Vayero, fue+fut, 1781 grafts+1820 grafts, 13-14/1/2014

vayero

Member
M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Η 1η έγινε τον 9/2004 στην Las*rLi*e με strip και ήταν για πύκνωση, είχα πολύ περισσότερα. Μοσχεύματα δεν ξέρω ακριβώς αλλά μάλλον ήταν λίγα μπορεί και 1000. Στη 2η 11/2007 στη d*i μπήκαν περίπου 2500 από μπροστά μέχρι κορυφή λίγο πριν το crown. Η 3η ήταν εκεί πάλι, τον 1/2009 με περίπου 1300 (αν θυμάμαι καλά) στο crown μόνο. Την 4η την γνωρίζετε. Δεν μπορώ να δεχθώ ότι φταίει το κεφάλι, ο οργανισμός έτσι απλά, όταν οι εκάστοτε γιατροί σε διαβεβαιώνουν προφορικά (εδώ είναι ίσως η παγίδα) ότι θα έχεις εγγυημένη επιτυχία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krhtikos21

Member
είναι νωρίς ακόμα φίλε μου.σοκ λος να χεις λίγο είναι λογικό πάντως. δν πιστευω πως υπάρχει μμ ανάμεσα σε υφιστάμενα μαλλιά χωρις σοκ λος
 

vayero

Member
M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Μα ρε παιδιά ότι είχα επάνω ήταν μμ! Και ο ίδιος ο γιατρός μου είχε πει ότι πας μόνο για παραπάνω όχι για λιγότερα!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

ειλικρινα εχω στεναχωρηθει.Και με τοσες μεταμοσχευσεις.
Ενω στην σελιδα 9 φενονται ολα να εγιναν σωστα.
 

krhtikos21

Member
άρα λες έχασες μεταμοσχευμένα?αλλά δεν είναι τόσο πυκνή τοποθέτηση για να δικαιολογήσω shock loss.αν ειχες βάλλει πολλά παρπάνω να λεγα οκ, αλλα μου φαίνεται ψηλόκουφο.
 

vayero

Member
M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Θα περιμένω μέχρι το χρόνο. Ελπίζω να βελτιωθεί. Τι μπορώ να κάνω; Κάποια αλλαγή σε σαμπουάν;
 

giwrgos athina

Active Member
Vayero για μενα κοψε το fungoral και συνεχισε σταθερα την φινα...Προσπαθησε να επικοινωνησεις με το γιατρο και αναιβασε και αλλες φοτο σου να καταλαβουμε καλυτερα
 

vayero

Member
M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Ας πούμε ότι πλέον δεν το χρησιμοποιώ. Πως γνωρίζετε ότι φταίει αυτο;
 

athenian

Well-Known Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Δεν μπορεί να σου πει κανένας τι φταίει αλλά αν φταίει κάτι αυτό δεν είναι εσύ.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

τι γινεται ρε παιδια???Εχω αρχισει και ανγχωνομαι.Εχει πεσει περονοσπορος τωρα τελευταια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1 είπε:
ειλικρινα εχω στεναχωρηθει.Και με τοσες μεταμοσχευσεις.
Ενω στην σελιδα 9 φενονται ολα να εγιναν σωστα.

Εχει απολυτο δικιο ο John, στη σελιδα 9 φαίνεσαι παρα πολύ καλα.
Λογικά, πιστεύω οτι θα έπρεπε να ειχες δει ηδη μεγάλη διαφορά μέχρι σήμερα.
Καλύτερα θα σου έλεγα να μιλήσεις άμεσα με το γιατρό σου (στείλε του και φωτό), αυτός ξέρει σίγουρα καλύτερα κι ενημερωσε κι εμας.

Ευχομαι φίλε να πανε ολα καλά τελικά γιατι ειναι κρίμα τοση ταλαιπωρία που έχεις περασει!!
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

ανγχωνομαι με ολα αυτα τα αρνητικα αποτελεσματα γιατι σκεφτομαι να κανω 2η φιλε.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Δεν έχεις να αγχωθείς εσύ προσωπικά με την προσέγγιση που θα ακολουθήσεις, μικρό το session σου, σχετικά ανέγγιχτο το κεφάλι σου και η δότρια σου, αραιή η τοποθέτηση για εκ τους ασφαλούς στην κλινική, όλα θα πάνε τέλεια, θεραπεία μόνο να κάνεις και θα είσαι τούρλα. Δεν έχετε τον ίδιο γιατρό άλλωστε. Δεν βρίσκω λόγο να αγχώνεσαι για εσένα εκτός αν αγχώνεσαι για τα άλλα παιδιά.

ΜΙΚΕΣ είπε:
ανγχωνομαι με ολα αυτα τα αρνητικα αποτελεσματα γιατι σκεφτομαι να κανω 2η φιλε.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Το λεω γιατι κανεις δεν ξερει το αποτελεσμα του.Εσυ εκανες κ πηγες σουπερ ενω καποιος αλλος εκανε στον ιδιο γιατρο κ ειχε μετριο αποτελεσμα.Σιγουρα ειναι πιο ευκολο αν εχεις μικροτερη περιοχη να καλυψεις.Tην πρωτη καλυψα κενη περιοχη ενω τωρα θα μπουν αναμεσα,δεν ειναι το ιδιο.
 

tropheus

Well-Known Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

vayero είπε:
Λείπει στην Ισπανία και άφησα μνμ στην βοηθό. Δεν ξέρω γιατί πήγε έτσι. Τι φταίει;

Σίγουρα δε φταις εσύ φίλε vayero, ούτε το fugoral, ούτε και ο ανάδρομος Ερμής...
 

elmajiko

Member

tropheus

Well-Known Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

elmajiko είπε:
tropheus είπε:
vayero είπε:
Λείπει στην Ισπανία και άφησα μνμ στην βοηθό. Δεν ξέρω γιατί πήγε έτσι. Τι φταίει;

Σίγουρα δε φταις εσύ φίλε vayero, ούτε το fugoral, ούτε και ο ανάδρομος Ερμής...


Ποιος φταιει φιλε Τροφεα εν τελει?

Η κλινική και ο γιατρός. Ποιος άλλος;;;
 

athenian

Well-Known Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Τι φταίει όμως, κακή εξαγωγή ή κακή εισαγωγή? Μήπως καταστροφή των μοσχευματων κατά την αναμονή?
 
Μπλουζα