Tέλος τα Ψέματα - ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
οκ κατι ψιλοθυμαμε.Τα μονα θεματα που παρακολουθω ειναι παρουσιασεις μεταμοσχευσεων και Μεταμοσχευση Βασικα.Αλλου δε ξερω τι γινεται.Thanks!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

meandros

Member
petrospap είπε:
pazuzu είπε:
To νήμα (καλώς) σβήστηκε, όπως και οτιδήποτε είχε σχέση με την εν λόγω κλινική, επειδή ο n094 στα τελευταία του μηνύματα απειλούσε εμμέσως τον Άκη ότι "σύντομα θα έρθει η ώρα της δικαιοσύνης και θα κριθεί", για τον δε malloumpas ότι "θα δούμε πόσο μαλλούμπας είσαι όταν θα τα πούμε από κοντά". Δηλαδή απειλές και εκβιασμοί, τη μία ως απλές δηλώσεις, την άλλη με μηνυτήριες αναφορές (θυμίζω ότι ο Άκης είχε ανεβάσει το σχετικό αρχείο πριν σβηστεί με όλο το νήμα), τώρα με "χακεριές".

Αρκετά ασχοληθήκαμε νομίζω. Το θέμα το χειρίστηκε πολύ καλά ο Άκης και προτείνω και αυτό το νήμα να έχει την τύχη των υπολοίπων.

ειπε σοβαρα τετοια πραγματα ο n094???

οντως απειληθηκαν admin και malloumpas?
 

malloumpas

New Member
meandros είπε:
petrospap είπε:
pazuzu είπε:
To νήμα (καλώς) σβήστηκε, όπως και οτιδήποτε είχε σχέση με την εν λόγω κλινική, επειδή ο n094 στα τελευταία του μηνύματα απειλούσε εμμέσως τον Άκη ότι "σύντομα θα έρθει η ώρα της δικαιοσύνης και θα κριθεί", για τον δε malloumpas ότι "θα δούμε πόσο μαλλούμπας είσαι όταν θα τα πούμε από κοντά". Δηλαδή απειλές και εκβιασμοί, τη μία ως απλές δηλώσεις, την άλλη με μηνυτήριες αναφορές (θυμίζω ότι ο Άκης είχε ανεβάσει το σχετικό αρχείο πριν σβηστεί με όλο το νήμα), τώρα με "χακεριές".

Αρκετά ασχοληθήκαμε νομίζω. Το θέμα το χειρίστηκε πολύ καλά ο Άκης και προτείνω και αυτό το νήμα να έχει την τύχη των υπολοίπων.

ειπε σοβαρα τετοια πραγματα ο n094???

οντως απειληθηκαν admin και malloumpas?

Δεν έγινε ακριβώς έτσι, να είμαστε δίκαιοι. Ότι υπήρχαν υπαινιγμοί για νομικές κινήσεις υπήρξαν, αλλά όχι ακριβώς όπως αναφέρεται.
 

malloumpas

New Member
Και για σένα ακούστηκαν κάποια πράγματα dance πάντως στο νήμα εκείνο που έκλεισε. Ότι λειτουργείς ως πωλητής κλινικής, ότι σπρώχνεις κόσμο να κάνει μεταμόσχευση στην Κύπρο και άλλα τέτοια. Αλλά φυσικά εσύ ποτέ δεν έκανες κάτι τέτοιο, έτσι;
 

pazuzu

New Member
malloumpas είπε:
Δεν έγινε ακριβώς έτσι, να είμαστε δίκαιοι. Ότι υπήρχαν υπαινιγμοί για νομικές κινήσεις υπήρξαν, αλλά όχι ακριβώς όπως αναφέρεται.

Δεν υπήρχαν υπαινιγμοί για νομικές κινήσεις. Υπήρχαν:

1) Αυτό εδώ το χαρτί

[attachment=6097]

2) Ένα σχόλιο του n094 που έλεγε ότι "αργά ή γρήγορα θα έρθει η ώρα της δικαιοσύνης και θα κριθείς κι εσύ Άκη ως διαχειριστής του φόρουμ".

3) Ένα σχόλιο του n094 που έλεγε ότι "malloumpas θα δούμε πόσο μαλούμπας είσαι εσύ όταν θα τα πούμε από κοντά", το οποίο ήταν και το τελευταίο μήνυμα του νήματος. Μετά το νήμα κλειδώθηκε για λίγα λεπτά και μετά διαγράφτηκε οριστικά.

Από πλευράς μου δόθηκε μία εξήγηση για το τι έγινε, εφόσον πολλοί ρωτάτε. Από εκεί και πέρα ας τελειώσει εδώ το θέμα.
 

Συνημμένα

  • er.png
    er.png
    73.1 KB · Προβολές: 188

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

malloumpas

New Member
Το χαρτί αυτό είναι παλιά ιστορία, 2-3 χρόνια πριν, δεν έχει να κάνει με ότι έγινε σήμερα.

Για το φόρουμ πράγματι υπήρξαν υπαινιγμοί για νομικές κινήσεις, σήμερα.

Για μένα δεν είπε ποτέ ''θα τα πούμε από κοντά'', μη λες ότι θες. Αυτό που είπε είναι ότι θέλει να δει τι κρύβεται πίσω από τη μαλλούμπα μου, ή κάπως έτσι. Αλλο αυτό και άλλο το ''θα τα πούμε από κοντά'' που λες εσύ.
 

Flosk

Well-Known Member
https://www.google.gr/search?q=where%27s+wally&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=dSzbUv21BcaGywPA34DQAQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1600&bih=799#imgdii=_

Το θυμαται κανας παλιος αυτο? Το θυμηθηκα σκεπτομενος τι κρυβεται πισω απο τη μαλλουμπα?
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Για πολλους ακουστηκαν διαφορα στο παραληρημα ενος εντολοδοχου της d..
Τωρα αυτο που με ρωτας τι νοημα βγαζει; Και να ημουν θα στο παραδεχομουν; Η μηπως με το να το αρνηθω θα βγει κατι για το δικο σου σκεπτικο; Με εχεις ρωτησει ξανα αν προωθω την κλινικη. Εγω θα σου πω πως παρουσιαζω με διαφανεια την μμ μου και δηλωνω ευχαριστημενος για την ωρα και σεβασμο και θαυμασμο στον Μιχαλη και εννοειτε θα τον συστησω σε καποιον που ψαχνει η αν με ρωτησει οπως ολοι οι ευχαριστημενοι του πελατες εδω μεσα. Επισης αν κατι παει κακα θα του τα χωσω ευθεως και θα το παρουσιασω επισης.

malloumpas είπε:
Και για σένα ακούστηκαν κάποια πράγματα dance πάντως στο νήμα εκείνο που έκλεισε. Ότι λειτουργείς ως πωλητής κλινικής, ότι σπρώχνεις κόσμο να κάνει μεταμόσχευση στην Κύπρο και άλλα τέτοια. Αλλά φυσικά εσύ ποτέ δεν έκανες κάτι τέτοιο, έτσι;
 

malloumpas

New Member
danceworld_2001 είπε:
Για πολλους ακουστηκαν διαφορα στο παραληρημα ενος εντολοδοχου της d..
Τωρα αυτο που με ρωτας τι νοημα βγαζει; Και να ημουν θα στο παραδεχομουν; Η μηπως με το να το αρνηθω θα βγει κατι για το δικο σου σκεπτικο; Με εχεις ρωτησει ξανα αν προωθω την κλινικη. Εγω θα σου πω πως παρουσιαζω με διαφανεια την μμ μου και δηλωνω ευχαριστημενος για την ωρα και σεβασμο και θαυμασμο στον Μιχαλη και εννοειτε θα τον συστησω σε καποιον που ψαχνει η αν με ρωτησει οπως ολοι οι ευχαριστημενοι του πελατες εδω μεσα. Επισης αν κατι παει κακα θα του τα χωσω ευθεως και θα το παρουσιασω επισης.

malloumpas είπε:
Και για σένα ακούστηκαν κάποια πράγματα dance πάντως στο νήμα εκείνο που έκλεισε. Ότι λειτουργείς ως πωλητής κλινικής, ότι σπρώχνεις κόσμο να κάνει μεταμόσχευση στην Κύπρο και άλλα τέτοια. Αλλά φυσικά εσύ ποτέ δεν έκανες κάτι τέτοιο, έτσι;

Προσπαθώ γενικά να είμαι ακριβοδίκαιος απλά, και αυτό μου το αναγνώρισαν ακόμη και παιδιά με τα οποία είχαμε προστριβές στο παρελθόν. Τι θέλω να πω με αυτό; Ότι αν κάποιος που έκανε μτμ στην Ελλάδα (σε οποιαδήποτε κλινική) είχε ανοίξει θέμα 3 μήνες πριν αυτή γίνει, θα είχε πέσει πολύ κράξιμο και μέσα σε αυτούς που θα έκραζαν θα ήμουν και εγώ, για να είμαι ειλικρινής.

Από την άλλη τα ματάκια μου βλέπουν ότι στην Κύπρο γίνονται καλύτερες μεταμοσχεύσεις από ότι στην Ελλάδα (όπως επίσης και ότι εκτός Ευρώπης, λίγο καλύτερες από την Κύπρο). Δες δουλειές των top 5 του κόσμου, πχ σε ξένα φόρουμς
 

Flosk

Well-Known Member
Πες στους υπόλοιπους χρήστες, οτι αν δεν εφαρμόσουν όσα ζητάμε, η ιστοσελίδα θα φαίνεται έτσι.
Και βέβαια μετά σειρά έχουν όλες οι αθώες περιστέρες, γνωρίζουμε πρόσωπα , διευθύνσεις, στοιχεία.

ΘΑ μάθετε να λειτουργείτε δημοκρατικά. Δεν είμαστε εγκληματίες, είμαστε υπερασπιστές ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ. Συσπείρωσε τα μέλη ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΩΝ.


Μην απαντήσεις, συστήνω όμως να πεις στους υπόλοιπους οτι δεν αστειευόμαστε.


Μου ηρθε αυτο στα mail παιδια. No comment απο μενα, περιμενω να δω τι θα κανει ο Ακης
 

malloumpas

New Member
O Λύδιος ο τρελός είναι. Μην τον λαμβάνετε υπόψη. Αυτός τρελαίνεται όταν τον αγνοούν. Όσο ασχολείστε μαζί του, τόσο θα πρήζει το φόρουμ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα