Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

magic810 είπε:
Παναγιωτη οσο και αν εψαξα δεν εχεις καπου ποστ της θεραπειας που ακολουθεις.....ουτε και αποτελεσματα σου.....
Θα ηταν πραγματικα πολυ ενδιαφερον μιας και εισαι απο τα παλιοτερα μελη αν οχι το παλιοτερο μαζι με τον ΑΚΗ να μας δειξεις το ιστορικο σου.....
και να κανεις και ενα μικρο review των προιοντων που εσυ τελικα χρησιμοποιεις και των αποτελεσματων που πηρες απο το καθενα.....Μιας και εκτιμω παρα πολυ την αποψη σου και την κριση σου......
Θα ηταν πραγματικα πολυ καλο και θα το εκτιμουσα....
:D ;)

ευχαριστω magik

δεν εχω τραβηξει φωτογραφιες ειδικες στην περιοχη του κεφαλιου μου για να τραβηξω και τωρα για να σου δειξω την διαφορα ( ισως ηταν το μονο λαθος μου αυτο με τις φωτο ωστόσο απο καμια αλλη ξεκαρφωτη που ειναι κοντινη ισως καταφερω να βρω για να σας δειξω )

καποιο ποστ με την θεραπεια που ακολουθω δεν εχω κανει ουτε review για το τι χρησιμοποιω
βασικα δεν εχω πολυ χρονο τελευταια αλλα καποια στιγμη θα φτιαξω κατι
 

magic810

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

ok Φιλε....να σαι καλα....
εν αναμονη λοιπον....οταν βρεις χρονο... :D :)
 

STATHIS77

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Άκης είπε:
της DHT.

Πρώτα, είναι λάδι και είναι μαύρο σε χρώμα, κάτι που θα επηρεάζει τα μαλλιά μας στο πώς θα δείχνουν.
Δεύτερον, για να δράση το Saw Palmetto θα πρέπει να μπει με κάποιον τρόπο στο θύλακα.

Μόλις μου ρθε saw palmetto και εινα ιδιο χρωμα με το κανονικο λαδι...δεν είναι μαυρο...να το βαλω?Το πήρα απο ένα καταστημα στο ebay αυτοhttp://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=370161631552
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

αυτο πρεπει να εχει μεσα σπυρουλινα ετσι γραφει τουλαχιστον η ετικετα του
το θεωρησες αναγκαιο και πηρε το συγκεκριμενο
 

trelos8

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Επειδη παιρνω saw palmetto+pygeum απο το στομα, θα υπαρξει προβλημα με την επιπλεον ποσοστητα σε υγρη μορφη?
 

trelos8

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Ωραια.
Επειδη ειμαι νεος στη παρεα σας και εχω αφιερωσει καμποσες ωρες διαβαζοντας και μελετωντας τα θρεντ εχω ενα ερωτηματακι.

Κατ'άρχας ειμαι στη φαση 2 και χρησιμοποιω ηδη μινοξιδιλι και saw palmetto


Σκεφτομαι μια θεραπεια με manual-made σπιρονολακτονη,super zix,μινοξιδιλη και saw palmetto απο το στομα και θελω να ρωτησω το εξης.
Ο συνδυασμος σπιρονολακτονης και super zix εχει δειξει οτι φερνει αποτελεσματα? Ρωταω γιατι ειναι και τα 2 τοπικα dht blockers και πιθανον να μη λειτουργουν αρκετα καλα μαζι.


Thank you.
 

magic810

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

trelos8 είπε:
Ωραια.
Επειδη ειμαι νεος στη παρεα σας και εχω αφιερωσει καμποσες ωρες διαβαζοντας και μελετωντας τα θρεντ εχω ενα ερωτηματακι.

Κατ'άρχας ειμαι στη φαση 2 και χρησιμοποιω ηδη μινοξιδιλι και saw palmetto


Σκεφτομαι μια θεραπεια με manual-made σπιρονολακτονη,super zix,μινοξιδιλη και saw palmetto απο το στομα και θελω να ρωτησω το εξης.
Ο συνδυασμος σπιρονολακτονης και super zix εχει δειξει οτι φερνει αποτελεσματα? Ρωταω γιατι ειναι και τα 2 τοπικα dht blockers και πιθανον να μη λειτουργουν αρκετα καλα μαζι.


Thank you.

Το saw pallmeto το χρησιμοποιεις καιρο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

trelos8 είπε:
Ωραια.
Επειδη ειμαι νεος στη παρεα σας και εχω αφιερωσει καμποσες ωρες διαβαζοντας και μελετωντας τα θρεντ εχω ενα ερωτηματακι.

Κατ'άρχας ειμαι στη φαση 2 και χρησιμοποιω ηδη μινοξιδιλι και saw palmetto


Σκεφτομαι μια θεραπεια με manual-made σπιρονολακτονη,super zix,μινοξιδιλη και saw palmetto απο το στομα και θελω να ρωτησω το εξης.
Ο συνδυασμος σπιρονολακτονης και super zix εχει δειξει οτι φερνει αποτελεσματα? Ρωταω γιατι ειναι και τα 2 τοπικα dht blockers και πιθανον να μη λειτουργουν αρκετα καλα μαζι.


Thank you.
saw palm. μόνο τοπικά και αποτελέσματα >1χρόνο - η χρήση του σε χάπι/κάψουλα δεν έδωσε τίποτα,και πολλά sides

spiro & minox έχουν δημοσιοποιηθεί πολλές μελέτες για θετικά αποτελέσματα - χρησιμοποίησε τα ξεχωριστά,όχι σε ένα δ/μα

super zix υπάρχουν αναφορές (πολύ θετικές) από χρήστες του εξωτερικού - η σύνθεση είναι παρόμοια του crinagen

εσύ κοίτα να καλύπτεσαι με ένα από τα 2 κάθε 12 ώρες(εναλλάξ),και μινοξ ανά 24
πάρε σαμπουάν κετοκοναζόλης(fungoral,botaderm κ.α) και παράτησε το saw palm. από το στόμα (δεν έχει νόημα!)
 

trelos8

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

magic810 είπε:
[quote author=trelos8 link=topic=159.msg13586#msg13586 date=1244671893]
Ωραια.
Επειδη ειμαι νεος στη παρεα σας και εχω αφιερωσει καμποσες ωρες διαβαζοντας και μελετωντας τα θρεντ εχω ενα ερωτηματακι.

Κατ'άρχας ειμαι στη φαση 2 και χρησιμοποιω ηδη μινοξιδιλι και saw palmetto


Σκεφτομαι μια θεραπεια με manual-made σπιρονολακτονη,super zix,μινοξιδιλη και saw palmetto απο το στομα και θελω να ρωτησω το εξης.
Ο συνδυασμος σπιρονολακτονης και super zix εχει δειξει οτι φερνει αποτελεσματα? Ρωταω γιατι ειναι και τα 2 τοπικα dht blockers και πιθανον να μη λειτουργουν αρκετα καλα μαζι.


Thank you.

Το saw pallmeto το χρησιμοποιεις καιρο?
[/quote]


Κανα τετραμηνο περιπου.

Τι ειδους περενεργεις?
 

trelos8

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Μπορω να σπασω τις καψουλες saw palmetto και να τις βαλω στο μιγμα?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

μια χαρά μου φαίνεται Στάθη ;)

όσο γιαυτό που γράφεις στην υπογραφή σου ("περιμενω saw palmetto για να παρασκευασω super zix,και σκεφτομαι να φτιαξω double a με αλοη,και λοσιον σπιρολακτονης αλλα δεν ξερω αν ειναι υπερβολικα ολα μαζ"),
2 λοσιόν μέχρι τώρα με διάφορα που έκανα+ντουτα μου έδωσαν υπερβολικό shed... :-\
 

slitherg9

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

το Super ZIX μπορούμε να το βρούμε έτοιμο η πρέπει να το φτιάξουμε?
 
Μπλουζα