Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

ManCyprus87

Well-Known Member
Έτσι και απο παγώνι, ξεφουσκώνεις σε κότσυφα, σιγά σιγά

Ναι ρε φίλε ακριβώς.
Εγώ δεν καταλαβαίνω τόσα χρόνια γιατί να μην μπορεί να δημιουργηθεί τοπική φίνα ισάξια της oral. Θα ήταν τεράστιο επίτευγμα αυτό, αλλά να δούμε τι συμφέροντα παίζουν απο πίσω..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Ναι ρε φίλε ακριβώς.
Εγώ δεν καταλαβαίνω τόσα χρόνια γιατί να μην μπορεί να δημιουργηθεί τοπική φίνα ισάξια της oral. Θα ήταν τεράστιο επίτευγμα αυτό, αλλά να δούμε τι συμφέροντα παίζουν απο πίσω..
Εδώ παλεύουν με το 50g/cm2 και αν τα μετρήσει κανένας πάλι λιγότερα βγαίνουν.
 

oreo

Well-Known Member
Εεράτε το νου σου είναι ύπουλη.
Εδώ ο Ιούλιος 35χρ με crown μικρότερο από το δικό σου.
Θέλεις να με δεις σήμερα 53;
Φίλε Ιούλιε μου θυμίζεις βαρώνο ναρκωτικών, συμπρωταγωνιστή του Al Pacino, με την σκόνη και τα δολάρια στο τραπέζι και τις αιθέριες υπάρξεις γονατιστές στα πόδια σου. :cool:
 

pablopaolinio

Active Member
Πιστευω οτι τα βλεπεις λιγο πιο τραγικα απο οτι ειναι τα πραγματα. Καταλαβαινω οτι βιωσες αποτομη αλλαγη, αλλα ακομα και με τις ''κακες'' φωτο σου εχεις πολυ δυνατο μαλλι απλα μαλλον και πολλες τριχες που εχουν αδυνατισει.
Οταν υπαρχει παντου μαλλι η φινα δινει καλο αποτελεσμα συνηθως και εσυ εισαι μια τετοια περιπτωση.
Και εγω τον επομενο μηνα λογικα την αρχιζω.
Πιστευω οτι τα βλεπεις λιγο πιο τραγικα απο οτι ειναι τα πραγματα. Καταλαβαινω οτι βιωσες αποτομη αλλαγη, αλλα ακομα και με τις ''κακες'' φωτο σου εχεις πολυ δυνατο μαλλι απλα μαλλον και πολλες τριχες που εχουν αδυνατισει.
Οταν υπαρχει παντου μαλλι η φινα δινει καλο αποτελεσμα συνηθως και εσυ εισαι μια τετοια περιπτωση.
Και εγω τον επομενο μηνα λογικα την αρχιζω.
Φίλε μου, ο καθενας για τον εαυτό του, τα βλεπει παντοτε πιο τραγικα απο οτι οι αλλοι, γιατι η ψυχολογια ειναι η δικη σου και οχι των αλλων! Επισης, ειναι δυσκολο το κούρεμα κούρεμα διαφορά τσουκου τσουκου (καθε 15 μερες πλεον). Περιμενα απο 12-13 χρονων ποτε θα φινω γλομπος λογω γονιδιων. Οταν το ενα μετα το αλλο το στενο μου σοι τα εχανε μαξ μεχρι τα 25-30 και εγω στα 35 ειμουνα καλυτερα απο το 80-90% των 35αρηδων που εβλεπα πιστεψα οτι την πηδηξα και λησμονησα οτι παιζει να χασω τα μαλλια μου, οποτε μου ρθε κατραπακια τωρα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

pablopaolinio

Active Member
Φαντάζομαι οτι θα είχες εκφράσει τις ανησυχίες σου στο στενό κύκλο ή τελος πάντων κάπου που εμπιστευόσουν και θα σε βγάζανε τρελό, φαντασιόπληκτο, με ψυχολογικά κτλ κτλ. Μέχρι βέβαια να είναι απόλυτα εμφανές το πρόβλημα και μετά να σφυράνε κλέφτικα.
Λες και πρέπει να γίνει θερμοσίφωνας ο άλλος για να αντιληφθεί τον εαυτό του.....
Φιλε μου και λιγα λες για οταν ξεκινησε! Απλα πλεον ειναι ηδη ορατο και σε αυτους!
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Φίλε Ιούλιε μου θυμίζεις βαρώνο ναρκωτικών, συμπρωταγωνιστή του Al Pacino, με την σκόνη και τα δολάρια στο τραπέζι και τις αιθέριες υπάρξεις γονατιστές στα πόδια σου. :cool:
Με κολακεύεις!!! Και ας πρόκειται για το παρελθόν :cool:

Λες να ανοίξω κανα νήμα;
Έχει να πέσει πολύ γέλιο:p
 

vagosx

Well-Known Member
Όταν έχει σκόροφαγωθει η hairline και εισαι 35 πχ Αεράτος μπαίνεις χθες για επέμβαση τι να περιμένει κάποιος να βγει πρώτα στη σύνταξη και μετα να κάνει μμ;
Σε γιατρους τύπου Pekiner η και Μαρα που είναι σχετικά οικονομικοί και world class ικανοτήτων γίνεσαι καινούριος. Χώνεις 3000 grafts φτιάχνοντας σχετικα συντηρητική αλλά τουμπανο hairline με λίγο συμμάζεμα στα temples και μπαινοντας και μέχρι το middle και ρίχνεις αλλα 300 πιθανως και από beard στο crown ώστε να αφήσεις και καβάντζα για το μέλλον.

Όταν εισαι τόσα χρονια στο φόρουμ και ξέρεις που θα πας για να παρεις το τοπ αποτέλεσμα είναι κατεμε αδικαιολόγητο να χαραμίζεις τα καλύτερα σου χρονια με ποντίκοφαγωμένες hairline και temples.

Εδώ μέσα στο φόρουμ τρια μέλη για μένα έδειξαν το πως πρέπει να κινείται κανεις όταν του χτυπήσει την πόρτα η ΑΓΑ και πρέπει να προβεί σε μμ, ο Cvial, ο Prof και ο Panos, εαν διαβάσει κανεις τα post τους, ανάλυση ληπτριας - δοτριας, υπολογισμος grafts, πυκνοτητες σε hairline, Α, Β, και crown, έρευνα γιατρών - τεχνικών, εργαλεία, CV, consulting και ιδιαίτερα του Prof που ήταν πολυ μεγάλο NW και που έπαιξε μαεστρικά αλλά και με beards για να καλύψει τόσο μεγάλη ράφλα δε χρειάζεται να ψάξει τίποτα άλλο, τα έχει όλα στο πιάτο.
Επίσης από τον Prof μάθαμε πως θα παρεις και προνομιακη τιμη σε μεγαλογιατρό, εισαι stand by και πας για μμ στην πρώτη ακύρωση που είναι άδειος και θα έχει μηδέν είσπραξη εκείνη την ημέρα. Και οποιος μου πει δε μπορω εγω με τη δουλειά μου η απάντηση είναι απλή εαν κάποιος είχε μια δυνατή ίωση, η κάτι που έπρεπε να τον κρατήσει στο κρεββάτι για 2 εβδομάδες δε θα έβρισκε τρόπο να καλυφθεί στη δουλειά του;
 

oreo

Well-Known Member
Εδώ μέσα στο φόρουμ τρια μέλη για μένα έδειξαν το πως πρέπει να κινείται κανεις όταν του χτυπήσει την πόρτα η ΑΓΑ και πρέπει να προβεί σε μμ, ο Cvial, ο Prof και ο Panos, εαν διαβάσει κανεις τα post τους, ανάλυση ληπτριας - δοτριας, υπολογισμος grafts, πυκνοτητες σε hairline, Α, Β, και crown, έρευνα γιατρών - τεχνικών, εργαλεία, CV, consulting και ιδιαίτερα του Prof που ήταν πολυ μεγάλο NW και που έπαιξε μαεστρικά αλλά και με beards για να καλύψει τόσο μεγάλη ράφλα δε χρειάζεται να ψάξει τίποτα άλλο, τα έχει όλα στο πιάτο.
Επίσης από τον Prof μάθαμε πως θα παρεις και προνομιακη τιμη σε μεγαλογιατρό, εισαι stand by και πας για μμ στην πρώτη ακύρωση που είναι άδειος και θα έχει μηδέν είσπραξη εκείνη την ημέρα. Και οποιος μου πει δε μπορω εγω με τη δουλειά μου η απάντηση είναι απλή εαν κάποιος είχε μια δυνατή ίωση, η κάτι που έπρεπε να τον κρατήσει στο κρεββάτι για 2 εβδομάδες δε θα έβρισκε τρόπο να καλυφθεί στη δουλειά του;
Βέβαια τα πράγματα άλλαξαν προς το καλύτερο και πλέον, απολαμβάνεις υπηρεσίες και αποτελέσματα εγχώρια που στο κοντινό παρελθόν δεν υπήρχαν. Επίσης πολύ δύσκολα ο μέσος καταναλωτής της συγκεκριμένης αισθητικής επέμβασης, μπορεί να τερματίσει έτσι την "πίστα", όπως τα μέλη που ανέφερες.
 

aeratos28

Just aeratos
Το νήμα του prof που είναι?
Εδώ μέσα στο φόρουμ τρια μέλη για μένα έδειξαν το πως πρέπει να κινείται κανεις όταν του χτυπήσει την πόρτα η ΑΓΑ και πρέπει να προβεί σε μμ, ο Cvial, ο Prof και ο Panos, εαν διαβάσει κανεις τα post τους, ανάλυση ληπτριας - δοτριας, υπολογισμος grafts, πυκνοτητες σε hairline, Α, Β, και crown, έρευνα γιατρών - τεχνικών, εργαλεία, CV, consulting και ιδιαίτερα του Prof που ήταν πολυ μεγάλο NW και που έπαιξε μαεστρικά αλλά και με beards για να καλύψει τόσο μεγάλη ράφλα δε χρειάζεται να ψάξει τίποτα άλλο, τα έχει όλα στο πιάτο.
Επίσης από τον Prof μάθαμε πως θα παρεις και προνομιακη τιμη σε μεγαλογιατρό, εισαι stand by και πας για μμ στην πρώτη ακύρωση που είναι άδειος και θα έχει μηδέν είσπραξη εκείνη την ημέρα. Και οποιος μου πει δε μπορω εγω με τη δουλειά μου η απάντηση είναι απλή εαν κάποιος είχε μια δυνατή ίωση, η κάτι που έπρεπε να τον κρατήσει στο κρεββάτι για 2 εβδομάδες δε θα έβρισκε τρόπο να καλυφθεί στη δουλειά του;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Αστο φίλε πολύ κοντά σε εμάς γίνεται χαμός, μιλάω τηλ όλη μέρα πολύ δύσκολη η κατάσταση. Έβρεχε στάχτη νωρίτερα :(
Δραματική κατάσταση ειλικρινά.
Έχω βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια τα ομορφότερα μέρη καίγονται, ας ελπίσουμε να τελειώσει το μαρτύριο αλλά η ζημιά είναι πολύ μεγάλη.
 

oreo

Well-Known Member
Δραματική κατάσταση ειλικρινά.
Έχω βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια τα ομορφότερα μέρη καίγονται, ας ελπίσουμε να τελειώσει το μαρτύριο αλλά η ζημιά είναι πολύ μεγάλη.
[/QUOTE
Παγωμένη η κρατική μηχανή, αναλγησία στο μεγαλείο, δεν το συνεχίζω, εύχομαι για το καλύτερο.
 

aeratos28

Just aeratos
Το ξέρω ,(ειρωνικά) το είπα..ότι πολλά ακούγαμε για φοβερά πράγματα από τον Τούρκο ,αλλά φωτό για το φοβερό αποτέλεσμα όπως έλεγε ο ίδιος ,δεν είδαμε ποτέ..
Δεν έκανε ποτέ παρουσίαση ο proof μόνο για τον pekiner μίλαγε.
 

alex7

Well-Known Member
Δραματική κατάσταση ειλικρινά.
Έχω βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια τα ομορφότερα μέρη καίγονται, ας ελπίσουμε να τελειώσει το μαρτύριο αλλά η ζημιά είναι πολύ μεγάλη.
Κινδυνεύετε πολύ σοβαρά να μείνετε χωρίς ρεύμα στην Αττική αλλά και χωρίς νερό .Γνωρίζω ότι η Αττική ηλεκτροδοτείται κύριως μέσω Κρυονεριου και υδροδοτείται απο Μορνο που είναι περίπου στον Ωροπο
 
Μπλουζα