Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σε νιωθω και γω ημουν Ολλανδια ενα διαστημα. Ασε που τα τουρκικα δε μου αρεσουν. Καποιοι τα αποθεωνουν.

Έχω πάει διακοπές Τουρκιά έχω φίλους και φίλες εκεί να πω ότι όταν μιλάνε τα κορίτσια είναι σεξυ σαν γλωσσά. Για τους άνδρες άστο....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
@CVIAL απαντω εδω για να μην γραφω σε ασχετα νηματα.Διαβασα ολα τα σχολια με τις μετρησεις αλλα αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι ακομη δεν εχει δοθει μια εξηγηση για το τι εχει γινει.Αναλυθηκαν ολα τα στοιχεια που εχουμε στην διαθεση μας αλλα μπορει να υπαρχουν λεπτομερειες που δεν εχουμε λαβει υποψιν γιατι μας ειναι αγνωστες.Γιατι μεχρι και τωρα στην 51η σελιδα ακομη δεν εχω καταλαβει ποιο ειναι το τελικο πορισμα.Για αυτο επιμενω να λεω οτι η παρουσια του γιατρου θα ηταν καθοριστικη και σημαντικη για ολους μας
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
H επικρατέστερη εκδοχή (κατ' εμέ) αναφέρεται στο ποστ #640.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nik.Mos

Well-Known Member
Μαλλον εχεις κανει λαθος στο νουμερο του ποστ γιατι το #604 ειναι μια ερωτηση που κανει ο αερατος
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Δεν ξερω αν εχει ειπωθει ή αν παιζει σαν σεναριο,αλλα υπαρχει η πιθανοτητα να εξηχθησαν 4130,οσα δηλαδη ειπε ο γιατρος και κατα την τοποθετηση να θαφτηκαν κατω απο το δερμα και να μην μπορουν να βγουν στην επιφανεια ;
 

andy.k

Active member
Vlafo, έχεις κρατήσει καθόλου μοσχεύματα? Ξέρω ότι είναι νωρίς για φύτρωση και ποσταρισμα φωτό, αλλά αναρωτιέμαι αν έπεσαν όλα, γτ με τόσα που έβαλες εσύ, και το 1/3 να επιβιώσε θα έχεις ήδη άλλη όψη...
 

vlafo

Well-Known Member
Vlafo, έχεις κρατήσει καθόλου μοσχεύματα? Ξέρω ότι είναι νωρίς για φύτρωση και ποσταρισμα φωτό, αλλά αναρωτιέμαι αν έπεσαν όλα, γτ με τόσα που έβαλες εσύ, και το 1/3 να επιβιώσε θα έχεις ήδη άλλη όψη...
Γειά σου Andy
Χαίρομαι πάντα όταν γράφεις σχόλια στοχευμένα.
Είναι μια περίεργη κατάσταση σε καταστάσεις σαν τη δική μου.
Δε μπορώ να ξέρω ακριβώς γιατί είχα πολύ μαλλί και αρκετές baby hair τρίχες μπροστά και δεν μπορώ να ξέρω αν μείνανε κάποιες η πέσανε όλες.
Σίγουρα η πλειοψηφία σχεδόν έπεσε, πιθανόν να κράτησα λίγες στο crown αλλά και αυτό δεν είναι σίγουρο.

Θα επιβιώσουν τα 3/3 Andy γιατί στη φύτρωση ο συγκεκριμένος είναι πολύ δυνατός πάνω από 95%.
Αλλιώς δεν θα έχουμε πετύχει τίποτα.

Γενικά από ότι μου λέει η σύζυγος βγαίνουν,αλλά δεν το νομίζω γιατί είναι πολύ νωρίς από τώρα.
Απλά είμαστε πλέον από εδώ και στο εξής στην τελική ευθεία.

Σήμερα 3 μήνες έκλεισα.

ΥΓ:Άμα βάλω φώτο,πιθανόν οι ντετέκτιβ να ανακαλύψουν κάτι.
Ανεβάζω λοιπόν μία για να καταλάβεις.
Σηκωμένα όλα για να φαίνεται ακριβώς,αλλιώς κάτω με κάλυψη καλύπτεται εννοείται όλη η επιφάνεια.
 

Συνημμένα

  • 20210409_140928.jpg
    20210409_140928.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 273
Τελευταία επεξεργασία:

andy.k

Active member
Γειά σου Andy
Χαίρομαι πάντα όταν γράφεις σχόλια στοχευμένα.
Είναι μια περίεργη κατάσταση σε καταστάσεις σαν τη δική μου.
Δε μπορώ να ξέρω ακριβώς γιατί είχα πολύ μαλλί και αρκετές baby hair τρίχες μπροστά και δεν μπορώ να ξέρω αν μείνανε κάποιες η πέσανε όλες.
Σίγουρα η πλειοψηφία σχεδόν έπεσε, πιθανόν να κράτησα λίγες στο crown αλλά και αυτό δεν είναι σίγουρο.

Θα επιβιώσουν τα 3/3 Andy γιατί στη φύτρωση ο συγκεκριμένος είναι πολύ δυνατός πάνω από 95%.
Αλλιώς δεν θα έχουμε πετύχει τίποτα.

Γενικά από ότι μου λέει η σύζυγος βγαίνουν,αλλά δεν το νομίζω γιατί είναι πολύ νωρίς από τώρα.
Απλά είμαστε πλέον από εδώ και στο εξής στην τελική ευθεία.

Σήμερα 3 μήνες έκλεισα.

Ναι το ξέρω ότι είσαι τρίμηνο. Το τρίμηνο είναι κάτι σα το χειμερινό ηλιοστασιο, από κει και έπειτα ξεκινάς σίγουρα να βλέπεις φως...απλά κάποιοι κρατάνε και μοσχεύματα εξ αρχης. Οκ μόλις είδα ότι είχες ποσταρει και στο 40ημερο, είχα "χάσει" αυτό το επεισόδιο...εκεί είχαν πέσει τα περισσότερα. Οπότε αυτες οι φωτό απαντούν το ερώτημα μου... Πλεον μιλάμε για εκ νέου φύτρωση και όχι για διατήρηση των τριχών εξ αρχής. Είμαι πολυ αισιόδοξος ότι το αποτέλεσμα σου θα είναι εξαιρετικο, και ο γιατρός θα αποδειχτεί, σε συνδιασμό με όλα τα αποτελέσματα που αναμένουμε από αυτον, όαση εν Ελλάδι, και όχι "οφθαλμαπατη"...προς τα εκεί πάει το πραγμα ελπίζω, σε μερικούς μήνες θα ξέρουμε με βεβαιότητα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ναι το ξέρω ότι είσαι τρίμηνο. Το τρίμηνο είναι κάτι σα το χειμερινό ηλιοστασιο, από κει και έπειτα ξεκινάς σίγουρα να βλέπεις φως...απλά κάποιοι κρατάνε και μοσχεύματα εξ αρχης. Οκ μόλις είδα ότι είχες ποσταρει και στο 40ημερο, είχα "χάσει" αυτό το επεισόδιο...εκεί είχαν πέσει τα περισσότερα. Οπότε αυτες οι φωτό απαντούν το ερώτημα μου... Πλεον μιλάμε για εκ νέου φύτρωση και όχι για διατήρηση των τριχών εξ αρχής. Είμαι πολυ αισιόδοξος ότι το αποτέλεσμα σου θα είναι εξαιρετικο, και ο γιατρός θα αποδειχτεί, σε συνδιασμό με όλα τα αποτελέσματα που αναμένουμε από αυτον, όαση εν Ελλάδι, και όχι "οφθαλμαπατη"...προς τα εκεί πάει το πραγμα ελπίζω, σε μερικούς μήνες θα ξέρουμε με βεβαιότητα.
Θα συμφωνήσω μαζί σου απόλυτα.
Θέλω να πιστεύω ότι αυτό που έχω στο μυαλό μου και αυτό που περιμένω θα το πάρω σε όλα τα επίπεδα και εκτιμώ ότι θα συμβεί.
Ο γιατρός είναι σίγουρα όαση και θα φανεί σύντομα,υπομονή μέχρι το καλοκαίρι που θα ανέβουν όλα τα περιστατικά ελπίζω.
Το δείγμα είναι αρκετά μεγάλο οπότε θα γνωρίζετε σύντομα.
Εγώ γνωρίζω οπότε δεν περιμένω κάτι.
 

andy.k

Active member
Οι τρίχες στην πλειοψηφία τους έπεσαν στο 40ημερο, άλλα στο τρίμηνο ήδη υπάρχει διαφορά με το δίμηνο. Και από εδώ και στο εξής οι διάφορες ανά μήνα θα είναι εντυπωσιακές...
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Θα συμφωνήσω μαζί σου απόλυτα.
Θέλω να πιστεύω ότι αυτό που έχω στο μυαλό μου και αυτό που περιμένω θα το πάρω σε όλα τα επίπεδα και εκτιμώ ότι θα συμβεί.
Ο γιατρός είναι σίγουρα όαση και θα φανεί σύντομα,υπομονή μέχρι το καλοκαίρι που θα ανέβουν όλα τα περιστατικά ελπίζω.
Το δείγμα είναι αρκετά μεγάλο οπότε θα γνωρίζετε σύντομα.
Εγώ γνωρίζω οπότε δεν περιμένω κάτι.
Άντε καλή αρχή!
Πάντως απ' ότι φαίνεται εμείς έχουμε περισσότερη αγωνία από 'σενα.
 

alex7

Well-Known Member
Μην μου πείτε ότι κάνω διαφήμιση (γιατί δεν κάνω ) αλλά τουλάχιστον στο θέμα της φυτρωσης ο συγκεκριμένος γιατρός είναι εγγύηση
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Λοιπον κατι που δεν ειχε γινει φανερο απο τις προηγουμενες φωτογραφιες σου ειναι η πολυ ωραια ποιοτητα τριχας που εχεις.Δεν αναφερομαι στην διαμετρο αλλα στο ποσο ομορφα δειχνουν τα μαλλια οταν μακραινουν,εχεις ολοισια τριχα,εμμενω στην αρχικη μου αποψη οτι με μακρυ μαλλι δειχνεις πολυ καλυτερος και αναδεικνυεται και η ποιοτητα της τριχας,στην θεση σου θα υιοθετουσα αυτο το στυλ,καλη συνεχεια στην φυτρωση και εν αναμονη των καλυτερων που ερχονται
 

vlafo

Well-Known Member
Λοιπον κατι που δεν ειχε γινει φανερο απο τις προηγουμενες φωτογραφιες σου ειναι η πολυ ωραια ποιοτητα τριχας που εχεις.Δεν αναφερομαι στην διαμετρο αλλα στο ποσο ομορφα δειχνουν τα μαλλια οταν μακραινουν,εχεις ολοισια τριχα,εμμενω στην αρχικη μου αποψη οτι με μακρυ μαλλι δειχνεις πολυ καλυτερος και αναδεικνυεται και η ποιοτητα της τριχας,στην θεση σου θα υιοθετουσα αυτο το στυλ,καλη συνεχεια στην φυτρωση και εν αναμονη των καλυτερων που ερχονται
Αυτό είναι σχεδόν το μέγιστο ύψος που τα κρατάω Νικ.
Τωρα κοίτα δεν είναι ίσια η τριχα μου,σπαστή ήταν πάντα και θα φανεί μόλις φυτρώνουν οι πίσω που μπήκαν.
Λέπτυνε πιθανόν όταν έκοψα τη φίνα μόνο εκεί αποδίδεται.
Αλλά στρώνει πράγματι ωραία.
Ευχαριστώ Νικ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα