Vayero, fue+fut, 1781 grafts+1820 grafts, 13-14/1/2014

elmajiko

Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Μπραβο του ανεβασες τη ψυχολογια στα υψη τωρα....

Vayero μη μπαινεις καθολου στο νημα σου για λιγο καιρό μεχρι να ηρεμήσεις φιλε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

παιδια λεω αυτο που πιστευω.Το να πω ολα ειναι υπερ μας ειναι μεγαλο ψεμα.Ναι οι μεταμοσχευσεις εχουν κανει ενα βημα πιο μπροστα σε σχεση με πριν 6-7 χρονια.Ειναι πιο φυσικο το αποτελεσμα και η ουλη στα strip δεν φαινεται καθολου πλεον.Απο εκει κ περα ομως οι πυκνοτητες σχεδον στο 70-80% των περιπτωσεων δεν ειναι ικανοποιητικες.Περα απο αυτο το μεγαλο αρνητικο για εμενα ειναι το οτι θεραπειες καινουργιες οχι μονο δεν εχουν βγει αλλα μετα απο την κοροιδια με την replicel τους Ιαπωνες τα βλαστοκυτταρα και ενα σωρο αλλες,δεν περιμενουνε τωρα τιποτα.Αυτο σημαινει οτι για τουλαχιστον μια 5ετια ακομα θα μιλαμε για μινοξιδιλη κ φιναστεριδη.Και μονο οτι ακομα μιλαμε για μινοξιδιλη ειναι κατα την αποψη μου οτι πιο τραγικο.Φιλε elmajiko σχεδον ολοι ειμαστε με την ιδια ψυχολογια.Υπαρχουν βεβαια καποιες μικρες εξαιρεσεις.Καλο ειναι να επικοινωνησει με την Κυπρο κ ο vayero και να δει τι μπορει να γινει και γιατι οχι να μην γινει οτι στην περιπτωση του Γιωργου κ του Κρητικου.
 

elmajiko

Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Μακαρι να μην εχει ουτε την δικη σου επιτυχια γιατι θα πρέπει να βγαζει φωτογραφίες μεσα στη νυκτα μόνο.

Νομιζω θα ειναι σε θεση παρολα αυτα να βγαζει και στο φως της ημερας .
 
danceworld_2001 είπε:
Φίλε μου καλέ, νομίζω δεν διαβάζεις προσεκτικά και δημιουργείς παραπληροφόρηση. 80% στον 4ο μήνα δεν παίζει με την καμία.

Μακαρι να εχεις δικιο εσυ "dance" :14m: και οχι ο "Μικες":down:down, (πριν λιγες μέρες εκλεισα τον 4ο)


elmajiko είπε:
Μακαρι να μην εχει ουτε την δικη σου επιτυχια γιατι θα πρέπει να βγαζει φωτογραφίες μεσα στη νυκτα μόνο.

Νομιζω θα ειναι σε θεση παρολα αυτα να βγαζει και στο φως της ημερας .

elmajiko απευθύνεσαι στον Μικε λες και σου εχει θιξει το μαγαζί, χαλαρωσε λιγο αδερφέ γιατι γινεσαι κουραστικός!!
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
elmajiko είπε:
Μακαρι να μην εχει ουτε την δικη σου επιτυχια γιατι θα πρέπει να βγαζει φωτογραφίες μεσα στη νυκτα μόνο.

Νομιζω θα ειναι σε θεση παρολα αυτα να βγαζει και στο φως της ημερας .

Δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου για αλλη μια φορα φιλε el majiko.Το εχω εξηγησει 100 φορες για τις φωτογραφιες που ναι οντως δεν ειναι κ οτι πιο διαφωτιστικο.Θα ανεβασω πολλες φωτογραφιες και απο την 1η μεταμοσχευση.Ποτε δεν μιλησα για επιτυχημενη και ικανοποιητικη μεταμοσχευση εγω φιλε.Απλα ειπα κ λεω οτι αυτα που μου εβαλαν φυτρωσαν κ μαλιστα σωστα.Απο εκει κ περα θεωρω 50% δικο μου λαθος κ 50% της κλινικης το οτι δεν πηγε ακριβως οπως επρεπε.Θεωρω καταρχιν μεγαλο λαθος το οτι σταματησα εντελως τις θεραπειες μετα απο τουλαχιστον 5-6 χρονια αλλα και ναι θεωρω οτι τα 700 ηταν λιγα για να καλυψουν τους σχεδον κενους κροταφους.Καλο θα ηταν να μην ειρωνευεσαι γιατι μπορω να το κανω πολυ καλυτερα απο εσενα παντως.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
ΜΙΚΕΣ είπε:
Καλο θα ηταν να μην ειρωνευεσαι γιατι μπορω να το κανω πολυ καλυτερα απο εσενα παντως.

να μην το κανεις ομως γιατι θα παρω μετρα.
δεν επιτρεπονται στο φορουμ αυτα
 

elmajiko

Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Μόλις βγάλεις καλές φωτογραφίες στο φως της ημέρας θα σταματήσω να είμαι κυνικός....

Ως τότε μη κρίνεις ημιτελή αποτελέσματα άλλων παιδιών, εκτίθεσαι!!!
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
elmajiko είπε:
Μόλις βγάλεις καλές φωτογραφίες στο φως της ημέρας θα σταματήσω να είμαι κυνικός....

Ως τότε μη κρίνεις ημιτελή αποτελέσματα άλλων παιδιών, εκτίθεσαι!!!

Μαλλον μιλαω σε τοιχο.Το να κρινω ενα αποτελεσμα βαση φωτογραφιων δεν ειναι κακο.Αλλωστε για αυτο ειμαστε εδω να συζηταμε για το θεμα που απασχολει ολους μας.Το να ελεγα οτι εχω το τελειο αποτελεσμα και ολοι οι αλλοι ειναι μετριοι,τοτε ναι μπορεις να με κατηγορησεις.Δεν μπορεις να μου απαγορευσεις το να κρινω καποια μετρια αποτελεσματα τα οποια ειναι μετρια και το παραδεχονται και οι ιδιοι που τα εχουν.Φιλε el majiko εσυ εισαι οντως ευχαριστημενος παντως με τα 7000 grafts που εχεις χαλασει με την φυσικοτατη hairline που κανει μπαμ αλλα κ με το μπιφτεκι που αναμενουμε να δουμε.
 

elmajiko

Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Μολις βγαλεις φωτογραφίες στο φως της ημερας μιλαμε.

Οσο για το αποτελεσμα το δικο μου θα ήθελες πολυ για να το φτασεις αλλα πρεπει να πας τουλαχιστον σε bisanga, hasson, koray erdogan, rahal, armani κτλ για να το καταφέρεις.

Παντως στο ξαναλεω καλο θα ηταν να μη φοβασαι και να βγαλεις καποιες φωτογραφίες με καλο φωτισμό.

Για το crown το δικό μου στο 5μηνο εχει ανανεωση του νηματος μου. Μη βιαζεσαι ως συνηθως να βγαλεις συμπέρασμα και θα στεναχωρεθεις στο τέλος.
 

athenian

Well-Known Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Ναι ρε τσακωθείτε για το ποιος έχει πιο πολλές τρίχες. Έλεος και οι δύο.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
elmajiko είπε:
Μολις βγαλεις φωτογραφίες στο φως της ημερας μιλαμε.

Οσο για το αποτελεσμα το δικο μου θα ήθελες πολυ για να το φτασεις αλλα πρεπει να πας τουλαχιστον σε BIS**GA, hasson, koray erdogan, rahal, armani κτλ για να το καταφέρεις.

Παντως στο ξαναλεω καλο θα ηταν να μη φοβασαι και να βγαλεις καποιες φωτογραφίες με καλο φωτισμό.

Για το crown το δικό μου στο 5μηνο εχει ανανεωση του νηματος μου. Μη βιαζεσαι ως συνηθως να βγαλεις συμπέρασμα και θα στεναχωρεθεις στο τέλος.
τι να φτασω ρε elmajiko?κοροιδευομαστε?Ειμαστε 2 εντελως διαφορετικες περιπτωσεις.Εχεις κανει 3 μεταμοσχευσεις με κοντα 7000 grafts και εχω κανει 1 και αυτη δωρεαν με 700 grafts.Τεσπα.Δεν εχω να πω κατι αλλο σε αυτο.Θα πω οτι μακαρι ολοι που μπαινουν για μεταμοσχευσεις να βλεπουν καλα αποτελεσματα.Απο εκει κ περα τα μετρια αποτελεσματα θα τα λεω και θα τα φωναζω παντα ακομα και αν ειναι κ δικο μου.Θα ανεβασω αυτη την φορα παρα πολλες φωτογραφιες και θα ενημερωνω συχνα το site ωστε να εχουμε μια σαφη εικονα για την δουλεια της DHI.ελπιζω αυτη την φορα να κλεισουν ολα τα κενα που εχω και με μια καλη θεραπεια να μην ξανασκεφτω ουτε για πλακα το θεμα μεταμοσχευση για τουλαχιστον 4-5 χρονια.Οτιδηποτε αλλο θα ειναι αποτυχια κατ εμε και πολυ πιθανον να κλεισει το θεμα μεταμοσχευση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

elmajiko

Member
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

Σου αρεσουν τελικα οι υπερβολες....

Εκανα μια αποτυχημενη μμ με 1200grafts περιπου, μια επιτυχημενη με 3350 απο τα οποια τα 500 τοποθετηθηκαν σε παλιο στριπ ελληνικης "κρεαταγορας" και μια που ακόμα είναι στα μισά της και δεν εχει κριθει εως τωρα των 1815 grafts.

Αρα 3350-500(Παλιο strip)=

2850+1815+200(εαν φυτρωσαν απο το Ελληνικο κρεοπωλειο L@serline)=

4865 περιπου που σημαινει δεν ειναι 7000 χιλιαδες αν με εννοεις.

Παρολα αυτα τις πληρωσα απο τη τσεπη μου και δεν μου τις εκανε κανενας δωρο για να κανω περεταιρω διαφημιση οπως κανουν καποιοι αλλοι εδω μεσα.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
elmajiko είπε:
Σου αρεσουν τελικα οι υπερβολες....

Εκανα μια αποτυχημενη μμ με 1200grafts περιπου, μια επιτυχημενη με 3350 απο τα οποια τα 500 τοποθετηθηκαν σε παλιο στριπ ελληνικης "κρεαταγορας" και μια που ακόμα είναι στα μισά της και δεν εχει κριθει εως τωρα των 1815 grafts.

Αρα 3350-500(Παλιο strip)=

2850+1815+200(εαν φυτρωσαν απο το Ελληνικο κρεοπωλειο L@serline)=

4865 περιπου που σημαινει δεν ειναι 7000 χιλιαδες αν με εννοεις.

Παρολα αυτα τις πληρωσα απο τη τσεπη μου και δεν μου τις εκανε κανενας δωρο για να κανω περεταιρω διαφημιση οπως κανουν καποιοι αλλοι εδω μεσα.
Μαλλον φιλε εισαι οντως τοιχος.Ποτε εκανα διαφημιση εγω?Λεω απλα αυτο που βλεπω.Μαγκια τους που μου την εκαναν τσαμπα.Και οχι μονο σε εμενα αλλα κ σε αλλους που πηγαν στο συνεδριο.Με γνωριζουν καποιοι κ εμενα προσωπικα κ δεν ειμαι ανθρωπος που λεει μπαρουφες.Μακαρι να κανουν δωρεαν και οι Κυπριοι τα μετρια αποτελεσματα.Φιλε el majiko θα σου πω κατι τελευταιο κ τελειωνω μαζι σου σε αυτο το thread.Εγω δεν θεοποιω κανεναν και ξαναλεω οτι και το τσαμπα αν ειναι μετριο δεν αξιζει.Αν πιστευα οτι η dhi εκανε μετρια δουλεια δεν θα πηγαινα ξανα.Απο την στιγμη ομως που ειδα οτι αυτο που εκαναν οντως το εκαναν σωστα δεν υπαρχει λογος να μην δωσω στον εαυτο μου 2η ευκαιρια.Αυτη την φορα θα κριθει εννοειται η dhi οχι τοσο απο εμενα αλλα απο εσας μιας κ θα βαλω οσες φωτογραφιες ζητησετε.Ιουλιο ανεβαινω και Αθηνα.Αυτη η μεταμοσχευση εμενα προσωπικα η θα με κανει να σκεφτω την 3η η θα με κανει να μην ξανασχοληθω ξανα με αυτο το θεμα.Κατανοητο ολο αυτο?Ελπιζω να καταλαβες τα οσα ειπα.......
 

elmajiko

Member
Φωνή βοών εν τη ερήμω....

ΜΙΚΕΣ είπε:
elmajiko είπε:
Σου αρεσουν τελικα οι υπερβολες....

Εκανα μια αποτυχημενη μμ με 1200grafts περιπου, μια επιτυχημενη με 3350 απο τα οποια τα 500 τοποθετηθηκαν σε παλιο στριπ ελληνικης "κρεαταγορας" και μια που ακόμα είναι στα μισά της και δεν εχει κριθει εως τωρα των 1815 grafts.

Αρα 3350-500(Παλιο strip)=

2850+1815+200(εαν φυτρωσαν απο το Ελληνικο κρεοπωλειο L@serline)=

4865 περιπου που σημαινει δεν ειναι 7000 χιλιαδες αν με εννοεις.

Παρολα αυτα τις πληρωσα απο τη τσεπη μου και δεν μου τις εκανε κανενας δωρο για να κανω περεταιρω διαφημιση οπως κανουν καποιοι αλλοι εδω μεσα.
Μαλλον φιλε εισαι οντως τοιχος.Ποτε εκανα διαφημιση εγω?Λεω απλα αυτο που βλεπω.Μαγκια τους που μου την εκαναν τσαμπα.Και οχι μονο σε εμενα αλλα κ σε αλλους που πηγαν στο συνεδριο.Με γνωριζουν καποιοι κ εμενα προσωπικα κ δεν ειμαι ανθρωπος που λεει μπαρουφες.Μακαρι να κανουν δωρεαν και οι Κυπριοι τα μετρια αποτελεσματα.Φιλε el majiko θα σου πω κατι τελευταιο κ τελειωνω μαζι σου σε αυτο το thread.Εγω δεν θεοποιω κανεναν και ξαναλεω οτι και το τσαμπα αν ειναι μετριο δεν αξιζει.Αν πιστευα οτι η D*I εκανε μετρια δουλεια δεν θα πηγαινα ξανα.Απο την στιγμη ομως που ειδα οτι αυτο που εκαναν οντως το εκαναν σωστα δεν υπαρχει λογος να μην δωσω στον εαυτο μου 2η ευκαιρια.Αυτη την φορα θα κριθει εννοειται η D*I οχι τοσο απο εμενα αλλα απο εσας μιας κ θα βαλω οσες φωτογραφιες ζητησετε.Ιουλιο ανεβαινω και Αθηνα.Αυτη η μεταμοσχευση εμενα προσωπικα η θα με κανει να σκεφτω την 3η η θα με κανει να μην ξανασχοληθω ξανα με αυτο το θεμα.Κατανοητο ολο αυτο?Ελπιζω να καταλαβες τα οσα ειπα.......
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
:speare: :argue:fenc ετσι να χουν λιγο σασπενς τα νηματα.
:16m:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
RE: M*RC fue1781&strip1820 13-14-1-2014

ΜΙΚΕΣ ΚΑΙ elmajiko
απο 2 μερες ο καθε ενας.
δεν θελω να σας τιμωρησω,θελω εσεις να ηρεμησετε
 
Μπλουζα