Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

karaflas_1

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Aκη εψαξα και βρηα αυτο το link οπου μπορεις να παραγγειλεις το super zix 2 ετοιμο δες το και πες μας !
http://www.qdbd.com/hair_loss_treatment_shoppingcart.htm
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Επικοινώνησα με τον κύριο αυτό πριν καιρό (πριν κάνω το post ακόμα), αλλά δεν έλαβα καμία απάντηση.
Αυτό που ήθελα να μάθω ήταν αν μπορούμε να του παραγγείλουμε τα υλικά έτοιμα όλα, να μην τρέχουμε απο εδώ και εκεί.
Από την στιγμή που δεν μου απάντησε, δεν συνιστώ να παραγγείλει κανείς, μιας και δεν ξέρουμε αν τα στείλει ποτέ. Εννοώ, την κάρτα θα μας την χρεώσουν, είναι "ενεργός" όμως ή θα περιμένουμε κανα χρόνο;
Δεν έλαβα καμμία απάντηση και του ξαναέστειλα email.
Έτσι έβαλα τα links για να τα πάρουμε εμείς.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Aκη μπορεις να μας πεις ποσα ml polysorbate χρειαζετε γιατι λες 20 σταγονες το δοχειο εχει droper?
 

Άκης

Administrator
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Δεν λέω ότι θα μας χρεώσει το παιδί και δεν θα στείλει. Είπα ότι μπορεί να μην ασχολείτε πλέον, αλλά η χρέωση θα γίνει κανονικά επειδή συνεργάζεται με εταιρία αλα paypal.

Με dropper το μέτρησαν . Θα το κοιτάξω. Βρήκες polysorbate από φαρμακείο?
 

karaflas_1

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Οχι μονο αιθυλικη αλκοολη 70% και θειικο ψευδαργυρο βρηκα στο φαρμακειο, τα αλλα θα ρθουνε με παραγγελια οταν τα εχω ολα θα τα δωσω στο φαρμακοποιο να το φτιαξει
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Stratos είπε:
Aρα προσοχη γιατι ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΩΣΗ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ

στρατο ετσι οπως το θετεις εισαι πολυ απολυτος λες και την πατησες
καλο ειναι να πεις πως δεν συνιστάτε η αγορα απο εκει για τους προαναφερόμενους λογους
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

ρε συ ακη με προβληματιζει λιγο η ποσοτητα αιθυλικη αλκοολη 70%
δεν ειναι πολυ μεγαλο το ποσοστο ?
υπαρχει καποιο side effect απο τετοιο ποσοστο
εχουμε καμια ενημερωση πανω στο θεμα ?
 

karaflas_1

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Το πολυ πολυ να δημιουργηση ξηροτητα η αλκοολη και κοκκινιλα.
Γιαυτο μαλλον θα χρειαζετε και αλοη βερα
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

ναι σε εναν αλλο τομεα εχω ακουσει οτι μεγαλη ποσοτητα σε χορηγηση ενδομυικη κανει ζημια μεγαλη
για αυτο λεω μηπως πεζει κατι με το κεφαλι μας
το tricomin μαλλον ειναι η καλυτερη λυση
 

karaflas_1

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Δεν νομιζω να κανει ζημια αμα βαλεις παραπανω ποσοτητα ισως δημιουργησει μια ερυθροτητα στην περιοχη οινοπνευμα ειναι δεν ειναι οξυ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

MAVERICK,δεν το ξεκίνησα γιατί δεν έχω πιστωτική να παραγγείλω τα υπόλοιπα. Την έχασα και την μπλόκαρα. Είμαι σε αναμονή για την καινούρια.
Θα πήγαινα να βάλω χρήματα σε τράπεζα, αλλά δεν προλαβαίνω λόγο δουλειάς.

Για το οινόπνευμα, χρησιμοποιήτε για να μας περάσει τα συστατικά στην ρίζα και να σκοτώσει (σε περίπτωση που υπάρξει) κάποιο μύκητα ή μικρόβιο.
Δεν μπαίνει ενδομυικά, αλλά μέχρι ένα σημείο στο σώμα μας. Δεν έχει αναφερθεί κάτι σε όσα μυνήματα διάβασα.
Για το tricomin vs αλόη, μπορεί η μαμά φύση να κάνει δουλειά, αλλά συμφωνώ με panagioti, το tricomin είναι η καλύτερη λύση.
 

magic810

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

ΜΗΝ παραγγειλετε το super zix..

http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=10&threadid=57301&FTVAR_MSGDBTABLE=&STARTPAGE=4

ειναι ο ιδιος τυπος που εχετε στις φοτο με τα δηθεν αποτελεσματα....
(LEE1)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Admin είπε:
Για το οινόπνευμα, χρησιμοποιήτε για να μας περάσει τα συστατικά στην ρίζα και να σκοτώσει (σε περίπτωση που υπάρξει) κάποιο μύκητα ή μικρόβιο.
Δεν μπαίνει ενδομυικά, αλλά μέχρι ένα σημείο στο σώμα μας. Δεν έχει αναφερθεί κάτι σε όσα μυνήματα διάβασα.
Για το tricomin vs αλόη, μπορεί η μαμά φύση να κάνει δουλειά, αλλά συμφωνώ με panagioti, το tricomin είναι η καλύτερη λύση.

ακη ειχα διαβασει ενα ποστ θεμα αναβολικων
και προσπαθουσαν επειδη τα περισσοτερα ειναι ελαιωδη διαλυμα να τα κανουν υδροδιαλυτα καπου εκει ειχα διαβασει νομιζω για το οινοπνευμα ισως κανω λαθος
αλλα ψαχνουν τρόπους να κανουν διαφορα αναβολικα υδροδιαλυτα οπως το winstrol και αλλα
τεσπα ακυρο το θεμα
πισω παλι στα δικα μας ...
 

Άκης

Administrator
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

magic810 είπε:
ΜΗΝ παραγγειλετε το super zix..

http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=10&threadid=57301&FTVAR_MSGDBTABLE=&STARTPAGE=4

ειναι ο ιδιος τυπος που εχετε στις φοτο με τα δηθεν αποτελεσματα....
(LEE1)

magic810, μην στέκεσε σε ένα άτομο. Αν είναι να κρίνεις κάποιο προϊόν, το κάνεις με 2 τρόπους.
1)Διαβάζεις 10άδες αναφορές
2)Μαθαίνεις περισσότερα για τα συστατικά του.

Ποιό συστατικό του σε φοβίζει για να το ψάξουμε μαζί;

Μην αναφέρετε για προϊόντα "ΜΗΝ παραγγειλετε το super zix.." επειδή διαβάσατε ένα κακό.
Βασικά θα το δοκιμάσω σύντομα και θα τα πώ και από πρώτο χέρι.
Επίσης, περιέχει θειικό ψευδάργυρο. Όπως και το Revivogen. Ο συγκεκριμένος, αν χρησιμοποιηθεί με minoxidil προκαλεί έντονη τριχόπτωση και την μπλοκάρει. Γι'αυτό και αφήνουμε τουλάχιστον 3 ώρες προτού βάλουμε κάτι άλλο.
Αυτό τους προκάλεσε τους περισσότερους τριχόπτωση...

Και κάτι άλλο. Διάβασα ότι είπες τον strato ότι ΔΕΝ το σχολίασα το θέμα με το Zix κλπ.
Να ξέρεις φίλτατε magic810, για να σχολιάσω ένα θέμα θα πρέπει να συνδεθώ με το site. To ότι δεν σχολιάζω/απαντώ κάτι, δεν πάει να πεί ότι δεν έχω κάτι να πώ, αλλά το ότι δεν έχω μπει στο site για τον χ λόγο.
 

magic810

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

ειπες στον στρατο...
παιδια σεβομαι αυτο που κανετε και μαλλον με εχετε παρεξηγησει..
το ξαναλεω απο εσας εμαθα για το προιον και θεωρησα απαραιτητο να το γνωριζετε....

το οτι ειπα ο admin den to sxoliase den to eipa gia na iponoiso kati apla to eipa apo respect apta tosa poy exeis grapsei se avto to site kai exo diabasei...

αν δεν υπολογιζα την γνωμη σου δεν θα με ενοιαζε και τοσο αν θα σχολιασεις θα ελεγα το κακοπροαιρετο σχολιο μου και θα εφευγα....

τελος παντων δειχνετε να εχετε πειραχτει πολυ παντως που αμφισβητησα ενα προιον που προτεινετε σε αυτο το σιτε και θελησα απλα να το μοιραστω μαζι σας...

τι να πω ρε παιδια.....?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

εγω θα προτιμουσα magic αν ελεγες οτι αυτο μην το παραγγελνετε γιατι περιεχει αυτα αυτα και αυτα τα συστατικα
και αυτο και αυτο το συστατικο εχει βρεθει συμφωνα με αυτες τις ερευνες οτι κανει κακο εκει εκει
ετσι ναι
τωρα καλα εκανες και μας ειπες για εκεινο το μερος που ο αλλος το θαβει
αλλα αυτο ειναι λιγο απροσωπο

εμενα προσωπικα δεν με πειραζει που αμφισβητεις το εν λογω προιον
αλλα αν δεν βρω καποια ερευνα που να αποδεικνυει πως καποιες ουσιες που εχει μεσα ειναι επικινδυνες
δεν μπορω να πω οτι ειναι επικινδυνο
τωρα το κατα ποσο δουλευει δεν μπορω να ξερω συμφωνα με αυτα που εχει μεσα πρεπει να δουλευει
δεν μενει παρα μονο να το δουμε στην πραξη
δεν θελω να αμφισβητησω το μερος που το διαβασες
και επειδη δεν μπαινω εκει μεσα και δεν μπορω να ξερω το κλιμα που επικρατει και τις γνωσεις των εκει ανθρωπων
δεν το δινω πολυ βαση ....
ωστοσο καλα εκανες και μας ειπες οτι εκει γραφουν κατι ασχημο
αλλα εσυ το θεωρεις το προιον μουφα χωρις να παρει και απο καπου αλλου γνωμες
και χωρις να το δοκιμασεις

αυτο που εχω να σου πω εντελως φιλικα ειναι περιμενε λιγο καιρο και εσυ και εγω
να το δοκιμασει ο ακης
και να μαθουμε απο πρωτο χερι ;) ;)
 

magic810

New Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

οκ συμφωνω

αλλα αυτος που το θαβει στο τελος ειναι αυτος που ειναι στισ φοτο που εχετε σε αυτο το σιτε....

Ο LEE1

ayto prospatho na po apto proi
 

Άκης

Administrator
Μπλουζα