Tasmania, fue, 3100 grafts, 26-27/10/2015

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μιας και κλείνει οσονούπω το νήμα του Ταζ, να του ευχηθώ και εγώ καλή "σταδιοδρομία" με το νέο του εξαιρετικό μαλλί και να του αφιερώσω μια φώτο που τράβηξα σε ένα από τα ταξίδια μου.

0BD73731-132E-45ED-992F-61422F5EFEDB.JPG
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Για να τα λεμε ολλα ομως εγω προσωπικα και σε αυτο το βιντεο και στου δημητρη πυκνοτητα δεν μπορω να δω καθαρα.Τα βιντεο ειναι σκοτεινα και δεν μπορει καποιος να βγαλει συμπερασμα.
 

aeratos28

Just aeratos
να ναι καλά ο φίλος tasmania ,καλή συνέχεια να έχει στη ζωή του και να χαίρεται το μαλλάκι..ωραίο αποτέλεσμα,δυνατη πυκνότητα και άκρως φυσικό οπτικά..να σαι καλά man ,ότι καλύτερο .!;)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Για να τα λεμε ολλα ομως εγω προσωπικα και σε αυτο το βιντεο και στου δημητρη πυκνοτητα δεν μπορω να δω καθαρα.Τα βιντεο ειναι σκοτεινα και δεν μπορει καποιος να βγαλει συμπερασμα.
Αμαν ρε κουμπαρε τι θες να κανουν κολοτουμπες να δεις τι γινεται? Δες τις φωτο και να ξερεις απο κοντα ειναι καλυτερος.
 

koumparos

Well-Known Member
Οχι βρε να μην κανουν κωλοτουμπες και σπασουν κανα ποδι:D λιγο περισσοτερο φως στα βιντεο .Δεν το λεω με κακια ετσι κιαλλιως εχουν ανεβασει πολυ καλες φωτο αλλα απο τη στιγμη που κανεις το καλο καντο σωστα να παρουμε ματι και εμεις οι θνητοι.:D
 

vlafo

Well-Known Member
Ένα επίσης από τα καλύτερα αποτελέσματα του φόρουμ,αυτή είναι η πρώτη μμ που έκανε,αλλά με πυκνότητα,σχεδιασμό σωστό,φυσικότητα,χερλάιν τσιμέντο,και φώτο όπως πρέπει να είναι.
Για να μαθαίνουν οι νεότεροι και να έχουν υλικό προς μελέτη μια και ξεθάψαμε παλιά νήματα.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Είναι όντως ένα πυκνό και φυσικότατο αποτέλεσμα.
Η φυσικότητα στη hairline, δύσκολα την πιάννει το μάτι ότι έγινε ΜΜ.
Σπάνιο στις μέρες μας και σε οποιαδήποτε κλίνικη ακόμη και στους κορυφαίους, η φυσικότητα στη hairline να είναι τέτοια που να μην προδίδει ότι έγινε ΜΜ.
Θεωρώ ότι για να επιτευχθεί η απόλυτη φυσικότητα στη hairline, εκτός από την ικάνοτητα και την εμπειρία της ιατρικής ομάδας, υπάρχουν και κάποια στοιχεία που πολύ λίγες κλινικές τα εφαρμόζουν όπως macro-irregulation, micro-irregulations, σωστή γωνία/κατεύθυνση των τριχοθυλακίων, γωνία που σχηματίζεται με τα temples, επιλογή των soft-thin-lighter μονότριχων θυλακίων στο transition zone.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το φυσικό αποτέλεσμα στην περίπτωση του Tasmania οφείλεται κατά κύριο λόγο στο είδος της ΑΑ που είχε. Όποιος παρατηρήσει την πρώτη φώτο προ μμ θα δει ότι στην hairline του υπήρχαν όλα τα στοιχεία (many thin hairs, irregularity, peaks and valleys) τα οποία βοήθησαν τα μέγιστα στο να δημιουργηθεί ένα φυσικό αποτέλεσμα. Όταν κρίνουμε μια φυσικότητα πρέπει να τα λαμβάνουμε όλα υπόψιν. Δεν είναι το ίδιο να ξεκινήσεις από το μηδέν σε σχέση με το να πατήσεις σε μια υπάρχουσα μισοφαγωμενη.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Βασικά το κυριότερο είναι ο παίκτης που θα έρθει να έχει τα χαρακτηριστικά που συμφώνησαν μεταξύ τους προπονητης-σταφ και τεχνικός διευθυντής. Το αν θα είναι όνομα ή όχι νομίζω απασχολεί μόνο όσους βλέπουν ποδόσφαιρο περιστασιακά. Φέρε Σεμπά αν ζητάς πάση θυσία έναν μαχητή στο γήπεδο που θα δίνει και τη ψυχή του, θα ντουμπλάρει συνέχεια το μπακ του και δε θα παρατήσει φάση ποτέ. Ενα αμυντικογενή εξτρέμ δηλαδή. Τώρα το να λες ότι θέλω εξτρέμ με τεχνική, που μπουκάρει, που μπορεί να κουβαλήσει μπάλα και να δημιουργήσει και να καταλήγεις στον Σεμπά είναι σαν αυτούς που πάνε σε ταβέρνα και λένε θα τσιμπήσω και στο τέλος της βραδιάς έχουν εξαφανίσει μισό κοτέτσι, 2 στρέμματα πατάτες και ένα θερμοκήπιο ζαρζαβατικά. Κινήσεις χωρίς συνοχή δηλαδή. Αυτό πληρώνουμε τόσα χρονιά, τις κινήσεις χωρίς συνοχή και τα ΑΜΕΤΡΗΤΑ υπέρογκα ποσά που δαπανήθηκαν για επαγγελματίες (??) επιπέδου Μερια, Μιραντα, Ντοσεβι, Γκαζαριαν, Καται, Στσεποβιτς, Ραντζελοβιτς και πάει λέγοντας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Βασικά το κυριότερο είναι ο παίκτης που θα έρθει να έχει τα χαρακτηριστικά που συμφώνησαν μεταξύ τους προπονητης-σταφ και τεχνικός διευθυντής. Το αν θα είναι όνομα ή όχι νομίζω απασχολεί μόνο όσους βλέπουν ποδόσφαιρο περιστασιακά. Φέρε Σεμπά αν ζητάς πάση θυσία έναν μαχητή στο γήπεδο που θα δίνει και τη ψυχή του, θα ντουμπλάρει συνέχεια το μπακ του και δε θα παρατήσει φάση ποτέ. Ενα αμυντικογενή εξτρέμ δηλαδή. Τώρα το να λες ότι θέλω εξτρέμ με τεχνική, που μπουκάρει, που μπορεί να κουβαλήσει μπάλα και να δημιουργήσει και να καταλήγεις στον Σεμπά είναι σαν αυτούς που πάνε σε ταβέρνα και λένε θα τσιμπήσω και στο τέλος της βραδιάς έχουν εξαφανίσει μισό κοτέτσι, 2 στρέμματα πατάτες και ένα θερμοκήπιο ζαρζαβατικά. Κινήσεις χωρίς συνοχή δηλαδή. Αυτό πληρώνουμε τόσα χρονιά, τις κινήσεις χωρίς συνοχή και τα ΑΜΕΤΡΗΤΑ υπέρογκα ποσά που δαπανήθηκαν για επαγγελματίες (??) επιπέδου Μερια, Μιραντα, Ντοσεβι, Γκαζαριαν, Καται, Στσεποβιτς, Ραντζελοβιτς και πάει λέγοντας.
Καιρό ήθελα να στο πω .... Ο χριστοφαζ νομίζω βρήκε το έτερον του ήμισυ.....
 

Gianney

Well-Known Member
Σε αυτή την περίπτωση με πυκνότητες 70 60 50 τι έχετε να πειτε;super dense η super super dense;;
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ πιστεύω πως αν έβαζε 1700-1800 μόνο,με περίτεχνο τρόπο τοποθέτησης ,θα είχε ακριβώς ίδιο για να μην σας πω και καλύτερο αποτέλεσμα...αλλά δεν είστε ειδικοί,ανίδεοι λαχανεμπορες είστε..χαχαχαχα
 

Gianney

Well-Known Member
Εγώ πιστεύω πως αν έβαζε 1700-1800 μόνο,με περίτεχνο τρόπο τοποθέτησης ,θα είχε ακριβώς ίδιο για να μην σας πω και καλύτερο αποτέλεσμα...αλλά δεν είστε ειδικοί,ανίδεοι λαχανεμπορες είστε..χαχαχαχα
Φίλε αερατε ξες τώρα ότι έδωσες πάτημα στον γιατρό να εισέλθει στο πεδίο βολής,να απασφαλισει και τα σχετικά.Επισης ξες ότι κλιμάκιο της ΔΕΗ καραδοκεί ώστε να κλείσει το γενικό και εδώ,έτσι;
 

oreo

Well-Known Member
Εγώ πιστεύω πως αν έβαζε 1700-1800 μόνο,με περίτεχνο τρόπο τοποθέτησης ,θα είχε ακριβώς ίδιο για να μην σας πω και καλύτερο αποτέλεσμα...αλλά δεν είστε ειδικοί,ανίδεοι λαχανεμπορες είστε..χαχαχαχα
Έχεις απασφαλίσει, δεν μπορείς ε? ΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 
Μπλουζα