Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Harris_G

Well-Known Member
Εγω τα εχω ξαναγραψει Τζον και δεν ειναι μονο το πιστολακι. Υπαρχουν και τα θερμοπροστατεθτικα ή αλλα prestyling Που στα κανουν διπλασια τα μαλλια. Αυτο που λεει ο CVIAL Για τον couto οτι εχει κομμωτη να τους φτιαχνει πριν τα βιντεο και φαινονται πολυ πιο εντυπωσιακα απ'οτι ειναι, εχει μεγαλη ισχυ σαν επιχειρημα. Φυσικα αυτο δεν αναιρει ουτε το αποτελεσμα του vlafo ουτε του Couto, απλα εκτοξευονται σαν εικονα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Εγω τα εχω ξαναγραψει Τζον και δεν ειναι μονο το πιστολακι. Υπαρχουν και τα θερμοπροστατεθτικα ή αλλα prestyling Που στα κανουν διπλασια τα μαλλια. Αυτο που λεει ο CVIAL Για τον couto οτι εχει κομμωτη να τους φτιαχνει πριν τα βιντεο και φαινονται πολυ πιο εντυπωσιακα απ'οτι ειναι, εχει μεγαλη ισχυ σαν επιχειρημα. Φυσικα αυτο δεν αναιρει ουτε το αποτελεσμα του vlafo ουτε του Couto, απλα εκτοξευονται σαν εικονα.
Εσύ το έχεις αναγάγει σε επιστήμη, για δώσε info με τα θερμοπροστατευτικά και τα prestyling.
 

oreo

Well-Known Member
Παιδιά,
Δεν θέλω άλλο.
Κουράστηκα.
Έχω βαλει πολλά βαρέα και ανθυγιεινά στο industry.
Ας βοηθήσει η φάση λίγο για αξιοπρεπές τέλος τουλάχιστον.
Και όλα τα παιδιά φυσικά να τελειώνουν το συντομότερο από αυτή τη γάγγραινα ιδίως τα νεότερα να μην χάνουν τα νιάτα τους όπως η γενιά μου.
Φίλε στο αφιερώνω, αντικατέστησε τους ανθρώπους στο ρεφρέν με τους γιατρούς και είσαι μέσα.
 

vlafo

Well-Known Member
Εγω τα εχω ξαναγραψει Τζον και δεν ειναι μονο το πιστολακι. Υπαρχουν και τα θερμοπροστατεθτικα ή αλλα prestyling Που στα κανουν διπλασια τα μαλλια. Αυτο που λεει ο CVIAL Για τον couto οτι εχει κομμωτη να τους φτιαχνει πριν τα βιντεο και φαινονται πολυ πιο εντυπωσιακα απ'οτι ειναι, εχει μεγαλη ισχυ σαν επιχειρημα. Φυσικα αυτο δεν αναιρει ουτε το αποτελεσμα του vlafo ουτε του Couto, απλα εκτοξευονται σαν εικονα.
Εγώ ήξερα για τις θερμοπροσώψεις που κάνουμε στις οικοδομές,υπάρχουν και για τα μαλλιά?
Ρε τι γίνεται στον κόσμο?
Που πάμε.
 

vlafo

Well-Known Member
Ειδες το πιστολι τι ωραια στα δειχνει?
Πράγματι έτσι είναι αλλά δεν ασχολούμαι και δε μπορώ να κάνω αυτό το πράγμα.
Λούσιμο,σκούπισμα,κερί και δρόμο.
Πάντως σου μαλακώνει την τρίχα πολύ και στην κάνει πιο λεπτή από ότι είναι.
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτή είναι η Μενεγάκη?
Και κάπου πήρε το μάτι μου και το Λιβιεράτο?
Πω πω εποχές.
Κάτω τα χέρια από τους γιατρούς..
 

vlafo

Well-Known Member
Βάζω και μια πανοραμική που χρωστούσα.
 

Συνημμένα

  • 20211020_163700.jpg
    20211020_163700.jpg
    337.5 KB · Προβολές: 307

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Πέρα από όλες τις παραμέτρους,αυτό ήταν και η ουσία MaleCyprus.
Συμφωνώ, αυτά είναι υψηλά επίπεδα ΜΜ τα οποία ανταποκρίνονται σε οποιαδήποτε συνθήκη και οποιαδήποτε οπτική γωνία, χωρίς να καμουφλάρεται το παραμικρό.
 

vlafo

Well-Known Member
Συμφωνώ, αυτά είναι υψηλά επίπεδα ΜΜ τα οποία ανταποκρίνονται σε οποιαδήποτε συνθήκη και οποιαδήποτε οπτική γωνία, χωρίς να καμουφλάρεται το παραμικρό.
Θα βάλω όμως ένα πιο υψηλό σε λίγο για να δούμε πως είναι οι μαμά πυκνότητες.
 

vlafo

Well-Known Member
Συμφωνώ, αυτά είναι υψηλά επίπεδα ΜΜ τα οποία ανταποκρίνονται σε οποιαδήποτε συνθήκη και οποιαδήποτε οπτική γωνία, χωρίς να καμουφλάρεται το παραμικρό.
Θα βάλω όμως ένα πιο υψηλό σε λίγο για να δούμε πως είναι οι μαμά πυκνότητες.
 

vlafo

Well-Known Member
https://m.youtube.com/watch?v=8F61J-eZGTA&feature=youtu.be https://youtu.be/NNf0uCWrX50
Εκει που έψαχνα αποτελέσματα από τα μέγιστα στο ιντερνετ ,βρέθηκα στο hairrestorationnetwork όπου έχουν ανεβάσει το αποτέλεσμα του Aftermath σαν thread και σαν το καλύτερο αποτέλεσμα που έχει βγει ποτέ που αν το δεις και ισχύει θα συμφωνήσετε.
Έχει και βίντεο που χτενίζεται ,ο οποιος έχει κάνει 3-4 επεμβάσεις στους hasson and Wong ήταν 4-5αρης καθαρός με diffuse thinning και ελάχιστες τρίχες .
Αυτή είναι η τελευταία του επέμβαση , κάπου έχει λινκ και φωτογραφίες από τις προηγούμενες. Βέβαια δεν έχει καμια απολύτως ξυρισμένος πριν την επέμβαση και μου φάνηκε ύποπτο ωστόσο ισχυρίζεται ότι πήγε και για cons στον Lorenzo.

Χαίρομαι όταν μέλη θέλουν και μπορούνε να πάνε εκεί και το επιδιώκουν.
Ένας nw5 με 8000g τα καταφέρνει.
Αυτό ήταν ένα μήνυμα από ένα μέλος που θέλει και μπορεί.

Δεν είναι για όλους αλλά είναι για πολλούς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
https://m.youtube.com/watch?v=8F61J-eZGTA&feature=youtu.be https://youtu.be/NNf0uCWrX50
Εκει που έψαχνα αποτελέσματα από τα μέγιστα στο ιντερνετ ,βρέθηκα στο hairrestorationnetwork όπου έχουν ανεβάσει το αποτέλεσμα του Aftermath σαν thread και σαν το καλύτερο αποτέλεσμα που έχει βγει ποτέ που αν το δεις και ισχύει θα συμφωνήσετε.
Έχει και βίντεο που χτενίζεται ,ο οποιος έχει κάνει 3-4 επεμβάσεις στους hasson and Wong ήταν 4-5αρης καθαρός με diffuse thinning και ελάχιστες τρίχες .
Αυτή είναι η τελευταία του επέμβαση , κάπου έχει λινκ και φωτογραφίες από τις προηγούμενες. Βέβαια δεν έχει καμια απολύτως ξυρισμένος πριν την επέμβαση και μου φάνηκε ύποπτο ωστόσο ισχυρίζεται ότι πήγε και για cons στον Lorenzo.

Χαίρομαι όταν μέλη θέλουν και μπορούνε να πάνε εκεί και το επιδιώκουν.
Ένας nw5 με 8000g τα καταφέρνει.
Αυτό ήταν ένα μήνυμα από ένα μέλος που θέλει και μπορεί.

Δεν είναι για όλους αλλά είναι για πολλούς.
Δεν μπορώ να κτλ που είναι το διαφορετικό; Άπειρα μαμά μαλλιά και σιγά μην αυτόν τον κατάξουμε 5αρη... Οι γέφυρες μόνο που δεν ενώνονται...αρκετά μαμά μαλλιά και δείχνει καλή τρίχα ...τρομερό αποτέλεσμα αλλά και αναμενόμενο..... έπρεπε να το πάρει ....
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν μπορώ να κτλ που είναι το διαφορετικό; Άπειρα μαμά μαλλιά και σιγά μην αυτόν τον κατάξουμε 5αρη... Οι γέφυρες μόνο που δεν ενώνονται...αρκετά μαμά μαλλιά και δείχνει καλή τρίχα ...τρομερό αποτέλεσμα αλλά και αναμενόμενο..... έπρεπε να το πάρει ....
Άπειρα μαλλιά που τα είδες Γιώργο?:)
Είναι εν δυνάμει nw5 άντε πιο σωστά nw4,αλλά δεν είναι αυτό το θέμα.
Απλά τα έβαλε όλα σχεδόν της δότριας 7k και έφτασε μαμά πυκνότητες.
Αν έχεις 8k και τα βάλεις όλα,τότε θα πιάσεις πάνω από 60g.
 

Harris_G

Well-Known Member
Καταλαβαίνω τι εννοείς γιατί πχ δεν είναι οπως όταν googlarουμε την κλίμακα NW και δειχνει τα patterns με μηδεν μαλλί στα αναλογα σημεια. Οταν ειναι διαχυτη κατατάσσουν το NW ανάλογα με το σχήμα της περιοχής που απλώνεται η αραίωση και ας υπάρχουν κάποια μαμά μαλλιά (τα οποία προφανως είναι σε φάση thinning και τα ειδαν με καμερα)
 
Μπλουζα