Anastasakis Hair Clinic,#monotovideometraei, video 12, στάδιο 4 προς 5, FUE, 3000 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

gregkont13

Verified MM member
Μπορεις να παρεις τηλεφωνο να μαθεις.
Παντως ειναι δωρεαν.
Προσωπικα θα χαρω πολυ να σε γνωρισω και να σου προσφερω πληρες πακετο εξετασης, μεχρι και μετρηση παχους τριχας σε 3 περιοχες περιλαμβανει!
Θα το σκεφτώ σοβαρά. Το δωρεάν δεν με απασχολεί καθόλου. Οι μετρήσεις με απασχολούν να είναι αναλυτικές.

Πάντως 2 φίλοι μου που ήρθαν, μου είπαν δεν πήραν στο ραντεβού μετρήσεις. Τους ειπώθηκε πως θα πάρουν αν κλείσουν, λίγο πριν το χειρουργείο. Έτσι, μου είπαν. Ωστόσο, δεν ήμουν μπροστά, μπορεί να λένε και οι δυο ψέμματα. Το τονίζω για να μη θεωρήσεις πως θέλω να προκαλέσω βλάβη και με αυτό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Εγώ ένα δεν μπορώ να καταλάβω!Γιατι πάντα η κουβέντα να γυρνάει προς την Νομική οδό και δεν υπάρχει διάλογος και απαντήσεις?
Μπορείτε πολύ απλά γιατρέ να απαντάτε σε αυτά που σας ρωτάνε!Εσείς όμως το πάτε κάπως επιθετικά και ίσως για αυτό αντιδρούν έτσι τα υπόλοιπα μέλη!Πάντα να θυμάστε δεν φταίει μόνο ο ένας!
 

gregkont13

Verified MM member
Εδω μεσα καποιοι ΘΡΑΣΥΔΕΙΛΟΙ ανωνυμα προσπαθουν να μου κανουν ζημια με προσωπικες επιθεσεις, ρητορικη μισους, λασπη και υπονούμενα και κρυμμενοι πισω από την "ανωνημια" πετανε πετρες γιατι εχουν άλλα θεματα τα οποια βαφτιζουν δηθεν δικαιοσυνη, ελευθερια λογου κτλ.
Τουσ ΠΑΡΑΚΑΛΩ να εμφανιστούν και κρυβονται
Ειναι ΠΟΛΥ κοινη περίπτωση, πραγματι!
παρακαλώ να δώσεις την αντρίκια άδεια σου στον @Aldo να ανεβάσει τα ηχητικά που έλεγε και στον jack ότι έχει να ανεβάσει.

Επισής αναρωτιέμαι τι θέματα έχουμε μαζί σου.

1. Σε ζηλευούμαι γιατί είσαι ιατρός και εμείς όχι γιατί το όνειρο μας ήταν να γίνουμε ιατροί;
2. Σε ζηλευούμαι γιατί έχεις πολλά λεφτά και εμείς όχι;
3. Γιατί είσαι πετυχημένος και εμείς αποτυχημένοι;
4. Γιατί άλλοι γιατροί μας χάλασαν το μαλλί και βγάζουμε πικρία σε σένα;
5. Γιατί είμαστε μέτοχοι σε άλλες κλινικές;
6. Γιατί είσαι όμορφος και γυμνασμένος και εμείς όχι;

Ένα από αυτά θα είναι μάλλον για όλους μας.......... :) Σίγουρα κανένας απλά δεν γουστάρει τον τρόπο που μιλάς. Είναι κάτι από αυτά. Γιατί είσαι εδώ, ενώ έχεις τόσο μεγάλο θέμα εσύ με το μίσο φόρουμ βέβαια είναι ένα ακόμα αναπάντητο ερώτημα.
 

aeratos28

Just aeratos
Ποιος θέλει να σου κάνει βλάβη γιατρέ στη δουλειά σου?? Σε κατηγόρησαν δύο πελάτες ότι ,στον έναν είπες να σταματήσει να ανεβάζει στο φόρουμ φωτογραφίες επειδή δεν πήγε καλά η επέμβαση του,και ο άλλος πελάτης σου σε κατηγόρησε, πως του είπες όταν σου ανέφερε ότι θα ανοίξει νήμα εδώ ,ότι θα αλλάξουν οι σχέσεις σας μετα αν ανοίξει νήμα εδω..και μόλις ανέβασε νήμα ο πελάτης αυτός,και έδειξε την άσχημη εικόνα τον έλεγες μπακαλόγατο...σου ζητάμε εδώ και 3 χρόνια να απαντήσεις στις κατηγορίες αυτές και δεν απαντάς...
Και μας κατηγορείς ότι προσπαθούμε να βλάψουμε τη δουλειά σου επειδή ρωτάμε??
Είσαι σοβαρός καθόλου τώρα?? Θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε με εσένα..
Σαν φόρουμ,ζητάμε να γίνει διευκρίνιση..είμαστε όλοι υποψήφιοι πελάτες ,και έχουμε κάθε δικαίωμα να γνωρίζουμε αν ισχύουν αυτά που είπαν για εσενα..
Η αλήθεια λοιπόν,για σένα είναι βλάβη στη δουλειά σου?? Μπορείς να το εξηγήσεις λιγο αυτό?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Θα το σκεφτώ σοβαρά. Το δωρεάν δεν με απασχολεί καθόλου. Οι μετρήσεις με απασχολούν να είναι αναλυτικές.

Πάντως 2 φίλοι μου που ήρθαν, μου είπαν δεν πήραν στο ραντεβού μετρήσεις. Τους ειπώθηκε πως θα πάρουν αν κλείσουν, λίγο πριν το χειρουργείο. Έτσι, μου είπαν. Ωστόσο, δεν ήμουν μπροστά, μπορεί να λένε και οι δυο ψέμματα. Το τονίζω για να μη θεωρήσεις πως θέλω να προκαλέσω βλάβη και με αυτό.
Ισχυει, υπερ-αναλυτικες μετρησεις γινονται πριν την επεμβαση.
Στο ραντεβου ενημρωσης ΑΝ εχουν ζητησει να δουν εμενα (αν βιαζονται και αργουν τα ραντεβου ΜΟΥ, βλεπουν οι ασθνείς απο επιλογή ΤΟΥΣ μονο consultant ή δερματολογο!) ελεγχω εγω την δοτρια, υπολογιζω πυκνοτητα, cosmetic density, μεσο caliber, επιφανεια και αδρα total donor capacity. Συλλεγω αρκετα στοιχεια γαι το αν ΕΙΝΑΙ καποιος υποψηφιος ή όχι, ποσα FUs μπορει να δωσει και αν αρκουν με ή χωρις αγωγή να τον καλύψω.
Αυτά ειναι υπεραρκετα στοιχεια για να λάβει καποιος ενδιαφερομενος που με εμπιστευεται αποφαση αν θα μου επιτρεψει να τον χειρουργησω.
Αν χρειαζεται τις αναλυτικες μετρησεις που ΜΟΥ χρειαζονατι στο χειορυργειο απο ρπιν μπας και με εμπιστευτει, δεν τον εχω πεισει με τα αποτελσματα μου και δεν θα προσπαησω να τον πεισω με αχρηστες για τον ιδιο πληροφοριες ΟΣΟ χρησιμες και αν τις θεωρει ο ιδιος.

ΞΕΡΩ οτι άλλοι ιατροι κανουν άλλα, σεβομαι την προσεγγιση τους, σεβομαι αυτους που απαιτουν αυτες τις μετρησεις ΜΠΑΣ και κανουν χειρουργειο αλλα δεν το παρεχω οπως δεν παρεχει και ο πιλοτος την ακριβη πορεια , τις μετρησεις στο χαρτη και τις λοιπες λεπτοπμερειες πριν ανεβεις στο αεροπλανο.
 

gregkont13

Verified MM member
Ισχυει, υπερ-αναλυτικες μετρησεις γινονται πριν την επεμβαση.
Στο ραντεβου ενημρωσης ΑΝ εχουν ζητησει να δουν εμενα (αν βιαζονται και αργουν τα ραντεβου ΜΟΥ, βλεπουν οι ασθνείς απο επιλογή ΤΟΥΣ μονο consultant ή δερματολογο!) ελεγχω εγω την δοτρια, υπολογιζω πυκνοτητα, cosmetic density, μεσο caliber, επιφανεια και αδρα total donor capacity. Συλλεγω αρκετα στοιχεια γαι το αν ΕΙΝΑΙ καποιος υποψηφιος ή όχι, ποσα FUs μπορει να δωσει και αν αρκουν με ή χωρις αγωγή να τον καλύψω.
Αυτά ειναι υπεραρκετα στοιχεια για να λάβει καποιος ενδιαφερομενος που με εμπιστευεται αποφαση αν θα μου επιτρεψει να τον χειρουργησω.
Αν χρειαζεται τις αναλυτικες μετρησεις που ΜΟΥ χρειαζονατι στο χειορυργειο απο ρπιν μπας και με εμπιστευτει, δεν τον εχω πεισει με τα αποτελσματα μου και δεν θα προσπαησω να τον πεισω με αχρηστες για τον ιδιο πληροφοριες ΟΣΟ χρησιμες και αν τις θεωρει ο ιδιος.

ΞΕΡΩ οτι άλλοι ιατροι κανουν άλλα, σεβομαι την προσεγγιση τους, σεβομαι αυτους που απαιτουν αυτες τις μετρησεις ΜΠΑΣ και κανουν χειρουργειο αλλα δεν το παρεχω οπως δεν παρεχει και ο πιλοτος την ακριβη πορεια , τις μετρησεις στο χαρτη και τις λοιπες λεπτοπμερειες πριν ανεβεις στο αεροπλανο.
Μα το θεό, από όσα post έχεις κάνει όλη μέρα είναι το μόνο χρήσιμο (και αναλυτικότατο) αν θέλει κάποιος να έρθει στην κλινική να ξέρει τι να περιμένει.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εγώ ένα δεν μπορώ να καταλάβω!Γιατι πάντα η κουβέντα να γυρνάει προς την Νομική οδό και δεν υπάρχει διάλογος και απαντήσεις?
Μπορείτε πολύ απλά γιατρέ να απαντάτε σε αυτά που σας ρωτάνε!Εσείς όμως το πάτε κάπως επιθετικά και ίσως για αυτό αντιδρούν έτσι τα υπόλοιπα μέλη!Πάντα να θυμάστε δεν φταίει μόνο ο ένας!
Οχι.
Δεν εχω επιτεθει σε κανενα επι προσωπικου, ποτε!
Επειδη καποιοι επιλεγουν να θιχτουν οταν λεω οτι καποιοι κανουν τους ιατρους ενω ειναι ανιδεοι (κατι που ΙΣΧΥΕΙ 100%, by the way) χωρις ομως να λεω ονοματα, ΔΕΝ τους δινει την δικαιολογια να μου επιτεθούν και να με προσβαλουν.
ΠΟΤΕ δεν εχω καταφερθει προσωπικα με προσβλητικα σχολια ή επιθεση

Αν τωρα καποιος ανιδεος μιλαει με σιγουρια ιατρου και ενοχληθει που τον ΛΕΩ ανιδεο, η
αν καποιος νιωσει οτι "του προσεβαλα" το φορουμ οταν λεω πως καποιοι ανιδεοι το παιζουν ιατροι,
αυτο φιλε μου δεν ειναι κατι που φταιω εγω.
Εκτος αν η λυση ειναι να μην ..μιλαει ο ιατρος για ιατρικα θεματα για να μιλανε οι ΑΝΙΔΕΟΙ.

Τελος, δες τι γραφεις και πως σκεφτεσαι και κανε μια ...αναθεωρηση
Μου λες ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ για να μην μου επιτηθεστε!
Δλδ, να ειμαι υπακουος και καλο παιδι για να ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΖΗΜΙΑ
Εγω απλα σας παρακαλω να ΜΗΝ ΕΠΙΤΗΘΕΣΤΕ.

Και οταν καποιοι ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΟΥΝ, εξηγω πω ΤΟΤΕ θα εχει συνεπειες.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μα το θεό, από όσα post έχεις κάνει όλη μέρα είναι το μόνο χρήσιμο (και αναλυτικότατο) αν θέλει κάποιος να έρθει στην κλινική να ξέρει τι να περιμένει.
Φυσικα
Εκανες μια συγκεκριμενη ερωτηση για τον τροπο λειτουργειας της κλινική μου, πηρες απαντηση.
Δες τωρα και τα προηγουμενα σου ποστ και πες μου αν μες ρωτησες κατι με ηπιο, απλο τροπο, χωρις μπηχτες, υπονούμενα, κρυφες προσβολες και δες να απαντησα η οχι.
Ουτε πληθυντικούς θελω, ουτε χειροφιλημα.
Απλη ανθρωπινη συμπεριφορα που μας μαθανε στα σπιτι αμας αλλα γι ακαποπιο λογο ξεχνιεται στην ανωνυμια...
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Στο μυαλο του μεσου ελληνα δεν υπαρχει η εννοια επειδη μπηκα σε μια λογομαχια, παω στα δικαστηρια.
Και οσοι το κανουν ειναι δακτυλοδεικτουμενοι και με κακη φημη στην ελληνικη κοινωνια.
Προβολή συνημμένου 62465
Δακτυλοδεικτούμενοι απο αυτυς που τους αδικησαν ή από άλλους γελοίους που θελουν μια ασυδοτη κοινωνια χωρις κανονες και χρηστα ηθη.
Η ΙΔΙΟΙ που εριχναν λάσπη ή κατηγορούσαν χυδαια ή προσβαλαν, βλεπε Χιος, Πολακης, Μπεος, Βαξεβανης, και πολλοι άλλοι, στο δικαστηριο οταν την φαγαν, εκλαιγαν.
Ο λογος εχει ελευθερια αλλα εχει και συνεπειες.
Δεν συμφωνεις?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Τελος, δες τι γραφεις και πως σκεφτεσαι και κανε μια ...αναθεωρηση
Μου λες ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ για να μην μου επιτηθεστε!
Δλδ, να ειμαι υπακουος και καλο παιδι για να ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΖΗΜΙΑ
Εγω απλα σας παρακαλω να ΜΗΝ ΕΠΙΤΗΘΕΣΤΕ.
Ούτε κάν γιατρέ δεν εννούσα αυτό όταν έγραφα το post μου!Μπορείτε να το ξαναδιαβάσετε!Αντιθέτως εννοόυσα ότι δεν χρειάζεται όλο αυτό που γίνεται και να υπάρχουν απειλές όταν όλα λύνονται με διάλογο!Βλέπετε ότι σας μιλάω πάντα ευγενικά και εσείς πάλι το γυρνάτε σε άλλες κατευθύνσεις!Είδατε κάποιου είδους επίθεση σε αυτό το ποστ που έγραψα?Γιατί βάζετε λόγια που ούτε καν ανέφερα?
 

aeratos28

Just aeratos
Για τον Joe που είναι ανίδεος και το παίζει γιατρός και εξετάζει κεφάλια ,δεν το λες αυτό...ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΥΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ .ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑΤΡΟΣ..ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΥΟUTUBE ...αυτοί έχουν δικαίωμα να κρίνουν ,εμείς όχι?? Αυτοί δεν είναι ανίδεοι??
Να απαντήσεις στις κατηγορίες ,να σταματήσεις να παρερμηνευεις πράγματα ,να σταματήσεις να προσβάλεις και να κρίνεις το αν η όχι ,έχει εδώ γνώσεις καποιος ,επειδή δεν είναι ιατρος.γτ με τον Τζοε αυτό κάνεις ,σαν γιατρό τον αντιμετωπίζεις επειδή ο τύπος είναι επαγγελματίας μουφατζής και να αναγνωρίσεις το δικαίωμα της γνώμης των μελών..όπως οι πελάτες σου κρίνουν στο βίντεο άλλους γιατρούς,έτσι και εσύ θα κρίνεσαι...δώσε απαντήσεις στις κατηγορίες αυτές που είναι πάνω σου εδώ και 3 χρόνια..αλλιώς είναι λογικό να κρίνεται ενοχή η σιωπή και έτσι δεν προφυλάσσεται ο υποψήφιος πελάτης που βρίσκεται εδώ και παρακολουθεί..πρέπει να ξέρει τι αντιμετώπιση θα έχει,σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά με την επέμβαση του...ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΆ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣΑΙ..ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΒΛΑΒΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΣ..
Επειδη καποιοι επιλεγουν να θιχτουν οταν λεω οτι καποιοι κανουν τους ιατρους ενω ειναι ανιδεοι (κατι που ΙΣΧΥΕΙ 100%, by the way)
 

gregkont13

Verified MM member
Φυσικα
Εκανες μια συγκεκριμενη ερωτηση για τον τροπο λειτουργειας της κλινική μου, πηρες απαντηση.
Δες τωρα και τα προηγουμενα σου ποστ και πες μου αν μες ρωτησες κατι με ηπιο, απλο τροπο, χωρις μπηχτες, υπονούμενα, κρυφες προσβολες και δες να απαντησα η οχι.
Ουτε πληθυντικούς θελω, ουτε χειροφιλημα.
Απλη ανθρωπινη συμπεριφορα που μας μαθανε στα σπιτι αμας αλλα γι ακαποπιο λογο ξεχνιεται στην ανωνυμια...
Διαφωνούμε. Για μένα εσύ είσαι ο προσβλητικός και γίνετε όλο αυτό. Ωστόσο, δεν θα επεκταθώ γιατί αλήθεια βαρέθηκα.
 

gregkont13

Verified MM member
Δακτυλοδεικτούμενοι απο αυτυς που τους αδικησαν ή από άλλους γελοίους που θελουν μια ασυδοτη κοινωνια χωρις κανονες και χρηστα ηθη.
Η ΙΔΙΟΙ που εριχναν λάσπη ή κατηγορούσαν χυδαια ή προσβαλαν, βλεπε Χιος, Πολακης, Μπεος, Βαξεβανης, και πολλοι άλλοι, στο δικαστηριο οταν την φαγαν, εκλαιγαν.
Ο λογος εχει ελευθερια αλλα εχει και συνεπειες.
Δεν συμφωνεις?
Αυτοί έφαγαν και κάτι εκατομμύρια και έπαιζαν απειλές, εκβιασμοί κλπ. Εμείς τι σχεση έχουμε με το Μπεό και το Χίο; επειδή δεν μας αρέσει ο τρόπος που μιλάς στα μέλη του φόρουμ γίναμε σαν και αυτούς;. Έξω από τη πλάκα, είσαι μεγάλος άνθρωπος. Μην ανακατευείς τα πάντα τόσο άστοχα.
 

aeratos28

Just aeratos
Ο Μπέος και ο Χίος ,είναι ο Αναστασάκης στην προκειμένη και δεν λέει να το καταλάβει...Αυτός κατηγορείται για πράγματα και προσπαθεί να τα γυρίσει σε όλους τους άλλους ..είναι για γέλια η κατάσταση .χαχαχα
Αυτοί έφαγαν και κάτι εκατομμύρια και έπαιζαν απειλές, εκβιασμοί κλπ. Εμείς τι σχεση έχουμε με το Μπεό και το Χίο; επειδή δεν μας αρέσει ο τρόπος που μιλάς στα μέλη του φόρουμ γίναμε σαν και αυτούς;. Έξω από τη πλάκα, είσαι μεγάλος άνθρωπος. Μην ανακατευείς τα πάντα τόσο άστοχα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
παρακαλώ να δώσεις την αντρίκια άδεια σου στον @Aldo να ανεβάσει τα ηχητικά που έλεγε και στον jack ότι έχει να ανεβάσει.

Επισής αναρωτιέμαι τι θέματα έχουμε μαζί σου.

1. Σε ζηλευούμαι γιατί είσαι ιατρός και εμείς όχι γιατί το όνειρο μας ήταν να γίνουμε ιατροί;
οχι ακριβως. ΔΕΝ ειναι αξιοζηλευτη ως δουλεια, φαινεται να εχει αξιοζηλευτο κυρος αλλα δεν εχει στην Ελλάδα.
Δεν το ειχε κανεις ονειρο πιστευω, οποιος το ειχε μαλλον θα το εκανε.
Η κακη συμπεριφορα βγαινει γιατι μιλαω χωρις ψεθτοδιπλωματια και κραζω θεματα που ΝΟΜΙΖΕΤΕ οτι το κανω επειδη ειμαι ιατρός, ενω το κανω επειδη ΜΠΟΡΩ να δω το λαθος σε κατι επειδη ΕΙΜΑΙ ιατρός.
Δεν ειναι λοιπόν ΥΠΕΡΟΨΙΑ ιατρικής.
Ειναι ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ να μιλας με ευθυνη και ευστοχια για ιατρικα θεματα και μονο επειδη ακριβως ΕΙΜΑι ιατρός, οπως εσυ που εισαι μηχανικός βλεπεις το λαθος στο αντικειμενο σου από χιλιομετρα και εγω που ειμαι ανιδεος πρπει να το αναλυεις μια ωρα
ΑΥΤΟ δεν καταλαβαινετε και ενοχληστε απο ΔΗΘΕΝ υπεροψια ενω αυτο που ενοχλει ειναι οτι εχω ΔΙΚΙΟ!
2. Σε ζηλευούμαι γιατί έχεις πολλά λεφτά και εμείς όχι;
Ελπίζω οχι, γιατι ουτε εχω , ουτε θα βγαλω ουτε χρειαζομαι
Ξερεις τι σημαινει πολλα λεφτα???
Ουτε στον υπνο μου.
Χειρονακτης ειμαι...
3. Γιατί είσαι πετυχημένος και εμείς αποτυχημένοι;
Εγω μια χαρα ικανοποιημενος νιωθω γιατι ειναι περηφανοι οι γονεις μου.
Αυτη ειναι η μοναδική επιτυχια που με ενδιαφερει
ΟΛΟΙ οι άλλοι που θα σου πουν ποσο "επιτυχημενος" εισαι, κατι θελουν, οποτε δεν ασχολούμαι
4. Γιατί άλλοι γιατροί μας χάλασαν το μαλλί και βγάζουμε πικρία σε σένα;
Αυτο παιζει πολυ φοβαμαι και προσπαθω να βοηθησω.
Αλλα ΔΕΝ θα βοηθησω με το να καλοπιανω τα ...θυματα αλλονων
Ουτε θα κανω το μ...κα οταν αδικα με βριζει ο καθενας επειδη καποιος στο παρελθον τον ΒΙΑΣΕ.
Θα βοηθησω οσο μπορω με αξιοπρεπεια και χωρις να ανεχομαι ΤΙΠΟΤΑ!

5. Γιατί είμαστε μέτοχοι σε άλλες κλινικές;
θα ηταν καλη ιδεα γιατι εχουν κανει ΧΡΥΣΕΣ δουλειες πολλα μαγαζια παλιότερα και εχουν ΒΙΑΣΕΙ πολλους ισως και εδω μεσα.
μεχρι που αρχισα να τους τα χαλαω με βιντεο, αποτελσματα, κραξιμο στα σοσιαλ και βιβλια κτλ.

6. Γιατί είσαι όμορφος και γυμνασμένος και εμείς όχι;
Νομιζω με ειχες πει ασχημο πριν.
Γουστα ειναι αυτα.
Εγω θεωρω οτι ειμαι οκ εμφανησικα, οχι αξιοζηλευτος.
Γυμνασμενος, ναι ειμαι και μπορει να το καταφερει ο καθενας αν κανει τις θυσιες.
Αν καποιος με ζηλευει για αυτο, ειναι απλα τεμπελης.
Ένα από αυτά θα είναι μάλλον για όλους μας.......... :) Σίγουρα κανένας απλά δεν γουστάρει τον τρόπο που μιλάς. Είναι κάτι από αυτά. Γιατί είσαι εδώ, ενώ έχεις τόσο μεγάλο θέμα εσύ με το μίσο φόρουμ βέβαια είναι ένα ακόμα αναπάντητο ερώτημα.
Γιατι ΔΕΝ απευθυνομαι ΣΕ ΕΣΑΣ!.
Εσεις τα ξερετε ηδη ολα, και φαινεται.
Απευθυνομαι σε κοινο που ΔΕΝ τα ξερει ολα
Που δεν εχει καταστραφει απο λαθος επιλογες
Που δεν ασχολείται με τα παραπανω που γραφεις (και μισοσοβαρα μισοαστεια ΞΕΡΕΙΣ κατα βαθος ποσο μεσα ΜΠΟΡΕΙ να εχεις πεσει)
Που ΔΕΝ το νοιαζει αν ο ιατρος ειναι ...συμπαθητικός (βασικα δεν το νοιαζει αν ο ιατρος κανει το μ...κα και τουμεπκι στον καθε ανωνυμο για να μην χασει ...πελατακια)

Απευθυνομαι σε αυτούς που κοιτουν το αποτελεσμα, μετα επιβεβαιωνουν με τις σπουδες και τελος με το κοστος ή το αν ο ιατρός εινια ...λαοφιλής

Εχει ΠΑΡΑ πολλούς τετοιους.
Απλα δεν γραφουν.
Ρωτα τον @CVIAL

Οποτε ΟΣΟ επιτηθεστε, εγω αμυνομαι , με μισειτε ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ εσεις και παιρνουν οι σιωπηλοι ολοενα και περισσοτερο το μερος μου.

Σημερα ΕΝ ΤΙΜΗ, εκλεισα δυο επεμβασεις απο lurkers στο φορουμ που οσο γραφετε καποιοι υβριστικα, τοσο με συμπαθούν που σας αντιστεκομαι και δεν με βαζετε κατω με τις ανωνυμες επιθεσεις.
 

aeratos28

Just aeratos
Γι'αυτό ξημεροβραδιαζεσαι εδώ μέσα..τσιμπάς πελάτες και στα φρύδια σου...αυτοί που έκλεισαν επέμβαση καλά έκαναν,δικαίωμα του καθενός να κάνει επιλογή το που θα πάει..αλλά δεν θα ήταν σωστό να γνωρίζουν τι συμπεριφορά έχεις όταν το αποτέλεσμα δεν είναι αυτό που πρέπει?? Μακάρι να έχουν το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα τα παιδιά
Σημερα ΕΝ ΤΙΜΗ, εκλεισα δυο επεμβασεις απο lurkers στο φορουμ που οσο γραφετε καποιοι υβριστικα, τοσο με συμπαθούν που σας αντιστεκομαι και δεν με βαζετε κατω με τις ανωνυμες επιθεσεις
 
Μπλουζα