Xristos87, FUE, 2530g, 21/4/2021

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

koumparos

Well-Known Member
Ωραία και σε ρωτάω ευθέως.Εαν στην πρώτη του μμ έβαζε 3000-3500 δηλαδή σχεδόν την μισή δοτρια και σε μια 5ετια ανοίγει επιθετικά πίσω τι θα κάνει?Θα βάλει και την υπόλοιπη.Ωραια?Στα 45-50 κατεβαίνουν οι γέφυρες που θα βρει μοσχεύματα να κάνει μμ?Σου λέω ένα λογικό σενάριο που μπορεί να συμβεί.Επισης θα χάνει και μαμά μαλια από όλες τις ζώνες.Μαλια που θα πρέπει να μπαίνουν σε κάθε νέα μμ του πλάνου που χάραξε.Εχει 10.000 μοσχεύματα?Οκ να πάει επιθετικά.Θα παίρνει μια ζωή φίνα με όλα τα ρίσκα?Εάν ναι πάω πάσο.Μην κοιτάτε μόνο το τώρα.Με την τριχόπτωση που δεν σταματάει ποτέ πάντα κοιτάς το αύριο πρώτα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ο αερατος δεν είναι σε κανένα κοπάδι ..κράζω άπαντες..σε στραβά..παραδέχομαι τα σωστά,από όπου και αν προέρχονται..οπότε τα λεγόμενά σου αλλού..όχι σε εμένα..κολωτουμπας δεν υπήρξα ποτέ μου..ας μπει κάποιος να πει το αντίθετο με αποδείξεις.
Είσαι γιατρός και μετρήσες την δοτρια?Μήπως ξέρεις και το dna του να μας πεις σε τι norwood θα καταλήξει?Εάν πάει και βάλει με την μια 3500-4000 και σε 2 χρόνια ανοίγει πίσω τι θα κάνει??Φίνα παίρνει?Στα 50 μετά που θα βρει δοτρια?Θα είναι σαν τα φιόρδ και θα ψάχνει μοσχεύματα.

@Αερατε συνέλθε και βγες από το κοπάδι και τους αυλικούς.Γινεσαι γραφικός...αδερφε
 

oreo

Well-Known Member
Ωραία και σε ρωτάω ευθέως.Εαν στην πρώτη του μμ έβαζε 3000-3500 δηλαδή σχεδόν την μισή δοτρια και σε μια 5ετια ανοίγει επιθετικά πίσω τι θα κάνει?Θα βάλει και την υπόλοιπη.Ωραια?Στα 45-50 κατεβαίνουν οι γέφυρες που θα βρει μοσχεύματα να κάνει μμ?Σου λέω ένα λογικό σενάριο που μπορεί να συμβεί.Επισης θα χάνει και μαμά μαλια από όλες τις ζώνες.Μαλια που θα πρέπει να μπαίνουν σε κάθε νέα μμ του πλάνου που χάραξε.Εχει 10.000 μοσχεύματα?Οκ να πάει επιθετικά.Θα παίρνει μια ζωή φίνα με όλα τα ρίσκα?Εάν ναι πάω πάσο.Μην κοιτάτε μόνο το τώρα.Με την τριχόπτωση που δεν σταματάει ποτέ πάντα κοιτάς το αύριο πρώτα.
Αυτό που έγραψες τώρα, θα ήταν σε διαφημιστική καμπάνια αντιμαρκετινγκ για τις μεταμοσχεύσεις. "Μην πάτε γιατί όλο και κάπου θα ανοίξετε και θα πρέπει να σας μπαλώνουμε συνέχεια". Δηλαδή ένα norwood2 που έχει τα εχέγγυα, δεν το φέρνω στο 1 η 0 , επειδή κάποια στιγμή θα πάει ίσως 3. Πάντα βλέπουμε το μετά, αλλά όπου το σηκώνει, εγώ θέλω βουρ στο τουμπάνιασμα.
 

koumparos

Well-Known Member
Γιατί εσύ τι είσαι δεν κατάλαβα?Ότι γουστάρω θα λέω και δεν παίρνω και χαμπάρι.Εσυ και με μερικές άλλες κρυφό παρθένες εδώ μέσα έχετε κάνει τα νήματα του Αναστασάκη μπουρδέλο!!!!Γουστάρετε συνεχώς τζερτζελε.Δεν υπάρχει μέρα που να μην πέσει κλείδωμα.Ο τυρκαλας έσφαξε τον άνθρωπο του άφησε δοτρια βομβαρδισμενο τοπίο και δεν άνοιξε ρουθούνι.Λες και ζούμε σε άλλο φόρουμ και δεν βλέπουμε τι γίνεται.
 

aeratos28

Just aeratos
Mιλα καλά και άσε τις παρθένες και πες τα στους οικείους αυτά, και με αυτούς τους χαρακτηρισμούς..το μόνο σφάξιμο που έχω δει εγώ είναι από τον δικό σου αλλά δεν αναφέρεσε βλέπω..στον τιρκαλά για πιο σφάξιμο αναφέρεσαι?
Γιατί εσύ τι είσαι δεν κατάλαβα?Ότι γουστάρω θα λέω και δεν παίρνω και χαμπάρι.Εσυ και με μερικές άλλες κρυφό παρθένες εδώ μέσα έχετε κάνει τα νήματα του Αναστασάκη μπουρδέλο!!!!Γουστάρετε συνεχώς τζερτζελε.Δεν υπάρχει μέρα που να μην πέσει κλείδωμα.Ο τυρκαλας έσφαξε τον άνθρωπο του άφησε δοτρια βομβαρδισμενο τοπίο και δεν άνοιξε ρουθούνι.Λες και ζούμε σε άλλο φόρουμ και δεν βλέπουμε τι γίνεται.
 

koumparos

Well-Known Member
Ρε κάνε μας την χάρη βραδυατικα που μας το παίζεις τρελιτσα και δεν ξέρεις τι λέω...άντε φτιάξε κάνα τραχανά..άιντε...
 

vag25

Well-Known Member
Παιδια εχει κουρασει λιγο αυτο. Δηλαδη ποσα χρονια πρεπει να περασουν για να σταματησει και απο τις 2 πλευρες. Φταινε και οι δυο. Θα ελεγα οτι φταιει περισσοτερο ο γιατρος γιατι θα επρεπε να συγκρατηθει ακομα και σε κακοπροαιρετες κριτικες και σε μεγαλο βαθμο ειναι δικο του δημιουργημα ολη αυτη η κοντρα. Αποτελεσμα της δικης του στασης.

Αλλα εδω και καποιες μερες, εβδομαδες, δεν εγραφε τιποτα ο γιατρος, απαντουσε με οικονομια οπως θα ελεγε και ο CVIAL και 3-5 ατομα εχετε λυσσαξει με τα υπονοουμενα κατα του γιατρου σε καθε νημα. Δηλαδη με την πρωτη ευκαιρια ακομα και στο νημα για τις στραβες μυτες μπορει να πεταξετε κανα ''less is more χαχα'' ''επρεπε να τελειωσει με την ζωνη Α και να παει στην Β'' κ.α
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε τις κουμπάρες παίζεις να πούμε?άντε βλάκα ..που θα μου πεις ότι το παίζω τρελιτσα..ότι πατάτα έχει κάνει απειλεί με μηνυσεις στον εναν,στον άλλο έβαζε τοπικ τον τράβαγε φωτό,αναρτήσεις ίδιο περιστατικό με διαφορετικά στοιχεία και εξηγήσεις δεν δίνει ,ακόμα περιμένουμε..δεν βάζω λαβίδες λέει και του έβαλε ο Πάνος πόσα περιστατικά που γραφει ότι είναι με λαβίδα,στον άλλον του έβαλε 2200 σε 48 τετρ και λέγατε για μέγιστη κάλυψη,έχασε 500-600 και ξαφνικά πετάς ότι η έκταση ήταν τεράστια και τα grafts λιγα..κωλοτουμπα να πουμε..και δεν μιλάς καθόλου ούτε για αυτό..δεν έχεις μιλήσει για τπτ από αυτά και μου πας σαν γκομενιτσα πίσω από τον τασακη..εγώ θα φτιάξω κάνα τραχανά αλλά εσύ είσαι τραχανάς από μόνος σου .παλιό ρεταλια ένα ένα που έχετε μαζευτεί εδώ μέσα.
Ρε κάνε μας την χάρη βραδυατικα που μας το παίζεις τρελιτσα και δεν ξέρεις τι λέω...άντε φτιάξε κάνα τραχανά..άιντε...
 

aeratos28

Just aeratos
Να δώσει εξηγήσεις για το διπλό περιστατικό..να δώσει εξηγήσεις για το τι λάθος έκανε στον aldo,να δώσει εξηγήσεις για το τοπικ σε ένα νήμα που άνοιξε πριν λίγο καιρό ένα παιδί , και να περιμένουμε να δούμε τι και πως έχει παιχτεί με jacksmith και εγώ δε
Παιδια εχει κουρασει λιγο αυτο. Δηλαδη ποσα χρονια πρεπει να περασουν για να σταματησει και απο τις 2 πλευρες. Φταινε και οι δυο. Θα ελεγα οτι φταιει περισσοτερο ο γιατρος γιατι θα επρεπε να συγκρατηθει ακομα και σε κακοπροαιρετες κριτικες και σε μεγαλο βαθμο ειναι δικο του δημιουργημα ολη αυτη η κοντρα. Αποτελεσμα της δικης του στασης.

Αλλα εδω και καποιες μερες, εβδομαδες, δεν εγραφε τιποτα ο γιατρος, απαντουσε με οικονομια οπως θα ελεγε και ο CVIAL και 3-5 ατομα εχετε λυσσαξει με τα υπονοουμενα κατα του γιατρου σε καθε νημα. Δηλαδη με την πρωτη ευκαιρια ακομα και στο νημα για τις στραβες μυτες μπορει να πεταξετε κανα ''less is more χαχα'' ''επρεπε να τελειωσει με την ζωνη Α και να παει στην Β'' κ.α

ν ξαναγράφω σε κανένα νήμα του
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Ρε τσοπάνη άνεργε άντε άναψε κάνα εικονοστάση να σε φωτίσει ο Θεός μπας και βρεις ψυχική ηρεμία και γλιτώσεις από το τσόκαρο της γυναίκας...εάν έχεις φυσικά...
Άιντε σουργελοοοο. ...Έλα αερατε πες αλεύρι ο Αναστασάκης σε γυρεύει χαχαχαχαχαχα
 

aeratos28

Just aeratos
Κλασσική συμπεριφορά του αγαπημένου σου .μόνο και μόνο από αυτό που έγραψες φαίνεται τι είσαι..ντροπή σου και μόνο για τα καραγκιοζηλικια που έγραψες...δεν θα σου απαντήσω στο ίδιο ύφος γτ πολύ παρακαλάνε να φάω Μπαν..δεν θα σου κάνω τη χάρη..
 

koumparos

Well-Known Member
Τσοπάνη σε είπα δεν σε έβρισα.
Με πληγώνεις και δεν θα φάω βραδυατικα.
Ρε ουστ και πάρε και μερικούς ακόμη μπας και γίνουμε φόρουμ της προκοπής.Αυτα...
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε άντε ψοφα μόνος σου βραδυατικα που μας λες αν θα φας η οχι .μην με νευριάζεις βλακα.κάνω υπομονή και δεν σου μιλάω όπως εσύ αλλά μην το συνεχίζεις..γτ θα συνεχίσω και ας φάω Μπαν στα @@ μου.
Τσοπάνη σε είπα δεν σε έβρισα.
Με πληγώνεις και δεν θα φάω βραδυατικα.
Ρε ουστ και πάρε και μερικούς ακόμη μπας και γίνουμε φόρουμ της προκοπής.Αυτα...

αν θέλεις να γίνει της προκοπής το φόρουμ πάρε μπούλο εσύ και οι βασταζοι του γιατρού μπας και ξαναγίνει όπως ήταν τόσα χρόνια.
 

aeratos28

Just aeratos
Το αν είμαι αποτυχημένος-αργοσχολος η όχι,το ξέρω εγώ,εσύ δεν έχεις ιδέα..το αν είμαι βλάχος η όχι είναι δικό μου θέμα..δλδ επειδή δεν μένω Αθήνα είμαι βλάχος?ωραίος.!!ούτε καν ξέρεις ποιος είμαι και μιλάς έτσι για μένα??μάλιστα....
 

aeratos28

Just aeratos
Θα έρθω Αθήνα να σου φέρω την αρκούδα δώρο..να μου πεις και αυτά που γράφεις εδώ από κοντά..να το λύσουμε..θα είναι και άλλοι από το φορουμ ,μην αγχώνεσαι..να δω από κοντά πόσο μάγκας είσαι και αν θα τα πεις έτσι και μπροστά μου ..να σε ειδοποιήσω? Θα έρθεις καλό μου παιδί?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα