Tasos33, Dr. Jose Lorenzo, FUE, 3101g, 22-23/6/2022

JimKan1

Well-Known Member
Καλη επιτυχια Τασο, με βαση την επιλογη γιατρου που εκανες ,της αγωγης σου με φιναστεριδη αλλα και το πλανο της επεμβασης θεωρω την επιτυχια δεδομενη, hairline κατεβασατε η πυκνωσατε την προυπαρχουσα;

Edit: ακυρο προσεξα οτι κατεβηκε λιγο το hairline
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Γιάννη σε ευχαριστώ. Αποτυχημένο για τα δεδομένα της εποχής του 2008 δε το λες, δεν είναι τραγική η ουλή , από το κέντρο και προς τα αριστερά δεν τόσο καλά κλεισμένη βέβαια όσο η άλλη πλευρά και υπήρχε και φυτρωση.
Το βασικό για το αποτέλεσμα είναι να παραμείνουν τα δικά μου ,πλην μμ τριχών, να μην έχω σοκ λος.

Τάσο καλή επιτυχία και από εδώ!
Για κάποιο λόγο νόμιζα ότι η δοτρια ήταν πιο κακή αλλά με επηρέασε μάλλον ότι είχες δηλώσει ότι είχες ένα αποτυχημένο στριπ στους σκιτζηδες της ΒΚ...
Όλα τα βλέπω με το μέρος σου φίλε...Δοτρια υπεραρκετή,εξοπλισμένος με φίνα,για το γιατρό που επέλεξες μη τα λέμε πάλι οπότε το μόνο που μένει είναι υπομονή και πίστη!!!
 

oreo

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε Τάσο, επιτέλους έφτασε η ώρα σου. Υπολόγισες με τα στατιστικά σου πόσες τρίχες θα έχεις περίπου το cm2 ? Na υποθέσω οτι αυτά που υπήρχαν πάνω δεν ξεπερνούν τις 15h/cm2? Σύμφωνα με τους πρόχειρους υπολογισμούς μου δεν ξεπερνάς τις 105 -110 σε πλήρη φύτρωση. Μπορεί να μην τα λέω καλά και να χάνω κάτι.
Υ.Γ Η hairline λόγω του πρηξίματος να φανταστώ φαίνεται λίγο πετσικαρισμένη?
Με συγχωρείς που μπήκα απότομα με τις ερωτήσεις.
 

tasos33

Well-Known Member
Η hairline που βλέπεις ,δεν ήταν hairline, μπροστά από τα μμ μαλλιά υπήρχαν τα δικά μου τα οποία χαιρέτησαν και έτσι έμειναν αυτά. Μπροστά η μύτη κατέβηκε λίγο για να δείξει και το μέτωπο μικρότερο. Η απόσταση από φρύδια είναι πλέον στα 7 και κάτι ψιλά.
Καλη επιτυχια Τασο, με βαση την επιλογη γιατρου που εκανες ,της αγωγης σου με φιναστεριδη αλλα και το πλανο της επεμβασης θεωρω την επιτυχια δεδομενη, hairline κατεβασατε η πυκνωσατε την προυπαρχουσα;
 

Συνημμένα

  • IMG_20220702_233206.jpg
    IMG_20220702_233206.jpg
    335.4 KB · Προβολές: 70

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Καλή επιτυχία Τάσο και από δω!
Σου εύχομαι μηδαμινές απώλειες! Με 5% απώλειες θα έχεις CV 5,33.
Ένα φιλάκι υπόθεση!
Στην επόμενη με μία πολύ μικρή ενίσχυση θα έχεις ξεπεράσει το 5,7. (Έγινα Boby)
 

tasos33

Well-Known Member
Αν η υπόθεση σου είναι σωστή θα τις ξεπεράσουμε. Αν έχεις όρεξη κάνε υπολογισμούς στην παρακάτω φωτό. Είναι ο.5 , για να σε δω..

Υσ. Με το πρήξιμο που είχα ,πιτσικαρισε και το δεξί μάτι.
IMG_20220702_234620.jpg

Na υποθέσω οτι αυτά που υπήρχαν πάνω δεν ξεπερνούν τις 15h/cm2? Σύμφωνα με τους πρόχειρους υπολογισμούς μου δεν ξεπερνάς τις 105 -110 σε πλήρη φύτρωση
 

oreo

Well-Known Member
Αν η υπόθεση σου είναι σωστή θα τις ξεπεράσουμε. Αν έχεις όρεξη κάνε υπολογισμούς στην παρακάτω φωτό. Είναι ο.5 , για να σε δω..

Υσ. Με το πρήξιμο που είχα ,πιτσικαρισε και το δεξί μάτι.Προβολή συνημμένου 50963
και 29 x 2 να το βάλω , δεν μπορεί να πάει στο σύνολο λόγος 2.62 , γιατί θα βγάλει 151,96 αστρονομικόΝ
 

tasos33

Well-Known Member
Καλή επιτυχία Τάσο και από δω!
Σου εύχομαι μηδαμινές απώλειες! Με 5% απώλειες θα έχεις CV 5,33.
Ένα φιλάκι υπόθεση!
Στην επόμενη με μία πολύ μικρή ενίσχυση θα έχεις ξεπεράσει το 5,7. (Έγινα Boby)
Καλή επιτυχία Τάσο και από δω!
Σου εύχομαι μηδαμινές απώλειες! Με 5% απώλειες θα έχεις CV 5,33.
Ένα φιλάκι υπόθεση!
Στην επόμενη με μία πολύ μικρή ενίσχυση θα έχεις ξεπεράσει το 5,7. (Έγινα Boby)
Βάλε κάτι παραπάνω, μόνο 5.7?
 

tasos33

Well-Known Member
και 29 x 2 να το βάλω , δεν μπορεί να πάει στο σύνολο λόγος 2.62 , γιατί θα βγάλει 151,96 αστρονομικόΝ
Βλέπω έχεις όρεξη , να σου στείλω άλλες 10 που έχω? Το χεις? Χαχαχα.
Ένταξει μη βάλεις 2.62 βάλε 2..32 η άσε το 2.62 και μείωσε το πάχος , από. 0.052 βαλε 0.049.
Διαλιεεεχτεεε.
 

oreo

Well-Known Member
Βλέπω έχεις όρεξη , να σου στείλω άλλες 10 που έχω? Το χεις? Χαχαχα.
Ένταξει μη βάλεις 2.62 βάλε 2..32 η άσε το 2.62 και μείωσε το πάχος , από. 0.052 βαλε 0.049.
Διαλιεεεχτεεε.
Όχι γιατί θα ξανανεβάσω πυρετό. Το θέμα είναι να βγουν και να πάνε όλα καλά. Αφου μπήκες τέλειωσαν όλα. Αφού περ΄μενες υπομονεττικά τόσα χρόνια, οφείλεις να ανταμειφθείς!!!! :) :) :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Ο υπολογισμός είναι μόνο με 300 g ενίσχυση και 5% απώλειες.
Όσο για τη φωτό δεν την κοιτάω καθόλου, το'χω δαγκώσει απ'τη ζήλια :D :D :D
Εσένα Ιούλιε δεν ευχήθηκα γιατί περιμένω τα επίσημα αποκαλυπτήρια
 

tasos33

Well-Known Member
Όχι γιατί θα ξανανεβάσω πυρετό. Το θέμα είναι να βγουν και να πάνε όλα καλά. Αφου μπήκες τέλειωσαν όλα. Αφού περ΄μενες υπομονεττικά τόσα χρόνια, οφείλεις να ανταμειφθείς!!!! :) :) :)
Όπως το έγραψες , να βγουν ...
 
Μπλουζα