Stripar, injertocapilar (lorenzo), fue, 2992grafts, 21-22/11/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Εγώ έχω την ίδια άποψη με Τάσο. Οτι γνωρίζοντας τον Stripar, ο άνθρωπος έιναι τελειομανής σίγουρα πήγε καλά αλλά κάπου σκάλωσε (εαν λάβουμε υπόψη και το πόσο ιδιαίτερο case είναι).

Γιατί φαγώνεστε τόσο με το stripar τη στιγμη που υπάρχουν τόσα ανενημέρωτα νήματα; Εαν φαγώνεστε για να μειώσετε το Lorenzo, εκλάβετε το (κάντε δλδ την υπόθεση) ως αποτυχημένο και πορευτείτε εν ειρήνη. 'Ολοι εχουν κάποια αποτυχημένα είναι ο νόμος. Ακομα και ο Konior και όποιος άλλος σας έρχεται στο μυαλό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρε παιδιά ,φτάνει με τον στριπαρ.δεν υπάρχει λόγος να κάθεστε να το συζητάτε.το άλλο που είδα που είπατε να τον φέρει πίσω κάποιος στο φόρουμ το θεωρώ εντελώς άτοπο..δικαίωμα του να μην παρουσιάσει να μην ξαναμπεί καν.
Απλά δεν έχει αξία το να μπει..ήταν ο άνθρωπος που δικάζει τους πάντες και τα πάντα λες και ήταν ο δικαστής ντρεντ και ο μόνος που κατείχε την αλήθεια και κανείς άλλος,πυροβολούσε οτιδήποτε και οποιον ανέβαζε παρουσίαση και ζηταγε τον ουρανό με τα άστρα ,παρακινούσε παιδιά να πάνε σε συγκεκριμένους γιατρούς στο εξωτερικό και στη δική του περίπτωση,δεν πήγε σε κανένα από τους γιατρούς που υμνούσε,πήγε σε άλλον και δεν έδειξε τη δική περίπτωση για όποιον λόγο...
Μπαρμπούτσαλα που λέμε και στο χωριό μου..
Τζάμπα μάγκας..και να μπει πάλι,ότι και αν γράψει είναι και θα παραμένει όχι απλά αναξιόπιστος,αλλά πλέον το ποιόν του φάνηκε σύμφωνα με τις πράξεις του..το λέω γτ οι περισσότεροι πλέον που είναι εδώ και βλέπουν αυτά τα μνμ δεν ξέρουν για ποιον μιλάμε και για το τι πόλεμο ,ειρωνίες κτλ έχει εκτοξεύσει σε κάθε μέλος που δεν είχε πάει σε γιατρό που πρότεινε.. ειδικά σε γιατρούς εντός Ελλάδας η επίθεση ήταν απιστευτη

Γιατί όλοι αισθάνονται την ανάγκη να επεναλαμβάνουν τα ίδια κάθε λίγο. Αν κάποιος πιάσει το νήμα από την αρχή αυτά έχουν ειπωθεί καμμιά εικοσαριά φορές. Προσπαθήστε όταν γράφετε να λέτε κάτι καινούργιο για να είναι πιο ευχάριστο σε αυτούς που διαβάζουν. Αλλιώς κουράζουμε.
 

aeratos28

Just aeratos
Κακώς ξανάνοιξε το νήμα.τα ίδια και τα ίδια θα ακούγονται δυστυχώς..στο ίδιο σημείο έμεινε εδώ και 3 χρόνια.λαθος που το συζητάμε..ανακύκλωση ιδεών γίνεται με ίδια ποστ.δεν γίνεται να αλλάξει αυτό .οπότε για μένα ας κλειδωθεί κιόλας.το πιο σωστό μου φαινεται
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν ξανάνοιξε απλά μετέφερα τα σχόλια από του papakou γιατί το είχαμε ξεσκίσει (και εκεί).
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα