Μεταμόσχευση 2500 fut kai 550 fue. Κλινική ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ. Αρνητική εμπειρία.

Flag17

Well-Known Member
Άλλο πάλι και τούτο. Δηλαδή αυτοί που δεν κάνουν καθόλου παρουσίαση ,σεβόμαστε την αποφασή τους και αυτοί που δεν παρουσιάζουν την 2η φορά ,όπως εγώ ,χρήζουν ειρωνικών σχολίων.


Πρώτον, εγώ δεν μπήκα, εγώ ήμουν εδώ από το 2015. Νομίζω το ίδιο και συ. Δευτερον. Εκανα μία παρουσίαση όπου παρέθεσα όλες τις απαραίτητες λεπτομέρειες μιας μεταμόσχευσης, παρουσίασα τα γεγονότα όπως ακριβώς έγιναν χωρίς να αμφισβητηθούν προς τιμήν της κλινικής, με ηπιο και ευγενικό τρόπο ,δεν κατηγόρησα τον γιατρό για το θέμα της ουλής ,απλά ανέφερα τι μου είπε και στην κατακλείδα της παρουσίασης μου έγραψα κάποια γενικά συμπεράσματά μου. Και συ έρχεσαι τώρα και μου γράφεις ότι χρησιμοποίησα το φόρουμ καταγγελτικά? Γιατί δεν γράφεις απλά ότι έκανα την παρουσιασή μου?
Οσον αφορά τις μετρήσεις,, εσύ πήρες την πρωτοβουλία να με καλέσεις στο γραφείο, όπως επίσης εσύ εκείνη την μέρα μου ανέφερες να έρθω στα ραντεβού με τον Λορενζο και σε έχω ήδη ευχαριστήσει και για τα δυο. Για το cons με τον Λορενζο δεν θα πώ κάτι γιατί είναι ένα τελείως διαφορετικό θέμα.
Εγώ θα το επαναλάβω και δεν με πειράζει να με ειρωνευτούν ξανά ή να γραφτούν με τρόπο δεικτικό κάποια πράγματα όπως τα παραπάνω.
Με ρώτησε κάποιος αν θα παρουσιάσω και απάντησα όχι. Αν πιθανόν να μην είχα απαντήσει καθόλου, ή ότι , για διάφορους προσωπικούς λόγους δεν θα κάνω παρουσίαση, δεν θα γραφόταν κιχ από κάτω. Σιγά μην καίγονται όλοι για μια παρουσίαση από τον Γεωργίου. Εχει κάμποσες ανεξάρτητες εδώ από την κλινική. Λες και πήγα στο Ζαρεβ. Ο λόγος της ενόχλησης ήταν η αιτιολόγηση. Ότι γράφτηκε και από μένα, οτι το φόρουμ έχει πάρει ΄΄λάθος δρόμο''. Η αποψή μου σωστή ή λάθος δεν έγινε σεβαστή.

Αυτό στον πολιτισμένο κόσμο λέγεται ασυδοσία νομίζω και όχι καπέλωμα.
Jacksmith άκου πως έχουν τα πράγματα αφού παρακολουθείς το φόρουμ όπως λες από το 15 θα ξέρεις πως δεν είσαι ο πρώτος που έκανε παρουσίαση ΑΦΟΥ τονίζω το αφού απέτυχε κάποια επέμβαση που έκανε. Το φόρουμ ανέκαθεν στηρίζει τα παιδιά όταν κάτι δεν πάει καλά και είναι στο πλευρό τους όπως έγινε και με εσένα αλώστε. Πάμε στην συνέχεια τώρα πολλά από τα παιδιά έκαναν διορθωτικές τις οποίες ποτέ δεν παρουσίασαν (κάποιοι τις έκαναν τσάμπα, κάποιοι φθηνότερα λόγο της δύναμης του φορουμ ,αλλοι παλι ξεστραβωθηκαν και μπορει να μην τις εκαναν φθηνότερα αλλα εκαναν καλυτερες επιλογες). Όταν λοιπόν το φόρουμ σε έχει στηρίξει όταν ήσουν απελπισμένος και τώρα εσύ κατηγορείς την μορφή του φορουμ κατόπιν εορτής τώρα που δεν το έχεις ανάγκη δεν νομίζω ότι σε τιμά. Αν δεν πάει καλά η επέμβαση στο Γεωργίου βέβαια ίσως τότε ξαναγίνει καλό το φόρουμ και κάνεις και παρουσίαση. ( πάλι δεν θα είσαι ο πρώτος το έχουν κάνει κιαλλοι από το 15)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αφού λοιπον δεν θυμάσαι εσύ θα στο θυμήσω εγώ. Σου ανέφερα σε ΄΄χαλαρό΄΄ ύφος σχετικά με την στάση σου απέναντι στην κλινική και συ σαν παράδειγμα μου ανέφερες την σχέση σου με το μέλος tamalliamoupiso , με τον οποιον ΄΄σφαζόσασταν΄΄ στα μηνυματα για τα εμβόλια αλλα από την άλλη ταυτόχρονα κανόνιζες να τον δει ο Λορενζο, θέλοντας να μου αποδείξεις ότι δεν έχεις μεροληπτική στάση απέναντι σε κανέναν.
Αν θυμάσαι επίσης εκείνη την περίοδο τα πράγματα είχαν ηρεμήσει με την κλινική καθώς είχε απουσία για ένα διάστημα από το φόρουμ. Πολλοι νομίζω άλλωστε πιστέυαν ότι κάποια στιγμή θα επανέρθουν τα πράγματα σε πιο ΄΄φυσιολογικά΄΄ επίπεδα. Δυστυχώς όμως το πράγμα έγινε χειρότερο ξανά αργότερα.
Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ τί ήταν αυτό που ήθελα και πήρα και στην συνέχεια φέρθηκα υποκριτικά? Εγώ δεν είχα ανακοινώσει μόνος μου πριν 1,5 μήνα ότι πήγα για επέμβαση και θα κάνω παρουσίαση?

Ο καθένας μας κρίνεται από τις πράξεις του. Δεν έχω να προσθέσω κάτι, σου εύχομαι καλή φύτρωση.
 

bobby

Well-Known Member
Εγω ξέρετε τι βλέπω φίλοι μου? Ότι η τοξικότητα που έχει ξεκινήσει από συγκεκριμένη μεριά (δεν λέω ποιος φταιει, για εμένα όλοι φταίνε άλλος λιγότερο άλλος περισσότερο αλλά για την έναρξη της τοξικότητας νομίζω ένας έχει το μεγάλο φταίξιμο και πρέπει να το δει αλλιώς) έχει αρχίσει να μεταδίδεται παντού........ Αποτέλεσμα: να έχουμε αρχίσει να τρωγόμαστε μεταξύ μας.
 

jacksmith

Active Member
Jacksmith άκου πως έχουν τα πράγματα αφού παρακολουθείς το φόρουμ όπως λες από το 15 θα ξέρεις πως δεν είσαι ο πρώτος που έκανε παρουσίαση ΑΦΟΥ τονίζω το αφού απέτυχε κάποια επέμβαση που έκανε. Το φόρουμ ανέκαθεν στηρίζει τα παιδιά όταν κάτι δεν πάει καλά και είναι στο πλευρό τους όπως έγινε και με εσένα αλώστε. Πάμε στην συνέχεια τώρα πολλά από τα παιδιά έκαναν διορθωτικές τις οποίες ποτέ δεν παρουσίασαν (κάποιοι τις έκαναν τσάμπα, κάποιοι φθηνότερα λόγο της δύναμης του φορουμ ,αλλοι παλι ξεστραβωθηκαν και μπορει να μην τις εκαναν φθηνότερα αλλα εκαναν καλυτερες επιλογες). Όταν λοιπόν το φόρουμ σε έχει στηρίξει όταν ήσουν απελπισμένος και τώρα εσύ κατηγορείς την μορφή του φορουμ κατόπιν εορτής τώρα που δεν το έχεις ανάγκη δεν νομίζω ότι σε τιμά. Αν δεν πάει καλά η επέμβαση στο Γεωργίου βέβαια ίσως τότε ξαναγίνει καλό το φόρουμ και κάνεις και παρουσίαση. ( πάλι δεν θα είσαι ο πρώτος το έχουν κάνει κιαλλοι από το 15)
Άρα συμφωνα με την λογική την δική σου, τα παιδιά για παράδειγμα, που πήραν το μέγιστο από το φορουμ και είχαν την ευκαιρία να τους χειρουργησει ο Λορένζο και θα πρέπει να ανάβουν λαμπάδες σε CVIAL και στο φορουμ, δεν θα πρέπει όταν δουν κάτι άσχημο στο φόρουμ να μιλήσουν ή να μεμφθουν την μορφή του φόρουμ, επειδή αυτό δεν θα τους τιμά?
Το φόρουμ δεν είναι ιερή αγελάδα. .Φυσικά και έμαθα πολλά εδώ και φυσικά αδραξα την ευκαιρία και τον CVIAL να δω και τον Λορένζο,όπως έγραψα πριν.
Αυτό που έγραψα για το φόρουμ, οπώς το έγραψε και ο Πάνος και όπως το ασπάζονται και πολλά ακόμα μέλη, είναι μια είδους αντίδραση για αυτό που συμβαίνει και η γνώμη μου είναι, αντιδράστε και οι υπόλοιποι. Εκτός αν όλα τελικά είναι οκ, και εγώ είμαι ο '' κατά φαντασίαν ασθενης''
 

Kostas97

Well-Known Member
Εαν σημερα δεν υπηρχαν οι παρουσιασεις του Λορενζο, που ο moderator τονιζε σε οσους εκαναν εκει την αναγκη να παρουσιασουν, το φορουμ θα ειχε, σχεδον, ξεμεινει απο ενεργες παρουσιασεις ανεπισημες.


Την ιδια στιγμη ο Τζακ με τα σωστα του, ενω μας λεει οτι ειναι αντιθετος στην αλλαγη κατευθυνσης του φορουμ, με την αποφαση μη παρουσιασης γινεται ¨συνενοχος¨ σε αυτο που ο ιδιος κατηγορει.

Φιλε Τζακ για το κατα ποσο θα ξεκιναγες οντως παρουσιαση στον Αναστασακη στο εξαμηνο, αν δεν υπηρχε η ουλη, δεν μπορω να ξερω. Αυτο που εγω ξερω ξερεις ποιο ειναι;
Οτι στην παρουσιαση σου οι φωτογραφιες που εβαλες απο την τοποθετηση, ειναι αυτες της κλινικης και αμεσως μεταπηδησες στο εξαμηνο με 2 φωτογραφιες.

Μα με συγχωρεις; Ετοιμαζες 6 μηνες μια παρουσιαση και δεν υπηρξε αλλο υλικο απο εσενα να ανεβει;(εκτος και αν τελικα δεν της ανεβασες μετα το δυστυχες συμβαν.)

Τωρα αποφασισες να μην κανεις καθολου παρουσιαση. Κατα τη γνωμη μου πιθανοτατα δεν ειχες σκοπο να κανεις παρουσιαση ουτε την πρωτη φορα... και πολυ καλως το αποφασισες να κανεις οταν κατι στραβωσε.

Δεν εχω τιποτε μαζι σου και δεν θα ξαναγραψω σε νημα σου πανω στο συγκεκριμενο θεμα. Αλλα θεωρω αδικο να κατηγορουμε τον Moderator.

Ευχομαι τα καλυτερα στη ΜΕΤ σου!!!!
 

feanor

Active Member
Επειδή έγινε αναφορά σε εμένα θα ήθελα να πω ότι αν δεν ήταν το forum και ο Cvial θα είχαμε όλοι μαύρα μεσάνυχτα από γιατρούς ,κλινικές και μμ .Ποιος ξέρει και σε ποιον χασάπη θα καταλήγαμε .Ακόμη και αυτοί που η επέμβαση τους δεν πήγε καλά όπως ο jacksmith ,δεν θα είχαν κάπου να καταφύγουν .Καλό είναι λοιπόν να σεβόμαστε αυτό που έχουμε αυτή τη στιγμή και να το βελτιώνουμε .Αυτά εννοούσα όταν έλεγα ότι το ύφος θα πρέπει να είναι λιγότερο επιθετικό και όχι τοξικό ώστε να μην αποτρέπεται κάποιος να κάνει παρουσίαση .Εγώ μπορεί να μην έκανα παρουσίαση όμως όταν μου ζητήθηκε οποιαδήποτε πληροφορία παντα την έδινα .
αγαπητε μου μιλας για τοξικοτητα ενω σε ενα αλλο νημα με ελεγες βαλτο και δηθεν αντικειμενικο που ζητημα να εχω γραψει 30 φορες.
 

nick90

Well-Known Member
Φιλε @nick90 εσενα δηλαδη σου φανηκαν ολα απολυτα φυσιολογικα και εγω ειδα δρακους;
Γιατί να μην είναι φυσιολογικά; Ο ίδιος είχε πει οτι θα έκανε παρουσίαση κατά την πρώτη συνάντηση με την κλινική. Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που συνεχώς προσπαθείς να κατηγορήσεις τον jacksmith και να τον βγάλεις ψεύτη. Μάλλον επειδή έκανε παρουσίαση και περιέγραψε με ακρίβεια τι παίχτηκε με την αγαπημένη σου κλινική που με τόσο μόχθο υποστηρίζεις σε κάθε νήμα της;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Γιατί να μην είναι φυσιολογικά; Ο ίδιος είχε πει οτι θα έκανε παρουσίαση κατά την πρώτη συνάντηση με την κλινική. Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που συνεχώς προσπαθείς να κατηγορήσεις τον jacksmith. Μάλλον επειδή έκανε παρουσίαση και χάλασε το αφήγημα της αγαπημένης σου κλινικής που με τόσο μόχθο υποστηρίζεις σε κάθε νήμα της;
Νικ εγω ανεδειξα στο πανω μηνυμα δυο πραγματα. Οποιος θελει μπορει να τα κρινει και να αποφασισει ο ιδιος τι τελικα ισχυει και για ποιο λογο η δευτερη παρουσιαση, που δε χαλαει το αφηγημα της αγαπημενης μου κλινικης(κατα τα λεγομενα σου), ΔΕΝ γινεται.

Και κατα ποσο θα βλεπαμε αποτελεσμα Αναστασακη΄, αν δεν ειχε δυστυχως ο Τζακ αυτη την ουλη πισω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Άρα συμφωνα με την λογική την δική σου, τα παιδιά για παράδειγμα, που πήραν το μέγιστο από το φορουμ και είχαν την ευκαιρία να τους χειρουργησει ο Λορένζο και θα πρέπει να ανάβουν λαμπάδες σε CVIAL και στο φορουμ, δεν θα πρέπει όταν δουν κάτι άσχημο στο φόρουμ να μιλήσουν ή να μεμφθουν την μορφή του φόρουμ, επειδή αυτό δεν θα τους τιμά?
Το φόρουμ δεν είναι ιερή αγελάδα. .Φυσικά και έμαθα πολλά εδώ και φυσικά αδραξα την ευκαιρία και τον CVIAL να δω και τον Λορένζο,όπως έγραψα πριν.
Αυτό που έγραψα για το φόρουμ, οπώς το έγραψε και ο Πάνος και όπως το ασπάζονται και πολλά ακόμα μέλη, είναι μια είδους αντίδραση για αυτό που συμβαίνει και η γνώμη μου είναι, αντιδράστε και οι υπόλοιποι. Εκτός αν όλα τελικά είναι οκ, και εγώ είμαι ο '' κατά φαντασίαν ασθενης''

Ο καθένας μπορεί να γράψει ότι θέλει και να κάνει κριτική. Είναι οξύμωρο όμως να γράφουν περί αίσθησης έλλειψης προτεραιότητας στην εξυπηρέτηση των συμφερόντων των μελών της κοινότητας όταν οι ίδιοι βιωματικά βλέπουν ότι το φόρουμ τους έχει βοηθήσει στα μέγιστα με πρακτικό τρόπο, δεν έχει καταστείλει κανένα δικαίωμα στην έκφραση και το μόνο που τους ζητάει είναι να υπερβαίνουν κάποιες κόκκινες γραμμές όταν γράφουν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί να μην είναι φυσιολογικά; Ο ίδιος είχε πει οτι θα έκανε παρουσίαση κατά την πρώτη συνάντηση με την κλινική. Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που συνεχώς προσπαθείς να κατηγορήσεις τον jacksmith και να τον βγάλεις ψεύτη. Μάλλον επειδή έκανε παρουσίαση και περιέγραψε με ακρίβεια τι παίχτηκε με την αγαπημένη σου κλινική που με τόσο μόχθο υποστηρίζεις σε κάθε νήμα της;

@nick90, όπως βλέπεις κάνουμε μια κουβέντα με σκληρά μεν επιχειρήματα αλλά και όχι με υποθέσεις. Τελευταία προειδοποίηση.
 

nick90

Well-Known Member
Νικ εγω ανεδειξα στο πανω μηνυμα δυο πραγματα. Οποιος θελει μπορει να τα κρινει και να αποφασισει ο ιδιος τι τελικα ισχυει και για ποιο λογο η δευτερη παρουσιαση, που δε χαλαει το αφηγημα της αγαπημενης μου κλινικης(κατα τα λεγομενα σου), ΔΕΝ γινεται.
Ο ίδιος είχε ανακοινώσει ότι έκανε δεύτερη επέμβαση, και οτι θα έκανε παρουσίαση. Το ειχε από μόνος του δηλαδή χωρίς να του πει κανείς "κανε παρουσίαση", αφού έκανες δεύτερη επέμβαση. Οπότε αν όντως δεν ήθελε από την αρχή να κάνει παρουσίαση της δεύτερης του επέμβασης η λογική μου λέει οτι δεν θα το έλεγε καθόλου, οτι θα κάνει παρουσίαση κ τέτοια, ώστε να μην έχει διάφορους μετά να του λένε οτι αθέτησε τον λόγο του που ειχε πει οτι θα έκανε παρουσίαση και δεν έκανε τελικά. Μετά για τους λόγους που ανέφερε αποφάσισε να την αναβάλλει καλώς ή κακώς.
 

Kostas97

Well-Known Member
Ο ίδιος είχε ανακοινώσει ότι έκανε δεύτερη επέμβαση, και οτι θα έκανε παρουσίαση. Το ειχε από μόνος του δηλαδή χωρίς να του πει κανείς "κανε παρουσίαση", αφού έκανες δεύτερη επέμβαση. Οπότε αν όντως δεν ήθελε από την αρχή να κάνει παρουσίαση της δεύτερης του επέμβασης η λογική μου λέει οτι δεν θα το έλεγε καθόλου, οτι θα κάνει παρουσίαση κ τέτοια, ώστε να μην έχει διάφορους μετά να του λένε οτι αθέτησε τον λόγο του που ειχε πει οτι θα έκανε παρουσίαση και δεν έκανε τελικά. Μετά για τους λόγους που ανέφερε αποφάσισε να την αναβάλλει καλώς ή κακώς.
Ναι Νικ το καταλαβαινω αυτο που λες, αλλα δεν νομιζω οτι τα δεδομενα αλλαξαν τοσο ωστε μεσα σε μικρο διαστημα να δικαιολογειται μια τετοια αλλαγη στασης.
Προσωπικα ακομα και να ισχυει κατι τετοιο ξερεις τι θα εκανα;

Θα παρουσιαζα κανονικα, ωστε να βαλω το λιθαρακι μου στο φορουμ που βοηθηθηκα, και κλεινοντας θα εξεφραζα τη συγκεκριμενη αποψη μου. Ετσι νομιζω κανεις δε θα μπορουσε να με κατηγορησει και για τιποτα.
Τωρα η τελικη εικονα ειναι μπηκα πηρα οσα περισσοτερα μπορουσα και οταν ηρθε η ωρα να ανταποδωσω, κατηγορησα το μεσο που μου προσεφερε.
 

Flag17

Well-Known Member
Άρα συμφωνα με την λογική την δική σου, τα παιδιά για παράδειγμα, που πήραν το μέγιστο από το φορουμ και είχαν την ευκαιρία να τους χειρουργησει ο Λορένζο και θα πρέπει να ανάβουν λαμπάδες σε CVIAL και στο φορουμ, δεν θα πρέπει όταν δουν κάτι άσχημο στο φόρουμ να μιλήσουν ή να μεμφθουν την μορφή του φόρουμ, επειδή αυτό δεν θα τους τιμά?
Το φόρουμ δεν είναι ιερή αγελάδα. .Φυσικά και έμαθα πολλά εδώ και φυσικά αδραξα την ευκαιρία και τον CVIAL να δω και τον Λορένζο,όπως έγραψα πριν.
Αυτό που έγραψα για το φόρουμ, οπώς το έγραψε και ο Πάνος και όπως το ασπάζονται και πολλά ακόμα μέλη, είναι μια είδους αντίδραση για αυτό που συμβαίνει και η γνώμη μου είναι, αντιδράστε και οι υπόλοιποι. Εκτός αν όλα τελικά είναι οκ, και εγώ είμαι ο '' κατά φαντασίαν ασθενης''
Ειδες να αναφέρω κάπου τον cvial η κάποιον συγκεκριμένο? Εγώ σου λέω όταν από κάπου παίρνεις γνώση και στήριξη στα δύσκολα το ελάχιστο είναι μια παρουσίαση. Την παρουσίαση δεν την κανεις για τον cvial τον Αναστασακη τον Γεωργίου. Την κάνεις για όλα αυτά τα μέλη που σου στάθηκαν και σε στήριξαν.( προφανώς και o cvial σε στήριξε έμπρακτα κιόλας αλλά καταλαβαίνεις νομίζω τι λεω). Προφανώς είναι δικαίωμα σου να μην κάνεις παρουσίαση και είναι δικαίωμα μας να κρίνουμε την συμπεριφορά σου ως αχάριστη. Γιατί κακα τα ψεματα άμα δεν κάνεις παρουσίαση δεν χάνει ο Αναστασακης που σε ενοχλεί ,τα μέλη που σε στήριξαν χάνουν οπότε γιαυτό η στάση σου και η δικαιολογία σου στα μάτια μου είναι υποκριτικα. Είναι σαν να έχω μια επιχείρηση και να σε προσλαβω να μοιράζεις τα σάντουιτς στους εργάτες. Και είναι ένας εργάτης που σκάει με 3 σάντουιτς δικά του το παίζει υπεράνω δεν σε έχει ανάγκη και είναι αλαζονικός. Πας εσύ σε εμένα που έχω την επιχειρηση και μου λες να τον απολύσω, εγώ σου εξηγώ ότι δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα και πρέπει να συντρέχουν και άλλοι λόγοι για να τον απομακρύνω μια και καλή. Εσύ τσαντίζεσαι και ενώ εχεις πει πως θα μοιράσεις τα σάντουιτς σηκώνεσαι και φεύγεις. Μάντεψε ποιος έχασε από αυτό που έκανες...... Προφανώς και να κριτικάρεις το φόρουμ σε ότι νομίζεις ότι δεν είναι σωστό δημοκρατία έχουμε.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@Kostas97, τα πράγματα είναι πολύ απλά τις περισσότερες φορές στη ζωή. Αν η περίπτωση της διαμάχης για την οποία συζητάμε δεν αφορούσε τον Αναστασάκη αλλά πχ τον Τυρκάλα δεν θα υπήρχε θέμα να μην γίνει η παρουσίαση ή για να το πω καλύτερα να χρησιμοποιηθεί η μη παρουσίαση σαν "γραμμή αντίστασης". Είναι προφανές ότι για πολλούς εδώ μέσα και για διαφορετικούς λόγους στον καθένα έχει δημιουργηθεί μια μορφή βεντέτας και χρησιμοποιούνται όλα τα διαθέσιμα όπλα ανά περιόδους. Δεν λέω ποιός φταίει, λέω τι ζούμε. Όλα τα άλλα είναι προσχηματικά. Αυτά που λέει o Jacksmith περί αίσθησης έλλειψης προτεραιότητας στην εξυπηρέτηση των συμφερόντων των μελών της κοινότητας είναι για γέλια. Απλά εμμέσως θέλει να τιμωρηθεί ο Αναστασάκης για την συμπεριφορά του γενικότερα και ειδικότερα για τα της δικής του περίπτωσης. Φυσικά θα το αρνηθεί αλλά για μένα είναι οφθαλμοφανέστατο. Τουλάχιστον να λέμε τα πράγματα με το ονομά τους.
 

giannis1991

Well-Known Member
@CVIAL μα την Παναγία απορώ πως μπορείς και ενώ βλέπεις πολλά και αντιλαμβάνεσαι και περισσότερα ,μιλάς με τόση ψυχραιμία και πας να βγάλεις την ουσία από καθετί με τρόπο αργό ,με τους ρυθμούς που μπορεί να πιάσει ένα μέλος,είτε επειδή δεν έχει αντίληψη είτε επειδή συνεργάζεται με την κλινική του, και κυρίως ψύχραιμο...
Δεν υπήρχε περίπτωση να μην πω στη θέση σου ρε άντε γαμ.... όλοι σας που κάθομαι και ασχολούμαι και θα γίνομουν ή ένα απλό μέλος ή σαν τους παλιούς moderator χαλαρά και όπως βγει το πράγμα...Γιατί τη δουλειά και την εξέλιξη που έχεις φέρει εδώ βλέπω δεν την αντιλαμβάνονται πολλοί...
Ένα λάθος έκανες για μένα και το ξαναειπα ότι κάτι είδες μάλλον στον Αναστασάκη και τον πίστεψες ότι θα προσφέρει...Για μένα αυτός ο άνθρωπος μόνο φορτουνες μπορεί να φέρει και η αλαζονεία του,η αμετροεπια και η έπαρση του δεν τον αφήνουν να δει πέρα από τις παρωπιδες του και ζει στον ελαματ κόσμο του... Ίσως να το συνεχίσες και λίγο παραπάνω και για αυτό σε κατηγορούν αλλά τότε να θυμίσω όλοι είχαν ψαρωσει στην αρχή και του ζηταγαν και πράγματα...
Επειδή βλέπω ότι γίνεται εδώ της κακομοίρας και ακόμα και μέλη ουδέτερα από χρωματισμούς κλινικών και αμερόληπτα κατεμε κατηγορούνται έτσι απλά ,εγώ θα προσπαθήσω να αποχωρήσω αυτή τη φορά γιατί αηδιάζω....Αν και είμαι λίγο αρρωστακι και πάντα μπαίνω στον πειρασμό να απαντάω γιατί το άδικο το μισώ θα προσπαθήσω να ενημερώνω μόνο το νήμα μου και τέλος.....Και θα αφήσω και το στρατό του Τιρκάλα να κάνει ότι θέλει ,και τον Αναστασάκη να κάνει το κομμάτι του εδώ σα να μη συμβαίνει τίποτα και τις διαμάχες ...
Αυτή τη φορά νομίζω θα τα καταφέρω...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλές διακοπές Γιάννη και να μην ξεχνάς να ενημερώνεις το νήμα σου. Ένα πράμα να θυμάσαι στη ζωή, αυτός που ενδιαφέρεται και δουλεύει θα την βρει την άκρη. Μπορεί να πάρει καιρό αλλά θα την βρει.
 
Μπλουζα