Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

ziggy

Active Member
Δεν χρειάζεται να ξέρεις από μμ.. ούτε και εγώ ξέρω ...άσχετος είμαι ... Αλλά έχω μάτια και βλέπω ...πριν και μετά ... Σου αρέσει η όχι ;

Η απαντηση μου ηταν ξεκαθαρη
Ειμαι μελος 10- 11 χρονια και ολο αυτο το χρονικο διαστημα δεν σχολιαζω αποτελεσματα μεταμοσχευσεων
Το τι νομιζεις εσυ οτι χρειαζεται η οχι δεν αφορα εμενα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Vdupa

Well-Known Member
Ρε παιδιά το θέμα με την μμ του Vlafo εχει εξαντληθεί, έχουν απαντηθεί τα πάντα. Ξαναγυρνάμε πάλι στα ίδια;
 

ziggy

Active Member
μετά τους γιατρούς καλοσωρίζουμε και τους νομικούς εδώ στο forum.Από τη διατύπωση και τη φρασεολογία κάνεις μπάμ από χιλιόμετρα οτι μπήκες για μεροκάματο και είσαι και νομικός.Από τον τρόπο που αμφισβητείς αυτά που λέει ο Vlafo.

Μπηκα το 2011 για να παρω μεροκαματο και να πληξω τον Vlafo που μπηκε το 2018 να μανουριασω μαζι σου που μπηκες επισης το 2018 και εχω πολλαπλους λογαριασμους για να δεχομαι εξυπναδες απο τον oreo που μπηκε το 2019
Φοβερη θεωρια
Στις επομενες αναρτησεις σου λογικα θα μου ζητησεις να σε παω βολτα με την μηχανη του χρονου
 
Τελευταία επεξεργασία:

alex7

Well-Known Member
Μπηκα το 2011 για να παρω μεροκαματο και να πληξω τον Vlafo που μπηκε το 2018 να μανουριασω μαζι σου που μπηκες επισης το 2018 και εχω πολλαπλους λογαριασμους για να δεχομαι εξυπναδες απο τον oreo που μπηκε το 2019
Φοβερη θεωρια
Στις επομενες αναρτησεις σου λογικα θα μου ζητησεις να σε παω βολτα με την μηχανη του χρονου
11 χρόνια εδώ μέσα και δεν έμαθες τίποτα ;Ανεπίδεκτος μαθήσεως
 

vlafo

Well-Known Member
Σε ρωτησα ποσοι απο αυτους που σου εκαναν like γνωριζαν την ψευδη σου αναρτηση.Αλλα νομιζω οτι και την πρωτη φορα ηταν ξεκαθαρη ως ερωτηση.Οπως ξεκαθαρο ειναι και οντως εγινε κατανοητο οτι δεν θελεις να μου απαντησεις.

Δεν καταλαβαινω γιατι χρησιμοποιεις πληθυντικο "να μας" και ξανα "να μας"
Ποιοι ειστε εσεις;
Δεν καταλαβαινω επισης γιατι οικιοποιεισαι ερωτησεις αλλου μελους και μιλας στον πληθυντικο.Μαζι τις σκεφτηκατε;

Οσο για τα περι "δήθεν ατασθαλίας σου"
Εκανες μια ψευδη αναρτηση
Η αναρτηση αυτη δεχτηκε ψευδη likes δηλαδη likes απο ατομο-ατομα που γνωριζαν οτι εκανες 2η μεταμοσχευση
Η αναρτηση αυτη δεχτηκε likes απο ατομα που παραπλανηθηκαν απο την ψευδη σου αναρτηση.
Δεχτηκες παραπλανητικα εγκωμιαστικα σχολια απο ατομα που γνωριζαν πχ οτι φουντωσεις
Δεχτηκες συγχαρικια απο μελη που παραπλανηθηκαν και τους ευχαριστουσες για τα καλα τους λογια
Οπως ειδαμε και απο τα pm που αναρτησε ο tol αυτο το γαιτανακι ψεμμαατος,παραπλανητικων likes και σχολιων παραπλανημενων με εσενα μαλιστα να τους ευχαριστεις θα συνεχιζοταν μεχρι και σημερα αν δεν επεμβαινε ο mod

Αυτο ονομασες δηθεν ατασθαλεια;
Πρεπει καποια στιγμη να καταλαβεις οτι δεν ανηκεις σε καποια ελιτ που δεν αντιμετωπιζει τις συνεπειες των πραξεων της
Ενταξει μπορει να σε ενοχλει το ισχυρο πληγμα που δεχτηκε η αξιοπιστια της περσονας σου αλλα το καλυτερο ειναι να συμβιμαστεις με αυτο γιατι πολυ απλα δεν μπορεις να γυρισεις τον χρονο πισω.
Τη συζήτηση δεν θα την πας και θα την κατευθύνεις εκεί που θέλεις εσύ.

Άσε λοιπόν το υφάκι του ανακριτή και εισαγγελέα και κοίτα να απαντήσεις εσύ πρώτος.

Ότι ήταν να απαντήσω τα είπα,δεν θα σου δώσω εσένα αποκλειστική συνέντευξη.

Πάλι στο ξαναλέω να το καταλάβεις.

Δεν με απασχολεί κανένα πλήγμα και τέτοιες αηδίες που λέτε για καμία περσόνα.
Λες να μην μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ επειδή μέσα στο φόρουμ κάποιοι δεν με πιστεύουν?
Πρόβλημα δικό τους όχι δικό μου.

Δεν είσαι το target group που με ενδιαφέρει η γνώμη τους για την αξιοπιστία μου.
 

ziggy

Active Member
11 χρόνια εδώ μέσα και δεν έμαθες τίποτα ;Ανεπίδεκτος μαθήσεως

11 χρονια τα παιρνω για να χτυπαω διανοιες σαν κι εσενα εχω κανει γερο κομποδεμα και ετοιμαζομαι για Ζαρεφ με τα ρεστα που θα παρω απο την περιπτωση vlafo.
Eνταξει; Ευχαριστηθηκες τωρα;
 

alex7

Well-Known Member
11 χρονια τα παιρνω για να χτυπαω διανοιες σαν κι εσενα εχω κανει γερο κομποδεμα και ετοιμαζομαι για Ζαρεφ με τα ρεστα που θα παρω απο την περιπτωση vlafo.
Eνταξει; Ευχαριστηθηκες τωρα;
Ο ρόλος σου απόλυτα διακριτός πάντως
 

oreo

Well-Known Member
Μπηκα το 2011 για να παρω μεροκαματο και να πληξω τον Vlafo που μπηκε το 2018 να μανουριασω μαζι σου που μπηκες επισης το 2018 και εχω πολλαπλους λογαριασμους για να δεχομαι εξυπναδες απο τον oreo που μπηκε το 2019
Φοβερη θεωρια
Στις επομενες αναρτησεις σου λογικα θα μου ζητησεις να σε παω βολτα με την μηχανη του χρονου
Τουλάχιστον μετά απο 11 χρόνια αναζήτησης κατέληξες σε κάποιον γιατρό να βελτιώσεις το ενδεχόμενο προβλημά σου ή έχεις προβεί σε μετ? Εύλογη απορία δεν νομίζεις ?
 

ziggy

Active Member
Τουλάχιστον μετά απο 11 χρόνια αναζήτησης κατέληξες σε κάποιον γιατρό να βελτιώσεις το ενδεχόμενο προβλημά σου ή έχεις προβεί σε μετ? Εύλογη απορία δεν νομίζεις ?
Που διαβασες οτι 11 χρονια αναζητω γιατρο;Ευλογη απορια δεν νομιζεις;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Ελα επειδη βλεπω οτι εχεις ρουτινιασει ηρθε η ωρα σου

oreo said:
Αυτά που γράφεις ziggy είναι ολόσωστα αν και εφόσον τα πράττεις για οποιονδήποτε γράφει και πλασάρει πληροφορία και γνώση.
Εγω σχολιασα καποιον που εκανε ψευδη αναρτηση,την αναρτηση αυτην την συνοδευσαν ψευδη likes και κοροιδευτικα ευχαριστω σε μελη που παραπλανηθηκαν απο την ψευδη αναρτηση.Τι πληροφορια και γνωση μου τσαμπουνας
Εχω ελαχιστα σχολια μεχρι τωρα.Την πρωτη φορα που θα αποφασιζα να σχολιασω ενα τετοιο θεμα αναγκαστικα θα ηταν χωρις να εχω σχολιασει αλλες αναλογες περιπτωσεις.Πως ακριβως προτινεις να το εκανα;;Πως το εκανες εσυ 1η φορα και τι απαντησες στον εαυτο σου για το οτι δεν εχεις σχολιασει ενα σωρο αλλα θεματα των προηγουμενων χρονων;Πως απεκτησες εικονικη προυπηρεσια;
Και απο που ακριβως προκυπτει οτι πρεπει να σχολιαζω για ολους και το ιδιο;Σου το χα υποσχεθει μηπως και το χω ξεχασει;

oreo said:
Έτσι πρέπει να κάνεις, να αμφισβητείς και να προσπαθείς να επαληθεύσεις αυτά που διατυμπάνιζονται. Αυτό είναι το περίφημο, δεν τα χάφτω αμάσητα. Εσύ όμως συγκεκριμενοποιείς και έχεις σκοπό να διαβάλεις κάθε τι που έχει πει ή παρουσιάσει ο vlafo ως ψέμα.
Διακρίνω δόλο.
Εγραψα την αποψη μου και την αντιδραση μου.Τι επιλεγω εγω να κανω μετα απο ολα αυτα.Δεν καταλαβαινω που υπαρχει προβλημα.Δεν εχω κανενα μα κανενα θεμα αν διακρινεις δολο.Ο καθενας κρινεται γι αυτα που γραφει.Εγω ειμαι ενα πολυ παλιο μελος που δεν σχολιαζω μεταμοσχευσεις εσυ ενα πολυ νεοτερο μελος που σχολιαζει συνεχως μεταμοσχευσεις και εσυ διεκρινες δολο σε εμενα.Ε οκ τι να κανω τωρα

Παμε τωρα σε αυτην την φοβερη ερωτηση με πολλαπλα σκελη και υποπεριπτωσεις που νομιζεις οτι ειναι η ερωτηση της χρονιας,χριζει απαντησης και οτι αδυνατω να σου απαντησω

oreo said:
Αν τώρα εγώ σου πω οτι
Αν εσυ μου πεις κατι για οποιονδηποτε δεν θα δωσω καμια σημασια σε αυτο που λες
oreo said:
Αν π.χ ο Cvial έχει παραπλανήσει αθελα μέσω των γραπτών του το φόρουμ, τι πόρισμα θα βγάλεις ?
Λαθη ολοι κανουν το αθελα ειναι η λεξη κλειδι.Αν μαλιστα το πει ο ιδιος η αν το αποδεχτει δεν υπαρχει κανενα θεμα
oreo said:
Αν π.χ ο Cvial έχει παραπλανήσει ηθελημένα μέσω των γραπτών του το φόρουμ, τι πόρισμα θα βγάλεις ?
.Απο εκει και περα η ερωτηση σου ειναι ασχετη και ξεκαρφωτη γιατι περιλαμβανει μονο ηθελημενη παραπλανηση, ενω θα επρεπε να περιλαμβανει και πολλα ακομη.Αρνηση της παραπλανησης,επιστολη pdf για την αρνηση,ατομα που γνωριζαν την παραπλανηση,ατομα που γνωριζαν την παραπλανηση και εκαναν likes,ατομα που γνωριζαν την παραπλανηση και σχολιαζαν παραπλανητικα και το πιο σημαντικο απο ολα οτι την παραπλανηση την αποκαλυψε ο μοντ και οχι ο παραπλανητης.Επισης περιλαμβανει μια προσπαθεια ξεπλυματος απο μια παρεα μελων,περιλαμβανει επιθεσεις ομαδας μελων σε αλλους κτλ κτλ


Αν λοιπον τα εκανε ολα αυτα ο Cvial δεν θα ξαναχρησιμοποιουσα το φορουμ για την ενημερωση μου μεχρι να καθαιρεθει.


oreo said:
Θα αισθανθείς οτι πιάστηκες κότσος και όλα όσα έχει πει και παρουσιάσει δεν είναι πλέον εύπεπτα, γιατί παραπλάνησε ?
Διαβασες καπου οτι αισθανθηκα οτι με επιασαν κοτσο;Τι ασχετη ερωτηση ειναι παλι αυτη;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Η απαντηση μου ηταν ξεκαθαρη
Ειμαι μελος 10- 11 χρονια και ολο αυτο το χρονικο διαστημα δεν σχολιαζω αποτελεσματα μεταμοσχευσεων
Το τι νομιζεις εσυ οτι χρειαζεται η οχι δεν αφορα εμενα
Πάντως ρε φίλε μου θυμίζεις ένα γνωστό μου φίλο από δω μέσα που του χω και αδυναμία ....
 

ziggy

Active Member
Δυσκολεύομαι. Θα κάνω subscribe ως το 2033 και βλέπουμε.
Επειδη πανω απο ολα το φορουμ ειναι πηγη γνωσης θα σου προτεινω ενα κορυφαιο στουντιο τατου στο οποιο μπορεις να χτυπησεις ενα τελειο ταχυδρομικο περιστερι καθως παραδιδεις ταχιστα τα pdf
Γερμανια ειναι αλλα αξιζει τον κοπο μιλαμε για κορυφη

Και να μην πας κανε κανα λαικ ξερεις εσυ
 
Μπλουζα