36η μερα μη αυνανισμο+μπουζι νερο+μασαζ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

soidyl

New Member
ο λυδιος ειμαι.θελει ψυχη παιδες.οποια μορφη αραιωσης και αν εχετε ακουστε τον ευατο σας.παιρνω τα μαλλια μ πισω.ειναι πολυ ομορφο να γινεσαι μαρτυρας αυτου.

η κρεατοφαγικη διατροφη και τα επεξεργασμενα προιοντα μου πνιγαν τους θυλακες,το καυτο νερο με αφυδατωνε
και εκαιγε τους θυλακες,η μαλακια με εκανε να ντρεπομαι για τη σεξουλικοτητα μ και εφερνε πιο πολυ αγχος..

νεοι με διαχυτη αραιωση και σμηγμα δοκιμαστε για 3 μηνες 0 μαλακια,οσο σεξ αισθανεστε εαν το αισθανεστε,μπουζι νερο ποτε καυτο ,μεχρι να γινετε ο χουλκ και detumescence.Ξεπατωθειτε στα φρουτα και λαχανικα μεχρι να φτασετε τις 3.000-4.000 θερμιδες ημερισιως.κρεατα,τυρια,γαλατα ειναι δηλητηρια.
 

Συνημμένα

  • aaaa.jpeg
    aaaa.jpeg
    9.1 KB · Προβολές: 661

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dk1984

Member
soidyl είπε:
ο λυδιος ειμαι.θελει ψυχη παιδες.οποια μορφη αραιωσης και αν εχετε ακουστε τον ευατο σας.παιρνω τα μαλλια μ πισω.ειναι πολυ ομορφο να γινεσαι μαρτυρας αυτου.

η κρεατοφαγικη διατροφη και τα επεξεργασμενα προιοντα μου πνιγαν τους θυλακες.

νεοι με διαχυτη αραιωση και σμηγμα δοκιμαστε για 3 μηνες 0 μαλακια,οσο σεξ αισθανεστε εαν το αισθανεστε,μπουζι νερο ποτε καυτο ,μεχρι να γινετε ο χουλκ και detumescence.Ξεπατωθειτε στα φρουτα και λαχανικα μεχρι να φτασετε τις 3.000-4.000 θερμιδες ημερισιως.κρεατα,τυρια,γαλατα ειναι δηλητηρια.

τα εχουμε πει ρε λυδιε δεν εχεις αα
 

soidyl

New Member
dk1984 είπε:
soidyl είπε:
ο λυδιος ειμαι.θελει ψυχη παιδες.οποια μορφη αραιωσης και αν εχετε ακουστε τον ευατο σας.παιρνω τα μαλλια μ πισω.ειναι πολυ ομορφο να γινεσαι μαρτυρας αυτου.

η κρεατοφαγικη διατροφη και τα επεξεργασμενα προιοντα μου πνιγαν τους θυλακες.

νεοι με διαχυτη αραιωση και σμηγμα δοκιμαστε για 3 μηνες 0 μαλακια,οσο σεξ αισθανεστε εαν το αισθανεστε,μπουζι νερο ποτε καυτο ,μεχρι να γινετε ο χουλκ και detumescence.Ξεπατωθειτε στα φρουτα και λαχανικα μεχρι να φτασετε τις 3.000-4.000 θερμιδες ημερισιως.κρεατα,τυρια,γαλατα ειναι δηλητηρια.

τα εχουμε πει ρε λυδιε δεν εχεις αα

ειπα οσοι εχουν διαχυτη.
διαφορετικα ακου το δικο σου ευατο.
αν καποιος το παλευει για καιρο η λυση ερχεται.
 

dk1984

Member
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-5604-page-3.html αυτες ειναι οι φωτο του λυδιου οντως φαινεται διαφορα ειδικα στο 3-4 ποστ
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
τρολάρισμα εσύ, τρολάρισμα και εγώ

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IoVb6-s-wEA[/video]
 

soidyl

New Member
den trollaro re soralteno.


οι εχοντες διαχυτη απο σμηγμα.,οπως ο vag25
θα ωφεληθουν

nofap+cold showers+high carb raw diet+detumescence.
 

Συνημμένα

  • xxxzz.jpeg
    xxxzz.jpeg
    8.4 KB · Προβολές: 559

Άκης

Administrator
Ρε lydie λεβέντη μου δεν μας ενδιαφέρει το πόσο συχνά αυνανίζεσαι ή αν την έκοψες ή όχι.
Πραγματικά χαράς στο κουράγιο σου, κάνεις νέους λογαριασμούς (κάτι που απαιτεί χρόνο), μόνο και μόνο για να πεις αυτό;
soidyl είπε:
πριν με κανει μπαν ο αλητης ο chs.
Είχα σκοπό να μην σου κάνω ban, μέχρι που διάβασα αυτό. Αν θες να ξανά ενεργοποιηθεί ο αρχικός σου λογαριασμός (panoslydios), κόψε τα τρολλαρίσματα και τις μπηχτές και μάθε να γράφεις και να συζητάς σωστά.
 

dk1984

Member
soidyl είπε:
den trollaro re soralteno.


οι εχοντες διαχυτη απο σμηγμα.,οπως ο vag25
θα ωφεληθουν

nofap+cold showers+high carb raw diet+detumescence.



βγαλε και καποιες φωτο με σηκωμενα τα μαλλια και οχι προς τα κατω χτενισμενα για να γινει μια συγκριση και καλυτερες φωτο αυτες ειναι για το π..ο
 

pazuzu

New Member
Περιμένεις να σε πάρει κανείς στα σοβαρά όταν χρησιμοποιείς όρους και φράσεις του στιλ "nofap", "Ξεπατωθειτε στα φρουτα και λαχανικα (...), κ.λπ.";

Πραγματικά θα είναι μέγιστος βλάκας όποιος σε ακούσει και υποβάλει τον εαυτό του στα καψόνια που του προτείνεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πάντως ένα ψιλοπροβληματάκι φαίνεται να έχει/είχε...

Lydie, προτείνω να ακολουθήσεις τις συμβουλές του Άκη, γιατί τέτοια "ψιλοπροβληματάκια" από μικρή ηλικία, δεν θα σε αφήσουν εύκολα...Μετά τα 25, οι κανόνες αλλάζουν...Ορμόνες και παράγοντες που προκαλούν τριχόπτωση σε νεαρή ηλικιά, υποχωρούν-μεταβάλλονται και ή την γλυτώνεις για κάποιο μεγάλο διάστημα, ή ακολουθείς το δρόμο που ακολουθούμε οι περισσότεροι εδώ μέσα...

Πάντως, ότι κάνεις, παρόλο που η φοτο σου είναι σκοτεινή και παρόλο που ο τρόπος που εκφράζεσαι δικαιολογημένα φαίνεται ενοχλητικός (από μένα καθόλου βέβαια) έχει νόημα και αναφέρομαι στη vegan διατροφή και στο μασάζ. Το :bon: δεν το θεωρώ σοβαρό παράγοντα.


Επίσης, αν μου επιτρέπεται η έκφραση προσωπικής άποψης, ορισμένα από τα ποστ του lydiou, με τα όποια συν και αρκετά πλην φυσικά, είναι πολύ πιο χρήσιμα από τα όποια ανούσια ξεκατινιάσματα γίνονται σε άλλα θέματα.
 

weznem

Well-Known Member
pazuzu είπε:
Περιμένεις να σε πάρει κανείς στα σοβαρά όταν χρησιμοποιείς όρους και φράσεις του στιλ "nofap", "Ξεπατωθειτε στα φρουτα και λαχανικα (...), κ.λπ.";

Πραγματικά θα είναι μέγιστος βλάκας όποιος σε ακούσει και υποβάλει τον εαυτό του στα καψόνια που του προτείνεις.

ρε φιλε οποτε διαβαζω ποστ σου σκιαζομαι... τι φωτο και αυτη που επελεξες? χαθηκε ο κοσμος να βαλεις κατι αλλο ? λες και βλεπω θριλερ ειναι.. :blush:

μηπως εισαι ο σομαρι?? αν και αυτη η εικονα προφιλ που εχεις δεν εχει ουδεμια σχεση με του σομαρι..

ασχετα τα ερωτηματα μου θα μου πεις με το υπαρχον θεμα.. :blush:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
weznem είπε:
pazuzu είπε:
Περιμένεις να σε πάρει κανείς στα σοβαρά όταν χρησιμοποιείς όρους και φράσεις του στιλ "nofap", "Ξεπατωθειτε στα φρουτα και λαχανικα (...), κ.λπ.";

Πραγματικά θα είναι μέγιστος βλάκας όποιος σε ακούσει και υποβάλει τον εαυτό του στα καψόνια που του προτείνεις.

ρε φιλε οποτε διαβαζω ποστ σου σκιαζομαι... τι φωτο και αυτη που επελεξες? χαθηκε ο κοσμος να βαλεις κατι αλλο ? λες και βλεπω θριλερ ειναι.. :blush:

μηπως εισαι ο σομαρι?? αν και αυτη η εικονα προφιλ που εχεις δεν εχει ουδεμια σχεση με του σομαρι..

ασχετα τα ερωτηματα μου θα μου πεις με το υπαρχον θεμα.. :blush:
δεν ειναι ο somari.
ο somari μπηκε μια φορα μεσα στο φορουμ πριν μηνες,πηγε να ξεκινησει ενοτητα επιτυχεις θεραπειες αλλα το ακυρωσε


soidyl είπε:
πριν με κανει μπαν ο αλητης ο chs.

με εκανες και γελασα σημερα :21m:
ειναι καλο παιδι κατα βαθος.
πηγαινε με τα νερα του και δεν θα σε μπαναρει
 

weznem

Well-Known Member
pazuzu είπε:
weznem είπε:
ρε φιλε οποτε διαβαζω ποστ σου σκιαζομαι... τι φωτο και αυτη που επελεξες? χαθηκε ο κοσμος να βαλεις κατι αλλο ? λες και βλεπω θριλερ ειναι.. :blush:

https://www.youtube.com/watch?v=Su4s7C1bEfY

βραδιατικα μου εβαλες ενα ωραιο βιντεο για να κανω ονειρα γλυκα ?? χαχα, ωραιος ^_^
 

xk

Active Member
soidyl είπε:
ο λυδιος ειμαι.θελει ψυχη παιδες.οποια μορφη αραιωσης και αν εχετε ακουστε τον ευατο σας.παιρνω τα μαλλια μ πισω.ειναι πολυ ομορφο να γινεσαι μαρτυρας αυτου.

η κρεατοφαγικη διατροφη και τα επεξεργασμενα προιοντα μου πνιγαν τους θυλακες,το καυτο νερο με αφυδατωνε
και εκαιγε τους θυλακες,η μαλακια με εκανε να ντρεπομαι για τη σεξουλικοτητα μ και εφερνε πιο πολυ αγχος..

νεοι με διαχυτη αραιωση και σμηγμα δοκιμαστε για 3 μηνες 0 μαλακια,οσο σεξ αισθανεστε εαν το αισθανεστε,μπουζι νερο ποτε καυτο ,μεχρι να γινετε ο χουλκ και detumescence.Ξεπατωθειτε στα φρουτα και λαχανικα μεχρι να φτασετε τις 3.000-4.000 θερμιδες ημερισιως.κρεατα,τυρια,γαλατα ειναι δηλητηρια.

http://www.youtube.com/watch?v=MNk9ll_zO0k
 

soidyl2

New Member
xk είπε:
soidyl είπε:
ο λυδιος ειμαι.θελει ψυχη παιδες.οποια μορφη αραιωσης και αν εχετε ακουστε τον ευατο σας.παιρνω τα μαλλια μ πισω.ειναι πολυ ομορφο να γινεσαι μαρτυρας αυτου.

η κρεατοφαγικη διατροφη και τα επεξεργασμενα προιοντα μου πνιγαν τους θυλακες,το καυτο νερο με αφυδατωνε
και εκαιγε τους θυλακες,η μαλακια με εκανε να ντρεπομαι για τη σεξουλικοτητα μ και εφερνε πιο πολυ αγχος..

νεοι με διαχυτη αραιωση και σμηγμα δοκιμαστε για 3 μηνες 0 μαλακια,οσο σεξ αισθανεστε εαν το αισθανεστε,μπουζι νερο ποτε καυτο ,μεχρι να γινετε ο χουλκ και detumescence.Ξεπατωθειτε στα φρουτα και λαχανικα μεχρι να φτασετε τις 3.000-4.000 θερμιδες ημερισιως.κρεατα,τυρια,γαλατα ειναι δηλητηρια.

τις τελευταιες 37 μερες 0 στον αριθμο.
Εσυ δειχνεις τον ανδρισμο σου μεσα απο το αβαταρ σου λολ?
Ασε τη σεξουαλικη ενεργεια να ανεβει απο το πρωτο τσακρα και να να εμφανιστει σαν φωτια και σπιθα στα ματια!
Μην τη χαραμιζεις.

Ρε παιδια το ορκιζομαι βλεπω την αυρα γυρω στα φωτα.Βλεπω το πρισμα-ουρανιο τοξο να φαινεται κοντα στα φωτα.Η ζωη ειναι χρωματιστη.Αυρες ανθρωπων δεν μπορω να δω.

Τα σπαει ο μη αυνανισμος.Μαγνητιζεις κοπελες και μαλιστα τις καλες.Οχι εκεινες που χειραγωγουν.
Εχω περασει απο τρελη συναισθηματικη αποτοξινωση αυτο το διαστημα.Μιλαμε να κανω τις καθημερινες μου δραστηριοτητες και ξαφνικα να μου περνανε απο το μυαλο καταστασεις με κοπελες που πραγματικα με ειχαν στενοχωρησει και τις ειχα στο υποσυνειδητο μου.Μολις εμφανιζονταν τις εκρυβα με τη μαλακια.Αλλα τωρα τις αφησαν να περασουν.Τις αντιμετωπισα.Εκλαψα για λιγο αλλα τς νικησα.Και διαπιστωσα οτι τελικα ηταν ο αδυναμος ευατος μου που αφηνε τετοια ατομα να κανουν παρεα μαζι μου.Πως μπορουσα να περιμενω κατι καλο απο ατομα με εξαρτησεις ναρκωτικων και πιωμα που ηταν με κολλημενη την αναγκη να ειναι κουλ.

Στο ορκιζομαι κοιταω στο δρομο και ολα μου φαινονται πιο χρωματιστα.Ο ουρανος ,τα παντα.Μου αρεσουν πια οι ΠΡΑΜΑΤΙΚΕΣ γυναικες.Οχι οι τελειες απαιτησεις που μας ειχε δηιουργησει το πορνο.
Οι ατελειες τους τις κανουν πραγματικες και ομορφες.

Το ιδιο ισχυει και απο την πλευρα των γυναικων.Αν μαλακιζονται συνεχεια και εχουν υψηλα ψευτοστανταρ, τοτε και καλα θα τις ενοχλησει η αραιωση σε καποιον αντρα.Και ναι οι γυναικες μαλακιζονται .Γι αυτο δεν τους αρεσει το πραγματικο.

Και παρεπιμπτοντως και ο Γεωργιου μαλακιζεται. :)

Κανε ενα πειραμα ρε μαστορα.Μπες το nofap reddit και εκει υπαρουν χιλιαδες αλλοι και θα δεις τα ραγματικα αποτελεσματα.
ΤΟ 2014 θα ελευθερωθουμε απο οτι μας κραταει πισω,η μαλακια ,η κακη διατροφη,οι ψευτο-φαντασιωσεις ,ψευτο αποαιτησεις και θα γιορταουμε τη ζωη οπως της αξιζει.Καθε στιγμη της θα ειναι γιορτη ,υναισθηματικη γιορτη και στις καλες και στις κακες μερες.


pazuzu είπε:
Περιμένεις να σε πάρει κανείς στα σοβαρά όταν χρησιμοποιείς όρους και φράσεις του στιλ "nofap", "Ξεπατωθειτε στα φρουτα και λαχανικα (...), κ.λπ.";

Πραγματικά θα είναι μέγιστος βλάκας όποιος σε ακούσει και υποβάλει τον εαυτό του στα καψόνια που του προτείνεις.

Δεν ειναι καψονια,απλως δεν εισαι ετοιμος να αποδεχθεις την ελευθερια που συνεπαγονται αυτα που λεω.
Το χειροτερο πραγμα ειναι να αγαπησεις τη φυλακη σου.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα