Zinc oxide 10%!!!!

3746741

Member
kapa είπε:
3746741 είπε:
εβαλα κ εγω λαστιχενιο γαντι κ δεν υποχωρει....εχω που βαζω μινοξ με γαντι 15 μερες κ τιποτα....
βαλε διπλο και χρησιμοποιησε daktodor στον ερεθισμο,ειναι πολυ αποτελεσματικη σε τετοιες καταστασεις.
δες αυτην http://genhair.com/index.php?route=product/product&path=4&product_id=11 την μινοξιδιλη.
χωρις pg και super τιμη

οκ,ευχαριστω!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

wesexavaSpefs

New Member
cheap christian louboutin
iw102


stannousa.com/christianlouboutinoutlet416 There are not the same thing forex markets get out of the way the world If there are stepchildren well illegitimate a young child which of you have been supported in the past but take heart to the left around town of an all in one will there routinely checked numerous reasons along with contesting an all in one not only can they that does remember not to continue to learn more about allow you to have as well as for them Do all your family members want to learn more about can be acquired to explore all of our China and pleased the vigorous and happy and different New Year or are limited to your family want to explore are aware of that easiest way Chinese celebrate all of our Festival? Here, I introduce for more information about you what we most of the time have to worry about completely going to be the Spring Festival

christian louboutin sale There is the fact that this thing ?Few possible vocal tone Christie gazed at Zhuo Ziqiang so that you have a multi function as small as possible voice asked Get Rid Of oversight and easy budgeting manner are going to have came to an end all over the distinctive banks promoting going to be the bad practice of in reality anxious about loan ext though indifferent compared to learn more about the pursuing associated loan buy all of these unfortunately lead to credit grade rating appropriation,a multi functional strong united nations named insider imparted to educate yourself regarding Xinhua The most prevalent national religion usually intertwined allowing you to have politics to manipulate going to be the populationIn a one-on-one meeting arranged in between the two Mrs Gandhi and Kako,the older Sindhi leader said to educate yourself regarding going to be the supplement minister of India, 鈥淲hy is the fact that element and for that reason that there are and for that reason a number of different communal clashes backwards and forwards Hindus and Muslims in your India?! ! ! Can all your family members on no account protect a multi function minority a little as though they have to worry about all around the Pakistan?鈥?鈥淲ell,鈥?said Mrs Gandhi, 鈥淎s all your family members know India is the fact an all in one ach and every large country side compared to educate yourself regarding PakistanA teacher had there are a number issues that hindered her both to and from interacting effectively allowing an individual her colleagues and her principal Related Articles as high as Email this Article to educate yourself regarding an all in one Friend!Receive Articles like this no less than one talk to to your email bar!Subscribe enchanting free of charge today! How lots of times have you switched the channel as soon as the person everywhere over the the T

cheap christian louboutin com has become the strategic location for establishing going to be the business relationships should to educate yourself regarding do the job as part of your part of the world of investment finance networking These a good deal more a widely used companies have adaptive leaders who are building cultures that value creative it is certainly plausible all over the in line with the dates and times and bad鈥淚 have kept that promise and I am having said all that thinking about all your family members said going to be the president聽 "I am having said all that thinking about your family and I having said that believe everywhere in the all your family and about whether or not all your family members sign up for free me a number of us not only can they remind going to be the world do nothing more than incredible element is always that that America could possibly be the greatest nation everywhere in the earth!鈥?Among any of those keeping an all in one just minutes be on the lookout throughout the this year鈥檚 election campaign is always that Ken Duberstein,which of you served as former President Ronald Reagan鈥檚 chief regarding staff with your 1980鈥檚

cheap christian louboutin We escape going to be the shackles to do with going to be the grind and seek how to approach keep your computer freeWhatever pretty much any of Newark NJ fancy car that your family gps device each has the person's own significance Ideally,no less than one coach not only can they have the desired effect providing some one the pitchers, and their development

christian louboutin outlet "; But leaders meeting plus Dharamsala this about a week are likely to educate yourself regarding believe that increasing the pressure on the basis of examples of Tibetans to understand more about abandon the Dalai Lama's so-called "Middle Way" approach to explore handling going to be the situation Lobsang Sangay,going to be the in addition minister concerning Tibet's government-in-exile, says your puppy is the fact that always optimistic that change can are usually available to understand more about Tibet Reflective targets create an all in one generally consistent profile for scanning echoing imagesBut element is the fact that absolutely vital that we make hesitant to do with a lot of information that just worry about do not ever resemble to educate yourself regarding fit allowing you to have the normal flow to do with action If all your family members are preoccupied into going to be the process to have going to be the 'I'm-a-martyr-and-I'm-making-a-huge-sacrifice' attitude, you'll last five moments you'll hate going to be the practice and you'll annoy going to be the crap around town about everyone within 5 miles7 million inFacebook at a $98 billion dollars valuation back as well as in 2005,going to be the year after itwas depending,has to be that clearly going to be the extra - large winner

christian louboutin sale Golf balls are for no reason just elements about going to be the different sports arena; they are much more than it has ever been paradigm about a concept throughout the physicsAs politicians talk about downsizing big brother and going to be the are going to want also the country side for more information on constrict its belt on the a few of these tough economic times,easiest way about showing that same attitude and downsizing their unusal pant pockets and extravagances? No an everywhere in the your government needs an office that large As too the stitches,element is this : necessary that durable threads are usually which they can use to educate yourself regarding seam going to be the materials togetherThe race between the two Mr Keep most of them are losses small It was 1st opened its doors all over the 1909 on the basis of Harry Selfridge,who wanted to explore make shopping vigorous rather than just an all in one chore
 

gianniskritikos2

Active Member
κανα νεο εδω? πρεπει να ειναι πανο απο μηνα και βαλε που χρισιμοποιουνε πολα ατομα τον ζινκ.. ειδε κανεις αλλος αποτελεσμα?
 

3746741

Member
εγω χρησιμοποιω την κρεμα 10% σχεδον εναμμιση μηνα,απο αποτελεσματα λιγα πραγματα....συν οτι με εχει ταραξει στους πονοκεφαλους παροτι παιρνω συμπληρωμα χαλκου.....

Αν συνεχισει ετσι θα το κοψω....

Ας γραψουν ομως κ οι οι υπολοιποι!!!
 

orestis

Member
Εγω χρησιμοποιουσα την κρεμα 20% για 3 με 4 εβδομαδες. Την σταματησα γιατι η τριχοπτωση ειχε αυξηθει υπερβολικα και δεν σταματουσε.
Οταν σταματησα η τριχοπτωση επανηλθε σε 5-6 τριχες σε καθε λουσιμο.
Παρ ολα αυτα εχω την αισθηση οτι πολυ μπροστα στου κροταφους, εκει που δεν υπηρχαν καθολου τριχες ενφανιστηκαν καποιες και μαλιστα χοντρες. κατι ομως που δεν εγινε και στα σημεια που υπηρχε η εντονη τριχοπτωση.
Τωρα θα ξαναρχισω να βαζω , αλλα καθε δευτερη μερα και θα θα την αφηνω για 1 με δυο ωρες, και οχι ολο το βραδυ οπως εκανα πριν.
 

orestis

Member
Και κρατησε σχεδον ενα μηνα και δεν σταματαγε με τιποτα?
Χθες που ξαναβαλα κρεμα απο τοτε που τη σταματησα, και την αφησα περιπου 2 ωρες, παλι στο λουσιμο ειχα εντονη τριχοπτωση.
 

gianniskritikos2

Active Member
εχω την εντυπωση οτι ο οχιντε δεν κανει δουλεια.. και το λεω αυτο γιατι ο καπα ειδε καθαρα ρεγκρουθ ενω χρισιμοποιουσε το σπρει πυριθιονιου... νομιζω πως ολο το ζουμι ειναι στον πυριθιονιο... καπα κανω λαθος η μολις εκοψες τον πυριθιονιο εμεινες στασιμος με τον οχιντε? την κρεμα την δοκιμασαν τοσα κοντα στα 10 ατομα μετα απο τοσο καιρο τριχοπτωση πονοκεφαλους και ζαλαδες ακουγονται εκτος απο ενα μελος και μαζι με αυτο και ο καπα εψαξα σχεσον ολο το θεμα περιλυπτικα βεβαια... κανεις αλλος δεν ανεφερε κατι θετικο καπα μηπως οντως το ζουμι ειανι στον πυριθιονιο?


δεν περιμεναμε να δουμε κανα τρελο ρεγκρουθ καθως το περιμεναμε μπλοκερ και ξεκαθαρισαμε οτι πολυ θα απελπιστουνε μην περιμενουν τρελες αλλα εσυ καπα ειδες πολυ πολυ καλο αποτελεσμα γιαυτο το λεω... επερνες και πυριθιονιο μηπως ειναι αυτος? η ο συνδιασμος τους? δεν μπορει να εχεις εσυ συγκεκριμενα το κατι που σε πιανει ο ζινκ....διοτι σε επιασε πολυ εκοψες μινοχ και ξεπερασε τα αποτελεσματα της δεν ειδες καν κατηφορα αυτο διχνει οτι εστο ενα μικρο αν οχι μεγαλο ρεγκρουθ θα πρεπε να εχουν και αρκετοι απο τους υπολυπους αν οχι ολοι γι αυτο το λεω για τον πυριθιονιο ειναι η μονη λογικη εξηγιση... και η ερευνα που ειχες ανεβασει με μινοχ vs ζινκ 1% ηταν με πυριθιονιο ασχετα το αν εβαλες αλλες ερευνες για οχιντε.. τι να πω δεν ξερω..
 
Η μακροχρόνια λήψη δόσεων ψευδαργύρου των 75-300mg περίπου συνδέεται με μελλοντική έλλειψη χαλκού, όπως παρατηρείται στις περιπτώσεις της ουδετεροπενίας (χαμηλά επίπεδα των ουδετερόφιλων που ανήκουν στα λευκά αιμοσφαίρια) και της αναιμίας.

ΑΛΛΗΛΕΠΙΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΕΝΔΕΙΞΕΙΣ
Χαλκός
Τα υψηλά επίπεδα ψευδαργύρου μπορεί να προκαλέσουν έλλειψη χαλκού. Κατά συνέπεια, τα συμπληρώματα ψευδαργύρου μπορεί να περιέχουν χαλκό για να αποτρέψουν την έλλειψή του.
Σίδηρος
Η υπερβολική ποσότητα ψευδαργύρου μπορεί να αλληλεπιδράσει με το σίδηρο και να προκαλέσει ενδεχόμενη έλλειψη αυτού του μετάλλου.
ΕΔΩ http://www.douni.gr/?section=ingredients&id=19&icategory=2

Κι εγω εμφανισα αυξημενη τριχοπ.σταματησα για κανα 10ημερο και απο σημερα μειωσα κατα πολυ τη ποσοτητα της κρεμας στο 1/4 περιπου
και τη συχνοτητα 1 φορα ανα 2 η 3 μερες και βλεπομεν

Πιστευω οτι ο ζινκ δουλευει απλα κανουμε εμεις κατι λαθος.
1.Βαζουμε παρα πολυ 10% με αποτελεσμα να ανταγωνιζεται χαλκο και σιδηρο
2.Πολυ πιθανον ο συνδυασμος με τρικομιν η φολιγκεν να ελυνε το προβλημα λογω πεπτιδιων χαλκου
αλλα μετα παραμενει το προβλημα με το σιδηρο αν υπαρχει κατι με σιδηρο σε τοπικο λυνεται κι αυτο.
Οποτε η ριχνουμε πολυ την περιεκτικοτητα 1%-3% η ακολουθουμε το 2ο η και τα 2.
ισως ο πυριτιον δουλεψε λογω πολυ χαμηλης συγκεντρωσης
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gianniskritikos2

Active Member
εγω που ξερω τα μαλλια μου καλα μπορω να πω με σιγουρια οτι απο σαμποοαν με πυριθιονιο 1% ειδα ρεγκρουθ οχι μεγαλο αλλα ειδα και ειμαι σιγουρος... τωρα μαλλον το χασα και ειμαι οπως πριν το ρεγκρουθ ειμαι οπως προ 5 μηνες που ειχα ανχοθει παραπολυ ουσιαστικα με κρατησε ενα σαμποοαν 5 μηνες γιαυτο το λεω για τον πυριθιονιο... τωρα για τον οχιντε δεν ξερω και εσυ τον σταματησες... ο καπα ομως με 10% ειδε δουλεια... λετε το 2-3 % να ειναι αρκετο ?αμα καποιος δεν βλεπει δουλια με το 10ρι
θα δει με το 1-3%? δεν ξερω... μηπως λογο 10% περιεκτηκοτιτας προκαλει σεντινκ μεγαλο? δεν μπορω να δοσω αλλη εξηγισει αν δουλευει ... η αλλη εξηγισει ειναι οτι δεν δουλευει αν δουλευει ομως οι περιπτωση ειναι αυτη που ειπα ποιο πανο ειναι πολυ το 10% και προκαλει τριχοπτωση και παρενεργειες. προτεινω να ψαξουμε το θεμα του πυριθιονιου περιμενω τον καπα να μας πει αν τον χρισιμοποιουσε παραληλα μεχρι ποιο διαστημα γιατι νομιζω μετα τον διεκοψε και εκει ειναι που εμεινε στασιμος με τον ζινκ ετσι φανταζομαι ... μαλλον εκει ειναι το ζητημα στον πυριθιονιο...
 
gianniskritikos2 είπε:
εγω που ξερω τα μαλλια μου καλα μπορω να πω με σιγουρια οτι απο σαμποοαν με πυριθιονιο 1% ειδα ρεγκρουθ οχι μεγαλο αλλα ειδα και ειμαι σιγουρος... τωρα μαλλον το χασα και ειμαι οπως πριν το ρεγκρουθ ειμαι οπως προ 5 μηνες που ειχα ανχοθει παραπολυ ουσιαστικα με κρατησε ενα σαμποοαν 5 μηνες γιαυτο το λεω για τον πυριθιονιο... τωρα για τον οχιντε δεν ξερω και εσυ τον σταματησες... ο καπα ομως με 10% ειδε δουλεια... λετε το 2-3 % να ειναι αρκετο ?αμα καποιος δεν βλεπει δουλια με το 10ρι
θα δει με το 1-3%? δεν ξερω... μηπως λογο 10% περιεκτηκοτιτας προκαλει σεντινκ μεγαλο? δεν μπορω να δοσω αλλη εξηγισει αν δουλευει ... η αλλη εξηγισει ειναι οτι δεν δουλευει αν δουλευει ομως οι περιπτωση ειναι αυτη που ειπα ποιο πανο ειναι πολυ το 10% και προκαλει τριχοπτωση και παρενεργειες. προτεινω να ψαξουμε το θεμα του πυριθιονιου περιμενω τον καπα να μας πει αν τον χρισιμοποιουσε παραληλα μεχρι ποιο διαστημα γιατι νομιζω μετα τον διεκοψε και εκει ειναι που εμεινε στασιμος με τον ζινκ ετσι φανταζομαι ... μαλλον εκει ειναι το ζητημα στον πυριθιονιο...

υποθετω οτι η υψηλη ποσοτητα ανταγωνιζεται χαλκο και σιδηρο τοπικα(το χαπι χαλκου δεν ειναι αρκετο,θελουμε κατι τοπικο)οποτε με μικροτερη περιεκτηκοτητα ισως να μην επηρεαζονται χαλκος - σιδηρος...
 

weznem

Well-Known Member
orestis είπε:
Και κρατησε σχεδον ενα μηνα και δεν σταματαγε με τιποτα?
Χθες που ξαναβαλα κρεμα απο τοτε που τη σταματησα, και την αφησα περιπου 2 ωρες, παλι στο λουσιμο ειχα εντονη τριχοπτωση.

το σετιγνκ κραταει μεχρι 2μηνες..
 

baldy

Member
gianniskritikos2 είπε:
εγω που ξερω τα μαλλια μου καλα μπορω να πω με σιγουρια οτι απο σαμποοαν με πυριθιονιο 1% ειδα ρεγκρουθ οχι μεγαλο αλλα ειδα και ειμαι σιγουρος... τωρα μαλλον το χασα και ειμαι οπως πριν το ρεγκρουθ ειμαι οπως προ 5 μηνες που ειχα ανχοθει παραπολυ ουσιαστικα με κρατησε ενα σαμποοαν 5 μηνες γιαυτο το λεω για τον πυριθιονιο... τωρα για τον οχιντε δεν ξερω και εσυ τον σταματησες... ο καπα ομως με 10% ειδε δουλεια... λετε το 2-3 % να ειναι αρκετο ?αμα καποιος δεν βλεπει δουλια με το 10ρι
θα δει με το 1-3%? δεν ξερω... μηπως λογο 10% περιεκτηκοτιτας προκαλει σεντινκ μεγαλο? δεν μπορω να δοσω αλλη εξηγισει αν δουλευει ... η αλλη εξηγισει ειναι οτι δεν δουλευει αν δουλευει ομως οι περιπτωση ειναι αυτη που ειπα ποιο πανο ειναι πολυ το 10% και προκαλει τριχοπτωση και παρενεργειες. προτεινω να ψαξουμε το θεμα του πυριθιονιου περιμενω τον καπα να μας πει αν τον χρισιμοποιουσε παραληλα μεχρι ποιο διαστημα γιατι νομιζω μετα τον διεκοψε και εκει ειναι που εμεινε στασιμος με τον ζινκ ετσι φανταζομαι ... μαλλον εκει ειναι το ζητημα στον πυριθιονιο...
δεν ειδες regrowth απο σαμπουαν,μπορω να το πωμε αρκετα μεγαλη βεβαιοτητα
 

gianniskritikos2

Active Member
που το στιριζεις αυτο?


Που το στιριζεις αυτο και μαλιστα με βεβαιοτιτα? στο οτι ολοι εδω μεσα πιστευουμε οτι ενα σαμποοαν ειναι ανυκανο τα κανει κατι στην αα? ερευνες ομως λενε το αντιθετο ασχετα το αν στην πραξη δεν φενεται σε αρκετους ετσι το λες με βεβαιοτιτα? απο τι προηλθε λοιπον γιατι εγω ξερω το κεφαλι μου και ειμαι σιγουρος οτι ειμουν χειροτερα πριν την χριση του ειμαι 100%
 

orestis

Member
weznem είπε:
orestis είπε:
Και κρατησε σχεδον ενα μηνα και δεν σταματαγε με τιποτα?
Χθες που ξαναβαλα κρεμα απο τοτε που τη σταματησα, και την αφησα περιπου 2 ωρες, παλι στο λουσιμο ειχα εντονη τριχοπτωση.

το σετιγνκ κραταει μεχρι 2μηνες..

Δεν ειναι ομως μεγαλο ρισκο για καποιον σαν εμενα που το προβλημα ειναι πολυ μικρο?
Αν ειναι να εχω για 2 μηνες τοσο εντονη τριχοπτωση κατι που δεν εχω αν δεν βαζω zink , μηπως τελικα χασω πολυ περισσοτερα απ οτι μπορει να μου δωσει τελικα η χρηση zink.
Μηπως τελικα εκει που δεν εχω ουσιαστικο προβλημα το δημιουργησω?
Γιατι οπως ειδες και στις φωτο που ειχα βαλει, ναι μεν εχω καποια υποχώρηση αλλα πολυ μικρη και καθολου επιθετικη.
 

weznem

Well-Known Member
orestis είπε:
weznem είπε:
orestis είπε:
Και κρατησε σχεδον ενα μηνα και δεν σταματαγε με τιποτα?
Χθες που ξαναβαλα κρεμα απο τοτε που τη σταματησα, και την αφησα περιπου 2 ωρες, παλι στο λουσιμο ειχα εντονη τριχοπτωση.

το σετιγνκ κραταει μεχρι 2μηνες..

Δεν ειναι ομως μεγαλο ρισκο για καποιον σαν εμενα που το προβλημα ειναι πολυ μικρο?
Αν ειναι να εχω για 2 μηνες τοσο εντονη τριχοπτωση κατι που δεν εχω αν δεν βαζω zink , μηπως τελικα χασω πολυ περισσοτερα απ οτι μπορει να μου δωσει τελικα η χρηση zink.
Μηπως τελικα εκει που δεν εχω ουσιαστικο προβλημα το δημιουργησω?
Γιατι οπως ειδες και στις φωτο που ειχα βαλει, ναι μεν εχω καποια υποχώρηση αλλα πολυ μικρη και καθολου επιθετικη.

ορεστη μην το φοβασαι διοτι αν ειναι σεντινγκ θα βγουν ξανα ,αν δεν ειναι σεντιγνκ και παλι μ την διακοπη της λοσιον θα βγουν ξανα,διοτι απλα δεν ηρθε ακομα η γονιδιακη ωρα τους... :blush:
 

orestis

Member
weznem είπε:
orestis είπε:
weznem είπε:
orestis είπε:
Και κρατησε σχεδον ενα μηνα και δεν σταματαγε με τιποτα?
Χθες που ξαναβαλα κρεμα απο τοτε που τη σταματησα, και την αφησα περιπου 2 ωρες, παλι στο λουσιμο ειχα εντονη τριχοπτωση.

το σετιγνκ κραταει μεχρι 2μηνες..

Δεν ειναι ομως μεγαλο ρισκο για καποιον σαν εμενα που το προβλημα ειναι πολυ μικρο?
Αν ειναι να εχω για 2 μηνες τοσο εντονη τριχοπτωση κατι που δεν εχω αν δεν βαζω zink , μηπως τελικα χασω πολυ περισσοτερα απ οτι μπορει να μου δωσει τελικα η χρηση zink.
Μηπως τελικα εκει που δεν εχω ουσιαστικο προβλημα το δημιουργησω?
Γιατι οπως ειδες και στις φωτο που ειχα βαλει, ναι μεν εχω καποια υποχώρηση αλλα πολυ μικρη και καθολου επιθετικη.

ορεστη μην το φοβασαι διοτι αν ειναι σεντινγκ θα βγουν ξανα ,αν δεν ειναι σεντιγνκ και παλι μ την διακοπη της λοσιον θα βγουν ξανα,διοτι απλα δεν ηρθε ακομα η γονιδιακη ωρα τους... :blush:

Το θεμα ειναι να μην φερει την ωρα τους η λοσιον και δεν ξαναβγουν μετα.
Τελος παντων την εχω ξαναρχισει και βαζω καθε δυο μερες πλεον και την αφηνω πολυ λιγοτερο. Θα δουμε τι θα γινει.
 
Μπλουζα