Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μου έχει πέσει το σαγόνι. Να το χαίρεσαι. Κανεις και θεραπεια ;
Δεν χτίζεις ομαδάρα για τρεμπλ αν στον πάγκο δεν έχεις προπονηταρα αδερφέ μου. Όπου προπονητής βάλε φίνα και παίρνεις την απάντηση Μάριε.
 

vlafo

Well-Known Member
Τι την ήθελα την προτροπή;
Δάγκωμα δάγκωμα δεν θα μείνει τίποτα στο τέλος (απ' τη ζήλια) :p
Vlafo ειλικρινά χαίρομαι όταν βλέπω ψαγμένα και απαιτητικά άτομα όπως εσύ να παίρνουν το μέγιστο από μία μ.μ.
Θα ήταν άδικο οτιδήποτε λιγότερο για σένα, αλλά δυστυχώς δεν συμβαίνει με όλους.
Στο τέλος της λίστας των απαιτητικών βάζω και τον εαυτό μου, αν και δεν το δείχνω ίσως και ελπίζω...
Το απογείωσες!!!
Η προτροπή αυτή δείχνει αντίστροφα τον οδηγό προς την πλευρά σου.
Αυτό που κάνεις ελάχιστοι θα το έκαναν και αυτό από μόνο του άλλωστε δείχνει τις απαιτήσεις που έχεις.
Στο τέλος της μακράς διαδρομής σου,θα δικαιωθείς και δεν θα το πιστεύεις.
Μπορεί η αφετηρία μας και το τέλος της διαδρομής να μας βρει σε αντίθετα μονοπάτια και λογικό είναι,αλλά το συναίσθημα και η χαρά που θα εισπράξεις εσύ,θα είναι απείρως μεγαλύτερο και βαθύτερο από το δικό μου.
 

vlafo

Well-Known Member
Απο σένα όλα τα περιμένουμε ειναι η αλήθεια..τώρα τι πυκνότητα έχεις Α ζώνη ; Με την 1η πρέπει να ειχες γύρω στο 47-48 αν θυμάμαι καλά;
Με την πρώτη φυτεμένα ήταν 45-46max αλλά και με τα υπόλοιπα μαμά η μέση πυκνότητα ήταν 51-52g.
Τώρα επειδή ζητήθηκαν μπήκανε 1661g με λόγο 2.41,τα 750g μπροστά και τα υπόλοιπα πίσω.
Συνεπώς αύξησα μια πυκνότητα στην Α ζώνη σε πάνω απο 60g και εκεί είναι βασικά.
 

Marios1982

Well-Known Member
Με την πρώτη φυτεμένα ήταν 45-46max αλλά και με τα υπόλοιπα μαμά η μέση πυκνότητα ήταν 51-52g.
Τώρα επειδή ζητήθηκαν μπήκανε 1661g με λόγο 2.41,τα 750g μπροστά και τα υπόλοιπα πίσω.
Συνεπώς αύξησα μια πυκνότητα στην Α ζώνη σε πάνω απο 60g και εκεί είναι βασικά.
60g είναι η ανώτερη εφικτή πυκνότητα να υποθέσω; Γενικά, όχι μόνο στο κεφάλι σου.
 
Vlafo μεταξύ του γιατρού που διάλεξες και του Yaman, αντικειμενικά ποιος πιστεύεις ότι είναι καλύτερος;
Το πιο σημαντικό είναι η φύτρωση κατά την γνώμη μου
Μετά διαχείριση δοτριας, φυσικότητα κτλ
Ο κύριος Τιρκαλας με εξαίρεση το διαστημικό αποτέλεσμα του vlafo και κανά δυο καλά αποτελέσματα δεν το έχει με την φύτρωση
Αποψη μου πάντα σύμφωνα με αυτά που βλέπω
 

Stratos

Well-Known Member
Το πιο σημαντικό είναι η φύτρωση κατά την γνώμη μου
Μετά διαχείριση δοτριας, φυσικότητα κτλ
Ο κύριος Τιρκαλας με εξαίρεση το διαστημικό αποτέλεσμα του vlafo και κανά δυο καλά αποτελέσματα δεν το έχει με την φύτρωση
Αποψη μου πάντα σύμφωνα με αυτά που βλέπω
μια χαρά φύτρωση πετυχαίνει με ωραία αποτελέσματα η Starks, απλά δεν νομίζω ότι η σύγκριση με τον Yaman είναι σαν τις φακές με το παστίτσιο..
 

manly_Man

Well-Known Member
Με την πρώτη φυτεμένα ήταν 45-46max αλλά και με τα υπόλοιπα μαμά η μέση πυκνότητα ήταν 51-52g.
Τώρα επειδή ζητήθηκαν μπήκανε 1661g με λόγο 2.41,τα 750g μπροστά και τα υπόλοιπα πίσω.
Συνεπώς αύξησα μια πυκνότητα στην Α ζώνη σε πάνω απο 60g και εκεί είναι βασικά.
Όποτε τώρα τι τρίτη επέμβαση να έκανες; Να πήγαινες από 60 σε 65-70; Θα έμπαινε ο Τυρκαλας; Βάλε και καμία φωτο με την τοποθέτηση αν μπορείς..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Όποτε τώρα τι τρίτη επέμβαση να έκανες; Να πήγαινες από 60 σε 65-70; Θα έμπαινε ο Τυρκαλας; Βάλε και καμία φωτο με την τοποθέτηση αν μπορείς..
Αυτό είναι και το δικό μου ερώτημα. Ένας κορυφαίος γιατρός μέχρι τι πυκνότητα θα έμπαινε σαν ταβάνι;
 

vlafo

Well-Known Member
Όποτε τώρα τι τρίτη επέμβαση να έκανες; Να πήγαινες από 60 σε 65-70; Θα έμπαινε ο Τυρκαλας; Βάλε και καμία φωτο με την τοποθέτηση αν μπορείς..
Αν είναι κάποιος που θα έμπαινε μόνο αυτός θα ήταν.
Δεν μιλάω για αύξηση πυκνότητας άλλο,αλλά για αντικατάσταση και υπόλοιπου κομματιού (middle) με νέες υγιείς τρίχες και συνεπώς και αύξηση πυκνότητας και εκεί.
 

giannis1991

Well-Known Member
Βλαφο παίζει να εχεις φωτό από 1ο μηνα -2μηνο -3μηνο από τη 2 η μμ?Δηλαδή με μαλλιά κοντά...Εκτός αν έκανες ακουρευτη...
 

Kostas97

Well-Known Member
Εκ του αποτελέσματος κάνεις δεν μπορεί να μη ότι ο Vlafo έκανε λάθος επιλογή. Το αν ήταν η καλύτερη δεν μπορεί καθένας με υποκειμενικά κριτήρια να το κρινει. Πάντως το αποτελεσμα τον δικαιώνει!

Αποτελέσματα σαν αυτό μακαρι να υπήρχαν περισσότερα.

Δυστυχώς όμως αποτελέσματα σαν και αυτό δεν είδαμε αλλά από τη συγκεκριμένη κλινική και μάλλον δε θα δούμε. Ο λόγος που ο βλαφο πήρε αυτό το αποτέλεσμα ριναι ΚΑΙ Η ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗ. Ο συγκεκριμένος γιατρος δεν την προτείνει και ο νοών νοειτω.

Βλαφο να χαίρεσαι το αποτελεσμα σου!!

Ως προς τις φωτογραφίες που ανέφερε ο Γιαννης θα είχαν οντως ενδιαφέρον. Προσωπικά έχω απορία ποια είναι η εικόνα μετά από επέμβαση στο ενδιάμεσο των ήδη υπαρχόντων τριχοθυλακιων.
 

vlafo

Well-Known Member
1ος,2ος,3ος μήνας.
Είναι γραμμένα πιο πάνω πόσα μπήκαν.
 

Συνημμένα

  • 20221010_135255.jpg
    20221010_135255.jpg
    683.3 KB · Προβολές: 221
  • 20221010_135417.jpg
    20221010_135417.jpg
    481.2 KB · Προβολές: 220
  • 20221010_135548.jpg
    20221010_135548.jpg
    358.6 KB · Προβολές: 200
  • 20221010_135805.jpg
    20221010_135805.jpg
    379.9 KB · Προβολές: 205
  • 20221010_140341.jpg
    20221010_140341.jpg
    553.8 KB · Προβολές: 205
  • 20221008_204458.jpg
    20221008_204458.jpg
    671 KB · Προβολές: 214

vlafo

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα θα ήταν σίγουρα θετικό όπου και αν επέλεγα να πάω και αυτό γιατί προσωπικά εγώ θέλω να καθορίζω τα κριτήρια και όχι ο γιατρός για μένα.
Απλά ο συγκεκριμένος συνδύαζε όλα τα κριτήρια που είχα εγώ σαν βάση αυτό ήταν όλο.
Είμαι σε θέση να αξιολογώ και να επιλέγω αυτό που θέλω και όχι αυτό που λένε,είτε γιατί δεν το κάνουν για διάφορους δικούς τους λόγους(οι γιατροί όλοι ανεξαιρέτως) είτε γιατί λένε αυτά που θέλει να ακούσει ο πελάτης.
Άλλα αποτελέσματα ανάλογα υπάρχουν (βλέπε Athens2021) με μικρές ατέλειες.
Όταν έκανα την επέμβαση μου πήγα μαζί με ένα άλλο παλιό μέλος πολύ δύσκολη επέμβαση αυτός,παρόμοια κατάσταση πύκνωση σε υπάρχοντα μαλλιά και ακούρευτη και πήγε άριστα επίσης.
Πολλά τέτοια αλλά όχι εδώ μέσα όπως θέλετε να δείτε.Το έχω ξαναπεί.

Η φίνα έχω ξαναπεί άπειρες φορές πως σε εμένα πλέον η επίδραση της αν δεν είναι μηδενική έχει πολύ μικρή συνεισφορά συνεπώς στην επέμβαση ελάχιστα θα με βοηθούσε.
Ο συγκεκριμένος γιατρός επειδή γνωρίζω πολύ καλά πως σκέφτεται μέσα από συζητήσεις που κάναμε για το φάρμακο,είναι ενδοκρινολόγος(έχει τη σημασία του αυτό) και έχει μια δική του θεώρηση τεκμηριωμένη για το συγκεκριμένο φάρμακο,σωστή λάθος δεν έχει σημασία αυτή είναι η άποψη του και στην αναλύει εκτενώς.
Όποιος θέλει θα μπορούσε να τον ρωτήσει να ακούσει την αντίπερα όχθη.
Δεν υπάρχουν θεωρίες συνομωσίας κατ ανάγκην Κώστα.

Εγώ έπραξα διαφορετικά σε αυτό το θέμα.
.
 
Μπλουζα