Zinc oxide 10%!!!!

cool11

Well-Known Member
dimp είπε:
εγω παντως παιδια εκοψα το regain και χρησιμοποιω 1.5-2 μηνες σκετο Hydrovit Zinco και δεν εχω δει καθολου πονοκεφαλο.
διαβαζω για πονοκεφαλου και μου φαινεται παραξενω.
με λενε ανεγκεφαλο αλλα τοσο πολυ δεν το περιμενα :D

Πως το βαζεις; Λιγη κρεμα στα ευαισθητα σημεια, καθε μερα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
baldy είπε:
αν βγαλετε μαλλια απο ζινκ να ερθεται να με.....

περιμενω τηλεφωνο σου μιας και εβγαλα μαλλια απο τοπικο ψευδαργυρο για τρελιτσες :p
πλακα κανω μην παρεξηγηθεις.
και ομως σε εμενα δουλεψε καλυτερα απο την μινοξ
 

thimios72

Member
kapa είπε:
baldy είπε:
αν βγαλετε μαλλια απο ζινκ να ερθεται να με.....

περιμενω τηλεφωνο σου μιας και εβγαλα μαλλια απο τοπικο ψευδαργυρο για τρελιτσες :p
πλακα κανω μην παρεξηγηθεις.
και ομως σε εμενα δουλεψε καλυτερα απο την μινοξ
καπα συνεχιζεις τη 15αρα?
 

thimios72

Member
kapa είπε:
thimios72 είπε:
καπα συνεχιζεις τη 15αρα?

συνεχιζω με μηδαμινα αποτελεσματα και εχω προσθεσει airol εδω και λιγες μερες

και εγω ζηλεψα απο σενα και επειδη μου ειχε μεινει ενα μπουκαλακι βαζω εδω και 10-15 μερες στους κροταφους μονο 0,5μλ και το πρωι zinc αλλα οχι μονο δεν βλεπω διαφορα αλλα ισως και να λιγοστεψε το χνουδι που ειχα απο ρεβιβο με ζινγκ μονο.!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
thimios72 είπε:
και εγω ζηλεψα απο σενα και επειδη μου ειχε μεινει ενα μπουκαλακι βαζω εδω και 10-15 μερες στους κροταφους μονο 0,5μλ και το πρωι zinc αλλα οχι μονο δεν βλεπω διαφορα αλλα ισως και να λιγοστεψε το χνουδι που ειχα απο ρεβιβο με ζινγκ μονο.!
δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται ολοι να εχουμε δυο πνευμονες ενα συκωτι,δυο ματια και ομως τα ιδια φαρμακα,ουσιες,βιταμινες να δρουν τοσο διαφορετικα στο καθε εναν.
εσενα η μινοξιδιλη εριξε τον ψευδαργυρο
τον 3746741 ο ψευδαργυρος εριξε την μινοξιδιλη
εμενα ο ψευδαργυρος ανεβασε την μινοξιδιλη
 

3746741

Member
kapa είπε:
thimios72 είπε:
και εγω ζηλεψα απο σενα και επειδη μου ειχε μεινει ενα μπουκαλακι βαζω εδω και 10-15 μερες στους κροταφους μονο 0,5μλ και το πρωι zinc αλλα οχι μονο δεν βλεπω διαφορα αλλα ισως και να λιγοστεψε το χνουδι που ειχα απο ρεβιβο με ζινγκ μονο.!
δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται ολοι να εχουμε δυο πνευμονες ενα συκωτι,δυο ματια και ομως τα ιδια φαρμακα,ουσιες,βιταμινες να δρουν τοσο διαφορετικα στο καθε εναν.
εσενα η μινοξιδιλη εριξε τον ψευδαργυρο
τον 3746741 ο ψευδαργυρος εριξε την μινοξιδιλη
εμενα ο ψευδαργυρος ανεβασε την μινοξιδιλη

βασικα ψευδαργυρος κ μινοξ δεν πανε μαζι!!

αποδεδειγμενα!!!!

απλα εσυ καπα δεν εχασες τα αποτελεσματα της μινοξ κ ισως σε ανεβασε κ λιγο ο ψευδαργυρος γιατι τον χρησιμοποιησες μονο του!
χωρις συνδυασμο με μινοξ!!!!
 

cool11

Well-Known Member
cool11 είπε:
Καθε ποτε το βαζουμε, τοσο το αφηνουμε στο κεφαλι, τόση χρονική διαφορά από τα άλλα, αν χρειαζεται ξεπλυμα, πόση ποσότητα, για πόσο καιρό, μικρότερη δοσολογια για αποφυγη παρενεργειων κλπ.


cool11 είπε:
Εχω αγορασει το hydrovit zinco, και περιμενω απο εσας οδηγιες εφαρμογης.

Ουδεις;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
3746741 είπε:
βασικα ψευδαργυρος κ μινοξ δεν πανε μαζι!!

αποδεδειγμενα!!!!

απλα εσυ καπα δεν εχασες τα αποτελεσματα της μινοξ κ ισως σε ανεβασε κ λιγο ο ψευδαργυρος γιατι τον χρησιμοποιησες μονο του!
χωρις συνδυασμο με μινοξ!!!!

εχω συνδιασει zinco με μινοξ και ειχα επανεκφυση,σταματησα την κρεμα και εμεινα στασιμος
 

shark3

New Member
cool11 είπε:
cool11 είπε:
Καθε ποτε το βαζουμε, τοσο το αφηνουμε στο κεφαλι, τόση χρονική διαφορά από τα άλλα, αν χρειαζεται ξεπλυμα, πόση ποσότητα, για πόσο καιρό, μικρότερη δοσολογια για αποφυγη παρενεργειων κλπ.


cool11 είπε:
Εχω αγορασει το hydrovit zinco, και περιμενω απο εσας οδηγιες εφαρμογης.

Ουδεις;



φιλε βαζεις ποσοτητα οσο για να απλωθει στις περιοχες που θελεις ενα λεπτο φιλμ
(εγω βαζω μονο κροταφους)
και δοκιμαζεις αρχικα καθημερινα και να δεις συμπτωματα(βαρυ κεφαλι η ζαλαδες)αλλαζεις την τακτικοτητα μεχρι να δεις που θα κανει σε εσενα
ελπιζω να βοηθησα και να μη σε μπερδεψα παραπανω
αλλα κανε και μια προσπαθεια να διαβασεις της οδηγιες του kappa
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
πριν πεσουμε με τα μουτρα στον ψευδαργυρο καντε ενα up date ολοι,αν ειναι να ριξει την μινοξιδλη να παρει δρομο,βλεπω καποιοι εχουν επανεκφυση αλλα οχι ολοι.
εγω ειχα επανεκφυση και με σκετη κρεμα και σε συνδιασμο με μινοξιδιλη ειχα ακομα καλυτερη
 

weznem

Well-Known Member
εγω αυριο θα το ξαναφτιαξω δεν ειχα χρονο...παιδες σορρυ..θα ποσταρω οτι αντιληφθω..
 

edyuser1

Active Member
εγω παιδια στα ιδια ειμαι με χρηση της κρεμας 15% και ρολερ στην αρχη ειδα μαυρο χνουδι να βγαινει στους κροταφους αλλα τωρα δεν βλεπω καμια εξελιξη στο υπολοιπο κεφαλι βαζω μινοξ
 

cool11

Well-Known Member
shark3 είπε:
cool11 είπε:
cool11 είπε:
Καθε ποτε το βαζουμε, τοσο το αφηνουμε στο κεφαλι, τόση χρονική διαφορά από τα άλλα, αν χρειαζεται ξεπλυμα, πόση ποσότητα, για πόσο καιρό, μικρότερη δοσολογια για αποφυγη παρενεργειων κλπ.


cool11 είπε:
Εχω αγορασει το hydrovit zinco, και περιμενω απο εσας οδηγιες εφαρμογης.

Ουδεις;



φιλε βαζεις ποσοτητα οσο για να απλωθει στις περιοχες που θελεις ενα λεπτο φιλμ
(εγω βαζω μονο κροταφους)
και δοκιμαζεις αρχικα καθημερινα και να δεις συμπτωματα(βαρυ κεφαλι η ζαλαδες)αλλαζεις την τακτικοτητα μεχρι να δεις που θα κανει σε εσενα
ελπιζω να βοηθησα και να μη σε μπερδεψα παραπανω
αλλα κανε και μια προσπαθεια να διαβασεις της οδηγιες του kappa



Οδηγιες του καπα, μαζεμενες καπου, δεν βρηκα. Υπαρχουν? Μονο διασπαρτους πειραματισμους και σκεψεις ειδα.

Ποση ωρα πρεπει να μεινει στο κεφαλι?
Ποση αποσταση χρονικη απο αλλα?
 

cool11

Well-Known Member
Επισης ας μου πει καποιος.
Επειδη εχω καει με την airol και δεν θελω να την ξαναπατησω, κι αντι να 'βγαλω' μαλλι, να χασω και αυτο που εχω!
Το χειροτερο ενδεχομενο με την χρηση της εν λογω κρεμας, ειναι να μην μου κανει τιποτε, αναφορικα με το μαλλι? Ή μπορει και μου επιδεινωσει την τριχοπτωση;
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Καλημέρα,

όπως και μόνος σου βλέπεις είναι κάτι το οποίο βρίσκεται σε δοκιμαστικό στάδιο ακόμη, όσο σίγουρος και να πιστεύει κάποιος ότι είναι, δεν μπορεί να σου απαντήσει με απόλυτη σιγουριά. Μην ξεχνάμε και το άλλο, ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά σε μια ουσία.

Οπότε η δοκιμάζεις και βλέπεις, η υπομονή να έρθουν περισσότερες γνώμες - μαρτυρίες.
 
Μπλουζα