Αthens2021, FUE, 3336g, 29-30/07/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Αthens2021

Active Member
Απ οτι προχειρα θυμαμαι, ενα 2000ρο grafts πρεπει να μουχει μεινει, αλλα τεινω στο να προτιμω αυτο που λεει ο bobby.. 500αρα firewall
 

Αthens2021

Active Member
7μηνο με οσο πιο αποκαλυπτικες μπορουσα σε εξωτερικο χωρο, συν μια δωματιου
20220304_171601.jpg
20220304_162342.jpg
20220228_170301.jpg
20220304_170415.jpg
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Από τη μία έχεις αυτό το αριστούργημα του Athens και από την άλλη το κάζο του Pan. Περίεργα πράγματα. Αθηναίε φίλε να χαίρεσαι την μαλλούρα παικταρά μου :)
 

Αthens2021

Active Member
Από τη μία έχεις αυτό το αριστούργημα του Athens και από την άλλη το κάζο του Pan. Περίεργα πράγματα. Αθηναίε φίλε να χαίρεσαι την μαλλούρα παικταρά μου :)
Σ ευχαριστω ρε φιλε , πριν τη μεταμοσχευση δεν εβγαινα χωρις τοππικ ουτε μεχρι το περιπτερο ! Ειμαι ευχαριστημενος, αλλα θα ηθελα να εχω και κατι παραπανω σε πυκνοτητα στα πρωτα εκατοστα της hairline, και αυτο δεν ξερω ποσο ρισκο θα ειχε και δευτερον κατα ποσο θα φαινοταν φυσικο. Αλλα ας τα δουμε ενα διμηνο μετα που θα ρωτησω και τον γιατρο σχετικα !
 

seeker

Verified MM member
Ωραιος, φυσικο και εχεις και ωραιο ισιο μαλλι. Θα μπορουσες οπως λες να δωσεις κατι ψιλα να μπουσταρεις μπροστα αλλα και ετσι μια χαρα ειναι.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Σ ευχαριστω ρε φιλε , πριν τη μεταμοσχευση δεν εβγαινα χωρις τοππικ ουτε μεχρι το περιπτερο ! Ειμαι ευχαριστημενος, αλλα θα ηθελα να εχω και κατι παραπανω σε πυκνοτητα στα πρωτα εκατοστα της hairline, και αυτο δεν ξερω ποσο ρισκο θα ειχε και δευτερον κατα ποσο θα φαινοταν φυσικο. Αλλα ας τα δουμε ενα διμηνο μετα που θα ρωτησω και τον γιατρο σχετικα !
Αν στο 12μηνο - 13μηνο νιώθεις πως θες ένα τσακ ακόμα δεν μπορείς να παίξεις μία πύκνωση με καμιά 500-600αρια g's ;
 

vlafo

Well-Known Member
Athens
Το αποτελεσμα απλά υπέροχο.
Έχει βελτίωση σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα αλλά θα δώσει και αλλο θα το δεις.
Πύκνωση και ένα πέρασμα θα έκανα μπροστά και στο φόρλοκ,δεν είναι πολλά..
Εγώ θα το έκανα.
 

aeratos28

Just aeratos
Υπάρχουν αρκετά grafts που φαίνονται στη hairline ότι έσκασαν μύτη ,οπότε θα δεις ακόμα διαφορά.καλα σχετικά έχει πάει ,εμένα η διαφωνία μου είναι με το τόσο κατέβασμα που έχει γίνει,το θεωρώ υπερβολή και στα μάτια μου χάνει σε φυσικότητα.γουστα είναι αυτά βέβαια.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ διαφωνώ με την υπερβολική πύκνωση μπροστά ...χάνει σε φυσικότητα.... Κατά τα γούστα μου μου αρέσει να βλέπω λίγο δερμα μπροστά και μετά πίσω σκοτάδι.... Ακριβώς όπως του Άθενς... Φοβερή φυσικότητα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Με την υπερβολική πύκνωση συμφωνώ και εγώ πως κάπως κάθεται περίεργα.με το κατέβασμα διαφωνώ.αν είχε λιγάκι πιο πάνω τη hairline του,δεν θα συζητούσε για αυτό κάτι ακόμα σε πυκνότητα ο athens τώρα
 

Neverwinter

Active Member
Φίλε Αθενς , πολύ ωραίος !!!! Τώρα φτιάχνεις και γαμω τις Φρατζες … έτσι πρέπει να τα κάνω και εγώ όχι κοκκορε … μου φαίνεται δείχνουν πολύ πιο ωραία και πάλι μπράβο να χαίρεσαι την μαλλουρα σου !!!
 

Gianney

Well-Known Member
Φίνα λίαν συντόμως..
Με τα smp δεν είπα εγώ κάτι φίλε @Gianney .
[/QUOTE]
Ουπς λάθος φίλε στο Athens πήγαινε αλλα έβαλα σε εσένα την απάντηση :p :cool:
 

Αthens2021

Active Member
Athens
Το αποτελεσμα απλά υπέροχο.
Έχει βελτίωση σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα αλλά θα δώσει και αλλο θα το δεις.
Πύκνωση και ένα πέρασμα θα έκανα μπροστά και στο φόρλοκ,δεν είναι πολλά..
Εγώ θα το έκανα.
Σ ευχαριστω vlafo, κι εγω το σκεφτομαι, ισως για φετος, ισως για του χρονου..μπορω μονο αυγουστο λογω δουλειας, οποτε με ζοριζει ξανα το ιδιο παλι (ξυρισμα, καπελο κτλ )
 
Μπλουζα