Μεταμόσχευση 2500 fut kai 550 fue. Κλινική ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ. Αρνητική εμπειρία.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jacksmith

Active Member
Για να είμαι δίκαιος, πριν από λίγες μέρες, επικοινώνησε μαζί μου μια κοπέλα από την κλινική και με ρώτησε πως πάω και ότι έχει περάσει 1,5 χρόνος και να πάω από την κλινική να με δούνε..... Προφανώς η κοπέλα έκανε την ρουτίνα της.Ευτυχως για αυτούς, δυστυχώς για μένα, εκείνη την ώρα ήμουν στο γραφείο με κόσμο και δεν μπόρεσα να απαντήσω ως θα άρμοζε.
Επίσης θα ήθελα να πω ότι πριν λίγες μέρες έκανα μεταμόσχευση στην Κύπρο στην κλινική του Γεωργίου, έχοντας ως σκοπό να βελτιώσω ότι μπορώ από τα προηγούμενα. Όταν πάρω φωτό και στοιχεία θα ανοίξω νήμα.
 

Pes

Active Member
Για να είμαι δίκαιος, πριν από λίγες μέρες, επικοινώνησε μαζί μου μια κοπέλα από την κλινική και με ρώτησε πως πάω και ότι έχει περάσει 1,5 χρόνος και να πάω από την κλινική να με δούνε..... Προφανώς η κοπέλα έκανε την ρουτίνα της.Ευτυχως για αυτούς, δυστυχώς για μένα, εκείνη την ώρα ήμουν στο γραφείο με κόσμο και δεν μπόρεσα να απαντήσω ως θα άρμοζε.
Επίσης θα ήθελα να πω ότι πριν λίγες μέρες έκανα μεταμόσχευση στην Κύπρο στην κλινική του Γεωργίου, έχοντας ως σκοπό να βελτιώσω ότι μπορώ από τα προηγούμενα. Όταν πάρω φωτό και στοιχεία θα ανοίξω νήμα.
Σε πήρε τηλέφωνο διότι δεν θυμόταν την περίπτωση σου αλλιώς ούτε γράμμα δε θα έστελναν.τεσπα.Καλη σου επιτυχία με την νέα σου μεταμόσχευση
 

vlafo

Well-Known Member
Για να είμαι δίκαιος, πριν από λίγες μέρες, επικοινώνησε μαζί μου μια κοπέλα από την κλινική και με ρώτησε πως πάω και ότι έχει περάσει 1,5 χρόνος και να πάω από την κλινική να με δούνε..... Προφανώς η κοπέλα έκανε την ρουτίνα της.Ευτυχως για αυτούς, δυστυχώς για μένα, εκείνη την ώρα ήμουν στο γραφείο με κόσμο και δεν μπόρεσα να απαντήσω ως θα άρμοζε.
Επίσης θα ήθελα να πω ότι πριν λίγες μέρες έκανα μεταμόσχευση στην Κύπρο στην κλινική του Γεωργίου, έχοντας ως σκοπό να βελτιώσω ότι μπορώ από τα προηγούμενα. Όταν πάρω φωτό και στοιχεία θα ανοίξω νήμα.
Φίλε Jack

Όλοι πρέπει να ζήσουνε και να δικαιολογήσουνε το μισθό τους,οπότε μέσα σε αυτά τα πλαίσια έπρεπε να γίνει αυτή η κίνηση.
Που ξέρεις,άλλωστε σε 1,5 χρόνο μπορεί και να φυτρώνουνε μαλλιά ακόμα.

Αυτό που έχω να σου πω,είναι καλή επιτυχία (δεδομένη),θα δεις με την άριστη επιλογή που έκανες τη διαφορά κλάσης και ποιότητας μαθητευόμενων μάγων και επαγγελματιών της μμ.
 

Aldo

Well-Known Member
Για να είμαι δίκαιος, πριν από λίγες μέρες, επικοινώνησε μαζί μου μια κοπέλα από την κλινική και με ρώτησε πως πάω και ότι έχει περάσει 1,5 χρόνος και να πάω από την κλινική να με δούνε..... Προφανώς η κοπέλα έκανε την ρουτίνα της.Ευτυχως για αυτούς, δυστυχώς για μένα, εκείνη την ώρα ήμουν στο γραφείο με κόσμο και δεν μπόρεσα να απαντήσω ως θα άρμοζε.
Επίσης θα ήθελα να πω ότι πριν λίγες μέρες έκανα μεταμόσχευση στην Κύπρο στην κλινική του Γεωργίου, έχοντας ως σκοπό να βελτιώσω ότι μπορώ από τα προηγούμενα. Όταν πάρω φωτό και στοιχεία θα ανοίξω νήμα.
Μάλλον δε θυμόταν τι είχε παιχτεί με την περίπτωση σου και τι άκουσες από τον ιδιοκτήτη της εταιρίας/γιατρό, που τόλμησες και ξεστόμισες πως δεν είσαι ευχαριστημένος…. !

Καλή φυτρωση να έχεις φίλε μου, εύχομαι αυτή την φορά να πάρεις το αποτέλεσμα που περιμένεις και προφανώς να αντιμετωπιστείς ανθρώπινα.
 

panos1234

Well-Known Member
Για να είμαι δίκαιος, πριν από λίγες μέρες, επικοινώνησε μαζί μου μια κοπέλα από την κλινική και με ρώτησε πως πάω και ότι έχει περάσει 1,5 χρόνος και να πάω από την κλινική να με δούνε..... Προφανώς η κοπέλα έκανε την ρουτίνα της.Ευτυχως για αυτούς, δυστυχώς για μένα, εκείνη την ώρα ήμουν στο γραφείο με κόσμο και δεν μπόρεσα να απαντήσω ως θα άρμοζε.
Επίσης θα ήθελα να πω ότι πριν λίγες μέρες έκανα μεταμόσχευση στην Κύπρο στην κλινική του Γεωργίου, έχοντας ως σκοπό να βελτιώσω ότι μπορώ από τα προηγούμενα. Όταν πάρω φωτό και στοιχεία θα ανοίξω νήμα.

Καλή επιτυχία και καλή φυτρωση.
Έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ και αξίζει να πάρεις ένα σοβαρό αποτέλεσμα!!!
 

jersey

Well-Known Member
Για να είμαι δίκαιος, πριν από λίγες μέρες, επικοινώνησε μαζί μου μια κοπέλα από την κλινική και με ρώτησε πως πάω και ότι έχει περάσει 1,5 χρόνος και να πάω από την κλινική να με δούνε..... Προφανώς η κοπέλα έκανε την ρουτίνα της.Ευτυχως για αυτούς, δυστυχώς για μένα, εκείνη την ώρα ήμουν στο γραφείο με κόσμο και δεν μπόρεσα να απαντήσω ως θα άρμοζε.
Επίσης θα ήθελα να πω ότι πριν λίγες μέρες έκανα μεταμόσχευση στην Κύπρο στην κλινική του Γεωργίου, έχοντας ως σκοπό να βελτιώσω ότι μπορώ από τα προηγούμενα. Όταν πάρω φωτό και στοιχεία θα ανοίξω νήμα.
φίλε jacksmith είναι ευχάριστο ότι βρήκες μια λύση στο πρόβλημα σου (να διορθώσεις δηλαδή ότι είναι εφικτό), γιατί ταλαιπωρήθηκες πολύ αυτούς τους μήνες και με την κακή ουλή της FUT που πήρες αλλά και με τη δυσαρέσκειά σου με το αποτέλεσμα στη λήπτρια…αλλά και με αυτά που τράβηξες από την πολύ κακή αντιμετώπιση που είχες από την κλινική του Αναστασ@κη που όλοι τα είδαμε μέσα στο νήμα σου. Ευτυχώς που υπάρχουν και ανεξάρτητα νήματα και βγαίνει η πραγματικότητα προς τα έξω.

Μπράβο και στον Dr Γεωργίου που σε ανέλαβε να σου κάνει repair και να συμμαζέψει το φτωχό αποτέλεσμα της προηγούμενης κλινικής. Αναμένουμε το νέο σου νήμα. Καλή επιτυχία !
 

montecristo

Well-Known Member
Καλη φυτρωση φίλε. Πραγματικά σου αξίζει να πάρεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς αυτή τη φορά , γιατί όντως έχεις ταλαιπωρηθεί αρκετά από ότι είδα και στο νήμα σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες, η κοπέλα προφανώς θα έκανε κάποια τυπικά τηλεφωνήματα ρουτίνας έχοντας τον κατάλογο με τους ασθενείς και θα πήρε και εσένα μη γνωρίζοντας την περίπτωσή σου και τι έχει προηγηθεί μεταξύ σας.

Από εκεί και πέρα καλά έκανες και προχώρησες σε επέμβαση σε άλλη κλινική μιας και ο Γεωργίου στην Κύπρο είναι σοβαρός και αξιόπιστος γιατρός, οπότε θα πάρεις και το ανάλογο σοβαρό αποτέλεσμα, χωρίς πειραματισμούς με διάφορες θεωρητικές "τεχνικές" όπως έγινε την πρώτη φορά. Καλή επιτυχία να έχεις...
 

nick90

Well-Known Member
Για να είμαι δίκαιος, πριν από λίγες μέρες, επικοινώνησε μαζί μου μια κοπέλα από την κλινική και με ρώτησε πως πάω και ότι έχει περάσει 1,5 χρόνος και να πάω από την κλινική να με δούνε..... Προφανώς η κοπέλα έκανε την ρουτίνα της.Ευτυχως για αυτούς, δυστυχώς για μένα, εκείνη την ώρα ήμουν στο γραφείο με κόσμο και δεν μπόρεσα να απαντήσω ως θα άρμοζε.
Επίσης θα ήθελα να πω ότι πριν λίγες μέρες έκανα μεταμόσχευση στην Κύπρο στην κλινική του Γεωργίου, έχοντας ως σκοπό να βελτιώσω ότι μπορώ από τα προηγούμενα. Όταν πάρω φωτό και στοιχεία θα ανοίξω νήμα.

Καλη επιτυχία jack, ολα καλά να πάνε φίλε με τη δεύτερη σου επέμβαση και πιστεύω θα δικαιωθεις αυτή τη φορά με την επιλογή σου.
Μπορείς να μας αναφερεις τα σχόλια του Dr Γεωργίου για το αποτέλεσμα της 1ης σου επέμβασης ;
 
  • Like
Reactions: tol

jacksmith

Active Member
Ευχαριστώ για τις ευχές. Είδα, Αργυρίου, Bisanga, Γεωργίου, Τυρκαλα, Lorenzo. Κάποιοι έκαναν κάποια ευπρεπη σχόλια για το προηγούμενο αποτέλεσμα και την μεγάλη χαρακιά στην δοτρια. Δεν χρειάζεται να μπω σε λεπτομέρειες.
Πάντως, σε κάποια άλλη κλινική που είχα επισκεφτεί και με είδε μια κυρία, άμεση συνεργάτιδα του γιατρού, κατηγορουσε την Laser Line για το προηγούμενο αποτέλεσμα, ενώ η ίδια δούλευε παλιά στην εν λόγω κλινική! Στα όρια του surreal..
Μία και το θυμήθηκα, όταν με είδε ο Lorenzo και μιλούσε, κάτι πήρε το αυτί μου για retro. Μάλλον θα παρακουσα....
 

Kostas97

Well-Known Member
Ο Jacksmith με βαση το αποτελεσμα που πηρε και την επιλογη για strip εχει καθε λογο να ειναι απογοητευμενος. Η strip ως τεχνικη δυστυχως οταν αποτυχει, η αποτυχια ειναι τοσο εντονη στο ματι που και καλα να εχει παει η φυτρωση δεν μπορεις να εισαι ευχαριστημενος με τιποτα.
Καλως ή κακως ολες οι επεμβασεις εχουν ενα ρισκο για κακο αποτελεσμα. Θεωρω φιλε Τζακ πως απο τη στιγμη που μπηκες στη διαδικασια στριπ στην Ελλαδα, εκανες μια καλη επιλογη, αρα η συνειδηση σου πρεπει να ναι καθαρη.


Ο καθενας τωρα μπορει να πει το ο,τιδηποτε, για το κατα ποσο ηταν σωστη η επιλογη για εσενα κλπ κλπ κλπ.
Στο τελος της ημερας διαβαζοντας εδω τοσα νηματα, καταλαβαινει καποιος οτι πραγματικα υπαρχει μια καλη πιθανοτητα τα πραγματα να μην πανε οπως θα θελαμε.

Παρολα αυτα βλεποντας ενα κακο αποτελεσμα απο καποιον, δε σημαινει οτι για ολους θα ηταν κακη επιλογη, καθως επισης και οτι οι υπολοιποι ειναι πολυ καλοι αρα συμπερασμα να παμε στους αλλους.
Ειναι αυτο που λεμε one size doesnt fit all.

Ευχομαι η νεα σου ΜΕΤ να παει οσο το δυνατον καλυτερα και να λυσεις το προβλημα σου φιλε Jack!!
 

Georgie

Well-Known Member
Φίλε όλα καλά θα πάνε .
Ο Jacksmith με βαση το αποτελεσμα που πηρε και την επιλογη για strip εχει καθε λογο να ειναι απογοητευμενος. Η strip ως τεχνικη δυστυχως οταν αποτυχει, η αποτυχια ειναι τοσο εντονη στο ματι που και καλα να εχει παει η φυτρωση δεν μπορεις να εισαι ευχαριστημενος με τιποτα.
Καλως ή κακως ολες οι επεμβασεις εχουν ενα ρισκο για κακο αποτελεσμα. Θεωρω φιλε Τζακ πως απο τη στιγμη που μπηκες στη διαδικασια στριπ στην Ελλαδα, εκανες μια καλη επιλογη, αρα η συνειδηση σου πρεπει να ναι καθαρη.


Ο καθενας τωρα μπορει να πει το ο,τιδηποτε, για το κατα ποσο ηταν σωστη η επιλογη για εσενα κλπ κλπ κλπ.
Στο τελος της ημερας διαβαζοντας εδω τοσα νηματα, καταλαβαινει καποιος οτι πραγματικα υπαρχει μια καλη πιθανοτητα τα πραγματα να μην πανε οπως θα θελαμε.

Παρολα αυτα βλεποντας ενα κακο αποτελεσμα απο καποιον, δε σημαινει οτι για ολους θα ηταν κακη επιλογη, καθως επισης και οτι οι υπολοιποι ειναι πολυ καλοι αρα συμπερασμα να παμε στους αλλους.
Ειναι αυτο που λεμε one size doesnt fit all.

Ευχομαι η νεα σου ΜΕΤ να παει οσο το δυνατον καλυτερα και να λυσεις το προβλημα σου φιλε Jack!!
Συγχώρεσε με άλλα που είδες να έκανε καλή επιλογή τελικά ο φίλος.
Τη χειρότερη έκανε
Και αποτέλεσμα δε πήρε , και ζημιά έγινε, και χλευαστικά αναφέρθηκε ως μπακαλόγατος λόγω χτενίσματος από το Γιατρό του!

Δε θέλω να σκεφτώ τι χειρότερο μπορούσε να προκύψει αν τελικά δεν έκανε καλή επιλογή, συμφωνα με τη γνώμη σου!
 

panos1234

Well-Known Member
Και δυστυχώς αυτός ο άνθρωπος που πέρασε αυτή την δυσάρεστη εμπειρία και δεν άκουσε ούτε μια συγνώμη ... συνεχίζει να βλέπει μια αδικαιολόγητη έπαρση και αλαζονεία.... Απλά τραγικό!
 

Kostas97

Well-Known Member
Φίλε όλα καλά θα πάνε .

Συγχώρεσε με άλλα που είδες να έκανε καλή επιλογή τελικά ο φίλος.
Τη χειρότερη έκανε
Και αποτέλεσμα δε πήρε , και ζημιά έγινε, και χλευαστικά αναφέρθηκε ως μπακαλόγατος λόγω χτενίσματος από το Γιατρό του!

Δε θέλω να σκεφτώ τι χειρότερο μπορούσε να προκύψει αν τελικά δεν έκανε καλή επιλογή, συμφωνα με τη γνώμη σου!
Με τη παραδοχη οτι μιλαμε για strip εννοω Georgie. Υποθετω κανενας γιατρος δεν εχει σκοπο να προκαλεσει κατι τετοιο στο πισω μερος της κεφαλης κανενος. Ο συγκεκριμενος παντως βιβλιογραφικα κλπ θεωρητικα ειχε τις λιγοτερες πιθανοτητες να του προκαλεσει κατι τετοιο.
 

Georgie

Well-Known Member
Με τη παραδοχη οτι μιλαμε για strip εννοω Georgie. Υποθετω κανενας γιατρος δεν εχει σκοπο να προκαλεσει κατι τετοιο στο πισω μερος της κεφαλης κανενος. Ο συγκεκριμενος παντως βιβλιογραφικα κλπ θεωρητικα ειχε τις λιγοτερες πιθανοτητες να του προκαλεσει κατι τετοιο.
Το ότι δεν είχε σκοπό να προκαλέσει ζημιά δε το συζητάω
Εννοείται.

Τωρα για τα skills φίλε
Ότι πει το αποτέλεσμα
Το ανεξάρτητο!
 
Μπλουζα