ntthanos, BHR clinic, fue, 2244g, 04/09/2020,

ntthanos

Active Member
Σαν να μην έκανες τίποτα , σαν να μην είχες ποτέ πρόβλημα. Πολύ-πολύ καλός.

Μπραβο φίλε, καλές γιορτές να έχεις με υγεία!
Έχεις διαθέσιμα 4700 κοντά οπότε ρίχνεις κάνα 3000 ακόμα και γίνεσαι κομπλέ.Επισης αν και συντήρητικη όπως είπες χερλαιν τελικά δεν φαίνεται τόσο,εμένα πολύ καλά μου φαίνεται δηλ το υψος
Η hairline είναι στο 7.6 . Συντηρητική ήταν πριν τη δεύτερη μμ που ήταν 8.9 αν θυμάμαι καλά !!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ntthanos

Active Member
Σαν να μην έκανες τίποτα , σαν να μην είχες ποτέ πρόβλημα. Πολύ-πολύ καλός.

Μπραβο φίλε, καλές γιορτές να έχεις με υγεία!
Ναι αυτό που λες ... Η hairline κατέβηκε στο ύψος που ήταν πριν 20 χρόνια ...όσοι με βλέπουν καταλαβαίνουν ότι έχω κάνει κάτι ότι έχει αλλάξει το πρόσωπο μου αλλά όταν τους απαντάω ότι έκανα μμ μένουν έκπληκτοι !! Ειδικά οι γυναίκες !!
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Είναι όπως πρέπει η χερλάιν σου φίλε @ntthanos, ούτε συντηρητική ούτε πολύ χαμηλά.
Ακριβώς εκεί πρέπει κατά την άποψη μου και αρμόζει στην ηλικία σου, και στην ηλικία που θα έχεις μετά από 15-20 χρόνια.
Πιστεύω για άτομο 35+, ότιδηποτε κάτω από 7.5 cm δεν αρμόζει.
Να την χαίρεσαι, πολύ ωραίος σχεδιασμός.
 

jersey

Well-Known Member
Πολύ Όμορφο αποτέλεσμα, να το χαίρεσαι. Έβαλες πάντως αρκετά μοσχεύματα στην Α ζώνη.. 4115 σε 2 επεμβάσεις. Τώρα τι απόθεμα έχεις ;
 

ntthanos

Active Member
Πολύ Όμορφο αποτέλεσμα, να το χαίρεσαι. Έβαλες πάντως αρκετά μοσχεύματα στην Α ζώνη.. 4115 σε 2 επεμβάσεις. Τώρα τι απόθεμα έχεις ;
Γύρω στα 3500 πρέπει να έχω υπόλοιπο ...ε θα τα βάλω και αυτά και παπαλα ... εξάλλου είμαι 42 μετά από 15 χρόνια δεν θα με νοιάζει το μαλλί όσο το πλι !!
 

ntthanos

Active Member
Είναι όπως πρέπει η χερλάιν σου φίλε @ntthanos, ούτε συντηρητική ούτε πολύ χαμηλά.
Ακριβώς εκεί πρέπει κατά την άποψη μου και αρμόζει στην ηλικία σου, και στην ηλικία που θα έχεις μετά από 15-20 χρόνια.
Πιστεύω για άτομο 35+, ότιδηποτε κάτω από 7.5 cm δεν αρμόζει.
Να την χαίρεσαι, πολύ ωραίος σχεδιασμός.
Σε ευχαριστώ φίλε μου ...ε ναι πήρα και αρκετές γνώμες από τα παιδιά εδώ μέσα που έχουν σχετική γνώση και έτσι κατάφερα να έχω ένα όμορφο αποτέλεσμα σε συνεργασία με τους γιατρούς μου . Και με τη ευκαιρία Θέλω να ευχαριστήσω ολους όσους άσκησαν καλοπροαίρετη κριτική ώστε να κρίνω και εγώ το τι έπρεπε να ακολουθήσω !!
 

ntthanos

Active Member
Το ψάχνω φίλε, είμαι πολύ διστακτικός η αλήθεια ειναι γιατί χρειάζομαι repair, σωστό.
Σου εύχομαι από καρδιάς να βρεις τον γιατρό που θα σου δώσει την ώθηση και την εμπιστοσύνη να ξανά δοκιμάσεις .....και Άλντο μην χαλιεσαι αδερφέ τρίχες είναι ..... Σου εύχομαι καλές γιορτές και ο καινούργιος χρόνος να σου δώσει απλόχερα ότι επιθυμείς !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Πίστεψέ με εχει καλό δέσιμο ...ξεγελανε οι φωτό από κοντά δεν καταλαβαίνει κανείς τίποτα ...αν μπορέσω να ανεβάσω καλύτερες φωτός που να φαίνεται θα το πράξω
Δεν έχω καμιά αμφιβολία!
Είπαμε ψάχνω απεγνωσμένα για κάτι αρνητικό, αλλά δεν...

Προσωπικά δεν βλέπω κανένα συντηρητισμό
 

vlafo

Well-Known Member
Γύρω στα 3500 πρέπει να έχω υπόλοιπο ...ε θα τα βάλω και αυτά και παπαλα ... εξάλλου είμαι 42 μετά από 15 χρόνια δεν θα με νοιάζει το μαλλί όσο το πλι !!
Δεν παίζεσαι φίλε.
Τώρα σε νοιάζει το πλι,μετά θα σε ενδιαφέρει να παίρνεις τα χάπια σου στην ώρα τους.:):)
Λοιπόν πολύ καλός,η χερλάιν σου δεν είναι συντηρητική,στα 7.6 είναι μια χαρά στα όρια,αλλά πολύ καλή και φυσική.
Μου αρέσει ή πυκνότητα σου και είσαι κλασσικό παράδειγμα που φωνάζω τόσο καιρό,που δεν μασάς και μπαίνεις ολοκληρωτικά τη μία μμ μετά την άλλη,ώστε να το μεταμορφώσεις όλο το κεφάλι.
Σωστή νοοτροπία και για αυτό παίρνεις και αυτό το αποτέλεσμα.
Αντε τώρα γιόρτασε το.
 

bobby

Well-Known Member
Εξαιρετικό αποτέλεσμα φίλε!!! Έτσι είναι όταν μπαίνουν οι σωστοί αριθμοί μοσχευμάτων…..Πάντως ώριμη hairline δεν είναι … θα έλεγα είναι κανονική νεανική (στα 7cm)….
 

oreo

Well-Known Member
Είναι όπως πρέπει η χερλάιν σου φίλε @ntthanos, ούτε συντηρητική ούτε πολύ χαμηλά.
Ακριβώς εκεί πρέπει κατά την άποψη μου και αρμόζει στην ηλικία σου, και στην ηλικία που θα έχεις μετά από 15-20 χρόνια.
Πιστεύω για άτομο 35+, ότιδηποτε κάτω από 7.5 cm δεν αρμόζει.
Να την χαίρεσαι, πολύ ωραίος σχεδιασμός.
Αυτό με την μικρή απόσταση της hairline απο τα φρύδια , οτι δεν συνάδει με την ηλικία των 35+ , το βλέπω συχνά να αναφέρεται στο φόρουμ. Πως και έχει επικρατήσει αυτή η άποψη ? Είμαι βέβαια εντελώς αντίθετος, αλλά καλοπροαίρετα απορώ.
Όντως πολύ ωραία η hairline δεδομένου και απο ξεκίνησε !!!!
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Αυτό με την μικρή απόσταση της hairline απο τα φρύδια , οτι δεν συνάδει με την ηλικία των 35+ , το βλέπω συχνά να αναφέρεται στο φόρουμ. Πως και έχει επικρατήσει αυτή η άποψη ? Είμαι βέβαια εντελώς αντίθετος, αλλά καλοπροαίρετα απορώ.
Όντως πολύ ωραία η hairline δεδομένου και απο ξεκίνησε !!!!
Είναι προσωπική μου άποψη φίλε @oreo, αυτή με το ύψος της χερλαιν έχοντας πάντα τη σκέψη το πως θα φαινόμαστε στο μέλλον και σε μεγαλύτερες ηλικίες.
 
Μπλουζα