Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

vlafo

Well-Known Member
Έφτασε το τέλος πλέον.
12 μήνες.
Το αποτέλεσμα έχει διαμορφωθεί από το 9μηνο και η φύτρωση από το 6μηνο.

Το τελικό αποτέλεσμα ήταν αυτό που προσδοκούσα,αυτό που θα προέκυπτε με τη
μέγιστη δυνατή προσπάθεια από την πλευρά του γιατρού με βάση όλα τα χαρακτηριστικά που διέθετα.Και φυσικά με βάση τα νούμερα που γνώριζα και ήξερα ακριβώς τι θα μου δώσουν.
Ήταν ακριβώς αυτό που ήθελα, και ίσως το μοναδικό λάθος που έκανα,ήταν που άργησα μια πενταετία να το κάνω.

Έχοντας αφήσει μια τελευταία εκκρεμότητα όσο αφορά τα g λέω.
Από την πρώτη στιγμή ο γιατρός είχε ενοχληθεί και αμέσως με είχε φωνάξει να το συζητήσουμε να δούμε τι ακριβώς έχει συμβεί.
Πράγματι υπήρχε απόκλιση 500g η οποία τη διασταυρώσαμε με βάση τα αρχεία που κρατούσε και κάναμε και αντιπαραβολλή με τα στατιστικά που είχα παραλάβει.
Αυτά είχα ζητήσει εγώ από τη νοσηλεύτρια να μου τα αντιγράψει για να τα έχω σε έντυπη μορφή γιατί το πρωτότυπο το κρατάει ο γιατρός,και όταν τα είδαμε όντως είχε κάνει ένα λάθος στην αντιγραφή και κυρίως στα μονότριχα.
Αντί για 515 ήταν 115 και είχε κάνει και άλλο ένα μικρό.
Επίσης το διασταυρώσαμε και αλλιώς μεσα απο το αρχείο του γιστρού.Ταλαιπωρηθήκαμε λίγο αλλά το κάναμε.Επίσης για να γίνει αντιληπτό πόσο εύκολα μπορεί να γίνει ένα λάθος,ανακάλυψα και άλλο ένα τελευταία στα τρίτριχα στο γινόμενο,που δεν επηρεάζει φυσικά το αποτέλεσμα αλλά δείχνει την ευκολία που μπορεί να συμβεί.
Εκ κατακλείδι το συνολικό νούμερο που μπήκανε ήταν στα 3600,που ήταν και ή αρχική εκτίμηση του γιατρού στα cons που είχαμε κάνει(από 3500-3600) αλλά και από το απόθεμα που πλέον έχω στη δότρια 4000g (αρχικό 7500) όπου σύμφωνα με το γιατρό αρχικά ήταν να τοποθετηθούν 500-600 στο crown αλλά τελικά μπήκαν γύρω στα 800.
Τα υπόλοιπα μπροστά όλα,και μετρήσαμε ακριβώς πάλι την επιφάνεια η οποία ήταν σχεδόν ίδια με την αρχική μέτρηση,λίγο παραπάνω στα 65τμ.

Παραθέτω πάλι το αρχικό χαρτί των στατιστικών για το λάθος στο γινόμενο που είχε γίνει χωρίς όμως να επηρεάζει, και φωτογραφίες τελικές.
Βρεγμένα,με πομάδα, και κοντοκουρεμένα.

Ότι θέλετε για τα τελικά σχόλια είναι ανοικτό το νήμα προτού δώσω εντολή να κλειδωθεί.

Αυτό που θα ήθελα να καταλήξω,είναι πως τη σημερινή ημέρα δεν υπάρχει αα,εάν είσαι σωστά ενημερωμένος και καταρτισμένος, το τελικό αποτέλεσμα που επιθυμείς θα το πάρεις.
Και γίνονται όντως θαύματα αρκεί να ξέρεις πως να τα πάρεις.
Τη σήμερον ημέρα δεν δικαιολoγείται κακή μμ και στην Ελλάδα.
Όλοι πρέπει να παίρνουν ένα αρκετά καλό αποτέλεσμα,που κάλιστα μπορεί να διαφοροποιηθεί σε άριστο εάν και εφόσον πληρούνται κάποιες ελάχιστες προϋποθέσεις.

Ευχαριστώ τα περισσότερα παιδιά εδώ μέσα,τον mod για την πολύτιμη βοήθεια και τις εποικοδομητικές συζητήσεις μας,και ελπίζω να βοήθησα όσους μπορούσαν να κερδίσουν από την παρουσίαση μου.
 

Συνημμένα

  • 20220115_163436.jpg
    20220115_163436.jpg
    582.3 KB · Προβολές: 190
  • 20220115_163525.jpg
    20220115_163525.jpg
    902.4 KB · Προβολές: 186
  • 20220115_162909.jpg
    20220115_162909.jpg
    813.8 KB · Προβολές: 182
  • 20220115_163634.jpg
    20220115_163634.jpg
    726.5 KB · Προβολές: 204
  • 20220115_163043.jpg
    20220115_163043.jpg
    421.2 KB · Προβολές: 187
  • 20220115_163122.jpg
    20220115_163122.jpg
    570.4 KB · Προβολές: 181
  • 20220115_163202.jpg
    20220115_163202.jpg
    576.6 KB · Προβολές: 186
  • 20220115_163309.jpg
    20220115_163309.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 195
  • 20220115_163255.jpg
    20220115_163255.jpg
    984.6 KB · Προβολές: 188
  • 20210110_161050.jpg
    20210110_161050.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 184
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
΄΄ Τη σημερινή ημέρα δεν υπάρχει αα ,εάν είσαι σωστά ενημερωμένος και καταρτισμένος, το τελικό αποτέλεσμα που επιθυμείς θα το πάρεις. ΄΄ . Σε αυτήν την ατάκα σου τελειώνει κάθε συζήτηση. Μακάρι να μπορούσε να μπει σαν quote κάθε φορά που κάποιος επισκεπτόταν το φόρουμ . Όσο για το αποτέλεσμα τα λόγια περιττεύουν. Πίνακας ζωγραφικής το λιγότερο...
 

panos1234

Well-Known Member
Άψογος φίλε @vlafo , καταπληκτικό το τελικό σου αποτέλεσμα και εικόνα!
Εύχομαι ολόψυχα να το χαρείς μέχρι τα βαθειά σου γεράματα!
Σε ευχαριστούμε πολύ για την διευκρίνιση με τα graft's!
Καλή επιλογή σε αφρό και τζελ τώρα και δώστου!!!!
 

Flag17

Well-Known Member
Πολύ ωραίο αποτέλεσμα vlafo να το χαίρεσαι!! Τώρα όσον αφορά το λάθος δεν νομίζω πως βγάζει νόημα το 513 να είναι 113 αφού είναι απολεσμα πρόσθεσης 2 ξεχωριστών ημερών. Να ήταν μιας ημέρας να το καταλάβω. Αλλά εδώ πρέπει να έγινε λάθος στην πρώτη μέρα, λάθος στην 2η μέρα και μετά λάθος στην αντιγραφή του συνόλου
 

vlafo

Well-Known Member
Πολύ ωραίο αποτέλεσμα vlafo να το χαίρεσαι!! Τώρα όσον αφορά το λάθος δεν νομίζω πως βγάζει νόημα το 513 να είναι 113 αφού είναι απολεσμα πρόσθεσης 2 ξεχωριστών ημερών. Να ήταν μιας ημέρας να το καταλάβω. Αλλά εδώ πρέπει να έγινε λάθος στην πρώτη μέρα, λάθος στην 2η μέρα και μετά λάθος στην αντιγραφή του συνόλου
Φίλε έτσι είναι και η λογική αυτό έλεγε,αλλά αν έβλεπες το πρωτότυπο ήταν γραμμένα λάθος και τις 2 ημέρες.
Μικρό το κακό δεν παίζει και τόσο ρόλο.
Αν δεν είσαι λίγο συγκεντρωμένος το κάνεις πανεύκολα το λάθος.
 

vlafo

Well-Known Member
Άψογος φίλε @vlafo , καταπληκτικό το τελικό σου αποτέλεσμα και εικόνα!
Εύχομαι ολόψυχα να το χαρείς μέχρι τα βαθειά σου γεράματα!
Σε ευχαριστούμε πολύ για την διευκρίνιση με τα graft's!
Καλή επιλογή σε αφρό και τζελ τώρα και δώστου!!!!
Νομίζω πήραμε το μέγιστο που μπορούσαμε μέχρι την επόμενη φορά.;)
 

tol

Well-Known Member
Έφτασε το τέλος πλέον.
12 μήνες.
Το αποτέλεσμα έχει διαμορφωθεί από το 9μηνο και η φύτρωση από το 6μηνο.

Το τελικό αποτέλεσμα ήταν αυτό που προσδοκούσα,αυτό που θα προέκυπτε με τη
μέγιστη δυνατή προσπάθεια από την πλευρά του γιατρού με βάση όλα τα χαρακτηριστικά που διέθετα.Και φυσικά με βάση τα νούμερα που γνώριζα και ήξερα ακριβώς τι θα μου δώσουν.
Ήταν ακριβώς αυτό που ήθελα, και ίσως το μοναδικό λάθος που έκανα,ήταν που άργησα μια πενταετία να το κάνω.

Έχοντας αφήσει μια τελευταία εκκρεμότητα όσο αφορά τα g λέω.
Από την πρώτη στιγμή ο γιατρός είχε ενοχληθεί και αμέσως με είχε φωνάξει να το συζητήσουμε να δούμε τι ακριβώς έχει συμβεί.
Πράγματι υπήρχε απόκλιση 500g η οποία τη διασταυρώσαμε με βάση τα αρχεία που κρατούσε και κάναμε και αντιπαραβολλή με τα στατιστικά που είχα παραλάβει.
Αυτά είχα ζητήσει εγώ από τη νοσηλεύτρια να μου τα αντιγράψει για να τα έχω σε έντυπη μορφή γιατί το πρωτότυπο το κρατάει ο γιατρός,και όταν τα είδαμε όντως είχε κάνει ένα λάθος στην αντιγραφή και κυρίως στα μονότριχα.
Αντί για 515 ήταν 115 και είχε κάνει και άλλο ένα μικρό.
Επίσης το διασταυρώσαμε και αλλιώς μεσα απο το αρχείο του γιστρού.Ταλαιπωρηθήκαμε λίγο αλλά το κάναμεΕπίσης για να γίνει αντιληπτό πόσο εύκολα μπορεί να γίνει ένα λάθος,ανακάλυψα και άλλο ένα τελευταία στα τρίτριχα στο γινόμενο,που δεν επηρεάζει φυσικά το αποτέλεσμα αλλά δείχνει την ευκολία που μπορεί να συμβεί.
Εκ κατακλείδι το συνολικό νούμερο που μπήκανε ήταν στα 3600,που ήταν και ή αρχική εκτίμηση του γιατρού στα cons που είχαμε κάνει(από 3500-3600) αλλά και από το απόθεμα που πλέον έχω στη δότρια 4000g (αρχικό 7500) όπου σύμφωνα με το γιατρό αρχικά ήταν να τοποθετηθούν 500-600 στο crown αλλά τελικά μπήκαν γύρω στα 800.
Τα υπόλοιπα μπροστά όλα,και μετρήσαμε ακριβώς πάλι την επιφάνεια η οποία ήταν σχεδόν ίδια με την αρχική μέτρηση,λίγο παραπάνω στα 65τμ.

Παραθέτω πάλι το αρχικό χαρτί των στατιστικών για το λάθος στο γινόμενο που είχε γίνει χωρίς όμως να επηρεάζει, και φωτογραφίες τελικές.
Βρεγμένα,με πομάδα, και κοντοκουρεμένα.

Ότι θέλετε για τα τελικά σχόλια είναι ανοικτό το νήμα προτού δώσω εντολή να κλειδωθεί.

Αυτό που θα ήθελα να καταλήξω,είναι πως τη σημερινή ημέρα δεν υπάρχει αα,εάν είσαι σωστά ενημερωμένος και καταρτισμένος, το τελικό αποτέλεσμα που επιθυμείς θα το πάρεις.
Και γίνονται όντως θαύματα αρκεί να ξέρεις πως να τα πάρεις.
Τη σήμερον ημέρα δεν δικαιολoγείται κακή μμ και στην Ελλάδα.
Όλοι πρέπει να παίρνουν ένα αρκετά καλό αποτέλεσμα,που κάλιστα μπορεί να διαφοροποιηθεί σε άριστο εάν και εφόσον πληρούνται κάποιες ελάχιστες προϋποθέσεις.

Ευχαριστώ τα περισσότερα παιδιά εδώ μέσα,τον mod για την πολύτιμη βοήθεια και τις εποικοδομητικές συζητήσεις μας,και ελπίζω να βοήθησα όσους μπορούσαν να κερδίσουν από την παρουσίαση μου.


Φιλαρακι vlafo, χαιρομαι για το τελικο αποτελεσμα. Ευχομαι ολοψυχα να απολαμβανεις για πολλα χρονια ακομη αυτη την πολυ ωραια εικονα του μαλλιου.

Και γιατι, αλλωστε, να μην το πετυχεις; Συνεχιζεις τη θεραπεια σου και ολα καλα.

ΥΓ Εχει αρχισει η ζηλεια της συζυγου;
Ελα, αποκαλυψε τα ολα. :D ;)

Δεν μπορει, σιγουρα θα εχει αρχισει να ανησυχει. Πλεον ο vlafo ειναι ενας αλλος vlafo και τα βλεμματα του γυναικειου φυλου θα τις προκαλουν ανησυχιες. Ετσι δεν ειναι;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
2 πρώτες στα 20.
3η στα 30.
4η και 5η στα 40 και μετά.
Η τελευταία είναι χαρακτηριστική.
 

Συνημμένα

  • 20220115_183027.jpg
    20220115_183027.jpg
    136.9 KB · Προβολές: 152
  • 20220115_183123.jpg
    20220115_183123.jpg
    186.5 KB · Προβολές: 135
  • 20220115_183056.jpg
    20220115_183056.jpg
    64.6 KB · Προβολές: 140
  • 20220115_183149.jpg
    20220115_183149.jpg
    379.1 KB · Προβολές: 146
  • 20220115_183209.jpg
    20220115_183209.jpg
    94 KB · Προβολές: 147

vlafo

Well-Known Member
Φιλαρακι vlafo, χαιρομαι για το τελικο αποτελεσμα. Ευχομαι ολοψυχα να χαιρεσαι για πολλα χρονια ακομη αυτη την πολυ ωραια εικονα του μαλλιου.

Και γιατι, αλλωστε, να μην το πετυχεις; Συνεχιζεις τη θεραπεια σου και ολα καλα.

ΥΓ Εχει αρχισει η ζηλεια της συζυγου;
Ελα, αποκαλυψε τα ολα. :D ;)

Δεν μπορει, σιγουρα θα εχει αρχισει να ανησυχει. Πλεον ο vlafo ειναι ενας αλλος vlafo και τα βλεμματα του γυναικειου φυλου θα τις προκαλουν ανησυχιες. Ετσι δεν ειναι;
Φίλε tol
Και η σύζυγος ήταν υπέρ πάντα και δε μπορούσε με τίποτα εικόνα χωρίς μαλλιά.
Ασυζητητί με προτιμά έτσι άλλο τι λέει.
Τώρα με κοιτάει κάπως και η αλήθεια είναι έχουν βγει τα μαχαίρια.
Βασικά η συμβουλή της είναι τα μυαλά σου γιατί τώρα που 50αρίζουμε το Μάιο,αρχίζει ο παλιμπαιδισμός.:D:D:D:p
 
  • Like
Reactions: tol

hijikos

Active Member
Κι
Φίλε tol
Και η σύζυγος ήταν υπέρ πάντα και δε μπορούσε με τίποτα εικόνα χωρίς μαλλιά.
Ασυζητητί με προτιμά έτσι άλλο τι λέει.
Τώρα με κοιτάει κάπως και η αλήθεια είναι έχουν βγει τα μαχαίρια.
Βασικά η συμβουλή της είναι τα μυαλά σου γιατί τώρα που 50αρίζουμε το Μάιο,αρχίζει ο παλιμπαιδισμός.:D:D:D:p
Η φαλάκρα είναι γοητεία
 

manly_Man

Well-Known Member
Έφτασε το τέλος πλέον.
12 μήνες.
Το αποτέλεσμα έχει διαμορφωθεί από το 9μηνο και η φύτρωση από το 6μηνο.

Το τελικό αποτέλεσμα ήταν αυτό που προσδοκούσα,αυτό που θα προέκυπτε με τη
μέγιστη δυνατή προσπάθεια από την πλευρά του γιατρού με βάση όλα τα χαρακτηριστικά που διέθετα.Και φυσικά με βάση τα νούμερα που γνώριζα και ήξερα ακριβώς τι θα μου δώσουν.
Ήταν ακριβώς αυτό που ήθελα, και ίσως το μοναδικό λάθος που έκανα,ήταν που άργησα μια πενταετία να το κάνω.

Έχοντας αφήσει μια τελευταία εκκρεμότητα όσο αφορά τα g λέω.
Από την πρώτη στιγμή ο γιατρός είχε ενοχληθεί και αμέσως με είχε φωνάξει να το συζητήσουμε να δούμε τι ακριβώς έχει συμβεί.
Πράγματι υπήρχε απόκλιση 500g η οποία τη διασταυρώσαμε με βάση τα αρχεία που κρατούσε και κάναμε και αντιπαραβολλή με τα στατιστικά που είχα παραλάβει.
Αυτά είχα ζητήσει εγώ από τη νοσηλεύτρια να μου τα αντιγράψει για να τα έχω σε έντυπη μορφή γιατί το πρωτότυπο το κρατάει ο γιατρός,και όταν τα είδαμε όντως είχε κάνει ένα λάθος στην αντιγραφή και κυρίως στα μονότριχα.
Αντί για 515 ήταν 115 και είχε κάνει και άλλο ένα μικρό.
Επίσης το διασταυρώσαμε και αλλιώς μεσα απο το αρχείο του γιστρού.Ταλαιπωρηθήκαμε λίγο αλλά το κάναμεΕπίσης για να γίνει αντιληπτό πόσο εύκολα μπορεί να γίνει ένα λάθος,ανακάλυψα και άλλο ένα τελευταία στα τρίτριχα στο γινόμενο,που δεν επηρεάζει φυσικά το αποτέλεσμα αλλά δείχνει την ευκολία που μπορεί να συμβεί.
Εκ κατακλείδι το συνολικό νούμερο που μπήκανε ήταν στα 3600,που ήταν και ή αρχική εκτίμηση του γιατρού στα cons που είχαμε κάνει(από 3500-3600) αλλά και από το απόθεμα που πλέον έχω στη δότρια 4000g (αρχικό 7500) όπου σύμφωνα με το γιατρό αρχικά ήταν να τοποθετηθούν 500-600 στο crown αλλά τελικά μπήκαν γύρω στα 800.
Τα υπόλοιπα μπροστά όλα,και μετρήσαμε ακριβώς πάλι την επιφάνεια η οποία ήταν σχεδόν ίδια με την αρχική μέτρηση,λίγο παραπάνω στα 65τμ.

Παραθέτω πάλι το αρχικό χαρτί των στατιστικών για το λάθος στο γινόμενο που είχε γίνει χωρίς όμως να επηρεάζει, και φωτογραφίες τελικές.
Βρεγμένα,με πομάδα, και κοντοκουρεμένα.

Ότι θέλετε για τα τελικά σχόλια είναι ανοικτό το νήμα προτού δώσω εντολή να κλειδωθεί.

Αυτό που θα ήθελα να καταλήξω,είναι πως τη σημερινή ημέρα δεν υπάρχει αα,εάν είσαι σωστά ενημερωμένος και καταρτισμένος, το τελικό αποτέλεσμα που επιθυμείς θα το πάρεις.
Και γίνονται όντως θαύματα αρκεί να ξέρεις πως να τα πάρεις.
Τη σήμερον ημέρα δεν δικαιολoγείται κακή μμ και στην Ελλάδα.
Όλοι πρέπει να παίρνουν ένα αρκετά καλό αποτέλεσμα,που κάλιστα μπορεί να διαφοροποιηθεί σε άριστο εάν και εφόσον πληρούνται κάποιες ελάχιστες προϋποθέσεις.

Ευχαριστώ τα περισσότερα παιδιά εδώ μέσα,τον mod για την πολύτιμη βοήθεια και τις εποικοδομητικές συζητήσεις μας,και ελπίζω να βοήθησα όσους μπορούσαν να κερδίσουν από την παρουσίαση μου.
Να το χαίρεσαι φίλε vlafo. Άψογο το αποτέλεσμα σου και απόλυτα φυσικό, χωρίς να πάει με τίποτα στον άλλο ότι έκανες επέμβαση... Εύχομαι να το απολαμβάνεις για πολλά χρόνια ακόμα. Σε ευχαριστούμε για την παρουσίαση σου!
 

bobby

Well-Known Member
Εύγε φίλε @vlafo εξαιρετικό το αποτέλεσμα, στο έχω πει και από κοντά, αλλά θα μου επιτρέψεις μερικά σχόλια:
1. Δεν ήσουν «δύσκολη» περίπτωση, αλλά αυτό πολλές φορές δεν λέει τίποτα γιατί πάντα μπορεί να γίνει «πατατιά»
2. Πολύ φυσικό αποτέλεσμα, από κοντά δεν φαίνεται να έχεις κάνει ΜΜ.
3. Προσωπικά πιστεύω ότι αυτά τα sentinel hair μπροστά στην hairline θα έπρεπε να μην κατεβαίνουν τόσο πολύ (το πολύ μέχρι 1cm από την hairline),κάποια είναι παρακάτω (προς τον δεξί κρόταφο) και προσωπικά θα με χάλαγε.
4. Μην κάνεις ακόμα 2η ΜΜ, περίμενε καμία 5ετια.
5. Η 5η φωτο (πριν ΜΜ) με φόντο παρκέ ΣΕΦ (νομίζω) όλα τα λεφτά. Άντε με την νίκη αύριο!!!!!
 

vlafo

Well-Known Member
Να το χαίρεσαι φίλε vlafo. Άψογο το αποτέλεσμα σου και απόλυτα φυσικό, χωρίς να πάει με τίποτα στον άλλο ότι έκανες επέμβαση... Εύχομαι να το απολαμβάνεις για πολλά χρόνια ακόμα. Σε ευχαριστούμε για την παρουσίαση σου!
Manly σε ευχαριστώ και εύχομαι και εσύ να πάρεις τα καλύτερα.
Τουλάχιστον τα μέλη τα λίγα που γνωρίζουν δεν επιτρέπεται να αποτύχουν.
 

vlafo

Well-Known Member
Εύγε φίλε @vlafo εξαιρετικό το αποτέλεσμα, στο έχω πει και από κοντά, αλλά θα μου επιτρέψεις μερικά σχόλια:
1. Δεν ήσουν «δύσκολη» περίπτωση, αλλά αυτό πολλές φορές δεν λέει τίποτα γιατί πάντα μπορεί να γίνει «πατατιά»
2. Πολύ φυσικό αποτέλεσμα, από κοντά δεν φαίνεται να έχεις κάνει ΜΜ.
3. Προσωπικά πιστεύω ότι αυτά τα sentinel hair μπροστά στην hairline θα έπρεπε να μην κατεβαίνουν τόσο πολύ (το πολύ μέχρι 1cm από την hairline),κάποια είναι παρακάτω (προς τον δεξί κρόταφο) και προσωπικά θα με χάλαγε.
4. Μην κάνεις ακόμα 2η ΜΜ, περίμενε καμία 5ετια.
5. Η 5η φωτο (πριν ΜΜ) με φόντο παρκέ ΣΕΦ (νομίζω) όλα τα λεφτά. Άντε με την νίκη αύριο!!!!!
Ευχαριστώ bobinio
Και στα δικά σου τα καλύτερα που έρχονται.
1)Nw3 καθαρό ήμουν δε με λες δύσκολη περίπτωση αλλά όχι και ιδιαίτερη εύκολη.
Τις πατατιές τις έχεις δει σε αντίστοιχα nw
2)Αυτό ήταν το πρώτο ζητούμενο.
3)Στον κρόταφο είναι φυσικές native δεν είναι μμ.
Μπορεί να τις ξηλώσω δεν ξέρω.
4)Να περιμένω τι ρε συ bobby.
Τώρα είναι η ευκαιρία μας να τα χαρούμε αλλιώς πότε στα 60?
5)Το πιάσες αμέσως,είχα κερδίσει και μπλουζάκι με την Kimki.
Αφιερωμένη σε σένα και τον Legwg.
Νίκη και μόνο που είναι σίγουρη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα