Tulkas, FUE 4010 grafts, 6-7/08/21

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί, έχεις δει να τελειώνει τίποτα στο φόρουμ? Πάντα κάποιοι κολλάνε κάπου. Το να τους πείσεις είναι αδύνατο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
@CVIAL δηλαδη ο Vlafo θα μπορουσε να παρει με δευτερη μεταμοσχευση ακομα πιο πυκνη hairline απο αυτη που βλεπουμε στις φωτογραφιες;
 

bobby

Well-Known Member
Χαίρομαι για σένα φίλε μου. Απλά είχες πει ότι έκλεισες και την δεύτερη επέμβαση μαζί του, όχι ότι απλά το σκέφτεσαι να κάνεις. Κοίταξε mike όταν μπεις δεύτερη μαζί του θα σου κάνει καλύτερη τιμή πιστεύω. Οπότε λογικά θα βρεις τα λεφτά. Τώρα που είσαι και ενεργός στο φόρουμ, θα έχεις και άλλη αντιμετώπιση πιστεύω καθώς ο γιατρός το παρακολουθεί γενικά και ξέρει ποιοι τον στηρίζουν από εδώ μέσα. Οπότε ίσως μετρήσει αυτό στο ποσό της επέμβασης και σου κάνει καλή τιμή. Ίδωμεν.
Και εγώ πιστεύω θα πρέπει να γίνεται κριτική προς όλους και δεν θα πρέπει να υπάρχουν υποστηρικτές κλινικών. Εγώ ουδεμία σχέση έχω με κανένα γιατρό, και ούτε έχω κάνει κάποια επέμβαση και δεν έχω κανένα συμφέρον ούτε υποστηρίζω κανέναν. Άλλοι ίσως να υποστηρίζουν γιατρούς για να πάρουν δωράκι σε δεύτερη επέμβαση με τον γιατρό τους και επεμβαίνουν να αντιμετωπίσουν και την πέφτουν σε όσους κάνουν κριτική σε αναστασάκη και νοιάζονται τόσο πολύ για τα μετρήσεις σε περιστατικά άλλων γιατρών ενώ στον δικό τους που έκαναν επέμβαση ούτε που τους νοιάζει. Ξέρεις mike μου εσύ....
Συμφωνώ για καλοπροαίρετη κριτική σε όλους. Δεν τους θελουμε για κολλητούς τους γιατρούς.
 

Tulkas

Member
Καλημέρα σε όλους,
Πέρασε ο πρώτος μήνας λοιπόν. Η πτώση των μοσχευμάτων είναι εμφανής και πιστεύω χαρτογραφεί πολύ καλά και το μέγεθος του προβλήματος πριν την μμ, μιας και η διαφορά στο μήκος μεταξύ των μεταμοσχευμένων και των φυσικών είναι εξώφθαλμη.

Οι φωτογραφίες τραβήχτηκαν λίγο βιαστικά σήμερα το πρωϊ. Εάν χρειαστεί θα ανεβάσω καλύτερες.

Βαθιά αναπνοή λοιπόν και περιμένω με αγωνία τα σχόλια σας:
IMG_20210907_091843.jpg
IMG_20210907_091833.jpg
IMG_20210907_091805.jpg
IMG_20210907_091740.jpg
 

alex7

Well-Known Member
Είσαι στην πιο άχαρη περίοδο .Τα ίδια χάλια ήμουν και εγώ μέχρι τον 3 ο μήνα .Η δότρια θα βελτιωνεται μέχρι τον 6ο .Η φυτρωση ξεκινά στην λήπτρια αρκετά νωρίτερα από τον 3ο σιγά-σιγά
 

Tulkas

Member
Είσαι στην πιο άχαρη περίοδο .Τα ίδια χάλια ήμουν και εγώ μέχρι τον 3 ο μήνα .Η δότρια θα βελτιωνεται μέχρι τον 6ο .Η φυτρωση ξεκινά στην λήπτρια αρκετά νωρίτερα από τον 3ο σιγά-σιγά
Μέσα στη βδομάδα θέλω να τα κουρεψω για να είναι όλα στο ίδιο μήκος και να φαίνονται ομοιόμορφα. Αυτή τη στιγμή και φαίνονται χάλια και αγχώνομαι που τα βλέπω να πέφτουν. Ευτυχώς το γνωρίζω ότι είναι απαραίτητο στάδιο και κάνω υπομονή.
 

giannis88test

Active Member
Μέσα στη βδομάδα θέλω να τα κουρεψω για να είναι όλα στο ίδιο μήκος και να φαίνονται ομοιόμορφα. Αυτή τη στιγμή και φαίνονται χάλια και αγχώνομαι που τα βλέπω να πέφτουν. Ευτυχώς το γνωρίζω ότι είναι απαραίτητο στάδιο και κάνω υπομονή.
το καλύτερο στάδιο είναι αυτό γιατί από εδώ και πέρα πας καλύτερο με εκθετικό ρυθμό
 

Neverwinter

Active Member
Μέσα στη βδομάδα θέλω να τα κουρεψω για να είναι όλα στο ίδιο μήκος και να φαίνονται ομοιόμορφα. Αυτή τη στιγμή και φαίνονται χάλια και αγχώνομαι που τα βλέπω να πέφτουν. Ευτυχώς το γνωρίζω ότι είναι απαραίτητο στάδιο και κάνω υπομονή.
Εγώ κουρευτηκα (πλαϊνά και πίσω ) κανα δεκαήμερο πριν κλείσω μήνα και όντως φαίνονται καλύτερα , θα ανεβάσω και εγω φωτό που είμαι στον μήνα !
 

seeker

Verified MM member
Ρε παιδια καποιες τριχες που φαινονται εδω στο φιλο που ειναι σαν τελειες (σχεδον μηδενικο μηκος), τι ειναι; Μεταμοσχευμενες που δεν επεσαν αλλα ουτε και μεγαλωσαν; Ειναι φυσιολογικο αυτο η' αν ειναι πολλες υποδεικνυει κατι;

Εχω κι εγω την ιδια εικονα περιπου 1 μηνα μετα την ΜΜ και ειμαι με την απορια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Καμία εξέλιξη και σημαντική κιόλας στους 3 μήνες δεν γίνεται να υπάρχει..μην γίνεσαι ανυπόμονος φίλε..στους 5 μήνες περίπου υπάρχει εξέλιξη.νωριτερα μην περιμένεις.
Έχουμε κάποια σημαντική εξέλιξη?
κλείσαμε 3 μήνες ...
 

Tulkas

Member
Καλησπέρα παιδιά!
Αισίως έκλεισα 3 μήνες + 1 βδομάδα. Ανεβάζω φωτογραφίες τις οποίες τράβηξα λίγο βιαστικά σήμερα το πρωϊ. Αν χρειαστουν καλύτερες ευχαρίστως να ανεβάσω.

IMG_20211113_100151.jpg
IMG_20211113_100201.jpg
IMG_20211113_100616.jpg


Μέχρι τον δεύτερο μήνα δεν είχα κάποια πρόοδο
IMG_20211113_100542.jpg
κ για αυτό δεν ανέβασα κ φωτογραφίες. Πλέον στον τρίτο μήνα η εικόνα έχει βελτιωθεί κ το ίδιο μου λένε γνωστοί κ φίλοι. Υπομονή κ ευελπιστούμε στα καλύτερα τους επόμενους μήνες!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα