Stripar, injertocapilar (lorenzo), fue, 2992grafts, 21-22/11/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έπρεπε δλδ να αναφέρω αυτό για να φορτώσεις και να πεις ότι ήταν προσωπικό θέμα και άσχετο με την μμ...γιατί ως τώρα δεν το είχες πει και ο καθένας έλεγε την υπόθεση του.....
πολύ ευαίσθητος έγινες ξανφνικα με τον λόγο του καθένα αλλά επιλεκτικά γίνεσαι αυστηρός τελευταία....μετράμε λέξεις και φράσεις με το χέρι στην σκανδάλη....δεν θα μιλάω εδώ μέσα ακαδημαϊκά με την σκέψη μην ενοχληθεί κανένας ....ούτε είχα στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου να στηρίξω την άποψη μου ούτε το έχω ανάγκη ...χέστηκα στην τελική με τον αν ο καθένας παίρνει ότι παίρνει ...εμένα με νοιάζει τι κάνω για εμένα .....έλεος δλδ ....δεν φτάνει που ακούμε εδώ τα χίλια και τα προσπερνας έτσι βρήκες την ώρα να μου την πεις για το "κοκτέιλ"..... δεν είμαι άτομο που παίρνω πίσω τον λόγο μου και δεν με απασχολεί αν το πήρες όπως το πήρες....εγώ κωλοτουμπας δεν είμαι ούτε σβήνω και γράφω αυτά που λέω .....άμα δεν σου αρέσει δεν έχω πρόβλημα να μην ξανά ασχοληθώ ... εξάλλου από καιρό με τα καραγκιοζιλικια που αφήνεις να εξελίσσονται εδώ μέσα έχω ξενερώσει και με τις επιλεκτικές σου "τιμωρίες"....

Το έχω πει πολλές φορές σε αυτό το νήμα ότι είναι προσωπικό, γύρνα προς τα πίσω να το διαβάσεις, μέχρι και ο Tol είχε γράψει "ελπίζω να είναι καλά στην υγεία του" κάποια στιγμή. Ναι είμαι ευαίσθητος στα "κουτσομπολιά" και στις "σκιές" που αφορούν κάποιον τρίτο που δεν είναι εδώ να απαντήσει όταν ξέρω ότι δεν είναι αλήθεια και ειδικά όταν ξέρω πόση παραπληροφόρηση υπάρχει γύρω από τα φάρμακα. Σε τίποτα άλλο. Τα ¨καραγκιοζιλίκια" που λες είναι στο φως και όλοι κρίνουν όλους, δεν υπάρχουν υποθέσεις και σκιές. Υπάρχει τεράστια διαφορά. Το αν ξανασχοληθείς ή όχι όπως και αν έχεις ξενερώσει ή όχι είναι δικό σου θέμα. Και εγώ ξενερώνω με πολλά που ξέρω αλλά τα ανέχομαι και τα προσπερνάω έτσι ώστε να υπάρχει πλουραλισμός ακόμα και με απόψεις που δεν συμφωνώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Πάντως γυρίζοντας πίσω να διαβάσω τα μηνύματα. Είδα το τελευταίο μήνυμα του Stripar στην παρουσίαση πριν αποχωρήσει, που είπε ότι ασχολείται με την ανάπτυξη ενός ομίλου και δεν μπορεί να παρεκκλίνει από τον στόχο του, γι'αυτό δεν ενημερώνει με φωτογραφίες και θα ενημέρωνε όταν είχε άδεια από την δουλειά του που θα είχε χρόνο. Αλλά τελικά δεν ενημέρωσε ποτέ....
Δηλαδή έκανε λόγο για πολύ φόρτο εργασίας και ότι δεν είχε χρόνο, είναι ξεκάθαρο αυτό που είπε.

Δείτε το τελευταίο μήνυμα του Stripar παρακάτω:

O Stripar ασχολείτε με την ανάπτυξη ενός Ομίλου, και δεν πρόκειται να παρεικλεινει από τον στόχο του.
Έχει συνεισφέρει στο forum και θα ξανασυνεισφέρει ως συνήθως (ή θα ξανά τοποθετηθεί) τον Νοέμβρη που ειναι η προγραμματισμένη αδεία του.

Tίποτα λιγότερο τίποτα περισότερο,
Καλή Συνέχεια σε όλους...
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Disco
Μην αναλώνεστε δεν έχει νόημα.
Είτε είναι επαγγελματικοί λόγοι,είτε προσωπικοί,είτε οτιδήποτε άλλο,αν θέλει κάποιος μπορεί άνετα να το κάνει.
Και να μην γουστάρει ποτέ να ξαναμπεί εδώ μέσα που είναι δικαίωμα του,θα μπορούσε να στείλει 2 φωτογραφίες (μέσα σε εύλογο χρονικό διάστημα),να τελειώνει η παρουσίαση και να κλείσει το θέμα οριστικά.
Αν δεν είναι λόγοι υγείας που εύχομαι και ελπίζω να είναι καλά ο άνθρωπος,όλα τα υπόλοιπα είναι αστείες δικαιολογίες.
Δυστυχώς εξαφανίστικε και δεν έδωσε αυτό που όλοι περιμέναμε και σαν πληροφορία αλλά και σαν αποτέλεσμα.
Τέτοια άτομα εγώ προσωπικά τα ήθελα στο φόρουμ,γιατί είναι από τους ελάχιστους που μπορούσα να συζητήσω,(δεν διαφωνούσαμε πολύ),και μπορούσε να συνεχίσει να προσφέρει όπως το έκανε τόσα χρόνια.
Εύχομαι και ελπίζω τουλάχιστον να είναι ευχαριστημένος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Το έχω πει πολλές φορές σε αυτό το νήμα ότι είναι προσωπικό, γύρνα προς τα πίσω να το διαβάσεις, μέχρι και ο Tol είχε γράψει "ελπίζω να είναι καλά στην υγεία του" κάποια στιγμή. Ναι είμαι ευαίσθητος στα "κουτσομπολιά" και στις "σκιές" που αφορούν κάποιον τρίτο που δεν είναι εδώ να απαντήσει όταν ξέρω ότι δεν είναι αλήθεια και ειδικά όταν ξέρω πόση παραπληροφόρηση υπάρχει γύρω από τα φάρμακα. Σε τίποτα άλλο. Τα ¨καραγκιοζιλίκια" που λες είναι στο φως και όλοι κρίνουν όλους, δεν υπάρχουν υποθέσεις και σκιές. Υπάρχει τεράστια διαφορά. Το αν ξανασχοληθείς ή όχι όπως και αν έχεις ξενερώσει ή όχι είναι δικό σου θέμα. Και εγώ ξενερώνω με πολλά που ξέρω αλλά τα ανέχομαι και τα προσπερνάω έτσι ώστε να υπάρχει πλουραλισμός ακόμα και με απόψεις που δεν συμφωνώ.
Και δεν ξέρουμε ακριβώς τον λόγο εξαφάνισης αλλά και δεν σ αρέσουν οι σκιές και τα κουτσομπολιά...αυτά τα δύο δεν γίνεται να μην πηγαίνουν μαζί ...αφου δεν έχει αναφερθεί ο λόγος θα υπάρχουν κουτσομπολια και σκιές σε ένα βήμα δημοσίου λόγου που ο ίδιος ο στρίπαρ και όλοι μας επιλέξαμε να εκτεθουμε....τόσο απλά ...δεν μπορείς λοιπόν να απαιτείς από τους άλλους να μην κάνουν εικασίες για κάτι που ο άλλος έδωσε αφορμή για σχολιασμό και επέλεξε να το δημοσιοποιήσει και αφήνοντας σκιές επιπλέον για την κατάληξη μιας υπόθεσης .....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Όσο αφορά αυτό με τον τόλ δεν το θυμαμαι αλλά για να το λες έτσι είναι ...
 

Disco

Well-Known Member
Disco
Μην αναλώνεστε δεν έχει νόημα.
Είτε είναι επαγγελματικοί λόγοι,είτε προσωπικοί,είτε οτιδήποτε άλλο,αν θέλει κάποιος μπορεί άνετα να το κάνει.
Και να μην γουστάρει ποτέ να ξαναμπεί εδώ μέσα που είναι δικαίωμα του,θα μπορούσε να στείλει 2 φωτογραφίες (μέσα σε εύλογο χρονικό διάστημα),να τελειώνει η παρουσίαση και να κλείσει το θέμα οριστικά.
Αν δεν είναι λόγοι υγείας που εύχομαι και ελπίζω να είναι καλά ο άνθρωπος,όλα τα υπόλοιπα είναι αστείες δικαιολογίες.
Δυστυχώς εξαφανίστικε και δεν έδωσε αυτό που όλοι περιμέναμε και σαν πληροφορία αλλά και σαν αποτέλεσμα.
Τέτοια άτομα εγώ προσωπικά τα ήθελα στο φόρουμ,γιατί είναι από τους ελάχιστους που μπορούσα να συζητήσω,(δεν διαφωνούσαμε πολύ),και μπορούσε να συνεχίσει να προσφέρει όπως το έκανε τόσα χρόνια.
Εύχομαι και ελπίζω τουλάχιστον να είναι ευχαριστημένος.
Μα όλοι υποθέτουν διάφορους λόγους γιατί να μην ενημέρωνε, ενώ ο ίδιος ο Stripar επικαλέστηκε επαγγελματικούς λόγους επειδή ασχολούνταν με την ανάπτυξη ενός ομίλου και δεν είχε χρόνο να ασχοληθεί με το φόρουμ όπως δήλωσε και θα ενημέρωνε στην άδεια του, αλλά δεν ενημέρωσε ποτέ... Δηλαδή πόσο πιο ξεκάθαρος να είναι; Αυτό δεν είναι σενάριο αλλά η αναφορά του ίδιου του Stripar, και δεν μπορεί κανένας να το αμφισβητήσει.
 

vlafo

Well-Known Member
Nαι έτσι είναι σύμφωνα με τη μαρτυρία του.
Και τώρα τι μπορούμε να κάνουμε για αυτό?
Είναι αναξιόπιστος τελεία και παύλα αλλά πίσω δεν μπορούμε να τον φέρουμε.
Εκτός και το ζητήσετε από τον μοντ αλλά δε το θεωρώ εφικτό.
Άρα προς τι η συζήτηση και η συνέχεια της?
 

Disco

Well-Known Member
Nαι έτσι είναι σύμφωνα με τη μαρτυρία του.
Και τώρα τι μπορούμε να κάνουμε για αυτό?
Είναι αναξιόπιστος τελεία και παύλα αλλά πίσω δεν μπορούμε να τον φέρουμε.
Εκτός και το ζητήσετε από τον μοντ αλλά δε το θεωρώ εφικτό.
Άρα προς τι η συζήτηση και η συνέχεια της?
Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι προφανώς. Απλά έψαξα να δω και εγώ τα προηγούμενα μηνύματα σε αυτό το νήμα και είδα το τελευταίο ποστ του Stripar που ανέφερε τους επαγγελματικούς λόγους και για αυτό δεν μπορούσε να ασχοληθεί. Δεν ξέρω αν το είδε κανείς, οπότε θεώρησα καλό να το αναφέρω, γιατί το μήνυμα του ίδιου του stripar δεν μπορεί να αμφισβητηθεί και είναι η καλύτερη πηγή για να μάθουμε τους λόγους.
Διαβάζοντας αυτό μπορεί να κρίνει οποιοσδήποτε αν είναι πειστικοί ή όχι αυτοί οι επαγγελματικοί λόγοι και η έλλειψη χρόνου που επικαλέστηκε το συγκεκριμένο μέλος....
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και δεν ξέρουμε ακριβώς τον λόγο εξαφάνισης αλλά και δεν σ αρέσουν οι σκιές και τα κουτσομπολιά...αυτά τα δύο δεν γίνεται να μην πηγαίνουν μαζί ...αφου δεν έχει αναφερθεί ο λόγος θα υπάρχουν κουτσομπολια και σκιές σε ένα βήμα δημοσίου λόγου που ο ίδιος ο στρίπαρ και όλοι μας επιλέξαμε να εκτεθουμε....τόσο απλά ...δεν μπορείς λοιπόν να απαιτείς από τους άλλους να μην κάνουν εικασίες για κάτι που ο άλλος έδωσε αφορμή για σχολιασμό και επέλεξε να το δημοσιοποιήσει και αφήνοντας σκιές επιπλέον για την κατάληξη μιας υπόθεσης .....

Δεν κατάλαβες, υπάρχουν εκφράσεις και εκφράσεις. Το "λάτρης των κοκτέηλ¨ δεν μου άρεσε. Ήταν χτύπημα κάτω από την μέση. Αν δεν το καταλαβαίνεις προσπέρασε το.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα μνμ επί προσωπικού σβήστηκαν. Δεν θα ανεχθώ άλλες προσωπικές επιθέσεις. Επιτέλους συμμορφωθείτε. Χρήστο κακώς ξεκίνησες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όσο συνεχίζετε στο ίδιο ύφος θα τα σβήνω γιατί αυτό πλέον είναι spam.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν κατάλαβες, υπάρχουν εκφράσεις και εκφράσεις. Το "λάτρης των κοκτέηλ¨ δεν μου άρεσε. Ήταν χτύπημα κάτω από την μέση. Αν δεν το καταλαβαίνεις προσπέρασε το.
Η ατάκα αυτή είναι τρόπος έκφρασης με χιουμοριστική διάθεση ...τώρα αν εσύ το είδες χτύπημα κάτω από την μέση τι να πω.....λες και τον ήξερα από χθες τον στρίπαρ .......αλλά είναι αυτός ο γραπτός ο λόγος που ο καθένας ερμηνεύει όπως γουστάρει....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δυστυχώς. Για αυτό και περίμενα να το πάρεις πίσω, σαν ατόπημα του γραπτού λόγου.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Για την χρήση κοκτέιλ παρόλο που γνωρίζω τον Stripar σε ένα βαθμό και εγώ κατάλαβα την έννοια σαν να είναι κανένα τζανκι.
Κάποιο νέο μέλος που το διαβάζει αυτό θα καταλάβει εμείς που τον γνωρίζουμε θα το πάρουμε ως χρήση φινας,ντουτας κτλ.
Πιστεύω του ξέφυγε του Γιώργου η λέξη γιατί μερικές φόρες μιλάμε πιο λαϊκά άλλα σίγουρα θα πρέπει να σβηστεί η πρόταση αυτή.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Για την χρήση κοκτέιλ παρόλο που γνωρίζω τον Stripar σε ένα βαθμό και εγώ κατάλαβα την έννοια σαν να είναι κανένα τζανκι.
Κάποιο νέο μέλος που το διαβάζει αυτό θα καταλάβει εμείς που τον γνωρίζουμε θα το πάρουμε ως χρήση φινας,ντουτας κτλ.
Πιστεύω του ξέφυγε του Γιώργου η λέξη γιατί μερικές φόρες μιλάμε πιο λαϊκά άλλα σίγουρα θα πρέπει να σβηστεί η πρόταση αυτή.
Κάποιο νέος που θα μπεις που να ξέρει κάποιον με το ψευδώνυμο στρίπαρ που δεν είναι πια ενεργός και τι εννοώ εγώ με την λέξη κοκτέιλ κτλ κτλ κτλ ..ούτε που θα σταθεί ....αλλά Άμα πια το θεωρείτε τόσο βαρύ και δεν μπορούμε να συνενοηθουμε σβήστε το ....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απλα η παρεξήγηση τώρα παίρνει πιο μεγάλη έκταση γιατί και ο mod σου απευθύνθηκε λίγο με αυστηρό ύφος.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε παιδιά ,φτάνει με τον στριπαρ.δεν υπάρχει λόγος να κάθεστε να το συζητάτε.το άλλο που είδα που είπατε να τον φέρει πίσω κάποιος στο φόρουμ το θεωρώ εντελώς άτοπο..δικαίωμα του να μην παρουσιάσει να μην ξαναμπεί καν.
Απλά δεν έχει αξία το να μπει..ήταν ο άνθρωπος που δικάζει τους πάντες και τα πάντα λες και ήταν ο δικαστής ντρεντ και ο μόνος που κατείχε την αλήθεια και κανείς άλλος,πυροβολούσε οτιδήποτε και οποιον ανέβαζε παρουσίαση και ζηταγε τον ουρανό με τα άστρα ,παρακινούσε παιδιά να πάνε σε συγκεκριμένους γιατρούς στο εξωτερικό και στη δική του περίπτωση,δεν πήγε σε κανένα από τους γιατρούς που υμνούσε,πήγε σε άλλον και δεν έδειξε τη δική περίπτωση για όποιον λόγο...
Μπαρμπούτσαλα που λέμε και στο χωριό μου..
Τζάμπα μάγκας..και να μπει πάλι,ότι και αν γράψει είναι και θα παραμένει όχι απλά αναξιόπιστος,αλλά πλέον το ποιόν του φάνηκε σύμφωνα με τις πράξεις του..το λέω γτ οι περισσότεροι πλέον που είναι εδώ και βλέπουν αυτά τα μνμ δεν ξέρουν για ποιον μιλάμε και για το τι πόλεμο ,ειρωνίες κτλ έχει εκτοξεύσει σε κάθε μέλος που δεν είχε πάει σε γιατρό που πρότεινε.. ειδικά σε γιατρούς εντός Ελλάδας η επίθεση ήταν απιστευτη
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και εγώ έχω αρπαχτεί με τον Stripar άλλα τον δίνω πολλά ελαφρυντικά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για την χρήση κοκτέιλ παρόλο που γνωρίζω τον Stripar σε ένα βαθμό και εγώ κατάλαβα την έννοια σαν να είναι κανένα τζανκι.
Κάποιο νέο μέλος που το διαβάζει αυτό θα καταλάβει εμείς που τον γνωρίζουμε θα το πάρουμε ως χρήση φινας,ντουτας κτλ.
Πιστεύω του ξέφυγε του Γιώργου η λέξη γιατί μερικές φόρες μιλάμε πιο λαϊκά άλλα σίγουρα θα πρέπει να σβηστεί η πρόταση αυτή.

Δεν είναι αυτό, η "χρήση κοκτειλ" σημαίνει ότι έπαιρνε "περίεργες" ουσίες (προφανώς για το μαλλί) και αυτό του δημιούργησε πρόβλημα υγείας. Αυτό, όποιος το διαβάσει. αμέσως θα αρχίσει αμέσως τις θεωρίες συνομωσίας.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα