ntthanos, BHR clinic, fue, 2244g, 04/09/2020,

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Μπράβο ρε φίλε.παλι καλά που άκουσες αυτό που σου είπαν τα παιδιά για τον σχεδιασμό.τωρα έβλεπα τις προηγούμενες σελίδες.αν έκανες αυτό που είχες στο μυαλό σου στην αρχή,και εσύ θα ξενερωνες στο τέλος και πάλι θα ήθελες κάτι να φτιάξεις..τώρα ο σχεδιασμός είναι ακριβώς αυτό που έπρεπε να κάνεις.ωραια δουλειά φαίνεται ,μια χαρά σχεδίαση,καλά αποτελέσματα να έχεις.
 

ntthanos

Active Member
Μπράβο ρε φίλε.παλι καλά που άκουσες αυτό που σου είπαν τα παιδιά για τον σχεδιασμό.τωρα έβλεπα τις προηγούμενες σελίδες.αν έκανες αυτό που είχες στο μυαλό σου στην αρχή,και εσύ θα ξενερωνες στο τέλος και πάλι θα ήθελες κάτι να φτιάξεις..τώρα ο σχεδιασμός είναι ακριβώς αυτό που έπρεπε να κάνεις.ωραια δουλειά φαίνεται ,μια χαρά σχεδίαση,καλά αποτελέσματα να έχεις.
Σε ευχαριστώ παλικάρι μου να σαι καλά !! Πάντα ακούω τις γνώμες των άλλων είναι βασικό να ακούς απόψεις και ας μην συμφωνείς μερικές φορές με αυτές !! Ο έξυπνος θα τις ακούσει και θα αποφασίσει ο χαζός απλός θα λέει τα δικά του και θα ζει με την ξερολιαση του !!!
 

vlafo

Well-Known Member
Δηλαδή μιλάμε ntthanos έβαλες συνολικά 4000g με κατέβασμα χερλάιν.
Τώρα θα μιλάμε για σωστό δέσιμο και πολύ δυνατό αποτέλεσμα,που θα έρθει να συμπληρώσει και να κουμπώσει όμορφα με το προηγούμενο.
Πολύ καλή κίνηση και έπραξες σωστά.
Καλή φύτρωση που είναι αναμενόμενη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ntthanos

Active Member
Δηλαδή μιλάμε ntthanos έβαλες συνολικά 4000g με κατέβασμα χερλάιν.
Τώρα θα μιλάμε για σωστό δέσιμο και πολύ δυνατό αποτέλεσμα,που θα έρθει να συμπληρώσει και να κουμπώσει όμορφα με το προηγούμενο.
Πολύ καλή κίνηση και έπραξες σωστά.
Καλή φύτρωση που είναι αναμενόμενη.
Αυτή ήταν η φιλοσοφία μου από την αρχή !! Αρχικά ήθελα να δω πως θα πάει η φυτρωση και επέλεξα ένα συντηρητικό πλάνο . Στο μυαλό μου είχα πάντα ότι αν κάτι πάει στραβά θα το διορθώσω με το crown . Τελικά βλέποντας ότι όντως ήθελε κατέβασμα η hairline ( αν και δεν είχα ιδιαίτερο προβλημα και με την πρώτη , αποφάσισα να την κάνω τώρα και να διορθώσω και την οποία ατέλεια υπήρχε με την φυτρωση της πρώτης. Η τελευταία συνεδρία θα γίνει μέτα από περίπου 9 μήνες και θα περιλαμβάνει μια μικρή πύκνωση στο middle και φυσικά κάλυψη του crown. Συνολικά με τις 2 επεμβάσεις μου κόστισαν 4009g. Η δοτρια μου πριν τις 2 επεμβάσεις είχε να δώσει 7000g οπότε στην τρίτη μμ υπολογίζω γύρω στα 1200g και θα έχω απαλλαγεί από τις μμ και το πρόβλημα μια και καλή. Αυτή ηταν η φιλοσοφία μου από την αρχή και τελικα έγινε βάση πλάνου όπως το επιθυμούσα !!!
 

ntthanos

Active Member
Καλημέρα παιδες ..ακριβώς μια εβδομάδα μετά τη δεύτερη μμ. Η δοτρια έχει ερθει στα ίσια της . Συγχωρέστε με για τις αθλιες φωτός αλλά όλες τραβήχτηκαν σελφι.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210526_084512.jpg
    IMG_20210526_084512.jpg
    2 MB · Προβολές: 271
  • IMG_20210526_084416.jpg
    IMG_20210526_084416.jpg
    519.1 KB · Προβολές: 265
  • IMG_20210526_084337.jpg
    IMG_20210526_084337.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 237
  • IMG_20210526_084247.jpg
    IMG_20210526_084247.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 251

veg

Active Member
Καλημέρα παιδες ..ακριβώς μια εβδομάδα μετά τη δεύτερη μμ. Η δοτρια έχει ερθει στα ίσια της . Συγχωρέστε με για τις αθλιες φωτός αλλά όλες τραβήχτηκαν σελφι.

φαινεται μια χαρα η δοτρια και καλη επιτυχια .Μια απορια μου δημιουργηθηκε . Στις φωτο πριν τα μαλλια σου ηταν πιο σκουρα ,τωρα ετσι οπως ειναι φαινονται σαν γκριζα , ο φωτισμος μαλλον ειναι ?
 

ntthanos

Active Member
φαινεται μια χαρα η δοτρια και καλη επιτυχια .Μια απορια μου δημιουργηθηκε . Στις φωτο πριν τα μαλλια σου ηταν πιο σκουρα ,τωρα ετσι οπως ειναι φαινονται σαν γκριζα , ο φωτισμος μαλλον ειναι ?
Όχι βαφή φίλε μου ..ποτέ δεν μου άρεσε το γκρίζο !!
 

ntthanos

Active Member
Καλημέρα σχεδόν ένα μήνα μετά τη δεύτερη μμ. Τα περισσότερα έχουν πέσει και αρχίζει σιγά σιγά να πετάει νέα τρίχα Η φωτό είναι σελφι από την πισω κάμερα του κινητού και όχι η μπροστα αφού η μπροστά δεν βγάζει καλή ανάλυση.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210617_111025.jpg
    IMG_20210617_111025.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 241

jersey

Well-Known Member
Καλή επιτυχία να έχεις! Νομίζω καλό είναι να ενημερώσεις τον τίτλο του νήματος ότι έκανες 2 επεμβάσεις καθώς και τα grafts που μπήκαν στις 2 επεμβάσεις ώστε να μη μπερδευτεί κάποιο νέο μέλος διαβάζοντας το νήμα σου.
 

ntthanos

Active Member
Καλή επιτυχία να έχεις! Νομίζω καλό είναι να ενημερώσεις τον τίτλο του νήματος ότι έκανες 2 επεμβάσεις καθώς και τα grafts που μπήκαν στις 2 επεμβάσεις ώστε να μη μπερδευτεί κάποιο νέο μέλος διαβάζοντας το νήμα σου.
Καλημέρα Αν κάποιος ανατρέξει πίσω θα τα δει όλα ...αν ενημερώσω τον τίτλο θα μπερδευτει περισσότερο .
 

jersey

Well-Known Member
Καλημέρα Αν κάποιος ανατρέξει πίσω θα τα δει όλα ...αν ενημερώσω τον τίτλο θα μπερδευτει περισσότερο .
Ναι αλλά ότι έκανες νέα επέμβαση δεν θα το δει γιατί θα είναι στις ενδιάμεσες σελίδες και μη νομίζεις ότι όλοι διαβάζουν αναλυτικά τα νήματα άμα έχουν πολλές σελίδες. Δηλαδή κάποιος μπορεί να μη διαβάσει τις ενδιάμεσες και να πάει στην αρχική και στην τελευταία. Δεν νομίζω να μπερδευτεί κάποιος αν το γράψεις καθαρά στον τίτλο, έτσι όπως είναι τώρα το πιο πιθανό είναι να μπερδευτεί και να μην αντιληφθεί ότι έκανες δύο επεμβάσεις αν μπει αργότερα στο φόρουμ και δεν διαβάσει τις ενδιάμεσες σελίδες. Νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ. Συνήθως όσοι κάνουν δεύτερη επέμβαση ανοίγουν νέο νήμα, ή έστω ενημερώνουν τον τίτλο του παλιού.
 
Μπλουζα