Anastasakis Hair Clinic,#monotovideometraei, video 12, στάδιο 4 προς 5, FUE, 3000 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

Kostas97

Well-Known Member
Δακτυλοδεικτούμενοι απο αυτυς που τους αδικησαν ή από άλλους γελοίους που θελουν μια ασυδοτη κοινωνια χωρις κανονες και χρηστα ηθη.
Η ΙΔΙΟΙ που εριχναν λάσπη ή κατηγορούσαν χυδαια ή προσβαλαν, βλεπε Χιος, Πολακης, Μπεος, Βαξεβανης, και πολλοι άλλοι, στο δικαστηριο οταν την φαγαν, εκλαιγαν.
Ο λογος εχει ελευθερια αλλα εχει και συνεπειες.
Δεν συμφωνεις?
Προφανως και ο λογος εχει συνεπειες αλλα πρεπει μπορει να εχει συνεπειες για ολους.

Υπαρχει μεταξυ μελων και εσας μια κοντρα στην οποια και οι δυο πλευρες ειναι προφανες οτι λενε προσβολες, δε μπορει λοιπον οταν αυτο πια δε σας αρεσει ενω συμμετεχετε σε παρομοιο υφος, να επικαλειστε νομικες κυρωσεις, πιθανως γνωριζοντας οτι ενα προφιλ με ψευδωνυμο νομικα δε μπορει να σταθει απεναντι σε ενα επωνυμης κλινικης, ακομα και αν αυτα που λεει ειναι στο ιδιο υφος με αυτα που εσεις λετε.

Υ.Γ.: Συμπληρωνω σε αυτους, που λετε, τυπους στυλ Πορτοσαλτε που ενω μιλουσαν για θυσιες προκειμενου να δημιουργηθουν σιδηροδρομοι, ενω ελεγαν λαιβ στον αερα τροπους ο πιλοτος δολοφονος αναγνωστοπουλος πως θα μπορουσε να ειχε κανει φονο χωρις να τον πιασουν και ακουγαν χιλιαδες κοσμος, θεωρησαν πως οταν μιλησαν αλλοι για εκεινους σε 500 ατομα, σα να μην ειχε προηγηθει τπτ, οτι υπαρχει προτροπη σε βια και η δικαιοσυνη πρεπει να επεμβει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Σημερα ΕΝ ΤΙΜΗ, εκλεισα δυο επεμβασεις απο lurkers στο φορουμ που οσο γραφετε καποιοι υβριστικα, τοσο με συμπαθούν που σας αντιστεκομαι και δεν με βαζετε κατω με τις ανωνυμες επιθεσεις.
Γιατρέ, χωρίς καμία ειρωνεία, αν ζούσες Αμερική θα ψήφιζες MAGA? Αν πεις ναι δε θα το κρίνω, όντως θέλω να μάθω.
 

aeratos28

Just aeratos
Για τις επώνυμες καταγγελίες που έχουν γίνει προς το πρόσωπο σου και δεν απαντάς καν,κρύβεις την αλήθεια,να ξέρεις πως δεν θα το βάλουμε κάτω ποτέ και θα ρωτάμε πάντα να μάθουμε την αλήθεια ..είμαστε πελάτες και πρέπει να ξέρουμε τι έχει γίνει..
Σημερα ΕΝ ΤΙΜΗ, εκλεισα δυο επεμβασεις απο lurkers στο φορουμ που οσο γραφετε καποιοι υβριστικα, τοσο με συμπαθούν που σας αντιστεκομαι και δεν με βαζετε κατω με τις ανωνυμες επιθεσεις.
 

aeratos28

Just aeratos
Εντωμεταξυ,κοιτάω στο μνμ σου που του γράφεις αν θα δώσει την αντρίκια συγκατάθεση του ,να ανεβάσει το μέλος τα ηχητικά που είπε ότι υπάρχουν και λέει αυτά που λέει,ότι θα αλλάξουν οι σχέσεις μεταξύ τους αν ανοίξει νήμα για παρουσίαση στο φόρουμ κτλ,και αυτό δεν στο σχολιάζει καν,λέει αερολογίες περί ανέμων και υδάτων ,αλλά επί του θεματος τουμπεκί ψιλοκομμένο...λες και δεν τον ρώτησες ..χαχαχαχαχαχαχαχα
Αυτοί έφαγαν και κάτι εκατομμύρια και έπαιζαν απειλές, εκβιασμοί κλπ. Εμείς τι σχεση έχουμε με το Μπεό και το Χίο; επειδή δεν μας αρέσει ο τρόπος που μιλάς στα μέλη του φόρουμ γίναμε σαν και αυτούς;. Έξω από τη πλάκα, είσαι μεγάλος άνθρωπος. Μην ανακατευείς τα πάντα τόσο άστοχα.
 

gregkont13

Verified MM member
Εντωμεταξυ,κοιτάω στο μνμ σου που του γράφεις αν θα δώσει την αντρίκια συγκατάθεση του ,να ανεβάσει το μέλος τα ηχητικά που είπε ότι υπάρχουν και λέει αυτά που λέει,ότι θα αλλάξουν οι σχέσεις μεταξύ τους αν ανοίξει νήμα για παρουσίαση στο φόρουμ κτλ,και αυτό δεν στο σχολιάζει καν,λέει αερολογίες περί ανέμων και υδάτων ,αλλά επί του θεματος τουμπεκί ψιλοκομμένο...λες και δεν τον ρώτησες ..χαχαχαχαχαχαχαχα
τον ρώτησα 2-3 φόρες και τον έχεις ρωτήσει εσύ άλλες 50. Ποτέ δεν θα απαντήσει.
 

gregkont13

Verified MM member
οχι ακριβως. ΔΕΝ ειναι αξιοζηλευτη ως δουλεια, φαινεται να εχει αξιοζηλευτο κυρος αλλα δεν εχει στην Ελλάδα.
Δεν το ειχε κανεις ονειρο πιστευω, οποιος το ειχε μαλλον θα το εκανε.
Η κακη συμπεριφορα βγαινει γιατι μιλαω χωρις ψεθτοδιπλωματια και κραζω θεματα που ΝΟΜΙΖΕΤΕ οτι το κανω επειδη ειμαι ιατρός, ενω το κανω επειδη ΜΠΟΡΩ να δω το λαθος σε κατι επειδη ΕΙΜΑΙ ιατρός.
Δεν ειναι λοιπόν ΥΠΕΡΟΨΙΑ ιατρικής.
Ειναι ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ να μιλας με ευθυνη και ευστοχια για ιατρικα θεματα και μονο επειδη ακριβως ΕΙΜΑι ιατρός, οπως εσυ που εισαι μηχανικός βλεπεις το λαθος στο αντικειμενο σου από χιλιομετρα και εγω που ειμαι ανιδεος πρπει να το αναλυεις μια ωρα
ΑΥΤΟ δεν καταλαβαινετε και ενοχληστε απο ΔΗΘΕΝ υπεροψια ενω αυτο που ενοχλει ειναι οτι εχω ΔΙΚΙΟ!

Ελπίζω οχι, γιατι ουτε εχω , ουτε θα βγαλω ουτε χρειαζομαι
Ξερεις τι σημαινει πολλα λεφτα???
Ουτε στον υπνο μου.
Χειρονακτης ειμαι...

Εγω μια χαρα ικανοποιημενος νιωθω γιατι ειναι περηφανοι οι γονεις μου.
Αυτη ειναι η μοναδική επιτυχια που με ενδιαφερει
ΟΛΟΙ οι άλλοι που θα σου πουν ποσο "επιτυχημενος" εισαι, κατι θελουν, οποτε δεν ασχολούμαι

Αυτο παιζει πολυ φοβαμαι και προσπαθω να βοηθησω.
Αλλα ΔΕΝ θα βοηθησω με το να καλοπιανω τα ...θυματα αλλονων
Ουτε θα κανω το μ...κα οταν αδικα με βριζει ο καθενας επειδη καποιος στο παρελθον τον ΒΙΑΣΕ.
Θα βοηθησω οσο μπορω με αξιοπρεπεια και χωρις να ανεχομαι ΤΙΠΟΤΑ!


θα ηταν καλη ιδεα γιατι εχουν κανει ΧΡΥΣΕΣ δουλειες πολλα μαγαζια παλιότερα και εχουν ΒΙΑΣΕΙ πολλους ισως και εδω μεσα.
μεχρι που αρχισα να τους τα χαλαω με βιντεο, αποτελσματα, κραξιμο στα σοσιαλ και βιβλια κτλ.


Νομιζω με ειχες πει ασχημο πριν.
Γουστα ειναι αυτα.
Εγω θεωρω οτι ειμαι οκ εμφανησικα, οχι αξιοζηλευτος.
Γυμνασμενος, ναι ειμαι και μπορει να το καταφερει ο καθενας αν κανει τις θυσιες.
Αν καποιος με ζηλευει για αυτο, ειναι απλα τεμπελης.

Γιατι ΔΕΝ απευθυνομαι ΣΕ ΕΣΑΣ!.
Εσεις τα ξερετε ηδη ολα, και φαινεται.
Απευθυνομαι σε κοινο που ΔΕΝ τα ξερει ολα
Που δεν εχει καταστραφει απο λαθος επιλογες
Που δεν ασχολείται με τα παραπανω που γραφεις (και μισοσοβαρα μισοαστεια ΞΕΡΕΙΣ κατα βαθος ποσο μεσα ΜΠΟΡΕΙ να εχεις πεσει)
Που ΔΕΝ το νοιαζει αν ο ιατρος ειναι ...συμπαθητικός (βασικα δεν το νοιαζει αν ο ιατρος κανει το μ...κα και τουμεπκι στον καθε ανωνυμο για να μην χασει ...πελατακια)

Απευθυνομαι σε αυτούς που κοιτουν το αποτελεσμα, μετα επιβεβαιωνουν με τις σπουδες και τελος με το κοστος ή το αν ο ιατρός εινια ...λαοφιλής

Εχει ΠΑΡΑ πολλούς τετοιους.
Απλα δεν γραφουν.
Ρωτα τον @CVIAL

Οποτε ΟΣΟ επιτηθεστε, εγω αμυνομαι , με μισειτε ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ εσεις και παιρνουν οι σιωπηλοι ολοενα και περισσοτερο το μερος μου.

Σημερα ΕΝ ΤΙΜΗ, εκλεισα δυο επεμβασεις απο lurkers στο φορουμ που οσο γραφετε καποιοι υβριστικα, τοσο με συμπαθούν που σας αντιστεκομαι και δεν με βαζετε κατω με τις ανωνυμες επιθεσεις.

Γιατρέ βαριέμαι να γράφω τα ίδια αλήθεια. Δεν θα καταλήξουμε κάπου.

- Θα είχες δίκιο να βλέπεις λάθη αν εγώ είχα πει ποτέ σε περιστατικό σου ότι έπρεπε να βάλεις περισσότερα ή ότι έκανες λάθη. Εγώ όμως δεν το έχω πει ποτέ αυτό. Εγώ απλά θεωρώ άλλους γιατρούς πιο καλούς για τα γούστα μου. Και το πάμε. Κανείς δεν έχει περισσότερες γνώσεις από σένα. Απλά μας αρέσουν περισσότερο άλλοι γιατροί.
- Ξέρω τι σημαινει πολλά λεφτά. 10 χρόνια στη Νεα Υορκή και στο Λονδίνο σε τράπεζες το έχω εμπεδώσει.
- Δεν ξέρω πια μαγαζιά βιάσαν κόσμο εδώ μέσα. Εγώ ξέρω χρόνια τώρα που κοιτάω το φόρουμ, οι βασικές γραμμές που προτείνονταν ήταν Λορετζο, Erdogan, Freitas, Couto, Muresanu, Hasson κλπ., Αν κάποιος δεν πήγε εκεί, αλλά κάπου με 0.5 ευρώ στην Ελλάδα δεν φταεί το φόρουμ, αλλά αυτός που πήγε. Το φόρουμ στους καλύτερους έστελνε.
- Δεν με νοιάζει αν είσαι άσχημος ή όμορφος (δεν σε είπα καν άσχημο...). Δεν θα βγούμε ραντεβού. Να μιλάς για τσαπονύχα και καδένες για τα μελή με ενοχλεί. Αν θες να πείσεις τι καλός επαγγελματίας είσαι δεν θα το καταφέρεις μειωνόντας τα μέλη στο φόρουμ.
- Το πρόβλημα δεν είναι αν είσαι συμπαθητικός. Το πρόβλημα είναι πως η συμπεριφόρα (γενικά) δίνει στοιχεία για το πως θα φερθεί ένας επαγγελματιας (γενικά) αν κάτι δεν πάει καλά. Στο λέμε όλοι. Και δημιουργούνται ερωτηματικά λόγω πολλών που σου έχω πει σε αυτό το θεμά. Δεν μας νοιάζει αν είσαι συμπαθητικός και γλυκούλης στη ζωή σου.
- Πολλοί που μιλάς κατά κύριο λόγο δεν έχουν καταστράφει.... Μια χαρά μαλλί έχουν. Και εγώ μαζί.
- Ίσως κάποιοι απλα να στη λένε γιατι δεν μιλάς ευγενικά παρά προσβλητικά και να μην έχουν βιαστεί από κανέναν. Ίσα ίσα να έχουν μαλλάρα....
- Αυτό που είπε ο αεράτος: τι γίνετε με τα δικά σου θύματα; είναι μια ερώτηση που θα ήθελα να του απαντήσεις.
- Κλεισάνε δυο άτομα σήμερα! Ουαου. Δηλαδή δεν ήρθαν στο Ιατρείο και σε εμπιστευτήκαν επειδή φάνηκες γνώστης και καλός ιατρός. Έκλεισαν μαζί σου επειδή θύμωσαν που στη λέμε εμείς εδώ! Τρομερό κριτηρίο χειρουργείου. Αυτά τα άτομα εκάναν την καλύτερη επιλογή με αυτό το κριτήριο! Καλή τύχη ευχόμαι ολόψυχα και στους δυο.
- Ο Χάρης έκανε ένα τρομερά ευστόχο σχόλιο. Πως οι γιατροί που λέμε εμείς εδώ τοπ, δεν έχουν χρόνο ούτε στα mail να απαντήσουν και εσύ είσαι εδώ μαζί μας μέρα νύχτα. Παράξενο.
- Μιλάς όλη την ώρα για μύνησεις και ότι σου προκαλούμε βλάβη και τώρα λες πως η επίθεση μας και η άμυνα σου, σου δίνει πελάτες γιατί γίνεσε πιο συμπαθής. Άρα η "επιθέση" μας (κατέ σε, γιατί για μένα εσύ κάνεις επίθεση σε μας) όχι μόνο δεν προκαλέι βλάβη, αλλά σου φέρνει και πελάτες (συ είπας). Άρα άκυρες οι απειλές για μυνήσεις και ότι προκαλούμε βλάβη! Αγαπητό σε κάνουμε βρε :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Αλλά παρόλα αυτά,το παίζει θύμα πιο κάτω στις απαντήσεις του και λέει ότι δέχεται επίθεση....η επίθεση προς τους πελάτες του τότε που έκανε δεν ειναι επίθεση καν ε?? .
Αναστασάκη...δώσε αντρίκια συγκατάθεση να εμφανιστεί το τι έγινε τότε..υποψία bulling μυρίζομαι..να δούμε τι έχει γίνει ρε συ..και να δούμε ποιος έκανε επίθεση..εσύ στον πελάτη σου η εμείς που απλά θέλουμε να μάθουμε αν επιτέθηκες στον δυσαρεστημένο πελάτη σου...γτ θες και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάρι εσύ..
τον ρώτησα 2-3 φόρες και τον έχεις ρωτήσει εσύ άλλες 50. Ποτέ δεν θα απαντήσει.
 

gregkont13

Verified MM member
Αλλά παρόλα αυτά,το παίζει θύμα πιο κάτω στις απαντήσεις του και λέει ότι δέχεται επίθεση....η επίθεση προς τους πελάτες του τότε που έκανε δεν ειναι επίθεση καν ε?? .
Αναστασάκη...δώσε αντρίκια συγκατάθεση να εμφανιστεί το τι έγινε τότε..υποψία bulling μυρίζομαι..να δούμε τι έχει γίνει ρε συ..και να δούμε ποιος έκανε επίθεση..εσύ στον πελάτη σου η εμείς που απλά θέλουμε να μάθουμε αν επιτέθηκες στον δυσαρεστημένο πελάτη σου...γτ θες και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάρι εσύ..

θα περιμένεις άλλα 3 χρόνια. Απάντησε σε όλο μου το μνμ γραμμή, γραμμή εκτός από αυτό. Ωστόσο, αφού η "επιθεσή" μας (που για μένα εκείνος μας την λέει συνέχεια) του φέρνει πελάτες, που είναι η βλάβη που του προκαλούμε; Εμείς ίσα ίσα του φέρνουμε και δουλειά :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Harris_G

Well-Known Member
Επίσης να προσθέσω ότι είναι άδικο να θεωρείτε ότι δε μπορούμε να έχουμε άποψη (πολλοί κιόλας μορφωμένοι και παραμορφωμένοι) σε ενά κλαδο που δεν υπάρχει per se.
Εσεις ειστε χειρουργος κεφαλης και τραχηλου ο Lorenzo ειναι θωρακοχειρουργος ο αλλος ειναι δερματολόγος κλπ κλπ

Και ποσο μαλιστα οταν η επιτυχια αυτου του κλαδου στηριζεται στην ικανοτητα μη-ιατρων (νοσηλευτριων/technicians)

Hair transplantation is a team effort. Satisfactory outcomes rely on performance of the surgeon and the assistants. The surgeon’s skill cannot compensate for sub-standard performance of the assistant team. Careful attention is required to ensure successful dissection of the harvested hair follicles and prevent dehydration or trauma to the grafts during graft loading. This requires continuous education and monitoring. With my team, senior and junior staff are grouped into pairs to form sub-teams to enable mentoring and monitoring of graft dissection and loading. In addition, the sub-teams cross-monitor each other.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Greg εύχομαι την ενέργεια που έχεις σπαταλήσει να βγάλεις άκρη να στην επιστρέψει η ζωή εις τετραπλούν με όποιο αγαθό θελήσεις. Θα ευχόμουν κάτι παρόμοιο και για τον Αεράτο αλλά είναι αμαρτία να τον κακομάθουμε γιατί χαίρει της αδυναμίας του πιο real φόρουμ διαγαλαξιακά και αυτό είναι υπεραρκετό.
 

gregkont13

Verified MM member
Greg εύχομαι την ενέργεια που έχεις σπαταλήσει να βγάλεις άκρη να στην επιστρέψει η ζωή εις τετραπλούν με όποιο αγαθό θελήσεις. Θα ευχόμουν κάτι παρόμοιο και για τον Αεράτο αλλά είναι αμαρτία να τον κακομάθουμε γιατί χαίρει της αδυναμίας του πιο real φόρουμ διαγαλαξιακά και αυτό είναι υπεραρκετό.
Να σε καλα, φίλε μου. Άκρη δεν θα βγάλω σίγουρα. Ίσως, μια μέρα βγάλει για μένα ο Αεράτος!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Πιο εύκολα θα κερδίσω το τζόκερ,το Λόττο,το Κινο ,και το λαχείο την ίδια μέρα ,παρά να απαντήσει ο Αναστασάκης και να πει ότι ναι,στα κακά αποτελέσματα των πελατών μου,έκανα αυτό που με κατηγορούν.οτι τους ((απείλησα)) με αλλαγή συμπεροφορας ,και τους ζήτησα να αποκρύψουν από το φόρουμ τις μέτριες έως κακές δουλειες μου..χαχαχαχαχα
Να σε καλα, φίλε μου. Άκρη δεν θα βγάλω σίγουρα. Ίσως, μια μέρα βγάλει για μένα ο Αεράτος!
 

Xristos87

Well-Known Member
Ναι αγαπητέ μου το έχω δει αρκετές φορές δλδ όταν κάποιος ρωτήσει κάτι που μπορεί να μη του αρέσει στην παρουσίαση υπάρχει ενα ύφος στην απάντηση σχεδόν πάντα!Αυτό είναι νομίζω και το σημείο που το χάνει ο γιατρός!Μερικές φορές μπορεί όπως λες να υπάρχει και κάποιου είδους προκατάληψη αλλά νομίζω ότι για αυτό ευθύνεται ο ίδιος!
Σεβαστη η γνωμη σου.

Αν δεν καταλάβαινεις αυτό που είχες πει στον Aldo τι ήταν και γιατί έφαγες ban τότε, δείχνει ότι έχεις χαμηλή νοημοσύνη. Οποίο μέλος θέλει ας ανατρέξει στο post του Χρήστου (https://www.hairlossgr.com/forum/threads/Τα-εκτός-θέματος-από-όλα-τα-νήματα-της-κλινικής.13811/post-291684).

Όχι, δεν ξέρω τι έκανε. Ξέρω όμως τι του λέγες εσύ και ότι κάποιος τον ονομάσε, μπακαλόγατο. Φυσικά, δεν θα ακυρώσει όλες τις δότριες. Ωστόσο, δεν θυμάμαι άλλο γιατρό να μπήκε σε περιστατικό που κρινόταν αρνητικά να γράφει όσα έγραψε αυτός για τον οποίον μιλάμε.

Άρα κράζεις το γιατρό του ότι τον έκανε σαν ελβετικο τυρί με σκοπό να του προκαλέσεις βλάβη. Δεν χειρουργήθηκε μόνος του. Ο γιατρός του θα πρέπει να ζητάει τώρα από το Cvial την ip σου και να σου κάνει μύνηση :).
Luben εχεις δει?? Εναν Αλαβνο γυρω στα 50 γκριζομαλλη με γυαλια ηλιου π λεει "τι ξερεις τι ειμαι εγω" το χεις δει... Δεν γελας μ αυτο?δεν κανει μπαμ για Αλβανος κ οχι για Ιταλος? Ελβετος ή Γερμανος?? πας πονηρα να μας πεις κ ρατσιστες επειδη ειπε καποιος για καποιον αλλον οτι μοιαζει για Αλβανος.... Αν ελεγα οτι ειναι Γερμανος κ το παιζεις Ιταλος αλλα ο παπαρας μοιαζει για Γερμανος δεν θα τρωγα μπαν κ ουτε συζητηση θα γινοταν τωρα...αλλα βλεπεις πατε και πιανεστε απο οτιδηποτε μπορειτε, για να δημιουργησετε εντυπωσεις.

Αφου δεν ξερεις τι εγινε (τωρα το πες) τι συνεχιζεις να συζητας? Παλι πας να πιαστεις απο κατι.


Απαντας στο 1ο μνμ π βλεπεις κ διαπιστωνεις οτι εχεις αλλες 6-7 σελ να διαβασεις επειδη εκανες κανα 12 ωρο να μπεις στο φορουμ.

Παιδια ενταξει υπαρχει κ ζωη εκει εξω...
Καλη η καζουρα κ οι φιλονικιες εδω μεσα αλλα το ξεχειλωνετε....
Καλημερα σε ολους!! :)
 

aeratos28

Just aeratos
Είπε ο Χρηστάκης,και μπήκε 6:30 το πρωί,και έγραψε το σεντόνι του προς απάντηση στον greg,..και μιλάει κιόλας στο τέλος για ζωή εκεί εξω..χαχαχαχαχαχαχα..
Μου θύμισες πάλι με αυτό,που μίλαγες για την άριστη διαχείριση δοτριας που κάνει ο Αναστασάκης και γι'αυτό τον επέλεξες κιόλας..(( με τι κριτήρια ,αφού ο ίδιος έλεγες δεν έχεις ιδέα από μεταμοσχεύσεις)) και τα έλεγες αυτά στο νήμα του Jacksmith,που το άνοιξε το νήμα,για να δείξει την ζημιά από το στριπ στη δοτρια που έγινε από Αναστασάκη..
Μιλάμε για μεγάλη ιδιοφυΐα Χρηστάκη...
Ποιο φελλός,πεθαίνεις..χαχαχα
Καλημέρα :rolleyes:
Σεβαστη η γνωμη σου.


Luben εχεις δει?? Εναν Αλαβνο γυρω στα 50 γκριζομαλλη με γυαλια ηλιου π λεει "τι ξερεις τι ειμαι εγω" το χεις δει... Δεν γελας μ αυτο?δεν κανει μπαμ για Αλβανος κ οχι για Ιταλος? Ελβετος ή Γερμανος?? πας πονηρα να μας πεις κ ρατσιστες επειδη ειπε καποιος για καποιον αλλον οτι μοιαζει για Αλβανος.... Αν ελεγα οτι ειναι Γερμανος κ το παιζεις Ιταλος αλλα ο παπαρας μοιαζει για Γερμανος δεν θα τρωγα μπαν κ ουτε συζητηση θα γινοταν τωρα...αλλα βλεπεις πατε και πιανεστε απο οτιδηποτε μπορειτε, για να δημιουργησετε εντυπωσεις.

Αφου δεν ξερεις τι εγινε (τωρα το πες) τι συνεχιζεις να συζητας? Παλι πας να πιαστεις απο κατι.


Απαντας στο 1ο μνμ π βλεπεις κ διαπιστωνεις οτι εχεις αλλες 6-7 σελ να διαβασεις επειδη εκανες κανα 12 ωρο να μπεις στο φορουμ.

Παιδια ενταξει υπαρχει κ ζωη εκει εξω...
Καλη η καζουρα κ οι φιλονικιες εδω μεσα αλλα το ξεχειλωνετε....
Καλημερα σε ολους!! :)
 

Kostas97

Well-Known Member
@CVIAL Καλημερα Mod, καταρχας, μας εχει λειψει η τοποθετηση - οπτικη σου στα πραγματα.

Οταν ευκαιρεσεις ριξε μια ματια στο post απο ενα νεο - και σε ηλικια - μελος με ονομα @Le Professeur ειχαμε μια ανταλλαγε μηνυματων και μου ανεφερε οτι περιμενει εγκριση.
 

panos1234

Well-Known Member
Έχω καιρό να γράψω αλλά είχα να την ανάγκη και εγώ να τοποθετηθω!

Ρε μάγκες ξεκολλατε με τον γιατρό.
Ένας άνθρωπος που ξέρει να μιλάει, να τοποθετείτε και να απαντάει με τα αποτελέσματα του.
Εδώ ήρθε κοτζαμ Λορέντζο και έμαθε από τον γιατρό μας τεχνικές στριπ και θεαματικά αποτελέσματα που εμφάνιζε μέχρι τότε στο φόρουμ.
Ήρθε ο Ισπανός....είπε ευχαριστώ και αποχώρησε.
Ο χρυσός αυτός άνθρωπος (γιατρός μας) της διπλανής πόρτας με τους θερμούς υποστηρικτές του(κρίμα που είναι 1-2 μόνο) που βάζουν πλάτη-στηθος-σβερκο σε όλους εσάς τους κακόβουλους που λέτε αερολογίες.
Έλα για να συνέλθουμε λίγο και αφήστε τα παλιά... περί απειλών - μπράβων κλπ....κοιτάμε το σήμερα και πρέπει να ευχαριστούμε τον Θεό που ο καλύτερος παγκοσμίως ιατρός ΜΜ είναι Έλληνας και τον έχουμε όποτε θέλουμε εδώ ανάμεσα μας στο φόρουμ, να μας λέει για τις φατσούλες μας, να κατηγορεί με επιχειρήματα άλλους κακούς γιατρούς και να δίνει λύσεις σε όλα!

Γιατρέ μη μασάς...σε στηρίζουμε όλοι καταβάθος...!!!!
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ούτε κάν γιατρέ δεν εννούσα αυτό όταν έγραφα το post μου!Μπορείτε να το ξαναδιαβάσετε!Αντιθέτως εννοόυσα ότι δεν χρειάζεται όλο αυτό που γίνεται και να υπάρχουν απειλές όταν όλα λύνονται με διάλογο!Βλέπετε ότι σας μιλάω πάντα ευγενικά και εσείς πάλι το γυρνάτε σε άλλες κατευθύνσεις!Είδατε κάποιου είδους επίθεση σε αυτό το ποστ που έγραψα?Γιατί βάζετε λόγια που ούτε καν ανέφερα?
Εχω κουραστει να αναλυω στον καθενα
ας παμε αλλη μια φορα.

Εγώ ένα δεν μπορώ να καταλάβω!Γιατι πάντα η κουβέντα να γυρνάει προς την Νομική οδό και δεν υπάρχει διάλογος και απαντήσεις?
Δεν γυρναει ΠΑΝΤΑ. ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ να υπενθυμιζω οτι ΕΧΩ δικαιωατα και εγω οταν καποιοι το παρακανουν στις προσωπικες επιθεσεις.
Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ τελειωνει οταν ο αλλος σε ΒΡΙΖΕΙ ή ΣΥΚΟΦΑΝΤΕΙ ή ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ και δυστυχως εισαι ΕΠΩΝΥΜΟΣ και σου προκαλει ΒΛΑΒΗ επαγγελματική και στην υποληψη σου ενω αυτος εχει ΜΗΔΕΝ ΚΟΣΤΟΣ και μαλιστα τον χειροκροτπουν ως .... αντρακλα-επαναστατη άλλοι ανωνυμοι με συμπεριφορα χουλιγκαν, οι οποιοι ειμαι ΒΕΒΑΙΟΣ πως στην καθη,ερινοτητα ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

Μπορείτε πολύ απλά γιατρέ να απαντάτε σε αυτά που σας ρωτάνε!
ΟΧΙ.
ΔΕΝ ειμαι σε διακαστηριο.
ΑΝ θελω απανταω σε οτιδηποτε.
Στο ιατρειο μου πανταψ σε οτι με ρωτησουν, εδω μεσα ΔΕΝ εινα ιατρειο, ασχετα αν καποιοι κανουν του ςιατρούς.
Το οτι σαν κακομαθημενα παιδακια βριζουν επειδη καποιος δεν τους κανει το οποιο χατηρι, δεν ειναι κατι που ουτε ΦΤΑΙΩ ΟΥΤΕ οφειλω να ανεκτω.
Εγω δεν εχω απαιτησει ΤΙΠΟΤΑ απο κανεναν περαν απο απλα καλους τροπους.

Εσείς όμως το πάτε κάπως επιθετικά και ίσως για αυτό αντιδρούν έτσι τα υπόλοιπα μέλη!
ΟΧΙ. Απλα το να λεω την αλήεθαι σε καποιους που το ΠΑΙΖΟΥΝ ιατροι λεγοντα ςοτι "μην κανετε τους ιατρούς" ειδικα ανωνυμα και οταν το συνεχιζουν τους αποκαλω ΑΝΙΔΕΟΥΣ ψευτο-ξερολες δεν ειναι ΕΠΙΘΕΣΗ: ειναι μια ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ.
Το να σου λεει καποιος την ΑΛΗΘΕΙΑ και μετα να το προβαλλεις επειδη ενοχλήθηκες ή δηθεν προσβληθηκες ειναι αρχικα αστειο και
κατα δευτερον ΠΑΡΑΝΟΜΟ.

Πάντα να θυμάστε δεν φταίει μόνο ο ένας!
Αυτο το ΑΣΤΟΧΟΤΑΤΟ επιχειρημα χρησιμοποιείται και στους βιασμούς απο καποιους (τους πραγματικούς!)
Προσεχε, ειναι πολυ ΛΑΘΟΣ προσεγγιση.
ΑΝΕΤΑ μπορει να φταιει μονο ο ενας.
ΑΝΕΤΑ Μπορει να ειναι εξαιρετικα δυσαναλογη η βλαβη: με κοιταξε περιεργα, τον εστειλα στο νοσοκομειο.
Φταιει και αυτος!
παμε καλα?
 

gregkont13

Verified MM member
Το να σου λεει καποιος την ΑΛΗΘΕΙΑ και μετα να το προβαλλεις επειδη ενοχλήθηκες ή δηθεν προσβληθηκες ειναι αρχικα αστειο και
κατα δευτερον ΠΑΡΑΝΟΜΟ.
όπως και το να λέει ο Χρήστος ότι άλλοι γιατροί κάνουν ασθενείς σαν Ελβετικά τυριά είναι συκοφαντική δυσφημίση. Επίσης μιας που ζητάς disclaimer, να βάζεις και εσύ ότι δεν είσαι δικηγόρος και ότι εκφραζείς προσωπικές γνώμες και αποψείς όταν μιλάς για νομικά.

Γίναμε και παράνομοι που λέμε τους γιατρούς που θεωρούμαι τοπ. Έπρεπε να ακούμε τους δερματολόγους τόσα χρόνια να βάζουμε αμπούλες στο κεφάλι μας και να παίρνουμε κυστίνες. Θα μασταν όλοι μαλλιάδες.
 

Le Professeur

New Member
@CVIAL Καλημερα Mod, καταρχας, μας εχει λειψει η τοποθετηση - οπτικη σου στα πραγματα.

Οταν ευκαιρεσεις ριξε μια ματια στο post απο ενα νεο - και σε ηλικια - μελος με ονομα @Le Professeur ειχαμε μια ανταλλαγε μηνυματων και μου ανεφερε οτι περιμενει εγκριση.
Καλησπερα και ευχαριστω για την αναφορα, το προβλημα μου μισολυθηκε επομενως δεν ειναι αναγκαια η εγκριση του ποστ προς το παρον. Αν εχω καποιο νεοτερο θα αναθεωρησω και θα φτιαξω νεο ποστ. Επομενως, @CVIAL παρακαλω ανγοησε ή διαγραψε το.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Εχω κουραστει να αναλυω στον καθενα
ας παμε αλλη μια φορα.

Εγώ ένα δεν μπορώ να καταλάβω!Γιατι πάντα η κουβέντα να γυρνάει προς την Νομική οδό και δεν υπάρχει διάλογος και απαντήσεις?
Δεν γυρναει ΠΑΝΤΑ. ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ να υπενθυμιζω οτι ΕΧΩ δικαιωατα και εγω οταν καποιοι το παρακανουν στις προσωπικες επιθεσεις.
Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ τελειωνει οταν ο αλλος σε ΒΡΙΖΕΙ ή ΣΥΚΟΦΑΝΤΕΙ ή ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ και δυστυχως εισαι ΕΠΩΝΥΜΟΣ και σου προκαλει ΒΛΑΒΗ επαγγελματική και στην υποληψη σου ενω αυτος εχει ΜΗΔΕΝ ΚΟΣΤΟΣ και μαλιστα τον χειροκροτπουν ως .... αντρακλα-επαναστατη άλλοι ανωνυμοι με συμπεριφορα χουλιγκαν, οι οποιοι ειμαι ΒΕΒΑΙΟΣ πως στην καθη,ερινοτητα ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

Μπορείτε πολύ απλά γιατρέ να απαντάτε σε αυτά που σας ρωτάνε!
ΟΧΙ.
ΔΕΝ ειμαι σε διακαστηριο.
ΑΝ θελω απανταω σε οτιδηποτε.
Στο ιατρειο μου πανταψ σε οτι με ρωτησουν, εδω μεσα ΔΕΝ εινα ιατρειο, ασχετα αν καποιοι κανουν του ςιατρούς.
Το οτι σαν κακομαθημενα παιδακια βριζουν επειδη καποιος δεν τους κανει το οποιο χατηρι, δεν ειναι κατι που ουτε ΦΤΑΙΩ ΟΥΤΕ οφειλω να ανεκτω.
Εγω δεν εχω απαιτησει ΤΙΠΟΤΑ απο κανεναν περαν απο απλα καλους τροπους.

Εσείς όμως το πάτε κάπως επιθετικά και ίσως για αυτό αντιδρούν έτσι τα υπόλοιπα μέλη!
ΟΧΙ. Απλα το να λεω την αλήεθαι σε καποιους που το ΠΑΙΖΟΥΝ ιατροι λεγοντα ςοτι "μην κανετε τους ιατρούς" ειδικα ανωνυμα και οταν το συνεχιζουν τους αποκαλω ΑΝΙΔΕΟΥΣ ψευτο-ξερολες δεν ειναι ΕΠΙΘΕΣΗ: ειναι μια ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ.
Το να σου λεει καποιος την ΑΛΗΘΕΙΑ και μετα να το προβαλλεις επειδη ενοχλήθηκες ή δηθεν προσβληθηκες ειναι αρχικα αστειο και
κατα δευτερον ΠΑΡΑΝΟΜΟ.

Πάντα να θυμάστε δεν φταίει μόνο ο ένας!
Αυτο το ΑΣΤΟΧΟΤΑΤΟ επιχειρημα χρησιμοποιείται και στους βιασμούς απο καποιους (τους πραγματικούς!)
Προσεχε, ειναι πολυ ΛΑΘΟΣ προσεγγιση.
ΑΝΕΤΑ μπορει να φταιει μονο ο ενας.
ΑΝΕΤΑ Μπορει να ειναι εξαιρετικα δυσαναλογη η βλαβη: με κοιταξε περιεργα, τον εστειλα στο νοσοκομειο.
Φταιει και αυτος!
παμε καλα?
Σαφώς και έχετε δικαίωμα να υπερασπιστείτε τον ευατό σας και Σαφώς μιλάω με Γιατρό και όχι με Βιαστή!Οπότε καταλαβαίνετε πολύ καλά τι θέλω να σας πω!
Οπότε εν ολίγης σας ενοχλεί που κάποιοι όπως λέτε το παίζουν γιατροί και αναφέρουν την δική τους εμπειρία-θεραπεία στα νήματα τους ή και των άλλων και απλά δεν αποσιωπούν στο τι βοήθησε τους ίδιους στο θέμα της τριχόπτωσης τους!
Και σας ρωτάω για εσάς υπάρχει κάποια συγκεκριμένη γραμμή που πρέπει να ακολουθήσει το φόρουμ?Δεν είναι ελεύθερο το κάθε μέλος να αφηγείται τι τον βοήθησε και τι όχι?Εσείς ποια θεωρείτε ότι θα ήταν η χρησιμότητα του φόρουμ?Μόνο παρουσιάσεις απο κλινικές και αναφορές απο γιατρούς?
 
Μπλουζα