Tasos33, Dr. Jose Lorenzo, FUE, 3101g, 22-23/6/2022

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Είναι άστα να πάνε.σαν ποπκορν πετάγονται τα grafts,το ένα μετά το άλλο.και χέρι παναλαφρο,δεν καταλαβα απολύτως τπτ.ειμαι φαν..και για τις επόμενες ,θα κλείσω αποκλειστική συνεργασία μαζί της.
To επονομαζόμενο και ΑΚ-47.
 

tasos33

Well-Known Member
Είναι άστα να πάνε.σαν ποπκορν πετάγονται τα grafts,το ένα μετά το άλλο.και χέρι παναλαφρο,δεν καταλαβα απολύτως τπτ.ειμαι φαν..και για τις επόμενες ,θα κλείσω αποκλειστική συνεργασία μαζί της.
Εμένα η Βιργινία δε μου γέμισε το μάτι στην αρχή, το φοβήθηκα το κακό, δεν ήξερε κ γρι αγγλικά, λέω εδώ θα το πω. Κάποια στιγμή πέρασε ο μοντ κ μου λέει καλή είναι κ ησύχασα, τελικά είχε δίκιο.

@CVIAL δε θα ξεχάσω που μπήκες κάποια στιγμη μέσα με τα φρεντος κ φώναζαν όλες , Ντίμος Ντίμος ου ου ου... Δε λέω τι απαντησες
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εμένα η Βιργινία δε μου γέμισε το μάτι στην αρχή, το φοβήθηκα το κακό, δεν ήξερε κ γρι αγγλικά, λέω εδώ θα το πω. Κάποια στιγμή πέρασε ο μοντ κ μου λέει καλή είναι κ ησύχασα, τελικά είχε δίκιο.

@CVIAL δε θα ξεχάσω που μπήκες κάποια στιγμη μέσα με τα φρεντος κ φώναζαν όλες , Ντίμος Ντίμος ου ου ου... Δε λέω τι απαντησες

Τι φρέντο έχω κουβαλήσει στην αρχή δεν λέγεται, ευτυχώς μετά δούλεψε efood.
 

Pan77

Active Member
Μεγάλη η αλλαγή από τους 4 στους 5 μήνες και έχει να δώσει πολύ ακόμα. Αν αναλογιστούμε πως ήσουν πριν την μμ μπροστά η αλλαγή είναι τρομερή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ήσυχα καραφλοδαιμονες ..μη μου καψουρεψετε τη Λορένα μόνο και δεν ξέρει τι βγάζει από το κεφάλι μου..με τις άλλες παιχτε μπάλα όσο θέλετε.χαχαχα
Ότι είπε και ο mod φυσικά, να δεις γέλια που έκαναν , που να ξέραν .....έχει και κάτι οπλοπολυβόλα η ομάδα.
 

tasos33

Well-Known Member
Ήσυχα καραφλοδαιμονες ..μη μου καψουρεψετε τη Λορένα μόνο και δεν ξέρει τι βγάζει από το κεφάλι μου..με τις άλλες παιχτε μπάλα όσο θέλετε.χαχαχα
Προς ενημέρωση, γνωρίζω πρώην καράφλα που πήγε για μαλλί σε γνωστή κλινική των Αθηνών και έφυγε και με μαλλί και παντρεμένος με την νοσηλεύτρια. Το νου σου.
 

oreo

Well-Known Member
Ιούλιε άγχος δεν έχω πλέον αλλά λίγη αγωνία για το πόσο θα πυκνώσει ακόμα την εχω και σαφώς στο 8 μήνο περιμένω περισσότερα. Η φυτρωση εξελίχθηκε αρκετά γρήγορα , λίγο η μινοξ λίγο το μαλακό δέρμα που δε δυσκόλεψε τον γιατρό λίγο η φίλη μου η ισπανιδουλα η μελαχρινια η ελαφρόχερα που δε θυμάμαι το όνομα της βοήθησαν και ήρθε η φυτρωση πιο γρήγορα
Σε έσωσε η μινοξιδίλη
 

tasos33

Well-Known Member
Χρόνια πολλά και καλά σε όλη την ομάδα, να έχουμε υγεία ευτυχία και το μαλλί που θέλει ο καθένας . Μόλις έκανα ενημέρωση στην αρχική σελίδα του νήματος.
 
Μπλουζα