Xristos87, FUE, 2530g, 21/4/2021

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aeratos28

Just aeratos
Αφού φοβάται ο Ντοκ..το θεωρεί επικυνδινο.που να μπει.χαχαχα
Αλλά τα 2.50-2.80€ το graft,το ζητάει όμως..
Καλά ο Χρησταρας είναι ενθουσιασμένος ,όχι απλά ευχαριστημένος.μη σου πω ότι τελικά έχει καταλήξει πως δεν έπρεπε να βάλουν περισσότερα από 2000 grafts.
Δεν μπήκατε εκεί??
Και τι φτιάξατε δηλαδή?
Εσύ είσαι ευχαριστημένος Χρήστο?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αεράτε καταλαβαίνω ότι σου αρέσουν οι πιπεράτες εκφράσεις, αλλά πρέπει να συγκρατηθείς με τους χαρακτηρισμους γιατί αρχίζουν και γίνονται προσβλητικοί. Μπορείς να γράψεις ότι "άποψη μου είναι ότι ο γιατρός φοβάται, το θεωρεί επικίνδυνο να μπει". Το "φοβίτσας" είναι προσβλητικό.
 

Xristos87

Well-Known Member
[/QUOTE]
Δεν μπήκατε εκεί??
Και τι φτιάξατε δηλαδή?
Εσύ είσαι ευχαριστημένος Χρήστο?
αν ανατρεξεις στην 1η-2η σελ θα δεις ακριβως που κ με ποσα τθ μπηκαμε.
στο σημειο αυτο θα αναγεννηθει ο,τι υπαρχει...
ΝΑΙ, σαφως ειμαι ευχαριστημενος...

Αφού είναι φοβίτσας ο Ντοκ..το θεωρεί επικυνδινο.που να μπει.χαχαχα
Αλλά τα 2.50-2.80€ το graft,το ζητάει όμως..
Καλά ο Χρησταρας είναι ενθουσιασμένος ,όχι απλά ευχαριστημένος.μη σου πω ότι τελικά έχει καταλήξει πως δεν έπρεπε να βάλουν περισσότερα από 2000 grafts.

(αποψη μου) Ο μονος φοβος π μπορει να εχει ο Δρ Αναστασακης ειναι ως προς την ακαιρεοτητα της ηθικη του.
ξερεις τι ειναι να κατακτας την αρετη της ηθικης κ να παραμενεις στο υψιστο σημειο της;; Ολυμπιακο μεταλλιο... μην κρινεις εξ ιδιων, απεχετε παρασαγγας ;-)

Μπηκαν οσα χρειαζοταν!!! κανενα λιγοτερο κανενα περισσοτερο, τι να σ εξηγω μωρε
 

aeratos28

Just aeratos
Έλα ρε χιούμορ κάνω..χαχαχαχαχαχα..εντάξει δεν τον εβρισα,προς θεου
Αεράτε καταλαβαίνω ότι σου αρέσουν οι πιπεράτες εκφράσεις, αλλά πρέπει να συγκρατηθείς με τους χαρακτηρισμους γιατί αρχίζουν και γίνονται προσβλητικοί. Μπορείς να γράψεις ότι "άποψη μου είναι ότι ο γιατρός φοβάται, το θεωρεί επικίνδυνο να μπει". Το "φοβίτσας" είναι προσβλητικό.
 

aeratos28

Just aeratos
Έλα ντε.τι να μου εξηγήσεις .μήπως μπορώ να καταλάβω?:oops:
Η αλήθεια είναι αυτή ...
αν ανατρεξεις στην 1η-2η σελ θα δεις ακριβως που κ με ποσα τθ μπηκαμε.
στο σημειο αυτο θα αναγεννηθει ο,τι υπαρχει...
ΝΑΙ, σαφως ειμαι ευχαριστημενος...



(αποψη μου) Ο μονος φοβος π μπορει να εχει ο Δρ Αναστασακης ειναι ως προς την ακαιρεοτητα της ηθικη του.
ξερεις τι ειναι να κατακτας την αρετη της ηθικης κ να παραμενεις στο υψιστο σημειο της;; Ολυμπιακο μεταλλιο... μην κρινεις εξ ιδιων, απεχετε παρασαγγας ;-)

Μπηκαν οσα χρειαζοταν!!! κανενα λιγοτερο κανενα περισσοτερο, τι να σ εξηγω μωρε
[/QUOTE]
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πολλές φορές ο γραπτός λόγος παρεξηγειται για αυτό προσπάθησε να αποφεύγεις τέτοιες εκφράσεις. θα μας βοηθήσεις.
 

Panos1982

Well-Known Member
Κατόπιν γύρισε προς τον καυχησιάρη αθλητή και του είπε: «Αυτού γαρ και Ρόδος και πήδημα», το οποίο έχει μείνει ως «ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα».
Επειδη σ αρεσει να ευθυμεις :)

 

oreo

Well-Known Member

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εικόνα του @Xristos87 στους 10 μήνες από την επίσκεψη μου στην Θεσσαλονίκη για consultation
Φωτογραφίες κάτω από πολύ ισχυρό προβολέα, και μετα σε άλλο σημειο με πιο "φυσιολογική" ένταση φωτός.
Για κάθε "γούστο"
 

Συνημμένα

  • IMG_9931.JPG
    IMG_9931.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 190
  • IMG_9932.JPG
    IMG_9932.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 178
  • IMG_9933.JPG
    IMG_9933.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 213
  • IMG_9934.JPG
    IMG_9934.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 207
  • IMG_9936.JPG
    IMG_9936.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 203
  • IMG_9937.JPG
    IMG_9937.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 184
  • IMG_9938.JPG
    IMG_9938.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 175
  • IMG_9939.JPG
    IMG_9939.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 181
  • IMG_9946.JPG
    IMG_9946.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 189
  • IMG_9968.JPG
    IMG_9968.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 181

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εικόνες που δειχνουν τον προβολέα και την ένταση του.
 

Συνημμένα

  • IMG_9941.JPG
    IMG_9941.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 187
  • IMG_9942.JPG
    IMG_9942.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 204
  • IMG_9944.JPG
    IMG_9944.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 196
  • IMG_9945.JPG
    IMG_9945.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 199
Τελευταία επεξεργασία:

Bigk

Well-Known Member
Φοβερή αλλαγή. Αν και αυτες οι τόσο σκληρές συνθήκες φωτισμού δεν νομίζω ότι χρειάζονται. Να το χαίρεσαι Χρήστο. Λογικά στο forelock έδωσε η fina ( νομίζω δεν είχες βάλει grafts εκεί) Ωραίο αποτέλεσμα Γιατρέ. Λεπτομέρειες θα μπορούσαμε όλοι να πούμε αλλά μάλλον οι Έλληνες έχουμε την ιδιότητα να είμαστε οι πιο αυστηροί κριτές, για να το θέσω πιο ευγενικά. Όπως και να έχει τεράστια αλλαγή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
πηρα τα χρονια μου πισω!! τι να σας λεω τωρα...
Ειλικρινα, αναφερομαι κυριως στα νεα παιδια π παρακολουθουν το φορουμ. μην φοβηθειτε να προβειτε σε μ.μ. Μην διστασετε οπως εκανα εγω, π ειχα ανυπερβλητο αγχος, ακομα κ την ωρα της μ.μ., αν εκανα το σωστο βημα.

Εμπιστευτηκα εναν σοβαρο επαγγελματια γιατρο κ πηρα αυτο π βλεπετε...δεν ειναι πλανη οσα βλεπετε, δεν ειναι μονταζ, δεν ειναι διπλη-κρυφη μ.μ. κ παρουσιαση της ως μοναδικη βλεπε @vlafo.... ειναι ενα αληθινο αποτελεσμα!

---

Δεν εχω ΚΑΜΙΑ υποχρεωση απεναντι στον γιατρο να γραψω διθυραμβικα λογια καθοτι ηταν μια συναλλαγη κ παει τελειωσε ΟΜΩΣ η ηθικη του καθολη την παρουσια του εδω μεσα αλλα και την παρουσια του διπλα μου στην πορεια μου μετα τη μμ μου, με κανει να νιωθω οτι οφειλω να τη διατυπωσω κ εδω

Ντοκ σε παω και σαν γιατρο κ σαν ανθρωπο.
 

nick90

Well-Known Member
Δεν εχω ΚΑΜΙΑ υποχρεωση απεναντι στον γιατρο να γραψω διθυραμβικα λογια καθοτι ηταν μια συναλλαγη κ παει τελειωσε ΟΜΩΣ η ηθικη του καθολη την παρουσια του εδω μεσα αλλα και την παρουσια του διπλα μου στην πορεια μου μετα τη μμ μου, με κανει να νιωθω οτι οφειλω να τη διατυπωσω κ εδω

Ντοκ σε παω και σαν γιατρο κ σαν ανθρωπο.
Ποια ειναι ακριβώς η ηθική του γιατρού σου; να στέλνει μηνύματα στους ασθενείς του και να τους δίνει οδηγίες πως να δικαιολογήσουν και να καμουφλάρουν την προβληματική τους φύτρωση και να σταματήσουν την παρουσίαση τους παραπλανώντας τα μέλη του φόρουμ ;
ή να λέει στα μέλη που θέλουν να παρουσιάσουν τα αποτελέσματα τους με τις κακές ουλές που τους άφησε με την τενχική FUT ότι αμα το παρουσιάσουν στα μέλη του φόρουμ θα αλλάξουν οι σχέσεις μεταξύ τους ;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ποια ειναι ακριβώς η ηθική του γιατρού σου; να στέλνει μηνύματα στους ασθενείς του και να τους δίνει οδηγίες πως να δικαιολογήσουν και να καμουφλάρουν την προβληματική τους φύτρωση και να σταματήσουν την παρουσίαση τους παραπλανώντας τα μέλη του φόρουμ ;
ή να λέει στα μέλη που θέλουν να παρουσιάσουν τα αποτελέσματα τους με τις κακές ουλές που τους άφησε με την τενχική FUT ότι αμα το παρουσιάσουν στα μέλη του φόρουμ θα αλλάξουν οι σχέσεις μεταξύ τους ;
Ανοίγουν τα δικαστήρια βραδιάτικα ;
 

aeratos28

Just aeratos
Να βγει λοιπόν ο vlafo,μόλις ξεκλειδώσει το νήμα του και να απαντήσει στο τι και πως ..πράγμα το οποίο θα γίνει..εσύ Χριστάκη ,που πετάχτηκε σαν την τσουτσου τώρα,να δικάσεις κάτι τόσο εύκολα γτ δεν δικάζεις τον Άνιστον για αυτά που σου είπε και ο nick90 ??
 

Kostas97

Well-Known Member
Ποια ειναι ακριβώς η ηθική του γιατρού σου; να στέλνει μηνύματα στους ασθενείς του και να τους δίνει οδηγίες πως να δικαιολογήσουν και να καμουφλάρουν την προβληματική τους φύτρωση και να σταματήσουν την παρουσίαση τους παραπλανώντας τα μέλη του φόρουμ ;
ή να λέει στα μέλη που θέλουν να παρουσιάσουν τα αποτελέσματα τους με τις κακές ουλές που τους άφησε με την τενχική FUT ότι αμα το παρουσιάσουν στα μέλη του φόρουμ θα αλλάξουν οι σχέσεις μεταξύ τους ;
Ειναι γνωστο οτι και αλλοι αγαπημενοι γιατροι του φορουμ εφαρμοζουν παρομοιες τακτικες. Χωρις να ξερω ποιοι προφανως.
Κρατηστε μικρο καλαθι λοιπον. Σε πολλα νηματα τους ψαχνουμε να συνεχισουν την παρουσιαση.. Αλλα εχουν δουλειες. Ουτε 5 λεπτα για 10 φωτογραφιες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρέ το σχόλιο μου (που κάνατε quote) πήγαινε αλλού. Δεν έχει σχέση με εσάς.
Το καταλαβαινω.
Θα σε παρακαλεσω επ' ευκαιρια να παρεις καποιες αποφασεις και για το συγκεκριμενο ζητημα που σου αναφερω.
Υπονούμενα, λάσπη, συκοφαντια ανωνυμα ειναι απαραδεκτο να γινεται αποδεκτη.
Αν δεν μπορεις λογω φορτου να το αντιμετωπισεις (που το καταλαβινω απόλυτα!) σου δινω τη λύση:
ΔΗΜΟΣΙΑ, ON CAMERA, ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
Και προβολή στο φορουμ.
Θα χαρω πραγματικα να φιλοξενησω όλα αυτα τα ατομα στην κλινική μου και να τα πουμε από κοντα!
 

Leeroy Jenkins

At least i've had chicken
Γιατρέ με όλο το σεβασμό , επειδή λάσπη και συκοφαντία για εσάς και για κάποιους μπορεί να είναι το οποιοδήποτε αρνητικό σχόλιο πάνω σε ένα περιστατικό, θα ήταν όλα εντάξει αν στο νήμα του aldo πχ. δεν είχε ξεφύγει η κατάσταση και υπήρχε μια απλή αντικειμενική αρνητική κρητική από τα μέλη ;

Εγώ από το δικό μου POV πάντως όπως βλέπω τα πράγματα σαν πιο νέο μέλος, σε ένα φόρουμ να ανεβαίνουν μόνο συγκεκριμένα περιστατικά και άλλα να θάβονται δε με καλύπτει , ούτε με βοηθάει κάπου σε μελλοντικές μου αποφάσεις.
Το καταλαβαινω.
Θα σε παρακαλεσω επ' ευκαιρια να παρεις καποιες αποφασεις και για το συγκεκριμενο ζητημα που σου αναφερω.
Υπονούμενα, λάσπη, συκοφαντια ανωνυμα ειναι απαραδεκτο να γινεται αποδεκτη.
Αν δεν μπορεις λογω φορτου να το αντιμετωπισεις (που το καταλαβινω απόλυτα!) σου δινω τη λύση:
ΔΗΜΟΣΙΑ, ON CAMERA, ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
Και προβολή στο φορουμ.
Θα χαρω πραγματικα να φιλοξενησω όλα αυτα τα ατομα στην κλινική μου και να τα πουμε από κοντα!
 

kharmacoma

Well-Known Member
Επίσης. Καλό είναι ο Dr. Konstantinos Anastasakis πριν «παρει αέρα» όπως λέμε λαϊκά να απαντήσει σε αυτά που ρωτάει, όχι ο aeratos, ΑΛΛΑ το forum ΟΛΟ, και να αφήσει τα intimidation techniques περί one to one on camera.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα