Xristos87, FUE, 2530g, 21/4/2021

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Χρισταρα πώς πανε τα πραγματα;
6ο μηνα μπαινεις αν θυμαμαι καλα;
Οποτε βρεις χρονο δωσε μας λιγο υλικο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
Γεια σας, λογω φορτου εργασιας δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα μνμ σας. θα τα δω ομως μολις πεσει λιγακι η δουλεια.
6μηνες λοιπον...δεν ξερω αν μπορει να δωσει κατι παραπανω.
 

Συνημμένα

  • 20211021_131907.jpg
    20211021_131907.jpg
    259.9 KB · Προβολές: 303
  • 20211021_131922.jpg
    20211021_131922.jpg
    379.6 KB · Προβολές: 344
  • 20211021_132948.jpg
    20211021_132948.jpg
    708.3 KB · Προβολές: 370
  • 20211021_132959.jpg
    20211021_132959.jpg
    342.7 KB · Προβολές: 364

Flag17

Well-Known Member
Χρήστο έχασες κι άλλα μαλλιά, μεταξύ ζώνη Α και Β ? Εκτός από το μήκος του μαλλιού δεν νομίζω πως έχει μεγάλη διαφορά από το 4 μηνο. Εσύ είσαι ικανοποιημένος με την εξέλιξη ?
 

Alexpetropoul

New Member
Γεια σας, λογω φορτου εργασιας δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα μνμ σας. θα τα δω ομως μολις πεσει λιγακι η δουλεια.
6μηνες λοιπον...δεν ξερω αν μπορει να δωσει κατι παραπανω.
Γεια σου Χρηστο.κατι παραπάνω θα χει να δώσει αλλά δεν πιστεύω να αλλάξει κ πολυ εικόνα.το κενό στη μέση πανω δεν είχε προβλεφθεί οτι θα φαίνεται ;με μερικά grafts παραπάνω θα είχε καλυφθεί κ θα ήταν πιο ομοιόμορφο το αποτέλεσμα.επίσης το δέσιμο με τους κροτάφους δεν εχει κ πολυ συνοχή κ στην hairline τα grafts φαινονται σαν παρατεταγμένα μονοτριχα το ενα δίπλα στο άλλο.φυτρωση μάλλον επετεύχθη .εσυ εισαι ικανοποιημένος ;
 

Aldo

Well-Known Member
Κι όμως η φυτρωση/κάλυψη είναι στο θεό …
Η τρύπα στην μέση περίεργο, όμως εκεί μπήκαν ελάχιστα μοσχεύματα, μάλλον συνέχισε να χάνει μαλλιά, ακόμα και με χρήση φίνα!

Κάτι πολύ σημαντικό, ακόμα και χωρίς ενίσχυση στο forelock που οπως βλεπουμε δεν σχεδόν δεν υπάρχει, από τα πλαγιά δεξιά δεν ειανι see through η hairline! Πολύ καλή κάλυψη, μακάρι να είχα τέτοιο δεξί temple με το forelock που έχω….
 

jersey

Well-Known Member
Hairline έχεις φύτρωση αλλά πίσω από hairline φαίνεται να απουσιάζει το forelock και το υπόλοιπο της Α ζώνης. Εσύ κάλυψες όλη την Α ζώνη όμως και όχι μόνο την hairline.
Προς τα πίσω στην Α ζώνη τοποθετήθηκαν μοσχεύματα με 25 g πυκνότητα, επειδή ειχες και αρκετά δικά σου μαλλιά εκεί. Οπότε θα έπρεπε να δείχνει καλύτερη η εικόνα πίσω από hairline και όχι να φαίνεται κενό με βάσει τα μοσχεύματα που έβαλες και τα μαμά μαλλιά που ειχες εκεί. Λογικά αυτό οφείλεται στη μη καλή φύτρωση εκεί αλλά και στο shock loss των μαμά μαλλιών από την επέμβαση οπότε και φαίνεται κενό.
 

veg

Active Member
ειδα τις αρχικες σου φωτο και αυτη του 6μηνου. Καταρχην η εικονα εχει βελτιωση γιατι παντα η μπροστινη εικονα δινει την κυρια εντυπωση .

δευτερο συμπερασμα οτι στο κεντρο που εχεις την αραιοτερη περιοχη, αυτη δειχνει να μην υπηρχε , οποτε μηπως υπαρχει περιπτωση shock loss αν μπηκαν εκει 'προσθηκες ' . Επειδη κατι θα βγει ακομα ,μετα το εξαμηνο ,το πολυ πολυ αν ακομα υπαρχει το θεμα , θα κανεις αλλη μια 'παλικαρια ' στο κεντρο .

Ο χαρακτηρας των μαλλιων σου ,σγουρο-σπαστα ,ειναι τετοιος που αν τα κατευθυνεις καταλληλα , θα φαινεται λιγοτερο απο οτι στις φωτο που εκθετεις .
 

koumparos

Well-Known Member
Πολύ δυνατή hairline για 6 μηνο και με τέτοιες φωτογραφίες.Forelock ήθελε παραπάνω μοσχεύματα.Ισως βελτιωθεί τους επόμενους μήνες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
6μηνες λοιπον...δεν ξερω αν μπορει να δωσει κατι παραπανω.

Φιλε Χρηστο, για πρωτη φορα θα κανω μια προσωπικη παρεμβαση/εκτιμηση στο νημα σου.

Καταρχας η παρουσιαση που εχεις κανει μεχρι τωρα ειναι πολυ καλη.

Ενω στην αρχη του νηματος πολλοι υποθεσαμε οτι θα ηταν μια ετεροκατευθυνομενη παρουσιαση (αφου ησουν υπερ το δεον φανατικος υποστηρικτης του κ. Αναστασακη), στη συνεχεια απεδειξες το αντιθετο.

Οι φωτογραφιες που κατα καιρους ανεβαζεις, αποδεικνυουν την ειλικρινεια, την ακεραιοτητα και την ανεξαρτησια σου. Ανεβαζεις υλικο υπο ποικιλες συνθηκες, ωστε να υπαρχει μια αδιαμφισβητητη αντικειμενικοτητα.

Συγχαρητηρια, φιλε, και συνεχισε/ολοκληρωσε τους επομενους μηνες με το ιδιο πνευμα φιλαληθειας.


Στο προκειμενο τωρα...


Screenshot_20211022-180814.png



Ανεβασα μια πανοραμικη φωτογραφια της κλινικης πριν την επεμβαση.

Η επεμβαση εγινε σε μια σχετικα μικρη επιφανεια, μικροτερη των 70 cm2.

Τα εχεγγυα, οι προϋποθεσεις ηταν πολυ ευνοϊκες:

α) Πανω απο 2500 grafts
β) υψηλος λογος 2,3
γ) χοντρη και σπαστη τριχα
δ) τουλαχιστον 1000 προϋπαρχοντα grafts που ανεβαζουν τον αριθμο σε 3500 περιπου grafts σε 70 cm2 (μεση πυκνοτητα περιπου 50 grafts)
ε) χρηση φιναστεριδης εδω και 10 μηνες
στ) χρηση μινοξιδιλης
ζ) χρηση καπελου λέιζερ απο την αρχη της επεμβασης

Που θελω να καταληξω;

Προσωπικη, επαναλαμβανω προσωπικη εκτιμηση ειναι οτι τελικα δε φαινεται να επιτυγχανεται το ποθουμενο αποτελεσμα. Θεωρω οτι η εικονα ειναι απλα καλη.

Τιποτα απολυτως περισσοτερο. Θεωρω οτι το ιδιο αποτελεσμα, ισως και καλυτερο, θα μπορουσες να το ειχες παρει ακομη και με τα μισα χρηματα.

Επισης, θεωρω οτι σε ενα ακομη ανεξαρτητο περιστατικο (ολοι πλεον θα συμφωνουν οτι αποτελεις ανεξαρτητο μελος με τη σωστη παρουσιαση που εχεις κανει) ο κ. Αναστασακης αποδεικνυεται κατωτερος των περιστασεων. Υποσχεται λαγους με πετραχηλια, αλλά στις πραξη δεν επιβεβαιωνει τις προσδοκιες.

Τεσσερα μελη εχουν κανει μεχρι τωρα ανεξαρτητες παρουσιασεις και κανενα δε νομιζω οτι εμεινε απολυτα ικανοποιημενο. Και τα τεσσερα εχουν πολλες ατελειες/αδυναμιες. Καμια απολυτως σχεση με τα ωραιοπημενα και απολυτως ελεγχομενα επισημα αποτελεσματα που εντεχνως ανεβαζει σωρηδον η κλινικη.

Αραγε, ειναι αυτο ενα αψογο αποτελεσμα που αξιζει πανω απο 6000 ευρω που πληρωσες;

Δε θελω να προκαλεσω ιντριγκες...εξαλλου οι μονες θετικες εκτιμησεις που εχω κανει για τον κ. Τυρκαλα αφορουν στην εντιμοτητα της οικονομικης πολιτικης που ακολουθει (προσωπικα δεν εχω κανενα λογο να ειμαι φανατικος υποστηρικτης του... δεν εχω πειστει για την αρτιοτητα των αποτελεσματων που παραγει).

Ωστοσο, εχω μια ευλογη απορια...

Αν, λοιπον, αντι για 6000 ευρω πληρωνες 4500 ευρω στον κ. Τυρκαλα και σου εβαζε σε μια διημερη συνεδρια 4200 grafts, το αποτελεσμα θα ηταν ή δε θα ηταν καλυτερο;

Προσωπικα θεωρω οτι και θα εξοικονομουσες χρηματα και θα ειχες καλυτερο αποτελεσμα απο το τωρινο.

Καλη συνεχεια, φιλε μου. Σιγουρα η εικονα σου εχει αλλαξει προς το καλυτερο. Να εισαι παντοτε υγιης και χαρουμενος.
 

aeratos28

Just aeratos
Γτ να έβαζε 4200 ρε tol? 2500 ,άντε το ανώτερο 3000 grafts έπρεπε να βάλει..μια χαρά ήταν και αυτά που έβαλε όμως..όπως το είπες πριν 2500+1000 προϋπάρχοντα σε 70 τετρ μιλάμε για 50 grafts τελικό..φοβερό νουμερακι .εσύ τι εικόνα έχεις για τη μέχρι τώρα φυτρωση.που παίζει?
Φιλε Χρηστο, για πρωτη φορα θα κανω μια προσωπικη παρεμβαση/εκτιμηση στο νημα σου.

Καταρχας η παρουσιαση που εχεις κανει μεχρι τωρα ειναι πολυ καλη.

Ενω στην αρχη του νηματος πολλοι υποθεσαμε οτι θα ηταν μια ετεροκατευθυνομενη παρουσιαση (αφου ησουν υπερ το δεον φανατικος υποστηρικτης του κ. Αναστασακη), στη συνεχεια απεδειξες το αντιθετο.

Οι φωτογραφιες που κατα καιρους ανεβαζεις, αποδεικνυουν την ειλικρινεια, την ακεραιοτητα και την ανεξαρτησια σου. Ανεβαζεις υλικο υπο ποικιλες συνθηκες, ωστε να υπαρχει μια αδιαμφισβητητη αντικειμενικοτητα.

Συγχαρητηρια, φιλε, και συνεχισε/ολοκληρωσε τους επομενους μηνες με το ιδιο πνευμα φιλαληθειας.


Στο προκειμενο τωρα...


Προβολή συνημμένου 41803


Ανεβασα μια πανοραμικη φωτογραφια της κλινικης πριν την επεμβαση.

Η επεμβαση εγινε σε μια σχετικα μικρη επιφανεια, μικροτερη των 70 cm2.

Τα εχεγγυα, οι προϋποθεσεις ηταν πολυ ευνοϊκες:

α) Πανω απο 2500 grafts
β) υψηλος λογος 2,3
γ) χοντρη και σπαστη τριχα
δ) τουλαχιστον 1000 προϋπαρχοντα grafts που ανεβαζουν τον αριθμο σε 3500 περιπου grafts σε 70 cm2 (μεση πυκνοτητα περιπου 50 grafts)
ε) χρηση φιναστεριδης εδω και 10 μηνες
στ) χρηση μινοξιδιλης
ζ) χρηση καπελου λέιζερ απο την αρχη της επεμβασης

Που θελω να καταληξω;

Προσωπικη, επαναλαμβανω προσωπικη εκτιμηση ειναι οτι τελικα δε φαινεται να επιτυγχανεται το ποθουμενο αποτελεσμα. Θεωρω οτι η εικονα ειναι απλα καλη.

Τιποτα απολυτως περισσοτερο. Θεωρω οτι το ιδιο αποτελεσμα, ισως και καλυτερο, θα μπορουσες να το ειχες παρει ακομη και με τα μισα χρηματα.

Επισης, θεωρω οτι σε ενα ακομη ανεξαρτητο περιστατικο (ολοι πλεον θα συμφωνουν οτι αποτελεις ανεξαρτητο μελος με τη σωστη παρουσιαση που εχεις κανει) ο κ. Αναστασακης αποδεικνυεται κατωτερος των περιστασεων. Υποσχεται λαγους με πετραχηλια, αλλά στις πραξη δεν επιβεβαιωνει τις προσδοκιες.

Τεσσερα μελη εχουν κανει μεχρι τωρα ανεξαρτητες παρουσιασεις και κανενα δε νομιζω οτι εμεινε απολυτα ικανοποιημενο. Και τα τεσσερα εχουν πολλες ατελειες/αδυναμιες. Καμια απολυτως σχεση με τα ωραιοπημενα και απολυτως ελεγχομενα επισημα αποτελεσματα που εντεχνως ανεβαζει σωρηδον η κλινικη.

Αραγε, ειναι αυτο ενα αψογο αποτελεσμα που αξιζει πανω απο 6000 ευρω που πληρωσες;

Δε θελω να προκαλεσω ιντριγκες...εξαλλου οι μονες θετικες εκτιμησεις που εχω κανει για τον κ. Τυρκαλα αφορουν στην εντιμοτητα της οικονομικης πολιτικης που ακολουθει (προσωπικα δεν εχω κανενα λογο να ειμαι φανατικος υποστηρικτης του... δεν εχω πειστει για την αρτιοτητα των αποτελεσματων που παραγει).

Ωστοσο, εχω μια ευλογη απορια...

Αν, λοιπον, αντι για 6000 ευρω πληρωνες 4500 ευρω στον κ. Τυρκαλα και σου εβαζε σε μια διημερη συνεδρια 4200 grafts, το αποτελεσμα θα ηταν ή δε θα ηταν καλυτερο;

Προσωπικα θεωρω οτι και θα εξοικονομουσες χρηματα και θα ειχες καλυτερο αποτελεσμα απο το τωρινο.

Καλη συνεχεια, φιλε μου. Σιγουρα η εικονα σου εχει αλλαξει προς το καλυτερο. Να εισαι παντοτε υγιης και χαρουμενος.
 

tol

Well-Known Member
εσύ τι εικόνα έχεις για τη μέχρι τώρα φυτρωση.που παίζει?

Αν η ερωτηση απευθυνεται σε μενα, φιλε aerate, το εγραψα και πιο πανω...

Η φυτρωση δεν ειναι η ενδεδειγμενη. Επρεπε η εικονα να ηταν καλυτερη. Ολα ηταν ευνοϊκα και το αποτελεσμα οφειλε να ειναι ιδανικο.
 

Xristos87

Well-Known Member
Γεια σας κ απο μενα, τελος με τις σοβαρες υποχρεωσεις π ειχα οποτε πλεον μπορω να μπαινω πιο συχνα.
για το κενο π βλεπεται ναι οντως υπαρχει αισθητη διαφορα η οποια οφειλεται στο οτι επεσαν μαλλακια απο τη μαμα περιοχη(σοκλος; σταθερη τριχοπτωση; ) συν οτι το πλουσιο μαυρο μαλλι π ειναι γυρω γυρω απο το κενο κανει εντονοτερο το κενο, αν με πιανετε.
ανεβαζω μερικες φωτο απο κουρεμα προ 10ημερου, στα πλαινα ειναι 3η σκαλα; κ ψηλα μ αφησε φρατζα. προσπαθω να βρω το κουρεμα μου.

στο σημειο αυτο θελω να αναφερω τη διαφορα π κανει ο φωτισμος. αν δεν το ζουσα δεν θα καταλαβαινα ολα αυτα π τοσο καιρο διαβαζω εδω περι γωνια ληψεως και φωτισμου της φωτογραφιας. Οι φωτογραφιες με το κενο τραβηχτηκαν μερα μεσημερι στο δρομο. αυτες τραβηχτηκαν σε ενα μπαλκονι. στη 2η περιπτωση υπαρχει μια "σκια" απο πανω μου π καπελωνει το κενο. Το κενο υπαρχει στο φως κ θα ανεβασω φωτογραφιες απο την ιδια ημερα στο μπαλκονι κ στο δρομο να καταλαβεται τι εννοω.

τωρα ως προς το κενο, ο Αναστασακης μ ειπε να μην ανησυχω γιατι καμια φορα η φινα με τη μινοξ προκαλει παροδικη τριχοπτωση. Δεν μασαω πιστευω στον επιστημονα π διαλεξα κ μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενος!
@tol σεβομαι οτι ειπες αλλα με το μνμ σου επιβεβαιωνω ολη αυτην την αμφιβολια π ειχα για οσα εγραφες τοσο καιρο σε αλλα νηματα και εγω διαβαζα σα νεος εδω μεσα. κρινεις εξ ιδιων! ειμαι απολυτα ευχαριστημενος μεχρι εδω αληθεια. ειχα την επιλογη να παω στον Τυρκαλα κ να παρω αυτο π λες (μονο στη ληπτρια θα εγω) με λιγοτερα λεφτα ( οταν για να κανω τη δικη μου μμ χρεωθηκα κ ακομη δεν ξεχρεωσα!!!) αλλα δεν το εκανα, πονταρα στη δοτρια και στη μετα περιοδο της μμ οπου ξερω ο,τι κ να γινει ο Αναστασακης θα ειναι διπλα μου κ η δοτρια σε καλη κατασταση.
 

Συνημμένα

  • 20211207_062407.jpg
    20211207_062407.jpg
    183.1 KB · Προβολές: 231
  • 20211207_062417.jpg
    20211207_062417.jpg
    543.2 KB · Προβολές: 240
  • 20211207_062407.jpg
    20211207_062407.jpg
    183.1 KB · Προβολές: 229
  • 20211207_062417.jpg
    20211207_062417.jpg
    543.2 KB · Προβολές: 213
  • 20211207_063819.jpg
    20211207_063819.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 200
  • 20211207_063831.jpg
    20211207_063831.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 184
  • 20211207_063847.jpg
    20211207_063847.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 170
  • 20211207_063859.jpg
    20211207_063859.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 172
  • 20211207_063914.jpg
    20211207_063914.jpg
    1 MB · Προβολές: 162

tol

Well-Known Member
τωρα ως προς το κενο, ο Αναστασακης μ ειπε να μην ανησυχω γιατι καμια φορα η φινα με τη μινοξ προκαλει παροδικη τριχοπτωση. Δεν μασαω πιστευω στον επιστημονα π διαλεξα κ μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενος!
@tol σεβομαι οτι ειπες αλλα με το μνμ σου επιβεβαιωνω ολη αυτην την αμφιβολια π ειχα για οσα εγραφες τοσο καιρο σε αλλα νηματα και εγω διαβαζα σα νεος εδω μεσα. κρινεις εξ ιδιων!

Ειλικρινα δεν καταλαβα, φιλε Χρήστο, το νοημα της απαντησης σου. Ποια αμφιβολια για το προσωπο μου επιβεβαιωσες;

Το μοναδικο σχολιο που εχω κανει για τη μεταμοσχευση σου ειναι λιγες γραμμες παραπανω. Ο καθενας μπορει να το διαβασει.

Εξηγησε μου, σε παρακαλω, σε ποιο σημειο φαινεται οτι "κρινω εξ ιδιων", οπως γραφεις, και οτι ειμαι προκατειλημμενος;

Δεν το καταλαβαινω!

Προσωπικα, με επιχειρηματα, εξεθεσα την αποψη μου. Ποιο ηταν το λαθος μου;

Ισα κι ισα που επαινεσα την ολη σταση σου και το ηθος σου. Ποιες ειναι οι ενστασεις σου;

Οσον αφορα τωρα στο αποτελεσμα...

Οπως καταλαβαινεις δεν εχει κανενα νοημα να τοποθετηθει καποιος επι των συγκεκριμενων φωτογραφιων. Για μενα, επαναλαμβανω για μενα, δεν εχουν ιδιαιτερη αξια. Ο φωτισμος ειναι εντελως ακαταλληλος (εξαλλου το παραδεχθηκες και ο ιδιος).

Αναμενω, λοιπον, τις επομενες φωτογραφιες που θα ειναι υπο φωτεινες συνθηκες και θα απεικονιζουν αντικειμενικα την κατασταση.

Ειμαι απολυτα βεβαιος οτι θα ανεβασεις αντιπροσωπευτικες φωτογραφιες. Το ξαναγραψα οτι εισαι απο εκεινα τα μελη του forum που ανεβαζουν το καταλληλο υλικο (υπο σωστες οπτικες γωνιες και φωτισμο). Διαθετεις ακεραιοτητα ηθους και δεν προσπαθεις να αποκρυψεις την αληθεια.

Επιφυλασσομαι, επομενως, για να τοποθετηθω αργοτερα.

Σου ευχομαι, φιλε Χρηστο, ολοψυχα καλη συνεχεια!
 

Xristos87

Well-Known Member
Προσωπικη, επαναλαμβανω προσωπικη εκτιμηση ειναι οτι τελικα δε φαινεται να επιτυγχανεται το ποθουμενο αποτελεσμα
το ποθουμουμενο αποτελεσμα για μενα για σενα για τον Χ για ποιον;

Θεωρω οτι το ιδιο αποτελεσμα, ισως και καλυτερο, θα μπορουσες να το ειχες παρει ακομη και με τα μισα χρηματα
εκλεισα 12 μηνες κ δεν το ξερω;

ο κ. Αναστασακης αποδεικνυεται κατωτερος των περιστασεων
επαναλαμβανω εκλεισα 12 μηνες κ δεν το ξερω;
επισης βλεπω στη μμ μου οτι κατι ισως να ηθελε περισσοτερο προσοχη αλλα δεν θα αναφερθω σε αυτο αν δεν κλεισω 12 μηνες.

Αραγε, ειναι αυτο ενα αψογο αποτελεσμα που αξιζει πανω απο 6000 ευρω που πληρωσες;
επαναλμβανω εκλεισα 12 μηνες κ δεν το ξερω; κ αλλιως να το παρω δλδ σαν εικονα, σαν φυτρωση στο 8μηνο ειμαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλα.
επισης ξερεις ποσα πληρωσα;;; παλι τα ιδια θα λεμε;


για τη δοτρια ουτε λογος(θετικος ή αρνητικος; ) Περιμενε λιγες μερες π θα φτιαξει ο καιρος κ θα σ ανεβασω τις εικονες π ειπα
 

giorgosv

Active Member
Χρήστο σε ματιαξαν φίλε που είπαν για τις πολύ καλές προηγούμενες φωτογραφίες σου.
Όντως ήταν πολύ καλές.
Εδώ τώρα ποσταρεις φωτογραφίες αμέσως μετά από κούρεμα όπως και το είπες. Φαίνονται οι κομμένες τρίχες στο μετωπο. Εκτός απο το μέτωπο όμως κομμένες τρίχες γεμίζει και όλο το κεφάλι. Οπότε πάω για κούρεμα πριν λουστώ σπίτι μου γεμίζουν όλα τα κενά από τις κομμένες τρίχες που πέφτουν ανάμεσα.
Κάνε ένα λούσιμο και τράβα μετά τις φωτογραφίες. Σε αυτές είναι περίπου σαν να έχεις βάλει ίνες κερατίνης.
 

giannis88test

Active Member
Γεια σας, λογω φορτου εργασιας δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα μνμ σας. θα τα δω ομως μολις πεσει λιγακι η δουλεια.
6μηνες λοιπον...δεν ξερω αν μπορει να δωσει κατι παραπανω.

φίλε μου το καταλαβαίνεις ότι οι φώτο πρέπει να είναι αντίστοιχες με αυτές...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα