφαλέστερες επιλογές από τον Αναστασ, οπότε δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος να θέλει να ρισκάρει να τον επιλέξει σε αυτές τις τιμές μάλιστα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Ακριβώς έτσι είναι φίλε. Και νομίζω όσοι παρακολουθούσαν το φόρουμ πριν λίγο καιρό τα γνωρίζουν αυτά τα σκηνικά με τον Αναστασ οπότε τον αποφεύγουν και δεν τον επιλέγουν. Τα νέα μέλη όμως πιθανόν να μη τα γνωρίζουν οπότε να τον επιλέξουν εν αγνοία αυτών των γεγονότων.

Και στις τιμές που χρεώνει όπως αναφέρθηκε υπάρχουν πολύ καλύτερες και ασφαλέστερες επιλογές από τον Αναστασ, οπότε δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος να θέλει να ρισκάρει να τον επιλέξει σε αυτές τις τιμές μάλιστα.
Τον αποφευγουν και εντος Ελλαδος δεν ξερουν τι να επιλεξουν. Αυτο εινια καλο ή κακο?
 

gerakas8

New Member
Ακριβώς έτσι είναι φίλε. Και νομίζω όσοι παρακολουθούσαν το φόρουμ πριν λίγο καιρό τα γνωρίζουν αυτά τα σκηνικά με τον Αναστ*σακ* οπότε τον αποφεύγουν και δεν τον επιλέγουν. Τα νέα μέλη όμως πιθανόν να μη τα γνωρίζουν οπότε να τον επιλέξουν εν αγνοία αυτών των γεγονότων.

Και στις τιμές που χρεώνει όπως αναφέρθηκε υπάρχουν πολύ καλύτερες και ασφαλέστερες επιλογές από τον Αναστασ, οπότε δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος να θέλει να ρισκάρει να τον επιλέξει σε αυτές τις τιμές μάλιστα.
Υπαρχει καποιος περαν του Τυρκαλα ή Αναστασακη εντος Ελλαδα που προτεινεται χωρις πολλα ερωτηματικα; Απο οσα εχω δει νομιζω πως οχι. Για ολους υπαρχουν διαφορα αν, μηπως, γιατι και μπορει...
Σορρυ για το μακροσκελες νημα και δεν ειναι επι του προσωπικου κανενος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Υπαρχει καποιος περαν του Τυρκαλα ή Αναστασακη εντος Ελλαδα που προτεινεται χωρις πολλα ερωτηματικα; Απο οσα εχω δει νομιζω πως οχι. Για ολους υπαρχουν διαφορα αν, μηπως, γιατι και μπορει...
Σορρυ για το μακροσκελες νημα και δεν ειναι επι του προσωπικου κανενος.
Μετα θα μπορουσες να δεις Κυπριακες και ισως BHR. Αλλα νομιζω πρεπει να ξεκινησεις απο αυτες τις 2.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η δικιά μου άποψη είναι πως πρέπει να δίνουμε βάση σε ανεξάρτητες, ποιοτικές παρουσιάσεις. Τονίζω το "ποιοτικές" γιατί το ανεξάρτητες από μόνο του είναι η μισή αλήθεια.
 

bobby

Well-Known Member
Το γεγονός ότι αναφέρεις: «Με οσα εχω διαβασει για ΚΑΝΕΝΑΝ γιατρο εντος Ελλαδας δεν υπαρχει μια καθαρη αποψη ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ» και μόνο φτάνει για να απαντήσει στην ερώτηση σου. Αμφότεροι γιατροί έχουν θετικά και αρνητικά. Προσωπικά πιστεύω ότι και για τους δυο τα αρνητικά τους είναι πιο πολλά από τα θετικά τους. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχουν καλά περιστατικά. Για εμένα το μεγαλύτερο τους πρόβλημα είναι η μη σταθερότητα σε καλά αποτελέσματα. Διάβασε περιστατικά τους στο φορουμ και θα βγάλεις άκρη.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι ο λόγος και σκοπός υπαρξης κάποιων μελών εδώ μέσα είναι για να πυροβολούν σε κάθε νήμα τον ιδιο στόχο και έχει γίνει πολύ κουραστικό αυτό.Αμφιβαλλω ότι πράττουν έτσι σαν μια προσπάθεια προστασίας του κοινού από τις "κακές" επιλογές αλλά μόνο για τρέφουν και να προβαλλουν τις δικές τους εμμονές.
Η αξία των μετρήσεων πχ για αυτους φαίνεται να ειναι υψηλή όταν στο στόχαστρο είναι συγκεκριμένες κλινικές/γιατροί και αμελητέα για τις φθηνές επιλογές, hair mills κτλ.
3 τουλάχιστον μέλη (θα μπορούσαν να ήταν μόνο ένα; ) που γυρνάνε από νήμα σε νημα ανεξάρτητων περιστατικών (πχ της HDC) και εφιστουν την προσοχή των άλλων λογω έλλειψης πολιτικής μετρήσεων είναι οι ίδιοι που θα τους δεις σε νήματα φθηνών, τουρκικών και μη, κλινικών να κωφευουν.Συνιστω στα μέλη να μην τους λαμβάνουν σοβαρά υπόψη.Δεν θα τους ονοματισω, μπορείτε να τους βρείτε μόνοι σας, δείτε τα σχόλια τους και θα τους καταλάβετε.
Τελος, επειδή έχω βαρεθεί να ακούω μέλη να χρησιμοποιούν την φραση value for money καταχρηστικα καιρός να μάθουν ότι η αξία μιας επιλογής δεν κρίνεται μόνο από την χαμηλή τιμή αλλά ταυτόχρονα και από την μέγιστη αποδοτικοτητα /αποτελεσματικότητα της.
 

witcher

Well-Known Member
Τον αποφευγουν και εντος Ελλαδος δεν ξερουν τι να επιλεξουν. Αυτο εινια καλο ή κακο?
Μια χαρά ξέρουν φίλε. Όποιος διαβάζει το φόρουμ ξέρει ποιος αξίζει και ποιος όχι τα λεφτά που χρεώνει με βάσει τα γεγονότα που έχουν καταγραφεί στο φόρουμ εδώ και καιρό και όλοι τα γνωρίζουμε.
Όταν χρεώνεις ακριβά θα πρέπει να τα έχεις όλα τέλεια και να θεωρείσαι τοπ για να αξίζεις αυτά που χρεώνεις χωρίς αρνητικά. Όπως είπα και πριν στα ίδια χρήματα με Αναστ*σ*κη πας και Lorenzo ή Bisanga εδώ Ελλάδα που θεωρούνται 2 τοπ επιλογές. Αλλιώς και Κύπρο π.χ. στην HDC σαν πιο οικονομική και ασφαλή επιλογή, από τους προηγούμενους 2.
 
Τελευταία επεξεργασία:

witcher

Well-Known Member
Υπαρχει καποιος περαν του Τυρκαλα ή Αναστασακη εντος Ελλαδα που προτεινεται χωρις πολλα ερωτηματικα; Απο οσα εχω δει νομιζω πως οχι. Για ολους υπαρχουν διαφορα αν, μηπως, γιατι και μπορει...
Σορρυ για το μακροσκελες νημα και δεν ειναι επι του προσωπικου κανενος.
Τα ιδια που είπα στο παραπάνω σχόλιο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Μια χαρά ξέρουν φίλε. Όποιος διαβάζει το φόρουμ ξέρει ποιος αξίζει και ποιος όχι τα λεφτά που χρεώνει με βάσει τα γεγονότα που έχουν καταγραφεί στο φόρουμ εδώ και καιρό και όλοι τα γνωρίζουμε.
Όταν χρεώνεις ακριβά θα πρέπει να τα έχεις όλα τέλεια και να θεωρείσαι τοπ για να αξίζεις αυτά που χρεώνεις χωρίς αρνητικά. Όπως είπα και πριν στα ίδια χρήματα με Αναστ*σ*κη πας και Lorenzo ή Bisanga εδώ Ελλάδα που θεωρούνται 2 τοπ επιλογές. Αλλιώς και Κύπρο π.χ. στην HDC σαν πιο οικονομική και ασφαλή επιλογή, από τους προηγούμενους 2.
Στον Τυρκαλα να παει? Για εμενα το budget διαφορα 1000 ευρω δεν αποτελει δικαιολογια. Αν καποιος ειναι τοσο στενα οικονομικα αυτες οι διαφορες ειναι μεγαλες και μαλλον ουτε μεταμοσχευση θα σκεφτεται να κανει. Ειδαλλως μπορει να περιμενει να τα μαζεψει, δεν ειναι επεμβαση απο την οποια εξαρταται η ζωη σου για να μη τρεναρεται.
 

witcher

Well-Known Member
Στον Τυρκαλα να παει? Για εμενα το budget διαφορα 1000 ευρω δεν αποτελει δικαιολογια. Αν καποιος ειναι τοσο στενα οικονομικα αυτες οι διαφορες ειναι μεγαλες και μαλλον ουτε μεταμοσχευση θα σκεφτεται να κανει. Ειδαλλως μπορει να περιμενει να τα μαζεψει, δεν ειναι επεμβαση απο την οποια εξαρταται η ζωη σου για να μη τρεναρεται.
Ας διαβάσει τα περιστατικά του και να αποφασίσει μόνος του αν θα πάει ή όχι. Ο Τυρκαλάς τουλάχιστον δεν χρεώνει όπως οι τοπ επιλογές, χωρίς να θέλω να πω οτι αμα χρεώνεις λιγότερο δικαιολογιούνται οι αστοχίες, απλά οταν χρεώνεις και ακριβα όπως οι ανάλογες κλινικές του εξωτερικού δεν θα πρέπει να έχεις καθόλου αρνητικά.
Αμα είχε να διαθέσει από 2.5 ευρώ/g θα του έλεγα να πάει Bisanga ή Lorenzo εδώ Ελλάδα που έρχονται ανα διαστήματα. Αλλιώς εξωτερικό Ισπανία , Βέλγιο κλπ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Όταν χρεώνεις ακριβά θα πρέπει να τα έχεις όλα τέλεια και να θεωρείσαι τοπ για να αξίζεις αυτά που χρεώνεις χωρίς αρνητικά.
Όταν αυτό θα πρέπει να τοιχοκολληθεί σαν πινακίδα,τότε και μόνο τότε θα γίνει κατανοητό πως τα παλαμάκια στον κορυφαίο (όποιος και να είναι αυτός),παραβλέποντας τυχόν λάθη επειδή τα θετικά είναι περισσότερα από τα αρνητικά,είναι απλά απόρροια της άγνοιας,εμμονής,φανατισμού και συναισθηματικής και ψυχολογικής φθοράς που έχει υποστεί μέχρι εκείνη την ώρα και η αλλαγή της βελτίωσης τον κάνει να ξεχνάει και να παραβλέπει τα πάντα.
 

Kostas97

Well-Known Member
Ας διαβάσει τα περιστατικά του και να αποφασίσει. Ο Τυρκαλάς τουλάχιστον δεν χρεώνει όπως οι τοπ επιλογές, χωρίς να θέλω να πω οτι αμα χρεώνεις λιγότερο δικαιολογιούνται οι αστοχίες..Αμα είχε να διαθέσει από 2.5 ευρώ/g θα του έλεγα να πάει Bisanga ή Lorenzo εδώ Ελλάδα που έρχονται ανα διαστήματα. Αλλιώς εξωτερικό Ισπανία , Βέλγιο κλπ.
Οπως στον Τυρκαλα θα μπει να διαβασει τα περιστατικα το ιδιο να κανει και στον Αναστασακη και σε ολους. Και η αποφαση θα ειναι δικια του.

Εγω πραγματικα απορω, πώς μπορω να προτεινω σε καποιο ατομο με ΑΓΑ σε εξελιξη γιατρο που δε θα του προτεινει φιναστεριδη και θα του κανει κανονικα μεταμοσχευση.

ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ που οι κορυφαιοι που αναφερουμε εδω, κανεις δε θα το εκανε αντιθετως χωρις αυτο σε πολλες περιπτωσεις δε σε εβαζαν για επεμβαση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

gerakas8

New Member
Οπως στον Τυρκαλα θα μπει να διαβασει τα περιστατικα το ιδιο να κανει και στον Αναστασακη και σε ολους. Και η αποφαση θα ειναι δικια του.

Εγω πραγματικα απορω, πώς μπορω να προτεινω σε καποιο ατομο με ΑΓΑ σε εξελιξη γιατρο που δε θα του προτεινει φιναστεριδη και θα του κανει κανονικα μεταμοσχευση.

ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ που οι κορυφαιοι που αναφερουμε εδω, κανεις δε θα το εκανε αντιθετως χωρις αυτο σε πολλες περιπτωσεις δε σε εβαζαν για επεμβαση.
Φιναστεριδη εννοεις σε λοσιον ή διαλυμα;
Δλδ οποιος δεν παρει φιναστεριδη δεν εχει νοημα να κανει μεταμοσχευση;
 

gerakas8

New Member
Γνωριζει καποιος αν υπαρχουν ημερομηνιες για τον lorenzo να ερχεται Ελλαδα;
Διαφορετικα να επικοινωνησω στην σελιδα του απευθειας; Γενικα ταξιδευω λογω δουλειας οποτε και Ισπανια να πηγαινα να με δει αρχικα δεν θα ηταν απαγορευτικο. Οσοι εχουν κανει μαζι του θα ηταν καλο να ενημερωσουν πως επικοινωνησαν.
Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

gerakas8

New Member
Μια χαρά ξέρουν φίλε. Όποιος διαβάζει το φόρουμ ξέρει ποιος αξίζει και ποιος όχι τα λεφτά που χρεώνει με βάσει τα γεγονότα που έχουν καταγραφεί στο φόρουμ εδώ και καιρό και όλοι τα γνωρίζουμε.
Όταν χρεώνεις ακριβά θα πρέπει να τα έχεις όλα τέλεια και να θεωρείσαι τοπ για να αξίζεις αυτά που χρεώνεις χωρίς αρνητικά. Όπως είπα και πριν στα ίδια χρήματα με Αναστ*σ*κη πας και Lorenzo ή Bisanga εδώ Ελλάδα που θεωρούνται 2 τοπ επιλογές. Αλλιώς και Κύπρο π.χ. στην HDC σαν πιο οικονομική και ασφαλή επιλογή, από τους προηγούμενους 2.
Εισαι σιγουρος πως στα λεφτα του Αναστ ειναι και ο Λορεντζο;
Για Αναστ ξερουμε 2.5 ευρω το γκραφ για λορενζο διαβαζω κατι για 4 ευρω plus.
 

witcher

Well-Known Member
Εισαι σιγουρος πως στα λεφτα του Αναστ ειναι και ο Λορεντζο;
Για Αναστ ξερουμε 2.5 ευρω το γκραφ για λορενζο διαβαζω κατι για 4 ευρω plus.
Αυτό με το 4 ευρώ plus ειναι αμα πας Ισπανία. Για Ελλάδα όταν έρχεται έχει άλλες τιμές αρκετά πιο κάτω..
 
Μπλουζα