Μεταμόσχευση 2500 fut kai 550 fue. Κλινική ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ. Αρνητική εμπειρία.

Kostas97

Well-Known Member
Απο τη μια αντιλαμβανομαι τα οσα λετε. Απο την αλλη πρεπει ολοι να σκεφτουμε οτι, εαν το φορουμ ειχε προσφορο εδαφος για τις κλινικες και εκαναν ο,τι ηθελαν, θα ηταν ολες εδω... κατι που προφανως δε συμβαινει!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Όταν υπήρξαν παλιότερα κλινικές εδώ και υπήρξαν διάφορα θέματα,κρεμάστηκαν στα μανταλάκια τα πεπραγμένα τους και έφυγαν όπως έπρεπε..
Απο τη μια αντιλαμβανομαι τα οσα λετε. Απο την αλλη πρεπει ολοι να σκεφτουμε οτι, εαν το φορουμ ειχε προσφορο εδαφος για τις κλινικες και εκαναν ο,τι ηθελαν, θα ηταν ολες εδω... κατι που προφανως δε συμβαινει!!
 

aeratos28

Just aeratos
Γτ ψαρωσες εσύ ρε Ελλαδίτη συνεργάτη ? Δεν έφυγαν από τους τότε mod άτομα ? no94 κτλ από την αποτέλεσμα μετράει?πάνε χρόνια,πέρσι προπερσι δεν έφυγε ο dimitris50423 και άλλοι που δεν μου έρχονται τώρα .όπου υπήρξε ανακάτεμα από κλινικές κτλ η κρυφό η υποχθόνιο δεν έφυγαν όλοι?
 

Harris_G

Well-Known Member
Γτ ψαρωσες εσύ ρε Ελλαδίτη συνεργάτη ? Δεν έφυγαν από τους τότε mod άτομα ? no94 κτλ από την αποτέλεσμα μετράει?πάνε χρόνια,πέρσι προπερσι δεν έφυγε ο dimitris50423 και άλλοι που δεν μου έρχονται τώρα .όπου υπήρξε ανακάτεμα από κλινικές κτλ η κρυφό η υποχθόνιο δεν έφυγαν όλοι?
Εμενα μου στελνει pm ο Τζον και με δελεαζει με χειροπρακτικη απο Ασιατισσες θεες εαν εμπιστευτω την κλινικη
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γτ ψαρωσες εσύ ρε Ελλαδίτη συνεργάτη ? Δεν έφυγαν από τους τότε mod άτομα ? no94 κτλ από την αποτέλεσμα μετράει?πάνε χρόνια,πέρσι προπερσι δεν έφυγε ο dimitris50423 και άλλοι που δεν μου έρχονται τώρα .όπου υπήρξε ανακάτεμα από κλινικές κτλ η κρυφό η υποχθόνιο δεν έφυγαν όλοι?

Γτ ψαρωσες εσύ ρε Ελλαδίτη συνεργάτη ? Δεν έφυγαν από τους τότε mod άτομα ? no94 κτλ από την αποτέλεσμα μετράει?πάνε χρόνια,πέρσι προπερσι δεν έφυγε ο dimitris50423 και άλλοι που δεν μου έρχονται τώρα .όπου υπήρξε ανακάτεμα από κλινικές κτλ η κρυφό η υποχθόνιο δεν έφυγαν όλοι?
Φυγανε πολλοι αλλα ισως υπαρχουν μερικοι ισως ακομη....και εσυ της d@i ησουν για λιγο διάστημα :rolleyes:
 

aeratos28

Just aeratos
Υποστήριζα ότι μπορείς να πάρεις σωστό αποτέλεσμα και εδώ και στη dhi,αν πας με πλάνο ,το οποίο δεν θα ξεπερνάει η κάθε επεμβαση τα 1000 grafts κάθε φορά..δλδ ήθελες 3000-3500 grafts?σπάσε τις επεμβάσεις σε 3 ώστε να μειώσεις κάθε ρίσκο και στη δοτρια και στη ληπτρια..με αυτό το πλάνο τότε,πριν 8++ χρόνια βέβαια υποστήριζα ότι και από dhi θα πάρεις αποτελεσμα..για ρώτα τον Μάρα ,μιας που τα λέτε εν τέλη καλά ,να δεις ότι συμφωνούσε και αυτός ,με αυτό από τότε..αλλά έλεγε πως κανείς δεν έχει την υπομονή να το κάνει αυτό..σε ένα μέλος παλιό το έλεγε ,θυμάσαι σε ποιον.. αν με αυτό εσύ,λες ότι ήμουν με dhi ,υπάρχει θέμα ..
Φυγανε πολλοι αλλα ισως υπαρχουν μερικοι ισως ακομη....και εσυ της d@i ησουν για λιγο διάστημα :rolleyes:
 

Xristos87

Well-Known Member
Υποστήριζα ότι μπορείς να πάρεις σωστό αποτέλεσμα και εδώ και στη dhi,αν πας με πλάνο ,το οποίο δεν θα ξεπερνάει η κάθε επεμβαση τα 1000 grafts κάθε φορά..δλδ ήθελες 3000-3500 grafts?σπάσε τις επεμβάσεις σε 3 ώστε να μειώσεις κάθε ρίσκο και στη δοτρια και στη ληπτρια..με αυτό το πλάνο τότε,πριν 8++ χρόνια βέβαια υποστήριζα ότι και από dhi θα πάρεις αποτελεσμα..για ρώτα τον Μάρα ,μιας που τα λέτε εν τέλη καλά ,να δεις ότι συμφωνούσε και αυτός ,με αυτό από τότε..αλλά έλεγε πως κανείς δεν έχει την υπομονή να το κάνει αυτό..σε ένα μέλος παλιό το έλεγε ,θυμάσαι σε ποιον.. αν με αυτό εσύ,λες ότι ήμουν με dhi ,υπάρχει θέμα ..
Θησαυρος εισαι Αερατε...
Συνεχισε κ για αλλα 8++ χρονια να προσφερεις τις γνωσεις σου...
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν λες που είμαι και εγώ ακόμα εδώ και υπάρχει και το φόρουμ ,γτ ο λατρεμένος σου,το είδωλο σου ,ακόμα στριπαρες θα έκανε και το forelock θα συνέχιζε να είναι γι αυτόν,ότι για τον διάολο το λιβάνι ..αετε μου εσύ..!!
Θησαυρος εισαι Αερατε...
Συνεχισε κ για αλλα 8++ χρονια να προσφερεις τις γνωσεις σου...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panos1234

Well-Known Member
Θησαυρος εισαι Αερατε...
Συνεχισε κ για αλλα 8++ χρονια να προσφερεις τις γνωσεις σου...
Θα ήθελες να φύγει και αυτός ρε Χρηστάρα ε?
Πόσο χάρηκες που έφυγε ο Πάνος δεν μας είπες...
Επίσης η λέξη αξιοπρέπεια σου λέει κάτι?
Συνέχισε με αυτό το ύφος και τις ειρωνίες και θα βρεθούν και άλλα κοσμητικά επίθετα για σένα.....
Έχε το νου σου όμως γιατί φεύγει ένας και έρχονται πέντε.... γι'αυτό κουλαρε λιγάκι.
 

jersey

Well-Known Member
Καλημέρα. Όχι, δεν θα κάνω. Ζητώ συγνώμη από τα μέλη μιας και οι ανεξάρτητες παρουσιάσεις εχουν μεγάλη σημασία και επίσης γιατί το είχα προαναγγειλει.
Φυσικά όποιος θέλει μπορώ να του δώσω ότι πληροφορία θέλει σε π.μ.,οπως ήδη το έχω κάνει.
Ο λόγος είναι και συντάσσομαι εδώ με τον συντοπίτη μου @Panos1982, η '' εκτροπη'' του φόρουμ και η αίσθηση της έλλειψης προτεραιότητας στην εξυπηρέτηση των συμφερόντων των μελών της κοινότητας που είναι άλλωστε και η βάση λειτουργίας του. Αντί αυτού, συνεχείς προσβολές, χλευασμοι και ειρωνείες προς τα μέλη, από μια εταιρία και ταυτόχρονα, μια περιρρεουσα ατμόσφαιρα, '' πρόσεχε τι θα πεις γιατί μπορεί να μπλέξεις'' . Κάτι παρόμοιο δηλαδή που γίνεται και με τα google reviews.
Εγώ πλέον δεν διαβάζω ξένα φόρουμ, αλλά νομίζω ότι αυτό δεν γίνεται πουθενά αλλού, το να απευθύνεται με τέτοιο τρόπο μια επιχείρηση ενός σχετικού αντικειμένου, απέναντι στα μέλη ενός φόρουμ.
Αυτή είναι η γενική αίσθηση και απόψη μου.
Jacksmith σε ευχαριστώ για την απάντησή σου αρχικά. Είναι κατανοητοί οι λόγοι που αναφέρεις περί εκτροπής του φόρουμ, η αίσθησή σου περί έλλειψης προτεραιότητας στην εξυπηρέτηση των συμφερόντων των μελών της κοινότητας αλλά και ότι βλέπεις συνεχείς επιθέσεις και απειλές που κάνει μια συγκεκριμένη κλινική (που φιλοξενείται στο φόρουμ) προς τα μέλη του φόρουμ και δεν θέλεις να παρουσιάσεις για αυτούς τους λόγους που ανέφερες και η επιθυμία σου είναι σεβαστή.
Από εκεί και πέρα προσέφερες αρκετά στο φόρουμ με την παρουσίαση σου οπότε σε ευχαριστούμε για αυτό. Συγκεκριμένα μάθαμε πως αντιμετωπίζει η κλινική τους ασθενείς της όταν τα πράγματα δεν πάνε όπως πρέπει (κάτι που είναι πολύ σημαντικό να γνωρίζει ο κάθε υποψήφιος), για τα λάθη που έγιναν στις μετρήσεις της δότριάς σου αλλά και τη μη διάγνωση της Retrograde Alopecia σου, για το τι γίνεται και τι δεν γίνεται από το γιατρό στην κλινική (γιατί ακούγαμε διάφορα εδώ ότι κάνει τα...."περισσότερα"... στην επέμβαση και άλλα τέτοια....), για το πως φαίνεται ένα αποτέλεσμα της κλινικής σε εξωτερικούς φωτισμούς που δεν κρύβουν τα κενά, αλλά και για το πως μπορεί να καταλήξει μια ουλή του στριπ της κλινικής για την οποία ο γιατρός δεν θα αναλαμβάνει ευθύνη καθώς θα φταίνε οι "ιδιοσυγκρασιακοί λόγοι" και μόνο. Σίγουρα με τη γνώση που πρόσφερες θα βοηθήσεις πολλά μέλη να κάνουν μια σωστή επιλογή κλινικής, κάτι το οποίο πιθανόν να ειχες κάνει και εσύ αν ειχε βρεθεί κάποιος άλλος πριν να σε ενημερώσει για όλα αυτά.
Εύχομαι να πάρεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς στην δεύτερη σου επέμβαση..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristos87

Well-Known Member
Δεν λες που είμαι και εγώ ακόμα εδώ και υπάρχει και το φόρουμ ,γτ ο λατρεμένος σου,το είδωλο σου ,ακόμα στριπαρες θα έκανε και το forelock θα συνέχιζε να είναι γι αυτόν,ότι για τον διάολο το λιβάνι ..αετε μου εσύ..!!
Γιατι δεν ανοιγεις κανα ινστιτουτο να κανεις fue? Ετσι κ αλλιως ειναι απλη διαδικασια, εχεις κ το excelaki ;-)

Τοσα χρονια εδω μεσα, τοση γνωση, ειναι κριμα να χαθει. Θα σωσεις κ ποσα παιδια...σκεψου το

Έχε το νου σου όμως γιατί φεύγει ένας και έρχονται πέντε.... γι'αυτό κουλαρε λιγάκι.

Τι μ θυμησες ; Οταν ημουνα μικρος εβλεπα σε τσακωμους, τυπακια αδυναμα να κορδονονται κ να πουλανε μαγκια σε παιδια δυνατα π ηξεραν οτι αν αναμετρηθουν θα πανε κλαμενοι σπιτι τους. Τη μαγκια την πουλουσαν ΠΑΝΤΑ οταν ηταν πολλοι κ ο αλλος μονος. Η δυναμη της μαζας βλεπεις, μετραει στη νεαρη ηλικια.

Ετσι κ εδω, πολλοι εναντιον ενος...και ΑΝΩΝΥΜΑ πισω απο την ΑΣΦΑΛΕΙΑ του υπολιστη-πισω απο την κλειστη πορτα της οικειας.
 

le2der

Active Member
Γιατι δεν ανοιγεις κανα ινστιτουτο να κανεις fue? Ετσι κ αλλιως ειναι απλη διαδικασια, εχεις κ το excelaki ;-)

Τοσα χρονια εδω μεσα, τοση γνωση, ειναι κριμα να χαθει. Θα σωσεις κ ποσα παιδια...σκεψου το



Τι μ θυμησες ; Οταν ημουνα μικρος εβλεπα σε τσακωμους, τυπακια αδυναμα να κορδονονται κ να πουλανε μαγκια σε παιδια δυνατα π ηξεραν οτι αν αναμετρηθουν θα πανε κλαμενοι σπιτι τους. Τη μαγκια την πουλουσαν ΠΑΝΤΑ οταν ηταν πολλοι κ ο αλλος μονος. Η δυναμη της μαζας βλεπεις, μετραει στη νεαρη ηλικια.

Ετσι κ εδω, πολλοι εναντιον ενος...και ΑΝΩΝΥΜΑ πισω απο την ΑΣΦΑΛΕΙΑ του υπολιστη-πισω απο την κλειστη πορτα της οικειας.
Το γα****ς και ψοφησε
 

panos1234

Well-Known Member
Τι μ θυμησες ; Οταν ημουνα μικρος εβλεπα σε τσακωμους, τυπακια αδυναμα να κορδονονται κ να πουλανε μαγκια σε παιδια δυνατα π ηξεραν οτι αν αναμετρηθουν θα πανε κλαμενοι σπιτι τους. Τη μαγκια την πουλουσαν ΠΑΝΤΑ οταν ηταν πολλοι κ ο αλλος μονος. Η δυναμη της μαζας βλεπεις, μετραει στη νεαρη ηλικια.

Ετσι κ εδω, πολλοι εναντιον ενος...και ΑΝΩΝΥΜΑ πισω απο την ΑΣΦΑΛΕΙΑ του υπολιστη-πισω απο την κλειστη πορτα της οικειας.

Χαχα,
Όταν μπαίνεις στη διαδικασία να απαντάς, κάντο για όλα τα ερωτήματα....όχι επιλεκτικά όπως ο μέντορας σου.
Επίσης να σου πω και εγώ μια ιστορία....στο στρατό λοιπόν ( δεν ξέρω αν υπηρέτησες εσύ βέβαια ή μπήκες σε κάποια κατηγορία και δεν πέρασες ούτε απέξω ) , πάντα υπήρχε ένα τσιράκι, το τσιράκι του διοικητή. Αυτό το τσιράκι λοιπόν τύχαινε ευνοϊκής μεταχείρισης διότι ήταν ο δούλος του, ο ρουφιάνος του και ο άνθρωπος του.
Μετά από χρόνια λοιπόν διακρίνω πως τσιράκια υπήρχαν.... υπάρχουν και θα υπάρχουν, ακόμα και σε φόρουμ με μαλλιά.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Χαχα,
Όταν μπαίνεις στη διαδικασία να απαντάς, κάντο για όλα τα ερωτήματα....όχι επιλεκτικά όπως ο μέντορας σου.
Επίσης να σου πω και εγώ μια ιστορία....στο στρατό λοιπόν ( δεν ξέρω αν υπηρέτησες εσύ βέβαια ή μπήκες σε κάποια κατηγορία και δεν πέρασες ούτε απέξω ) , πάντα υπήρχε ένα τσιράκι, το τσιράκι του διοικητή. Αυτό το τσιράκι λοιπόν τύχαινε ευνοϊκής μεταχείρισης διότι ήταν ο δούλος του, ο ρουφιάνος του και ο άνθρωπος του.
Μετά από χρόνια λοιπόν διακρίνω πως τσιράκια υπήρχαν.... υπάρχουν και θα υπάρχουν, ακόμα και σε φόρουμ με μαλλιά.
Ε πώς δεν λες με μια λέξη ο χλαπατσας και εσύ ;
 

aeratos28

Just aeratos
Το έχει αναλάβει αυτό,ο μέντορας σου..
Μην είμαστε δυο..τα ίδια αποτελέσματα θα έβγαζα και εγώ ..για να καταλάβεις..μην είμαστε λοιπόν δύο οι σώστες.!!
Παντελως ανιδεα γλυφτρονια σαν εσένα δεν ξέρω αν θα έβρισκα όμως..όποτε σας το δίνω..δεν κινδυνεύετε να χάσετε τα πρωτεία από εμένα..keep going, σε εσάς στηριζόμαστε.
Γιατι δεν ανοιγεις κανα ινστιτουτο να κανεις fue? Ετσι κ αλλιως ειναι απλη διαδικασια, εχεις κ το excelaki ;-)

Τοσα χρονια εδω μεσα, τοση γνωση, ειναι κριμα να χαθει. Θα σωσεις κ ποσα παιδια...σκεψου το



Τι μ θυμησες ; Οταν ημουνα μικρος εβλεπα σε τσακωμους, τυπακια αδυναμα να κορδονονται κ να πουλανε μαγκια σε παιδια δυνατα π ηξεραν οτι αν αναμετρηθουν θα πανε κλαμενοι σπιτι τους. Τη μαγκια την πουλουσαν ΠΑΝΤΑ οταν ηταν πολλοι κ ο αλλος μονος. Η δυναμη της μαζας βλεπεις, μετραει στη νεαρη ηλικια.

Ετσι κ εδω, πολλοι εναντιον ενος...και ΑΝΩΝΥΜΑ πισω απο την ΑΣΦΑΛΕΙΑ του υπολιστη-πισω απο την κλειστη πορτα της οικειας.
 
Μπλουζα