Zelig. FUE, 3822g, 31-07/2021-01/08/2021

oreo

Well-Known Member
εμείς φταίμε που τους δίνουμε αξία
Έλα να σου κάνω την μεταμόσχευση εγώ :p
1628779487407.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Στη γιαγια μου ο ρευματολογος ζητουσε λεφτα με βαση το χρωμα του χαρτονομισματος.
Δεν ελεγε ποσο.
Ο κλαδος της υγειας στην Ελλαδα δεν πεφτει χαχα Να ναι καλα συνταξιουχοι...
Υπαρχουν ομως και γιατροι που ζουνε ζορικα και ειναι αρκετοι.
Η ξαδερφη μου ειναι ογκολογος και απο τα χρονια που σπουδασε και τα χρηματα που βγαζει, θα προτιμουσε να ειχε σπουδασει κατι αλλο.
 

Kostas97

Well-Known Member
Πού ειναι οι χρυσες εποχες της ΔΕΗ και του ΟΤΕ.
Και τα παχυλα εφαπαξ στα 45 50.
Εχω ακουσει ιστορια που σε ενα καφενε δεν ειχε τηλεφωνο. Καφενειο σε χωριο τωρα . Εκανε ο ανθρωπος αιτησεις τηλεφωνο δεν ερχοταν.
Μια μερα ετυχε σε ενα τραπεζι να ειναι ενας του ΟΤΕ και πανω στα τσιπουρα του λεει μην αγχωνεσαι τις επομενες μερες θα χεις τηλεφωνο. Ο μαγαζατορας νομιζε ελεγε ο,τι να ναι πανω στο μεθυσι.
Κι ομως.. τις επομενες μερες του εβαλαν τηλεφωνο χαχαχα
 

oreo

Well-Known Member
πόσο πάει το γκραφτ σε σένα oreo ; :p
0.30euro , να βγούν τα αναλώσιμα και ένα τελάρο μπύρες.
Τοποθέτηση με pen παρακαλώ, σε αυτή την τιμή με BiC, sta 0.45euro με Parker.
Κώστα το χρήμα δεν φέρνει την ευτυχία, την μιμείται όμως τέλεια.
Δεν γράφω άλλο χαλάμε και το νήμα του παιδιού.
Καλη επιτυχία φίλε, 1 graft να βάζεις, 2 να βγαίνουν (Αυτό είναι η ευχή, άκου καλή φύτρωση λες και είναι βασιλικός.....).
 

midnight express

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ πολύ! Αν θυμάμαι καλά κι εσύ στον ίδιο έκανες πριν λίγο καιρό, σωστά; Και πάει καλά
3 φεβρουαριου.Αν παει καλα η οχι θα το δουμε οταν γινει το ταμειο..Προς το παρον καλα λεμε και βλεπουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

nikoskiske

Member
άτιμη φάρα οι γιατροί φίλε...με το που πατήσεις το πόδι σου μέσα πληρώνεις "παράβολο" και ας μην έχεις και τίποτα τελικά...δεν τα ιδρώνουν τα λεφτά που παίρνουν!
Πλάκα κάνεις φίλε μου;
Αν είχα τα μυαλά που έχω τώρα πριν 20 χρόνια θα άφηνα τις αλητείες και τις γκόμενες και θα διάβαζα 12ωρα να γίνω γιατρός.
Πλαστικός χειρουργός για την ακρίβεια.
Εκεί είναι το κασέρι
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Πλάκα κάνεις φίλε μου;
Αν είχα τα μυαλά που έχω τώρα πριν 20 χρόνια θα άφηνα τις αλητείες και τις γκόμενες και θα διάβαζα 12ωρα να γίνω γιατρός.
Πλαστικός χειρουργός για την ακρίβεια.
Εκεί είναι το κασέρι

Αυτές οι γκόμενες έχουν κάψει κόσμο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είσαι πολύ δύσκολη περίπτωση. Έγινε εξαγωγή από την περιοχή μέσα στο κίτρινο?

45_Days_Photo5.jpg
 

vlafo

Well-Known Member
Επειδή εκεί η temporal περιοχή όπως ξέρεις είναι πολύ ευαίσθητη,αυτό δημιουργείται από το μεγάλο punch.
Σχεδόν σε όλα τα περιστατικά του όπως και στο δικό μου,έτσι είναι η εικόνα αρχικά.
Τώρα χρησιμοποιεί από ότι είδα και 0.90 εκεί.
 

alex7

Well-Known Member
Από τη περιοχή που έχεις μαρκάρει πιστεύω ότι δεν πήγε τόσο μπροστά .Περίπου λίγο περισσότερη από τη μισή που έχεις μαρκαρισμένη αξιοποίησε .Ο συνάδελφος είχε μια κάποια αραίωση πλαγιά από τις αρχικές πριν την επέμβαση φωτό που ειδα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παιδιά η δότρια είναι καταπονημένη να μην πω μαδημένη γιατί βρίσκεται δικαιολογίες ότι όλα είναι καλά? και εγώ είδα τις φώτο πριν καμια σχέση. Ακόμη και πάνω διακρίνω shockloss στην μεταμοσχευμενη περιοχή.
 

vlafo

Well-Known Member
Η δότρια έτσι είναι μαδημένη αρχικά John δε διάβασες τι έγραψα?
Με 1.00 εργαλείο δυστυχώς έτσι δείχνει θέλει μικρότερο και εμένα έτσι ήταν.
Δεν τα έχουμε ξεκαθαρίσει αυτά?
Θέλει μικρότερο εργαλείο.
Για έλα να δεις τώρα αν βλέπεις αυτή την εικόνα.
Δεν πρέπει να χρησιμοποιείται τόσο μεγάλο εργαλείο,αλλά την εικόνα τη βλέπεις στο 12μηνο.
 

alex7

Well-Known Member
Παιδιά η δότρια είναι καταπονημένη να μην πω μαδημένη γιατί βρίσκεται δικαιολογίες ότι όλα είναι καλά? και εγώ είδα τις φώτο πριν καμια σχέση. Ακόμη και πάνω διακρίνω shockloss στην μεταμοσχευμενη περιοχή.
Πίσω για shock loss φαίνεται αλλά εμπρός στη μαρκαρισμένη περιοχή δεν μπήκε ο γιατρός .Εκεί το αποφεύγει
 

DGP

Member
Φιλε μου προσωπικη συμβουλη λογω της εικονας σου ξυρισε το κεφαλι στα 4mm και κρατα τα μεχρι τον εκτο εβδομο μηνα κ μετα ξεκινα να τα μακραινεις θα εχεις πολυ πιο ωραια εικονα πιστευω :)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδή εκεί η temporal περιοχή όπως ξέρεις είναι πολύ ευαίσθητη,αυτό δημιουργείται από το μεγάλο punch.
Σχεδόν σε όλα τα περιστατικά του όπως και στο δικό μου,έτσι είναι η εικόνα αρχικά.
Τώρα χρησιμοποιεί από ότι είδα και 0.90 εκεί.

Είναι σαφές ότι η δότρια temporal/parietal πριν την μμ είχε θεματάκια (δεν λέω dupa με σιγουριά αλλά με κάποια υποψία) τώρα είναι προφανές ότι έχει υποστεί shockloss ή είναι depleted. Δεν έχουμε φώτο (είναι με γάζες) να δούμε μέχρι που επεκτάθηκε στα πλάγια η μμ. Φαντάζομαι θα επανέλθει μετά από κάποιο διάστημα. θα το δούμε σε 3-4 μήνες.
 

bobby

Well-Known Member
Παιδιά η δότρια είναι καταπονημένη να μην πω μαδημένη γιατί βρίσκεται δικαιολογίες ότι όλα είναι καλά? και εγώ είδα τις φώτο πριν καμια σχέση. Ακόμη και πάνω διακρίνω shockloss στην μεταμοσχευμενη περιοχή.
Τείνω να συμφωνήσω με τον John.....
 
Μπλουζα