Anastasakis Hair Clinic,#monotovideometraei, video 12, στάδιο 4 προς 5, FUE, 3000 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Καλά ναι εννοείται ας παίρνει τέτοια views,να ακούγονται και τα σωστά όμως ..πολύ λάσκα τον είχαμε τόσο καιρό και έγραφε τα δικά του...μόλις του λες πράγματα να απαντήσει,αρχίζει και μιλάει για φάτσες άλλων...καταλαβαίνεις τωρα με τι έχουμε να κάνουμε εδώ ..Ρε γτ έλεγες στον άλλον να σταματήσει να ανεβάζει φωτο που δεν πήγε καλά η επέμβαση???? Δεν είσαι όμορφος σου απαντάει..χαχαχαχαχαχαχα
μα τι να προσεχεί... αυτό θέλει. Μόνο έτσι παίρνει κανά view.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλά ναι εννοείται ας παίρνει τέτοια view,να ακούγονται και τα σωστά όμως ..πολύ λάσκα τον είχαμε τόσο καιρό και έγραφε τα δικά του...μόλις του λες πράγματα να απαντήσει,αρχίζει και μιλάει για φάτσες άλλων...καταλαβαίνεις τωρα με τι έχουμε να κάνουμε εδώ ..Ρε γτ έλεγες στον άλλον να σταματήσει να ανεβάζει φωτο που δεν πήγε καλά η επέμβαση???? Δεν είσαι όμορφος σου απαντάει..χαχαχαχαχαχαχα
Next top model.....αρχησαν τα casting....να φερετε μαζί σας κ μαγιο
 

jersey

Well-Known Member
Και εδώ βλέπουμε το αποτέλεσμα στη hairline του διατροφολόγου του βίντεο με καλό φωτισμό και οχι με χαμηλούς φωτισμούς που καμουφλάρουν τα κενά :D


426886968_405923108772592_812704027168282177_n.jpg


427147654_1158443115145131_1976603819044839194_n.jpg
 

aeratos28

Just aeratos

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν είναι σωστό να κρίνουμε τον άνθρωπο απο την εμφάνιση του....ατυχη στιγμή γιατρε
Κυριοι, πραγματικα απορω.
Η ΦΑΤΣΑ λεει πολλα οχι φυσικα οσον αφορα την ...ομορφια. Πως πορω να το κρινω αυτο?
Η ΦΑΤΣΑ, ειναι συντομευση του προσωπου, του βλεμματος, της συμπεριφορας, το πως μιλαει ή φερεται ο άλλος, ΟΛΑ μαζι, σου λενε αν ΑΞΙΖΕΙ να μιλησεις ΚΑΝ με αυτον το ναθρωπο ή όχι.
Μην κανετε οτι προσβληθηκατε δηθεν.
ΟΛΟΙ μας οταν γνωριζουμε καποιον και βλεπουμε στοχεια που ΕΜΕΙΣ θεωρούμε απαραδεκτα (καποιος μπορει να θεωρει τη χοντρη χρυση καδενα, ή το νυχακι στο μικρο δακτυλο, ΑΚΑ τσαπονυχο) ή το υπουλο βλεμμα, θεωρούμε το ατομο αυτο αναξιο της προσοχής μας.

Ημαρτον δλδ,:rolleyes:
 

ch7.panos

Active Member
Ας πω κι εγώ μια άποψη. Ο γιατρός κακώς κάνει τον κόπο κι απαντάει το οτιδήποτε. Είτε με καλό είτε με λάθος τόνο. Εδώ ήταν απλά ήρεμα κι ωραία όταν κάποια μέλη είχαν να ασχοληθούν και να μπουν καιρό. Όλο αυτό το αλαλούμ σε διάφορα νήματα με απλά χαζομάρες/προσβολές/νύξεις κοκ μου είχε δημιουργήσει κι εμένα ανασφάλεια και σύγχυση πριν κανα 2 χρόνια που είχα μπει και χάζευα. Μόνος μου τα ξέμπλεξα και ήμουν και τυχερός γιατί είχανε ηρεμήσει τα πράγματα αργότερα. Αυτό για όσους δηλώνουν φανατικοί υπερασπιστές της δουλειάς του φόρουμ και μόνο καλό δεν κάνουν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Κυριοι, πραγματικα απορω.
Η ΦΑΤΣΑ λεει πολλα οχι φυσικα οσον αφορα την ...ομορφια. Πως πορω να το κρινω αυτο?
Η ΦΑΤΣΑ, ειναι συντομευση του προσωπου, του βλεμματος, της συμπεριφορας, το πως μιλαει ή φερεται ο άλλος, ΟΛΑ μαζι, σου λενε αν ΑΞΙΖΕΙ να μιλησεις ΚΑΝ με αυτον το ναθρωπο ή όχι.
Μην κανετε οτι προσβληθηκατε δηθεν.
ΟΛΟΙ μας οταν γνωριζουμε καποιον και βλεπουμε στοχεια που ΕΜΕΙΣ θεωρούμε απαραδεκτα (καποιος μπορει να θεωρει τη χοντρη χρυση καδενα, ή το νυχακι στο μικρο δακτυλο, ΑΚΑ τσαπονυχο) ή το υπουλο βλεμμα, θεωρούμε το ατομο αυτο αναξιο της προσοχής μας.

Ημαρτον δλδ,:rolleyes:
Διαφωνώ κάθετα γιατρέ!Μερικές φορές μπορεί να πέσουμε έξω και απο μια υπέροχη αγγελική φάτσα να υπάρχει σαπίλα και απο ένα πρόσωπο που δεν είναι ιδανικής ομορφιάς να είναι χρυσός!Νομίζω θα έχετε και εσείς σίγουρα στον κύκλο σας τέτοιους φίλους-συγγενείς!
 

aeratos28

Just aeratos
Έχεις δίκιο ιατρε...καλά τα λες...απαντησε
Κυριοι, πραγματικα απορω.
Η ΦΑΤΣΑ λεει πολλα οχι φυσικα οσον αφορα την ...ομορφια. Πως πορω να το κρινω αυτο?
Η ΦΑΤΣΑ, ειναι συντομευση του προσωπου, του βλεμματος, της συμπεριφορας, το πως μιλαει ή φερεται ο άλλος, ΟΛΑ μαζι, σου λενε αν ΑΞΙΖΕΙ να μιλησεις ΚΑΝ με αυτον το ναθρωπο ή όχι.
Μην κανετε οτι προσβληθηκατε δηθεν.
ΟΛΟΙ μας οταν γνωριζουμε καποιον και βλεπουμε στοχεια που ΕΜΕΙΣ θεωρούμε απαραδεκτα (καποιος μπορει να θεωρει τη χοντρη χρυση καδενα, ή το νυχακι στο μικρο δακτυλο, ΑΚΑ τσαπονυχο) ή το υπουλο βλεμμα, θεωρούμε το ατομο αυτο αναξιο της προσοχής μας.

Ημαρτον δλδ,:rolleyes:

τώρα στην ερώτηση που κοντεύει να κλείσει 3 χρόνια ..είπες η όχι στον πελάτη σου να σταματήσει την παρουσίαση στο φόρουμ επειδή δεν πήγε καλά το αποτέλεσμα
 

aeratos28

Just aeratos
Η δουλειά του φόρουμ,έχει χαλάσει για τον λόγο ότι μπήκαν γιατροί,και προσπαθούν να κρύψουν περιστατικά που δεν πήγαν καλά..όπως εδώ τώρα..με αυτό τον τρόπο χαλάει και δεν γίνεται δουλειά στο φόρουμ..
Ας πω κι εγώ μια άποψη. Ο γιατρός κακώς κάνει τον κόπο κι απαντάει το οτιδήποτε. Είτε με καλό είτε με λάθος τόνο. Εδώ ήταν απλά ήρεμα κι ωραία όταν κάποια μέλη είχαν να ασχοληθούν και να μπουν καιρό. Όλο αυτό το αλαλούμ σε διάφορα νήματα με απλά χαζομάρες/προσβολές/νύξεις κοκ μου είχε δημιουργήσει κι εμένα ανασφάλεια και σύγχυση πριν κανα 2 χρόνια που είχα μπει και χάζευα. Μόνος μου τα ξέμπλεξα και ήμουν και τυχερός γιατί είχανε ηρεμήσει τα πράγματα αργότερα. Αυτό για όσους δηλώνουν φανατικοί υπερασπιστές της δουλειάς του φόρουμ και μόνο καλό δεν κάνουν.
 

ch7.panos

Active Member
Η δουλειά του φόρουμ,έχει χαλάσει για τον λόγο ότι μπήκαν γιατροί,και προσπαθούν να κρύψουν περιστατικά που δεν πήγαν καλά..όπως εδώ τώρα..με αυτό τον τρόπο χαλάει και δεν γίνεται δουλειά στο φόρουμ..
Έστω πως αυτό που λες ισχύει. Εσύ που σπαμμάρεις σαν τρελός και απλά ανεβαίνει ψηλά ένα άκυρο νήμα τι κάνεις ακριβώς ; Όταν μπαίνεις να δεις σε ένα νήμα αποτέλεσμα κι ανάμεσα έχει 8 σελίδες μπινελίκια ανάμεσα στους μήνες και δε μπορείς να βρεις τις φωτό ;
 

aeratos28

Just aeratos
Να μπεις σε άλλο νήμα ..δεν ξέραμε να σε ρωτάμε πρώτα αν θα πρέπει να απαντήσουμε τα αυτονόητα σε έναν άνθρωπο που μπήκε εδώ μέσα ,επωφεληθηκε τα μέγιστα από το φόρουμ,άλλαξε εντελώς τρόπο που εργάζεται πλέον,και αντί να είναι ευγνώμων για αυτό,φτιάχνει βιντεάκια με ανίδεους στο youtube και κατηγορεί και το φόρουμ αλλά και τον γιατρό που του έμαθε να δουλεύει έτσι και να αφήσει πίσω τις στριπάρες του..και αχαριστία ,και δεν απαντάει σε ερωτήματα σοβαρά..εσύ πετα χαρταετό και μην δίνεις σημασία σε αυτά και ψάξε να ενημερωθείς ..
Εγώ,αυτό κάνω .καταδεικνύω τα κακώς κείμενα με αυτό που κάνω λοιπόν..εσύ τι κάνεις ακριβώς?? Κριτή σε βάλαμε?
Έστω πως αυτό που λες ισχύει. Εσύ που σπαμμάρεις σαν τρελός και απλά ανεβαίνει ψηλά ένα άκυρο νήμα τι κάνεις ακριβώς ; Όταν μπαίνεις να δεις σε ένα νήμα αποτέλεσμα κι ανάμεσα έχει 8 σελίδες μπινελίκια ανάμεσα στους μήνες και δε μπορείς να βρεις τις φωτό ;
 

bobby

Well-Known Member
Έστω πως αυτό που λες ισχύει. Εσύ που σπαμμάρεις σαν τρελός και απλά ανεβαίνει ψηλά ένα άκυρο νήμα τι κάνεις ακριβώς ; Όταν μπαίνεις να δεις σε ένα νήμα αποτέλεσμα κι ανάμεσα έχει 8 σελίδες μπινελίκια ανάμεσα στους μήνες και δε μπορείς να βρεις τις φωτό ;
Ένας από τους λόγους για τοποθέτηση placeholder στην πρώτη σελίδα….. μάθε μπαλίτσα φίλε μας «μαλλιά» :p :p :p :p Έτσι και η «κόλαση του Δάντη» να γίνει από σχόλια θα είναι από κάτω…..
 

ch7.panos

Active Member
Να μπεις σε άλλο νήμα ..δεν ξέραμε να σε ρωτάμε πρώτα αν θα πρέπει να απαντήσουμε τα αυτονόητα σε έναν άνθρωπο που μπήκε εδώ μέσα ,επωφεληθηκε τα μέγιστα από το φόρουμ,άλλαξε εντελώς τρόπο που εργάζεται πλέον,και αντί να είναι ευγνώμων για αυτό,φτιάχνει βιντεάκια με ανίδεους στο youtube και κατηγορεί και το φόρουμ αλλά και τον γιατρό που του έμαθε να δουλεύει έτσι και να αφήσει πίσω τις στριπάρες του..και αχαριστία ,και δεν απαντάει σε ερωτήματα σοβαρά..εσύ πετα χαρταετό και μην δίνεις σημασία σε αυτά και ψάξε να ενημερωθείς ..
Εγώ,αυτό κάνω .καταδεικνύω τα κακώς κείμενα με αυτό που κάνω λοιπόν..εσύ τι κάνεις ακριβώς?? Κριτή σε βάλαμε?
Καλά καλά, η καράφλα φτιάχνεται. Αυτή η τοξικότητα ποτέ. Εγώ φτιάχτηκα και μπαίνω μόνο και μόνο επικουρικά και από περιέργεια ή όντως να βοηθήσω κανέναν όσο μπορώ. Εσύ απλά για να τσακώνεσαι και να κάνεις νήματα άχρηστα.
 

ch7.panos

Active Member
Ένας από τους λόγους για τοποθέτηση placeholder στην πρώτη σελίδα….. μάθε μπαλίτσα φίλε μας «μαλλιά» :p :p :p :p Έτσι και η «κόλαση του Δάντη» να γίνει από σχόλια θα είναι από κάτω…..
Ρε φίλε είμαι σχετικά νέος και δεν κατέχω τα μυστικά των forums. 1994 γεννημένος. Όπως δεν τα κατέχουν και μεγαλύτεροι συγκάραφλες/νυν μαλλιάδες.
 
Μπλουζα