Anastasakis Hair Clinic,#monotovideometraei, video 12, στάδιο 4 προς 5, FUE, 3000 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

Harris_G

Well-Known Member
Γιατρε εσεις γιατι δεν ειπατε που κανατε ΜΜ στο βιντεο;Εφοσον ειναι συζητηση πιο χαλαρη ετσι φιλικη και οχι καθαρα προωθησης της κλινικης σας;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Εν τω μεταξυ αυτοι π κραζουν ειναι καραφολοκορακες, ο ενας εχει κανει 3-4 μμ στον ιδιο γιατρο με αποτελεσμα ενα κεφαλι σαν ελβετικο τυρι κ μαλλι αστο κ ο αλλος δεν εχει μπει σε μμ κ φοραει συστηματα.
Ρε καντε μας τη χαρη κ ασχοληθειτε με τα της δουλειας σας. Γιατροι του καναπε

καλο ειναι να μην κρινουμε την κατασταση των μαλλιων των αλλων μελων του φορουμ, εσενα ας πουμε αντιστοιχα καποιος θα μπορουσε να σου πει για την τρυπα σου

1708344397929.png
 

LoverBoy

Well-Known Member
Συμφωνω με τον @JimKan1 το κάθε μέλος που παρουσιάζει την εικόνα του μέσω του Φόρουμ δεν είναι καλό να το κρίνουμε!Είναι ευαίσθητα σημεία για κάποιους και καλό είναι να μην το κάνουμε αυτό εδώ μέσα μεταξύ μας καθώς το έχουμε υποστεί απο τους έξω και βρισκόμαστε για τον ίδιο λόγο εδώ!
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
καλο ειναι να μην κρινουμε την κατασταση των μαλλιων των αλλων μελων του φορουμ, εσενα ας πουμε αντιστοιχα καποιος θα μπορουσε να σου πει για την τρυπα σου
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!
Οι προσωπικες επιθεσεις ειναι λαθος.
Ας μεινουμε σε αυτα που ρωτησα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρε εσεις γιατι δεν ειπατε που κανατε ΜΜ στο βιντεο;Εφοσον ειναι συζητηση πιο χαλαρη ετσι φιλικη και οχι καθαρα προωθησης της κλινικης σας;

Θα κανω βιντεο και για αυτο καποια στιγμη οταν προλαβουμε.
Αλλα ειναι ΑΣΧΕΤΟ!
Εγω ημουν ο συντονιστης στην κουβεντ ακαι ο χειορυργος των παιδιων.
Πως κολλαει το να μιλησω για εμενα?
 

Xristos87

Well-Known Member
καλο ειναι να μην κρινουμε την κατασταση των μαλλιων των αλλων μελων του φορουμ, εσενα ας πουμε αντιστοιχα καποιος θα μπορουσε να σου πει για την τρυπα σου

Προβολή συνημμένου 62408
Μηπως εισαι ρεπορτερ?? Γιατι κανεις παρα πολυ καλα τη δουλεια τους.
Εψαξες το προφιλ μ (κ καλα εκανες) ειδες ολη την εξελιξη της μμ μου(λογικα) , διαβασες τι εκανα κ τι προκειται να κανω (δεν νομιζω) και απομονωσες και δειχνεις ΜΟΝΟ την εικονα αυτη, π δεν ειναι ΚΑΘΟΛΟΥ αντιπροσωπευτικη του αποτελεσματος μου αλλα ηταν μια φωτογραφια στη διαρκεια ολοκληρωσης του αποτελεσματος της μμ.κ μαλιστα την ανεβασα κ ΔΕΝ την εκρυψα για να ωραιοποιησω κανενα αποτελεσμα κ να γινει κριτικη.
Αν δεν σ κανει κοπο ανεβασε κ τις αλλες φωτογραφιες π τραβηχτκαν αρκετα μετα και φαινεται ολοκληρωμενο το αποτελεσμα(λητπρια δοτρια)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μπορεις να πεις το ονομα, δεν εχεις κατι να ανησυχησεις, ανωνυμα γραφεις :))

Αρχικα, η κουβενατ οπως βλεπετε ολοι ειναι σχεδον αμονταριστη, σιγα μην ειχαμε και σκαλετα με θεματ. Οτι ηθελε ελεγε ο καθενας τους. Εγω παλι όχι, προσεχω γιατι εχω ηδη αρκετους "ανταγωνιστες" που με περιμενουν στη γωνια (για να τις "φανε" παλι τελικα, αλλα αυτο ειναι άλλο θεμα....)

Αν παλι ειπα ΕΓΩ κατι που σε ενοχλησε, μπορεις να με καλεσεις στο κινητο μου να μου πεις τι ηταν αυτο.
Αν παλι δεν έχεις ΚΑΝ το κινητο μου, κατσε και αναρωτησου τι λεει για εσενα το να καθεσαι να γραφεις για ΕΜΕΝΑ, που δεν με ξερεις καν,
και για αυτο δεν εχεις το κινητο μου, ανωνυμα σε ενα φορουμ...

Τωρα τα υπολοιπα που γραφετε καποιοι ειναι ... δεν ξερω πως να το πω.
Προφανως ο Καραμανιδης, ο ...χοντρος διατροφολογος, μπερδεψε το κραξιμο απο φθονο με το κραξιμο για την Φιναστεριδη!
Εσεις που ξερετε το γιατι κραζετε, μπορειτε να τον διορθωσετε, αποκαλώντας τον χοντρο διατροφολογο αρχικα


Οσον αφορα την προσεγγιση του Λορενζο, νομιζω ΕΧΕΙ δικαιωμα να μην του αρεσει, οταν του προτεινε ΤΡΕΙΣ επεμβασεις αμεσα, ενω εχει αυτο το αποτελεσμα με 2500 τριχοθυλακια + φιναστεριδη.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ και ειναι βλακας
ΠΡΟΦΑΝΩΣ εχει αδικο και ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ αμεσα 3 χειρουργεια.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν βλεπει καλα.
Δειξτε λιγο κατανοηση, το παιδι ειναι ανοητο και αβγαλτο απο θεματα μαλλιων...
Οπως και εγω...
1 ) Το φόρουμ μου παρέχει ανωνυμία ( που σιγά την ανωνυμία εδώ που τα λέμε, το γράφεις λες και χρησιμοποιούμε το ένα vpn πίσω από το άλλο για να έχουμε πρόσβαση στο φόρουμ ) και απλά την χρησιμοποιώ γράφοντας με ψευδώνυμο. Έχεις ασπαστεί αυτή την ατάκα για την ταυτότητα λες και είμαστε το ίδιο στα του κεφαλιού και έχουμε το ίδιο όφελος να γράψουμε με ονοματεπώνυμο εκπροσωπώντας τις γνώσεις μας. Εκτός αν στο τέλος της μέρας μας θεωρείς το ίδιο... εγώ προσωπικά δε θα το έλεγα.
2) Αμοντάριστο είναι το 3λεπτο που παρέθεσες. Το σενάριο θα μπορούσε να ήταν γραμμένο μέρες πριν. Ένα flawless 3λεπτο βγάζω και εγώ να κάνω όποιον ρόλο θες,
3) Αυτό για το τηλέφωνο που γράφεις συνορεύει επικίνδυνα με το φάσμα του weird flex πάντως.
4) Ότι άλλο γράφεις δεν αφορά εμένα. Θίγεις πράγματα που δεν έχω γράψει εγώ. Απλά στάθηκες στα δικά μου σχόλια και τα έβαλες όλα μαζί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εν τω μεταξυ αυτοι π κραζουν ειναι καραφολοκορακες, ο ενας εχει κανει 3-4 μμ στον ιδιο γιατρο με αποτελεσμα ενα κεφαλι σαν ελβετικο τυρι κ μαλλι αστο κ ο αλλος δεν εχει μπει σε μμ κ φοραει συστηματα.
Ρε καντε μας τη χαρη κ ασχοληθειτε με τα της δουλειας σας. Γιατροι του καναπε
Partner in crime αληθείας
 

Kostas97

Well-Known Member
Οταν στην Ελλαδα δουμε αυτο:
θα ναι η ωρα να αναφερθουμε στη μη εγκυροτητα ενος ελληνικου φορουμ ασχετων.

Αφου ολοι κοπτονται για την ορθη ενημερωση του ελληνικου κοινου, οριστε η λυση!!!
Δωστε γνωση! Γιατι η πληροφορια στα αγγλικα ηδη κυκλοφορει και μεις συζηταμε που τη βρισκει ο ασχετος και την αναφερει.

Και μιλωντας με γεγονοτα, οταν πριν 10 χρονια στο φορουμ ελεγαν για δαφνελαια και σμρ μεγαλο ποσοστο χρησιμοποιει μονο εγκεκριμενες αγωγες, κατι παει καλα εδω μεσα, με τα καλα με τα κακα κλπ.

Ο mod εδω εδειξε το δρομο, ΟΧΙ ΜΕ ΛΟΓΙΑ, με πραξεις. Γιατι το να κατηγορει ο ενας τον αλλο ειναι το ευκολοτερο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Harris_G

Well-Known Member
Θα κανω βιντεο και για αυτο καποια στιγμη οταν προλαβουμε.
Αλλα ειναι ΑΣΧΕΤΟ!
Εγω ημουν ο συντονιστης στην κουβεντ ακαι ο χειορυργος των παιδιων.
Πως κολλαει το να μιλησω για εμενα?
Μπαινει στη συζητηση το ονομα Λορεντζο και τηρειτε μια απαθεια . Οχι ομως οτι τον προσβαλατε κιολας οπως λεγεται. Δεν ξεφυγε σε καμια περιπτωση η συζητηση.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Μηπως εισαι ρεπορτερ?? Γιατι κανεις παρα πολυ καλα τη δουλεια τους.
Εψαξες το προφιλ μ (κ καλα εκανες) ειδες ολη την εξελιξη της μμ μου(λογικα) , διαβασες τι εκανα κ τι προκειται να κανω (δεν νομιζω) και απομονωσες και δειχνεις ΜΟΝΟ την εικονα αυτη, π δεν ειναι ΚΑΘΟΛΟΥ αντιπροσωπευτικη του αποτελεσματος μου αλλα ηταν μια φωτογραφια στη διαρκεια ολοκληρωσης του αποτελεσματος της μμ.κ μαλιστα την ανεβασα κ ΔΕΝ την εκρυψα για να ωραιοποιησω κανενα αποτελεσμα κ να γινει κριτικη.
Αν δεν σ κανει κοπο ανεβασε κ τις αλλες φωτογραφιες π τραβηχτκαν αρκετα μετα και φαινεται ολοκληρωμενο το αποτελεσμα(λητπρια δοτρια)
Άντε ρε παλιοκαράφλα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ΤΟ ""ΞΥΛΟ"" ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ,το έχεις φάει εσύ όταν σε ρωταγα πριν 2-3 χρόνια γτ έβαλες λόγια στον πελάτη σου που δεν πήγε καλά η επέμβαση,και του έλεγες να σταματήσει την παρουσίαση του στο φόρουμ..είχε τις συνομιλίες όλες το παιδί που του τα έλεγες αυτά...ΣΕ ΡΩΤΑΓΑ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ Η ΟΧΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΠΟΤΈ...ΑΛΛΑΖΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΥΝΕΧΩΣ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ .γι'αυτό μην έχεις αυταπάτες ότι ρίχνεις και "ξύλο" κιόλας κάπου..με εσένα έχει χαθεί η λογική εδώ μέσα..
Και μάζεψε το Ασβοκούναβο τον Χρηστάκη με τον κρατήρα που προσβάλει τα παιδιά και δεν κοιτάει την τρύπα του όζοντος τη δική του..λίγη αυτογνωσία δεν βλαπτει
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ποιος πιστευεις οτι ειναι ο λογος???
Για να σε βοηθησω, απλα τους ειπα ελατε να μιλησουμε και οπου παει, κανα μισαωρο. Βγηκε 2 ωρες τελικα.
Ειναι PODCΑST συνεντευξη 2 ασθενων ΜΕΤ που ειναι ικανοποιμενοι απο το αποτελεσμα τους.
Ρωτήσατε παραπάνω γιατρέ για το λόγο που έγινε το βίντεο στον @Legwg James και η αλήθεια είναι ότι σε αυτό το βίντεο κατά κάποιο τρόπο λέτε ότι υπάρχει ένα φόρουμ με κάτι άτομα που το παίζουν "γιατροί" και ο τρόπος σας ήταν κάπως ειρωνικός!
Εφόσον θεωρείτε ότι το Φόρουμ είναι μη έγκυρη πηγή γνώσης γιατί παραμένετε σε ένα site το οποίο θεωρείται μη έγκυρο εσείς όντας γιατρός με άτομα τα οποία έχουν την φαντασία ή το όνειρο να ήταν γιατροί και να βγάζουν γνωματεύσεις?
Έστω απο τις 10 πληροφορίες εδώ μέσα οι 5 να ήταν σωστές κάποιος θα βγήκε κερδισμένος!Δεν αμφιβάλλω ότι είστε ειδικός αλλά μην ακυρώνετε την προσπάθεια και μη τσουβαλιάζετε ολόκληρο φόρουμ!
 

aeratos28

Just aeratos
Ποια προσπάθεια ρε loverboy να ακυρώσει? Το φόρουμ είναι 15+++ χρόνια εδώ και κανένας δεν το έπαιξε γιατρός.ακους τις χαζομάρες και τις ανακρίβειες του τώρα και εσύ?? Το πώς μπήκε στο φόρουμ ο τασακης το ξέρεις?? Τρέχανε στα δικαστήρια με πελάτη που άνοιξε το στριπ που του έκανε..και το γιατί είναι ακόμα εδώ μέσα στο φόρουμ?? Πολύ απλά ... 1ο.. επωφελήθηκε στο μέγιστο,με το θείο δώρο που του έδωσαν κάποιοι και έφεραν τον Λορέντζο Ελλάδα ,και από εκεί που έκανε στριπ και τεχνικές baseball ,του κώλου δλδ ,πλέον δουλεύει με το ισπανικό μοντέλο ακριβώς και έχει αρχίσει να έχει αποτελέσματα ..γτ πριν...άστο ..και 2ο..πελάτες ψάχνει εδώ μέσα ,δεν το έχεις πάρει χαμπάρι?? Θα ανεβάζω λέει συνέχεια και αστούς να λένε ,όλο και κάποιοι θα έρχονται ..αλλά εδώ μιλάμε η αχαριστία έχει ξεφύγει εντελώς..δαγκωνει το χέρι που τον τάισε ..
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ρωτήσατε παραπάνω γιατρέ για το λόγο που έγινε το βίντεο στον @Legwg James και η αλήθεια είναι ότι σε αυτό το βίντεο κατά κάποιο τρόπο λέτε ότι υπάρχει ένα φόρουμ με κάτι άτομα που το παίζουν "γιατροί" και ο τρόπος σας ήταν κάπως ειρωνικός!
Εφόσον θεωρείτε ότι το Φόρουμ είναι μη έγκυρη πηγή γνώσης γιατί παραμένετε σε ένα site το οποίο θεωρείται μη έγκυρο εσείς όντας γιατρός με άτομα τα οποία έχουν την φαντασία ή το όνειρο να ήταν γιατροί και να βγάζουν γνωματεύσεις?
Έστω απο τις 10 πληροφορίες εδώ μέσα οι 5 να ήταν σωστές κάποιος θα βγήκε κερδισμένος!Δεν αμφιβάλλω ότι είστε ειδικός αλλά μην ακυρώνετε την προσπάθεια και μη τσουβαλιάζετε ολόκληρο φόρουμ!
Παραπάνω απο 5 ειναι σωστες στις 10 στις κατευθυνσιες που δινονται.
Το θεμα ειναι πως ολες δινονται με τον ιδιο στομφο και σιγουρια και καποιος ασχετος δεν ξερει ποιες ειναι οι 5 σωστες και ποιες οι λάθος.
Η Ξερολιαση ειναι συμπλεγμα του λαου μας ισως.
Προπονητες κερκιδας, πολεμιστες του πληκτορλογιου, επανανστατες του γλυκου νερου στις πορειες από όλα εχει η κοινωνια μας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Τα είχα βάλει ήδη σε χλωρίνη από μόνος μου για να τον ξαφνιασω.σαν τις κατσαρίδες είναι τα grafts μου..και σε πυρηνικό πόλεμο επιβιώνουν...:oops:o_O;):D:cool:
Πως τη γλιτωσες τη χλωρινη στα εξαγμένα grafts ένας Θεός το ξέρει!
 
Μπλουζα