Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Σε 2 μήνες μπαίνω για μεταμόσχευση και πήρα την απόφαση αν και σχετικά απρόθυμος για θεραπείες, έστω και τώρα να ξεκινήσω φίνα. Σκέφτομαι για 1mg μέρα παρά μέρα, 4mg εβδομαδιαίως. Αυτό που θα ήθελα κυρίως να ρωτήσω κάποιο μέλος είναι αν μπορεί να μου προτείνει κάποιο φαρμακείο που παρασκευαζει χάπια ώστε να συνεννοηθώ να μου στείλουν, γιατί στην επαρχία που ζω δεν αναλαμβάνει κανένα φαρμακείο. Ευχαριστώ :D

Κωτσερώνης, Ομήρου 12 στο κέντρο της Αθήνας ! Έχει παράδοση στα φτιαχτά φάρμακα . Να τον πάρεις να συνεννοηθείς. Καλή αρχή αγορίνα μου :)

Υ.Γ. Στελνει σε ολη την Ελλαδα, οπου του πεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παιδιά μπορεί κάποιος να με καθοδηγήσει. Έχω μπερδευτεί λίγο με την όλη κατάσταση. Έχω κάνει πρόσφατα εμφύτευση και σκέφτομαι να πάρω φινα για λίγο έτσι οστά να βοηθήσω την ανάπτυξη στην αρχή. Δεν θέλω να περνώ μόνιμα. Από όλα αυτά που διάβασα σκέφτομαι να παίρνω 1/4 μέρα παρά μέρα για Τρεις μήνες και μετά να σταματήσω. Θα κάνει δουλειά; Θα με βοηθήσει; Θα πρέπει να την σταματήσω μαχαίρι ή θα πρέπει να μειώνω την δόση μετά από τρεις μήνες; Αν δω κάτι περίεργο σε παρενέργειες θα το σταματήσω και πριν το τριμήνων. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει διαφορετικό τρόπο χρίσης αν αυτός που λέω είναι λάθος;

Μην κάνεις τίποτα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φίλε @CVIAL νομίζω είπες ότι ο Λορέντζο παίρνει προσκαρ και το κόβει ,μήπως ξες αν όπως έχει αναφέρθει και παλιά όταν κόβεις το χάπι χάνει και αποτέλεσματικοτητα;Πολύ βλέπουν παίρνουν propecia ,παρόλο που είναι πολύ ακριβό σε σχέση με το προσκαρ

Ίδιο πράμα.
 

Dimis90

Active Member
Κωτσερώνης, Ομήρου 12 στο κέντρο της Αθήνας ! Έχει παράδοση στα φτιαχτά φάρμακα . Να τον πάρεις να συνεννοηθείς. Καλή αρχή αγορίνα μου :)

Υ.Γ. Στελνει σε ολη την Ελλαδα, οπου του πεις.
Σε ευχαριστώ πολύ παιχταρά μου και συναγωνιστή, εύχομαι και ελπίζω ο αγώνας σου με την αα να είναι ήρεμος και χωρίς εκπλήξεις και να βγεις στο τέλος νικητής ;)
 

acaysa

Member
καλησπερα κι απο εμενα, πρωτη φορα γραφω εδω και ψαχνω για καποια καθοδηγηση. Επειτα απο 3 ραντεβου με διαφορους γιατρους,αυτο που καταφερα ειναι να παρω συνταγη για τοπικη φινα (5%min/0.1fin). αξιζει να το προσπαθησω για 3-6 μηνες η μου προτεινετε να παω σε χαπι?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
καλησπερα κι απο εμενα, πρωτη φορα γραφω εδω και ψαχνω για καποια καθοδηγηση. Επειτα απο 3 ραντεβου με διαφορους γιατρους,αυτο που καταφερα ειναι να παρω συνταγη για τοπικη φινα (5%min/0.1fin). αξιζει να το προσπαθησω για 3-6 μηνες η μου προτεινετε να παω σε χαπι?

Εχεις μεγαλο θεμα η οχι ;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
θεωρω πως ναι-ανεβαζω και φωτογραφιες
στην πρωτη το φως ειναι μετριο και τα μαλλια εντελως στεγνα

Με εκαψες λιγο φιλε. Η 1η φωτογραφία είναι εικόνα υγιούς κεφαλιού και η 2η κεφαλιού με αραίωση και μπόλικες τρίχες σε φάση miniaturization. Για μένα ξεκίνα oral. Ασε το πειραμα με την τοπική. Υπαρχει ακόμα μαλλί- χνουδι που μπορείς να το σωσεις με το χάπι και να ξαναγινει τριχα. Εισια ιδανικη περιπτωση γιατι τα τριχοθυλάκια δεν αποδήμησαν εις κύριον ακόμα.
 

acaysa

Member
Με εκαψες λιγο φιλε. Η 1η φωτογραφία είναι εικόνα υγιούς κεφαλιού και η 2η κεφαλιού με αραίωση και μπόλικες τρίχες σε φάση miniaturization. Για μένα ξεκίνα oral. Ασε το πειραμα με την τοπική. Υπαρχει ακόμα μαλλί- χνουδι που μπορείς να το σωσεις με το χάπι και να ξαναγινει τριχα. Εισια ιδανικη περιπτωση γιατι τα τριχοθυλάκια δεν αποδήμησαν εις κύριον ακόμα.
ναι οι 2 φωτογραφιες ειναι λιγο η μερα με τη νυχτα, εχουν τραβηχτει ομως την ιδια μερα,σε διαφορετικο φωτισμο. απλα υποθετω οτι φαινεται 'υγιες' επειδη τα πιο πισω μαλλια ειναι ελαφρως πιο μακρια ωστε να καλυβουν την μπροστα περιοχη. επισης βοηθανε και τα πλαινα τα οποια χρησιμοποιω για την ιδια χρηση
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
ισως φαινεται παραξενο/αστειο, αλλα στα φαρμακεια που παω και ζηταω, δε μου δινουν. ισως λογω ηλικιας(ειμαι 22)

[/QUOTE]


Δεν ειναι ανάγκη να πεις πόσο είσαι στο φαρμακείο φίλε. Εγώ 20 είμαι και ξεκίνησα να την αγοράζω σε oral μορφή από τα 19 μου πριν κάποιους μήνες. Κανένας δε μου είπε δε σου τη δίνω γιατί είσαι τόσο. Δε τον νοιάζει/ εχει δικαίωμα.
 
  • Like
Reactions: tol
Μπλουζα