Toppik

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Toppik

καλα για ηθοποιους μην το ψαχνεις οπως ειπε και ο ακης αυτοι εχουν επιτελειο ολοκληρο που ασχολουνται με την εμφανιση τους απο προσθετικες εξτενσιον και αλλα λοιπα

το τοππικ ειναι πιστευω αποτελεσματικο
αλλα κατα την γνωμη μου οχι θεραπευτικο γιατι
αλλο να εχεις τα δικα σου μαλλια και αλλο να βαζεις καθε μερα ψευτικα
οποτε αυτο το βαζεις μονο για κοσμιτικους ρολους
ωσπου να αποχτησεις τα δικα σου μαλλια

για μεταμοσχευση πιστευω στις γυναικες οτι ειναι πιο αποτελεσματικες
γιατι οπως ξανα ειπα τα οιστρογωνα προστετευουν τους θυλακες
και επισης η dht σας ειναι σε χαμηλοτερα επιπεδα απο ενος ανδρα

δοκιμασε αυτο που σου ειπα σε αλλο ποστ ειναι απο τα καλυτερα στο εμποριο που υπαρχουν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Toppik

Ρε Άκη μπορείς να μου πεις πού διάβασες ότι η συχνή και καθημερινή χρήση του toppik μπορεί να προκαλέσει τριχόπτωση γιατί σκέφτομαι να το αγοράσω?
 

Άκης

Administrator
Απ: Toppik

Δεν θυμάμαι να είπα κάτι τέτοιο. Είπα ότι διάβασα να λένε ότι οι ίνες του "βουλώνουν" τις τρίχες και δεν αναπνέουν. Δεν ξέρω αν ισχύει γιατί δεν μπορώ να βρω που το διάβασα.
Επίσης το ότι προκαλεί φαγούρα στην αρχή, μπορείς να το διαβάσεις σε πολλά forums.
Αλλά μην σε φοβίζει, εγώ που το δοκίμασα καμιά 10αρια φορές, την 1η είχα φαγούρα και τις άλλες όχι. Απλώς δεν μου άρεσε το αποτέλεσμα.
 

@ggelos

New Member
Απ: Toppik

Επειδή στο συγκεκριμένο θέμα έχω υποστηρίξει το τοppik επανηλήμενα πιστεύω πως ήρθε ο καιρός να ανανεώσω τις αποψεις μου. To τοππικ δεν είναι κακό προιόν, το χρησιμοποιήσα για 4 μήνες χώρις προβλήματα και το σημαντικότερο χωρις να το καταλάβει κανεις. Όμως εδώ και ένα μήνα περίπου χρησιμοποιώ nanogen και το μόνο που έχω να πώ ειναι πως η επίστημη σηκώνει τα χέρια ψηλά. Πέρα απο το οτι κάθετε 100 φορέσ καλύτερα και φυσικά στο μαλλί απο το τοππικ, το φόβερο είναι το πόσο καλά δένει πάνω στην τρίχα και χωρίς ειδικά σπρευ. Ακολούθος παραθέτω κάποια σημεία στα οποία το nanogen με κέρδισε.

1) το τοππικ κάθεται πάνω στο μαλλί, το βαρένει και το κάνει σαν ματσάκια, το nanogen είναι πιο ελαφρύ, μπλέκει ανάμεσα στην τρίχα και μπορείς να έχεισ τα μαλλια προς τα πάνω χωρις κανένα πρόβλημα.

2) το τοππικ δεν δένει τόσο δυνάτα με την τρίχα και είναι πιθανό αν δεν εχεις βάλει σπρευ να φύγει σε πολυ αέρα η ιδρώτα, το nanogen απο την άλλη είναι σκλήρο καρύδι. Για 5 μέρες έπαιζα μπάλα καθημερίνα, ίδρωνα πάρα πολυ και όμως οταν είδα στον καθρέφτη μέτα το παιχνίδι(λογω ανασφάλειας) το αν είχε μείνει στο κεφάλι μου, ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΗΚΑ. Δεν είχε φύγει από το κεφάλι σχέδον τίποτα και γενικά κανένα ιχνος μαυρίλας σε κουτελο κλπ.
 

NGL

Member
Απ: Toppik

@ggelos είπε:
Επειδή στο συγκεκριμένο θέμα έχω υποστηρίξει το τοppik επανηλήμενα πιστεύω πως ήρθε ο καιρός να ανανεώσω τις αποψεις μου.

Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε κατι παρομοιο!
Απλα μια απορια!
Εαν χρησιμοποιεις φιλε minox,φινα,nizoral πως θα καταλαβεις αν εχει γινει δουλεια στο σημειο που υπαρχει προβλημα αν συνεχως καλυπτεται??

Ασε που στα αποτελεσματα της ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (minox,fina,nizoral) φανταζομαι δεν θα φαινεται διακριτη η διαφορα!
 

@ggelos

New Member
Απ: Toppik

NGL εκεί που κάνω θεράπεια, δηλαδή από ζώνη τρία και πίσω, δεν βάζω nano διότι πρόλαβα την αραίωση σε αρχικό στάδιο. Nanogen βάζω μπρόστα για να καλύψω τις μ......ς της L..........e, μέχρι το καλοκαίρι περίπου που θα κάνω ξανα μεταμόσχευση για διορθώσεις και γέμισμα 1,2,3. η θεράπεια καάνει δουλειά πάντως σε crown kai mid scalp
 

NGL

Member
Απ: Toppik

@ggelos είπε:
NGL εκεί που κάνω θεράπεια, δηλαδή από ζώνη τρία και πίσω, δεν βάζω nano διότι πρόλαβα την αραίωση σε αρχικό στάδιο. Nanogen βάζω μπρόστα για να καλύψω τις μ......ς της L..........e, μέχρι το καλοκαίρι περίπου που θα κάνω ξανα μεταμόσχευση για διορθώσεις και γέμισμα 1,2,3. η θεράπεια καάνει δουλειά πάντως σε crown kai mid scalp

ok thanks @ggele!καταλαβα.
αφου εχεις κανει τετοιο προγραμματισμο για βαθος χρονου,δεν ακουγεται ασχημο!
καλη επιτυχια με τις θεραπειες σου!
 

Ricordos

New Member
Απ: Toppik

Άγγελε επειδή μπερδεύομαι από το site και δεν τα πάω καλά με τα αγγλικά, μπορείς να μου δείξεις το ακριβές site του nanogen που αναφέρεις γιατί θέλω να το παραγγείλω! Εννοώ το ακριβές προϊόν με τις ίνες της εταιρείας και όχι κάτι σαμπουάν και άλλα που έχει!
Στο hairline φαίνεται ότι βάζεις κάτι; Θέλω να πω πως σε σημείο που έχεις τρίχες αλλά αραιές από μεταμόσχευση με σχηματισμένο hairline αλλά αραιές σχετικά τρίχες μπορώ να προσδοκώ σε κάτι ρεαλιστικό;
 

@ggelos

New Member
Απ: Toppik

Κοιτα εγω παίρνω απο το αγγλικό, www.nanogen.co.uk, τα nanofibres πρέπει να πάρεις. Οσο αναφορα την ερωτηση για hairline , ναι μπορεις να εχεις ρεαλιστικοο αποτελεσμα αρκει να μαθεις να το βάζεις. Εγω ασ πουμε για το hairline χρησιμοποιω μια χτενα την οποια βαζω στη βαση της τριχας( σαν να χτενιζεις τα μαλλιά προσ τα πίσω) και απο πανω ριχνω nano, ετσι δεν παει πανω στο δερμα οποτε τπτ το αφυσικο. Προσωπικα ειμαι 100% ικανοποιημενος
 

Ricordos

New Member
Απ: Toppik

Ρε συ Άγγελε και παιδιά, δοκίμασα σήμερα τα nanofibres και απογοητεύτηκα! Βασικά θέλω να καλύψω το hairline και δεν γεμίζει πως γίνεται αυτό; Κάνω κάτι λάθος; Έβαλα τη χτένα προς τα πίσω, δοκίμασα χωρίς χτένα αλλά πέφτουνε και κολλάνε στις άκρες που είναι πιο εγάλα αλλά ακόμα και όταν καταφέρνω να βάλω στις ρίζες δεν γεμίζει, τι παίζει;
 

Schwarzkopf

New Member
Απ: Toppik

@ggelos είπε:
Επειδή στο συγκεκριμένο θέμα έχω υποστηρίξει το τοppik επανηλήμενα πιστεύω πως ήρθε ο καιρός να ανανεώσω τις αποψεις μου. To τοππικ δεν είναι κακό προιόν, το χρησιμοποιήσα για 4 μήνες χώρις προβλήματα και το σημαντικότερο χωρις να το καταλάβει κανεις. Όμως εδώ και ένα μήνα περίπου χρησιμοποιώ nanogen και το μόνο που έχω να πώ ειναι πως η επίστημη σηκώνει τα χέρια ψηλά. Πέρα απο το οτι κάθετε 100 φορέσ καλύτερα και φυσικά στο μαλλί απο το τοππικ, το φόβερο είναι το πόσο καλά δένει πάνω στην τρίχα και χωρίς ειδικά σπρευ. Ακολούθος παραθέτω κάποια σημεία στα οποία το nanogen με κέρδισε.

1) το τοππικ κάθεται πάνω στο μαλλί, το βαρένει και το κάνει σαν ματσάκια, το nanogen είναι πιο ελαφρύ, μπλέκει ανάμεσα στην τρίχα και μπορείς να έχεισ τα μαλλια προς τα πάνω χωρις κανένα πρόβλημα.

2) το τοππικ δεν δένει τόσο δυνάτα με την τρίχα και είναι πιθανό αν δεν εχεις βάλει σπρευ να φύγει σε πολυ αέρα η ιδρώτα, το nanogen απο την άλλη είναι σκλήρο καρύδι. Για 5 μέρες έπαιζα μπάλα καθημερίνα, ίδρωνα πάρα πολυ και όμως οταν είδα στον καθρέφτη μέτα το παιχνίδι(λογω ανασφάλειας) το αν είχε μείνει στο κεφάλι μου, ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΗΚΑ. Δεν είχε φύγει από το κεφάλι σχέδον τίποτα και γενικά κανένα ιχνος μαυρίλας σε κουτελο κλπ.

παιδιά εγώ θα τα αγοράσω και τα δύο στο τέλος....

έχω αραίωση στο πίσω μέρος και πάνω για χρόνια που μου σπάει τα νεύρα..ελπίζω να κάνουν λίγη δουλειά...μόνο να βρώ λύση..


ρε σεις είδα κάτι βιντεάκια στο youtube με ένα προϊον HAIR CUBED 3 ..το έχει δοκιμάσει κανείς?υπάρχει στην ευρώπη?

hair loss problem? Hair Cubed Building Fiber, Organic (no aluminum) +water proof

'εχω τα ίδια μαλιά με τον τύπο χτένισμα,μήκος...αλλά λίγάκι περισσότερη αραίωση..πιστεύετε να δουλέψει κάποιο απο τα προϊοντα αυτά σε μένα? ??? ??? :-\




ρε παιδιά αυτό της Telemarketing το Hair Rebirth το έχει δοκιμάσει κανένας?κάνει τπτ?..για τί έχει 25 ευρώ και φαίνεται το ίδιο με τα άλλα...


άγγελε πόσο σου ερχετε συνολικά το nanogen περίπου? απο αγγλία με ταχυσρομικά κτλ:)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kasfam

New Member
Απ: Toppik

alopeciawarrior είπε:
[quote author=Admin link=topic=74.msg4952#msg4952 date=1230560630]
[quote author=sot link=topic=74.msg4949#msg4949 date=1230554364]
παιδια το πηρα και εγω το toppiκ
αμα βαλεις και πιασει κανεις τα μαλλια σου το χερι του θα γινει μαυρο........
και σε εσας ετσι ειναι???
Αν διαβάσεις το ποστ μου που αναφέρω και τιμές, θα δεις εκεί που λέω ότι δεν κολλάνε οι ίνες.Εκεί που πάλι λέω ότι το τοππικ σκέτο ΔΕΝ κάνει σωστή δουλειά και ότι η ίδια η εταιρία (στο κουτάκι του) αναφέρει ότι για να ασφαλίσεις τις ίνες, να εφαρμόσεις το λακ.
Άρα ή σου φεύγουν οι ίνες (σε εμένα όταν περνούσα το χέρι μου ανάμεσα στα μαλλιά, έμεναν στο χέρι μου μαυράκια) ή έβαλες πολύ πάνω πάνω.

tsakalos είπε:
γενικα τα consealers δεν κανουν για ολους και ολα εχουν τα υπερ και τα κατα. ειναι ομως lifesavers για μερικους ειδικα για περιοχες οπως crown και middlescalp. εγω δεν βγαινω εξω χωρις αυτα και αμα ξερεις να το βαζεις εχεις καλο αποτελεσμα, δεν δουλευουν καλα στο hairline, επισης αγορασα προσφατα απο ελλαδα το toppek shampoo και ειναι παρα πολυ καλο. αφηνει thickness στο μαλλι και το κανει πολυ αφρατο. δοκιμαστε το

Μπράβο ρε τσάκαλε. Έτσι είναι σωστό να απαντά κανείς. έτσι, μπορώ να κάνω διάλογο με τις ώρες. Αναφέρεις και τα συν και τα πλην.
Όπως είπα και παραπάνω, μπορεί να καλύπτει τα κενα (ναι, το κάνει) αλλά μόνο του δεν κάνει σωστή δουλειά, το ξαναλέω, το ξαναδοκίμασα καμια 10αριά φορές. Άλλωστε η εταιρία το λέει "Αpply fiberhold spray to secure the fibers". Δεν λέει "για καλύτερο κράτημα μπορείτε να κάνετε χρήση του fiberhold" ή "αν πάτε σε βροχερό μέρος, καλό είναι να σιγουρέψετε τις ίνες με το fiberhold", όπου εκεί θα τους έβγαζα το καπέλο.

Δεν απάντησα παραπάνω στον alopecia για 3 λόγους:
-Δεν θα καταλήγαμε πουθενά. Βαρέθηκα τις απαντήσεις όπως έκανα και στου Μ***, στο fungoral που έλεγε ένας ότι αναπτύσεις μύκητες, σε Ελληνική εταιρία μεταμόσχευσης, στο proscar που έλεγε ο άλλος ότι σου δημιουργεί καρκινο, οι οποίες δείχνουν να μην καταλήγουν πουθενά. Είναι σαν να μαλώνεις για το ποιά ομάδα είναι καλύτερη.
-Μερικά που έλεγε, μου θύμησαν έντονα το email που έλαβα από τον υπεύθυνο του toppik. Πάλι δεν θα καταλήγαμε πουθενά.
-Το toppik δεν είναι και κάποιο σπουδαίο προϊον. Είναι σαν το μεικ-απ μεν, αλλά δεν αφορά την τριχόπτωση. Ας μαλώνουμε τουλάχιστον για άλλα προϊόντα.

ρε Άκη (έμαθα και το ονομά σου πλέον από το forum, ασχολήθηκα να διαβάσω βλέπεις και άλλα posts για να δω αν έχεις με ΕΜΕΝΑ πρόβλημα η γενικά) Τι ακριβώς ΛΕΣ?


Δεν μπορώ όμως να μην σχολιάσω 2 πράγματα:
alopeciawarrior είπε:
Μάλλον ΔΕΝ έχω πάρει ΤΟΟΟΟΣΟ σοβαρά το θέμα τριχόπτωση...
...................
Αγοράζω μια ΥΠΗΡΕΣΙΑ από το προϊόν ένα ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ, Την ηρεμία μου και το χαμογελό μου στο καθρεπτη (που το ειχα ψιλοχασει).
Αυτά εγω τα θεωρώ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΑ.
.......................
Το μόνο προβλημα με το Τοππικ ειναι πως μου αρέσει τόσο πολυ η εικόνα μου μετά που όταν λούζομαι ... στεναχωριέμαι! αμα μπορέσω να βγάλω τόσα μαλλια ωστε να δείχνω μόνος μου τόσο πυκνός, δεν θέλω ΤΙΠΟΤΑ άλλο!
.........................
Αλλά επανερχόμαστε στο θέμα ΚΟΣΤΟΣ ΑΞΙΑ.
Προτιμώ να δείχνω ΠΥΚΝΟΣ και ΚΑΘΑΡΟΣ και ας μου κοστίζει λίγο ακριβότερα.
Η ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΧΑΣΟΥΡΑ που θα έχω αν μείνω βρώμικος για να κάνω οικονομία
ή
η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΧΑΣΟΥΡΑ που θα έχω αν ΝΙΩΘΩ φαλακρός στις κοινωνικές μου εκδηλώσεις επειδή το όποιο Τοππικ είναι λίγο ακριβό ΕΙΝΑΙ
Μπορεί να μην έχει πάρει σοβαρά το θέμα τριχόπτωση, άσχετα αν δεν θέλει να δείξει ότι έχει τριχόπτωση και χρησιμοποιεί τοππικ, αλλά το φορουμ αυτό απευθύνεται και σε άτομα που τους λείπουν αρκετά λεφτά για να συμπληρώσουν τα 700€ και να μπουν στην γενιά των 700€.
Δεν έχουν όλοι την οικονομική άνεση και γι'αυτό τον λόγο απαιτείται να λέμε τις χαμηλότερες τιμές.
Τώρα αν κάποιος τα έχει, ας το πάρει από Ελλάδα και ας τους αφήσει και τα ρέστα από 50αρικο, δεν με νοιάζει, αλλά με νοιάζει όσοι δεν έχουν την άνεση, να βρουν φτηνά ή καλύτερα προϊόντα στα ίδια λεφτά.Πάντως, όσο αφορά τις λέξεις με κεφαλαία, ξέρεις ποιες να βάζεις αγαπητέ. Σε τμήμα διαφημίσεων και δεν θα τις ταίριαζαν έτσι.





alopeciawarrior είπε:
ΚΑι έξω με γκόμενα αν πάτε ΤΟΤΕ να δείτε τι ωραία που είναι!!! Και με φίλους που σου κάνουν πλάκα, εκεί να δεις χαρές. (καλά, εσύ πως γεμισαν τα μαλλιά σου έτσι? Ποιον θα πειράζουμε τώρα και άλλα τέτοια)
οπότε ΔΙΑΦΩΝΩ. οκ?
Αχ αυτές οι γκόμενες. Ασε δε οι φίλοι. Καλό είναι για διαφήμιση.
Sorry, αλλά η συμβουλή μου (με βάση το παραπάνω) προς όλους τους συμφορουμίτες είναι:
αν οι φίλοι σου σε πειράζουν συνεχώς για τα μαλλιά σου, δεν είναι φίλοι σου. Ο φίλος ο σωστός δεν σε "πειράζει" με το πρόβλημα σου, όποιο και αν είναι αυτό.
Και αν από την γκόμενα θελήσει κανείς να κρύψει ότι έχει τριχόπτωση, δεν ξέρω τι να πω.
Αμα είναι να ανοίξουμε νέο ποστ με θέμα "Δικαιολογίες που θα λέμε στις γκόμενες" όταν μας ρωτάνε "γιατί δεν κάνεις βουτιά;" (έχω βάλει τοππικ χρυσή μου αλλά ντρέπομαι να σου το πω) ή όταν σε ρωτάει γιατί αργείς να βγεις από το μπάνιο να λες κατι του τυπου "μισό λεπτό μωρό μου να στεγνώσουν καλά τα μαλλια μου (και από μέσα σου "γιατί δεν κάθεται καλά το τοππικ και θα με δεις καραφλό").

Φιλικά πάντα τα παραπάνω.
[/quote]

Δηλαδή όποιος δεν είναι ΑΓΚΟΥΑ και ξέρει να βάλει το ΡΗΜΑ και το ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟ σε κάθε πρόταση σου θυμίζει τον Μ****, τον Τ******, τον D** κτλ?
δηλαδή επειδή είσαι και είμαι και είναι και άλλοι της γενιάς των 700 εμείς ΔΕΝ μορφωθήκαμε και πρέπει να μιλάμε λες και είμαστε ΑΛΒΑΝΟΙ?

βαλε τα mail που σου έστειλαν να τα ΔΟΥΜΕ!
Προσωπικά θεωρώ πως έχω ΜΟΝΑΔΙΚΟ τρόπο γραφής και ομιλίας.
ΜΑΚΑΡΙ να είναι τα mail που σου στείλανε τόσο καλογραμμένα όσο τα δικά μου posts.
Aν και αμφιβάλω, για να τα χώνεις ΕΤΣΙ, μάλλον σε βρίζανε και το έχεις πάρει γινάτι και ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ!

τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ που βάζω είναι για ΕΜΦΑΣΗ!
Αλλά ΔΕΝ χαμπαριάζεις τελικά φίλε (sic)
είδα και άλλα posts σου, με ΟΠΟΙΟΝ σχεδόν διαφώνησε μαζί σου, η επίθεση σου, με εύσχημο τρόπο ήταν τελικά ΠΑΝΤΑ προσωπική προς το άτομο ΟΧΙ την άποψη.
Οπότε ΧΡΥΣΕ μου (μιας και εγώ είμαι ΑΓΑΠΗΤΟΣ) ΜΑΛΛΟΝ όντως έχεις ένα θέμα με συνωμοσίες, καταδίωξη κτλ.
Αλλά δικαίωμά σου.

Βέβαια, ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ!
Εσύ ΧΡΥΣΕ μου, γιατί κάνεις ότι κάνεις για τα μαλλιά σου?
2 λόγοι είναι ΠΑΝΤΑ, για όλους μας:
-Για λόγους κοινωνικούς (γκόμενες. φίλοι)
-για λόγους μειωμένης ΑΥΤΟΕΙΚΟΝΑΣ και ίσως ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗΣ

Αν η φαλάκρα μας ήταν στοιχείο γοητείας, όπως η ρυτιδούλες ή τα γένια, θα ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑΜΕ να μείνουμε φαλακροί, όπως ανυπομονούσα να βγάλω γένια στα 15.
Αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ ξέρουμε πως σπάνια η τριχόπτωση και η φαλάκρα είναι θετικά στοιχεία στην ΕΜΦΑΝΙΣΗ.
και το τι είναι θετικό ή αρνητικό στην ΕΜΦΑΝΙΣΗ το καθορίζει το παρόν κοινωνικό status σε ΣΥΓΚΡΙΣΗ με το σύνηθες, όχι κάτι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟ.
Σε κάποιες χώρες οι μελαμψοί είναι οι ωραίοι, στην Ελλάδα τους κοροϊδεύουμε,
αλλού οι σχιστομάτηδες αρέσουν, αλλού όχι.
ΑΡΑ το καθορίζουν τελικά οι κοινωνικές μας συναναστροφές
Οι ΓΚΟΜΕΝΕΣ και οι ΦΙΛΟΙ!
Και το ΞΕΡΟΥΜΕ όλοι μας, άσχετα αν θέλει ΑΡΧ**** να το παραδεχθείς πως επηρεάζεσαι.
Και αν εσύ βγεις και πεις πως τους έχεις όλους γραμμένους, μαγκιά σου.
Αλλά ΚΑΘΕ άνθρωπος αυτομάτως, αυθορμήτως και ασυνείδητα αποκτά συνείδηση της αυτο-εικόνας του (ΟΧΙ της αυτοπεποίθησης) συγκρίνοντας τον εαυτό του με τους άλλους.
Οι φίλοι που ΣΥΝΕΧΩΣ κοροϊδεύουν είναι ΚΑΦΡΟΙ! και ΔΕΝ είναι φίλοι!
Όχι για τίποτα άλλο αλλά γιατί δεν καταλαβαίνουν πως ένα θέμα, δίκαια ή άδικα, σε στεναχωρεί. Αυτός ο άνθρωπος είναι για απομάκρυνση λόγω αναισθησίας εώς και αναπηρίας στην κοινωνική αντίληψη και τη συναισθηματική νουμοσύνη.
Αλλά οι φίλοι μου με πειράζουν καμιά φορά, όπως και εγώ αυτούς που έχουν κοιλίτσα!
Το ΠΕΙΡΑΓΜΑ είναι μέσα στον κοινωνικά αποδεκτό μηχανισμό του λεγόμενου male-bonding.
Όσο για τις γκόμενες, ναι ΧΡΥΣΕ μου, ούτε στο μπάνιο μου να είσουνα!
Το εννοώ!
Αυτό κάνω!
ΓΕΛΟΙΟ?
ΠΟΙΟΣ είσαι εσύ να το κρίνεις?
Θα μου πεις πως έχω πρόβλημα αυτο-εικόνας?
ΕΧΩ!
Βάζω ένα κάρο ΜΑΛ****Σ στο κεφάλι μου (και Finasteride από στόμα) και εσύ βάζεις περισσότερα και σε πείραξε ή θα με πειράξει το τοππικ?
Τι βρεγμένος τι μούσκεμα!
Εγώ απορώ τι λες ΕΣΥ ΧΡΥΣΕ μου όταν βλέπει καμία κοπέλα στο μπάνιο σου ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ αυτά που βάζεις???
Η μήπως τα κρύβεις? :p
(εγώ τα κρύβω...)
Να σου πω και κάτι για να τελειώνουμε, γιατί έχεις θέματα με ΟΠΟΙΟΝ έχει επιχειρήματα και
αρκετή ευφράδεια να σου απαντήσει:
Σου είπα και σε παλαιότερο post πως ΕΧΕΙΣ περισσότερα μαλλιά από μένα.
Το να κοροϊδεύεις τι κάνω στο μπάνιο για τα μάτια της γκόμενας (και μην ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ να πεις πως δεν ήταν προσωπική μπηχτή...) είναι τουλάχιστον ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ και ΘΡΑΣΥΔΕΙΛΙΑ!

Αυτή είναι η εικόνα του ΦΩΤΙΣΜΕΝΟΥ ADMIN?
να κοροϊδεύει τους ΠΙΟ φαλακρούς???? ???
Για αυτό το άνοιξες το forum?
Για να νιώσεις πιο Δυνατός γνωρίζοντας πιο αδύναμους?

ΕΥΓΕ και παλί ΕΥΓΕ!

είναι η ΠΟΛΛΟΣΤΗ φορά που με προσβάλλεις.

-Αμφισβήτησες την ειλικρίνεια μου
-με κατηγόρησες πως είμαι ΕΓΚΑΘΕΤΟΣ εταιρειών, διαφημιστής κτλ
-με κοροϊδεύεις πως είμαι 'δεν ξέρω τι'' που κρύβομαι από τι γκόμενά μου.

ΓΙΑΤΙ τόσο ΜΙΣΟΣ χρυσέ μου????


ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ περιμένω απάντηση!

και πιστεύω πως ΟΛΟΙ οι φίλοι εδώ μέσα περιμένουν απάντηση διότι με την ευκολία που κρίνεις τον κόσμο, κολλάς ετικέτες και θίγεις υπολήψεις φοβάμαι πως το πρόβλημα σου πάει ΠΟΛΥ βαθύτερα από το scalp σου!

Εγώ το ΣΤΑΜΑΤΑΩ εδώ γιατί έχω κατέβει αρκετά σε επίπεδο απαντώντας σου.

Θα ΕΚΤΙΜΗΣΩ αν ΔΕΝ ξαναασχοληθείς με post μου ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.

Δεκτή κάθε κριτική για την ΑΠΟΨΗ όχι για το άτομο.
Εκτός αν είσαι ο ...Σερίφης και κάνεις οτι γουστάρεις στο FORUm ΣΟΥ!!

Αλλά αν ασχοληθείς στο μέλλον ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΡΟΠΟ, θα αρχίσω να χτυπάω ΚΑΙ εγώ κάτω από τη μέση , όπως ΕΣΥ :-*!
[/quote]

φιλε συμφωνω απολυτα με αυτα που λες,,το δυσκολο ειναι να βγαλουμε τη μασκα και να τα παραδεχτουμε..
 

Schwarzkopf

New Member
Απ: Toppik

....ΚΑΝΕΙ!! ;D..καλά ε δεν φαίνεται τίποτα...σαν προϊον λέει (οι γονείς μου τάπαιξαν..lolol :D)

τωρα να τω δω και πως πάει απέναντι στον ιδρώτα κτλ....

μου στείλαν χαλασμένο maximizer :(
 

Schwarzkopf

New Member
Απ: Toppik

Σπύρος είπε:
αν δεν σου κάνει κόπο,βγάλε μια φωτο πριν και μετά την χρήση 8)

την επόμενη φορά θα το κάνω και αυτό..;)

πάντως έχω το Toppik γύρω στις 5 ώρες...εχω ιδρώσει πάρα μα πάρα πολύ αυτές τις πέντε ώρες στο κεφάλι.....αλλά δεν εχει φύγει μεχρι στιγμής σχεδόν καθόλου..καμία σχέση με το ισραηλινό βίντεο που είδα πιο πριν....

όμως...

βάζοντάς το χέρι που ανάμεσα στα μαλλιά είδα τις μικροϊνες στα χέρια μου...

επίσης ξαπλώνοντας στο κρεβάτι είδα επίσης μικρή ποσότητα των μικροινών στο μαξιλάρι(λογικό ντάξει)


τωρα δεν ξέρω αν κάποιο άλλο προϊόν είναι καλύτερο ή όχι για να το συγκρίνω(αν βαραίνει τα μαλλιά αν κολλάει ή οτιδήποτε)...είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ...και είμαι ευχαριστημένος μπορώ να πω...


σημαντικό...: μη χρησιμοποιείτε τη χτένα ακουμπώντας τη στο δέρμα...μόνο στα μαλλιά.. :angel:

*για να κολλήσω τις τρίχες με το προϊον χρησιμοποίησα μια απλή λακ...δεν έβαλα το προϊον που προτείνουν αυτοί..
 
Μπλουζα