Tasos33, Dr. Jose Lorenzo, FUE, 3101g, 22-23/6/2022

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Τάσαρε δεν πολυμπαίνω είχα χάσει επεισόδια, εύχομαι ένα άριστο αποτέλεσμα που είναι δεδομένο με την επιλογή σου με πολύ μαλλί και υγεία!
 

tasos33

Well-Known Member
Ενημέρωση 5μηνου στην αρχική σελίδα.

Φωτογραφίες με το μαλλί χτενισμένο προς τα πάνω, κάτω κ πίσω.
Η κατάσταση εξελίσσεται ομαλά, αργά κ σταθερά , βλέπω στην μικροκαμερα να έρχονται οι δεύτερες τρίτες κτλ τρίχες των πολυτριχων που είναι σε φάση ανάπτυξης και που δεν φαίνονται με γυμνό μάτι και είναι πολλές. Συνεχίζω αφρό regain 1.5ml , πέντε μέρες την εβδομάδα κ τις βιταμίνες .
 

JimKan1

Well-Known Member
Ετοιμος απτο 5μηνο Τασο, να το χαιρεσαι, αν μπορεις βαλε και καμια φωτο σε εξωτερικο χωρο με ηλιο.
 

tasos33

Well-Known Member
Ετοιμος απτο 5μηνο Τασο, να το χαιρεσαι, αν μπορεις βαλε και καμια φωτο σε εξωτερικο χωρο με ηλιο.
Jim ,δεν είχα χρόνο να το κάνω πρωί και τις τελευταίες μέρες είχε και συννεφιά, στο εξάμηνο όμως θα είναι υπεραναλυτικη και σε βάθος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Μπράβο Τάσο, αθόρυβα στον στόχο!
Ο στόχος του 5μήνου μέχρι στιγμής έχει επιτευχθεί για να μην πώ ότι είναι καλύτερα απ ότι περίμενα.
Βασικός στόχος ήταν η δότρια η οποία δείχνει απείραχτη, η φυσικότητα της hairline kai έπειτα η φύτρωση που μάλλον θα κινηθεί η έχει ήδη κινηθεί σε υψηλά επίπεδα , η μικροκαμερα λέει πως δεν έρχονται πολλά νέα graft αλλά πολλές τρίχες ακόμα, οι αρχικοί μου υπολογισμοί για πυκνότητα περίπου στα 42-45 gr / cm μαζί με τα της προηγούμενης μάλλον επαληθεύονται όπως προκύπτει και από τις φωτό.
 

Συνημμένα

  • 4AS22.06.22S2.JPG
    4AS22.06.22S2.JPG
    1,006.3 KB · Προβολές: 77
  • Screenshot_2022-12-01-10-19-18-996_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-12-01-10-19-18-996_com.miui.gallery.jpg
    749.4 KB · Προβολές: 74
  • IMG_20221129_230528.jpg
    IMG_20221129_230528.jpg
    345.3 KB · Προβολές: 76

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδή βάζεις μινο η φύτρωση σου (μάλλον) έχει σχεδόν ολοκληρωθεί και τώρα θα αρχίσει να αυξάνεται η κάλυψη λόγω της ανάπτυξης νέων τριχών από τα πολυτριχα και του πάχους της τρίχας.
 

vagosx

Well-Known Member
Μια χαρά έχει πάει Τάσο.
Πάντως μεγάλη καβάτζα να έχεις έναν γιατρο αυτού του επιπέδου μέσα στα πόδια σου.
Θεωρω ότι εάν έχουν κάνει επέμβαση στον Lorenzo στην Αθήνα 100ατομα, από αυτά ούτε 5 δε θα πήγαιναν στη Μαδρίτη.
Λαμπάδα πρέπει να ανάψουν στο Cvial.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ρε συ μήπως είσαι στο οκτάμηνο και μας δουλεύεις;
Αν δεν ήμουν μαζί σου τον Ιούνιο αυτό θα πίστευα.
Αγωνία και άγχος για το αποτέλεσμα τέλος φαντάζομαι έτσι;
Καλή συνέχεια Τάσο!
 

tasos33

Well-Known Member
Ρε συ μήπως είσαι στο οκτάμηνο και μας δουλεύεις;
Αν δεν ήμουν μαζί σου τον Ιούνιο αυτό θα πίστευα.
Αγωνία και άγχος για το αποτέλεσμα τέλος φαντάζομαι έτσι;
Καλή συνέχεια Τάσο!
Ιούλιε άγχος δεν έχω πλέον αλλά λίγη αγωνία για το πόσο θα πυκνώσει ακόμα την εχω και σαφώς στο 8 μήνο περιμένω περισσότερα. Η φυτρωση εξελίχθηκε αρκετά γρήγορα , λίγο η μινοξ λίγο το μαλακό δέρμα που δε δυσκόλεψε τον γιατρό λίγο η φίλη μου η ισπανιδουλα η μελαχρινια η ελαφρόχερα που δε θυμάμαι το όνομα της βοήθησαν και ήρθε η φυτρωση πιο γρήγορα..
 
Μπλουζα