Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Μην λέτε άκυρα πράγματα για κρατικές μηχανές κτλ..αναλγησία σε τι ρε παιδιά?145 μέτωπα..μόνο σήμερα μπήκαν 99 φωτιές..και συζηταμε για βλακείες? Δλδ αν ήταν άλλοι κυβέρνηση θα τα είχαν προλάβει όλα και θα τα είχαν ήδη σβήσει?το ότι δεν έχουμε θύματα με το ολοκαύτωμα αυτό να κάνουμε το σταυρό μας..εγκυρη απομάκρυνση του κόσμου ..μόνο και μόνο αυτό αξίζει ένα μπράβο
 

vlafo

Well-Known Member
Το ξέρω ,(ειρωνικά) το είπα..ότι πολλά ακούγαμε για φοβερά πράγματα από τον Τούρκο ,αλλά φωτό για το φοβερό αποτέλεσμα όπως έλεγε ο ίδιος ,δεν είδαμε ποτέ..
Το κατάλαβα αφού εσύ πίεζες συνέχεια αλλά άφαντος ο κύριος proof.
 

vlafo

Well-Known Member
Αερατε σε παρακαλώ μην το συζητάμε εδώ γιατί θα μαλώσουμε όπως είπα και δεν το θελω.
Τέλος θέματος μόνο για μαλλιά γιατί ήδη άκουσα τις πρώτες μαλ...
Πάμε για μαλλιά μόνο.
 

vagosx

Well-Known Member
Το νήμα του prof που είναι?
Το ξέρω ,(ειρωνικά) το είπα..ότι πολλά ακούγαμε για φοβερά πράγματα από τον Τούρκο ,αλλά φωτό για το φοβερό αποτέλεσμα όπως έλεγε ο ίδιος ,δεν είδαμε ποτέ..

Υπάρχουν περίπου 100 ανεξάρτητα περιστατικά του στο belli capelli με αναλυτικά στοιχεία, πλήρη καταμέτρηση και αποτύπωση των grafts και πεντακαθαρες φωτο,όρεξη να εχεις να χαζεύεις με τις μέρες!
Ο τύπος για μενα είναι ο μόνος που μπορεί να χτυπήσει τον Couto.
 

aeratos28

Just aeratos
Ναι ρε συ,δεν διαφωνώ πλέον ότι είναι καλός..τότε δεν υπήρχε δείγμα δουλειάς του και για αυτό πίεζα να μας βάλει καμία φωτό να δούμε αυτή την απίστευτη δουλειά που του έκανε,αλλά τελικά δεν είδαμε ποτέ .
Υπάρχουν περίπου 100 ανεξάρτητα περιστατικά του στο belli capelli με αναλυτικά στοιχεία, πλήρη καταμέτρηση και αποτύπωση των grafts και πεντακαθαρες φωτο,όρεξη να εχεις να χαζεύεις με τις μέρες!
Ο τύπος για μενα είναι ο μόνος που μπορεί να χτυπήσει τον Couto.
 

oreo

Well-Known Member
Μην λέτε άκυρα πράγματα για κρατικές μηχανές κτλ..αναλγησία σε τι ρε παιδιά?145 μέτωπα..μόνο σήμερα μπήκαν 99 φωτιές..και συζηταμε για βλακείες? Δλδ αν ήταν άλλοι κυβέρνηση θα τα είχαν προλάβει όλα και θα τα είχαν ήδη σβήσει?το ότι δεν έχουμε θύματα με το ολοκαύτωμα αυτό να κάνουμε το σταυρό μας..εγκυρη απομάκρυνση του κόσμου ..μόνο και μόνο αυτό αξίζει ένα μπράβο
Πρώτον δεν υποστήριξα καμμιά κυβέρνηση, δεύτερον στο "μάτι" έγιναν αίσχη, τρίτον δεν κατηγόρησα τους πυροσβέστες, τέταρτον η αναλγησία αφορά το κομμάτι της προετοιμασίας, τέταρτον ο καθείς ας μιλάει για την περιοχή του αν έχει γνώση και όχι πανελλάδικά. Ευλογία που δεν θρηνούμε ανθρώπινες ζωές, μακάρι να μπορούσα να πω το ίδιο για το οικοσύστημα. Είπα να μην το συνεχίσω γιατί τέτοιες κουβέντες έχουν πολιτική χροιά. Το κομμάτι του vlafo με το θα τσακωθούμε δεν το πολυκατάλαβα , σε εμένα πήγαινε?
 

vlafo

Well-Known Member
Σε σένα πηγαίνε oreo γιατί ξεκινάς σαν κλασσικός ελληνάρας να κατηγορείς και να αρχίσεις την κριτική,έχω πολλά να σου πω για την κρατική μηχανή αλλά το κλείνουμε εδώ γιατί δεν θέλω όχι να διαφωνήσω μαζί σου,αλλά δεν θα βρούμε κοινή συνισταμένη.
Και με σένα επειδή σε θεωρώ φίλο δεν το θέλω.
Αν θέλετε ανοίξτε άλλο νήμα και πείτε ότι θέλετε ελεύθερα όχι εδώ.
 

oreo

Well-Known Member
Σε σένα πηγαίνε oreo γιατί ξεκινάς σαν κλασσικός ελληνάρας να κατηγορείς και να αρχίσεις την κριτική,έχω πολλά να σου πω για την κρατική μηχανή αλλά το κλείνουμε εδώ γιατί δεν θέλω όχι να διαφωνήσω μαζί σου,αλλά δεν θα βρούμε κοινή συνισταμένη.
Και με σένα επειδή σε θεωρώ φίλο δεν το θέλω.
Αν θέλετε ανοίξτε άλλο νήμα και πείτε ότι θέλετε ελεύθερα όχι εδώ.
1 ερώτηση θα σου κάνω μόνο, γνωρίζεις την κατάσταση στην περιοχή που ζω καλύτερα ? Αν η απαντησή σου είναι όχι, επειδή κ εγώ σε θεωρώ φίλο, θα ήθελα όταν λες οτι γράφω μαλακίες να το υποστηρίζεις. Αν η απαντησή σου είναι ναι, τότε σε κάποιο άλλο νήμα περιμένω να με διαφωτίσεις.
 

Aldo

Well-Known Member
Σε σένα πηγαίνε oreo γιατί ξεκινάς σαν κλασσικός ελληνάρας να κατηγορείς και να αρχίσεις την κριτική,έχω πολλά να σου πω για την κρατική μηχανή αλλά το κλείνουμε εδώ γιατί δεν θέλω όχι να διαφωνήσω μαζί σου,αλλά δεν θα βρούμε κοινή συνισταμένη.
Και με σένα επειδή σε θεωρώ φίλο δεν το θέλω.
Αν θέλετε ανοίξτε άλλο νήμα και πείτε ότι θέλετε ελεύθερα όχι εδώ.
Δεν το περίμενα από σένα …
Νόμιζα ότι σ αυτό το νήμα λέγαμε ότι θέλαμε, απο μηχανές, αλητοπαρεες μέχρι και για rave στην Αγουλινιτσα !
Καλαμπούρι κάνω , σαφώς και πρέπει να ανοιχτούν αλλά νήματα για τα άσχετα, γιατί το συγκεκριμένο νήμα δεν διαβάζεται πλέον.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Υπάρχουν περίπου 100 ανεξάρτητα περιστατικά του στο belli capelli με αναλυτικά στοιχεία, πλήρη καταμέτρηση και αποτύπωση των grafts και πεντακαθαρες φωτο,όρεξη να εχεις να χαζεύεις με τις μέρες!
Ο τύπος για μενα είναι ο μόνος που μπορεί να χτυπήσει τον Couto.
Μιλάμε πολύ για Ισπανία αλλά ο Erdogan και η αγαπημένη του Asmed πρέπει να τζιραρει φουλ
 

vlafo

Well-Known Member
Σου απαντάω oreo και το κλείνουμε εδώ.
Φυσικά και γνωρίζεις καλύτερα,δεν εξειδίκευσες τη δική σου περιοχή να μιλήσεις συγκεκριμένα,αλλά μίλησες για την κρατική μηχανή και την αναλγησία σε όλο της το μεγαλείο.
Γενικά.
Αν κάνω λάθος διόρθωσε με αν κάνεις εσύ πες το.
 

oreo

Well-Known Member
Σου απαντάω oreo και το κλείνουμε εδώ.
Φυσικά και γνωρίζεις καλύτερα,δεν εξειδίκευσες τη δική σου περιοχή να μιλήσεις συγκεκριμένα,αλλά μίλησες για την κρατική μηχανή και την αναλγησία σε όλο της το μεγαλείο.
Γενικά.
Αν κάνω λάθος διόρθωσε με αν κάνεις εσύ πες το.
Απο την αρχή μιλάω για την περιοχή μου
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν το περίμενα από σένα …
Νόμιζα ότι σ αυτό το νήμα λέγαμε ότι θέλαμε, απο μηχανές, αλητοπαρεες μέχρι και για rave στην Αγουλινιτσα !
Καλαμπούρι κάνω , σαφώς και πρέπει να ανοιχτούν αλλά νήματα για τα άσχετα, γιατί το συγκεκριμένο νήμα δεν διαβάζεται πλέον.
Όταν κάνουμε χαβαλέ είμαι πρώτος,όταν μιλάμε σοβαρά στο όνομα της συζήτησης εκεί αλλάζουν τα πράγματα
Απο την αρχή μιλάω για την περιοχή μου
Που το γράφεις αυτό για διόρθωσε με γιατί δεν είδα κάτι.
Από το σχόλιο που έγραψες ξεκίνησα και πιάστηκα.
Που είναι?
 

oreo

Well-Known Member
Όταν κάνουμε χαβαλέ είμαι πρώτος,όταν μιλάμε σοβαρά στο όνομα της συζήτησης εκεί αλλάζουν τα πράγματα

Που το γράφεις αυτό για διόρθωσε με γιατί δεν είδα κάτι.
Από το σχόλιο που έγραψες ξεκίνησα και πιάστηκα.
Που είναι?
#2036 και καλύτερα να το κόψουμε εδώ
 

Georgie

Well-Known Member
Σε μια επίσκεψη μου στην Ελλάδα κάπου τότε στις αρχές της κρίσης με τα μπαχαλα στο κέντρο .
Έτυχε να πάρω ένα taxi .
Συνήθως δε μιλάω με ταξιτζήδες εκτός τα της διαδρομής .
Όμως λόγω της κατάστασης οι κουβέντες ξεκινούσαν εύκολα .

Πρέπει να ήταν στη ηλικία της σύνταξης, αν όχι μεγαλύτερος .

Μου είπε το πιο σωστό και αληθινό πράγμα που άκουσα ever .
Να παραθέσω τα λόγια του όπως τα θυμάμαι

Στη χώρα αυτή, ποτέ μα ποτέ κανείς δεν έκανε διαμαρτυρία, διαδήλωση, απεργία για τη ποιότητα της ζωής μας
Για το χρήμα όλα και μόνο !!!

Nuff said!
 

vlafo

Well-Known Member
#2036 και καλύτερα να το κόψουμε εδώ
Ξέρω πολύ καλά και ξέρεις ότι έχω δίκιο αλλά δεν πειράζει το κόβουμε.
Όταν λες κάτι,προσθέτεις μετά και μια πρόταση στο σχόλιο τύπου,"τουλάχιστον στη δική μου περιοχή η κρατική μηχανή κοιμάται".
Το σχόλιο που αναφέρεις απλά λες ότι μιλάς όλη μέρα στα τηλ και βρέχει στάχτες στη δικη σου περιοχή.
Οκ το αφήνουμε.
 

oreo

Well-Known Member
Ξέρω πολύ καλά και ξέρεις ότι έχω δίκιο αλλά δεν πειράζει το κόβουμε.
Όταν λες κάτι,προσθέτεις μετά και μια πρόταση στο σχόλιο τύπου,"τουλάχιστον στη δική μου περιοχή η κρατική μηχανή κοιμάται".
Το σχόλιο που αναφέρεις απλά λες ότι μιλάς όλη μέρα στα τηλ και βρέχει στάχτες στη δικη σου περιοχή.
Οκ το αφήνουμε.
Φίλε αν πρέπει να γράφουμε τα πάντα αναλυτικά, τότε καλώς το εννόησες όπως σου ταίριαζε.
Θα περίμενα όμως με ευγένεια ή με χιούμορ να μου πεις οτι διαφωνείς, να με ρώτησεις, και να δεις που "στέκομαι".
 
Μπλουζα