Stripar, injertocapilar (lorenzo), fue, 2992grafts, 21-22/11/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aeratos28

Just aeratos
Είναι δεν είναι η δουλειά cvial,το μόνο fake στην προκειμένη είναι η στάση και συμπεριφορά του όταν η παρουσίαση αφορούσε αυτόν..και όχι κάποιον άλλον..γτ σε άλλους ζηταγε ουρανό και γη ,υπεραναλυση πόντο πόντο,αλλά μόλις ήρθε η σειρά του,μπάι μωρό μου ,μπάι,φεύγω για Ντουμπάι..ότι άλλο συζητάμε τώρα υπέρ η κατά του είναι άνευ σημασίας..απλά τα πραγματα
Καταρχήν δεν είναι η δουλειά. Μην αναπαράγετε fake news. Δεύτερον όταν ποστάρεις κάτι πρέπει να είσαι και απίκο να απαντάς σε σχόλια, δεν εξαφανίζεσαι. Για δες εδώ τι γίνεται. Τέλος όταν χάσεις το τρένο, δεν μπορείς να εμφανιστείς μετά από 2 χρόνια. Θα σε κράξουν οι πάντες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είναι δεν είναι η δουλειά cvial,το μόνο fake στην προκειμένη είναι η στάση και συμπεριφορά του όταν η παρουσίαση αφορούσε αυτόν..και όχι κάποιον άλλον..γτ σε άλλους ζηταγε ουρανό και γη ,υπεραναλυση πόντο πόντο,αλλά μόλις ήρθε η σειρά του,μπάι μωρό μου ,μπάι,φεύγω για Ντουμπάι..ότι άλλο συζητάμε τώρα υπέρ η κατά του είναι άνευ σημασίας..απλά τα πραγματα

Επειδή εγώ ξέρω, λέω υπεύθυνα ότι δεν είναι δουλειά, αν θες να είσαι σωστός γράψε "άλλοι λόγοι". Για τα υπόλοιπα μπορείς να πεις ότι θες.
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν πειράζει αν πήγε καλά η μμ του όλα οκ.
Θα μπορούσε να επιστρέψει,θα τον κράζαμε λίγο,αλλά μετά όλα μέλι γάλα.
Δεν νομίζω να πτοούνταν.
 

aeratos28

Just aeratos
Έγραψα είναι δεν είναι δουλειά.το ίδιο είναι.βασικα δεν έχει καν σημασία το συγκεκριμένο κομμάτι που επικεντρώθηκες..
Και αλήθεια δεν έχω να πω κατι άλλο,το είχαμε συζητήσει τότε,απλά ξαναήρθε η κουβέντα χωρίς να την προκαλέσω εγώ και είπα ξανά τη γνώμη μου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πολλές φορές άμα για κάποιο λόγο (έστω και άσχημο) γυρίσεις σελίδα μετά είσαι αλλού, δεν γυρνάς πίσω. Εγώ για το μόνο που τον έχω παρακαλέσει είναι να με αφήσει, όταν κάποια στιγμή βρεθούμε από κοντά, δεν μένει Αθήνα, να πάρω 2-3 τελευταία πλάνα από το μαλλί του για να τελειώσω το βίντεο. Για μένα ήταν υπερπαραγωγή, έχασα πολλές ώρες και θέλω να έχει και ένα τέλος. Για όσους έχουν δει το site της injertocapilar, ο Λορένζο το έχει βάλει "χαλί" στην κεντρική σελίδα και μας έχει τιμήσει να φαίνεται το hairlossgr στο τέλος.
 

Kostas97

Well-Known Member
Ηθελα να πιστευω πως μετα το προσφατο consultation θα ειχαμε καποια νεα του.
Με οσα εχω διαβασει και απο τα συμφραζομενα εγω εχω καταληξει οτι πηγε καλα.
Εαν θυμαστε το shockloss το ειχε αποφυγει.

Αυτο που υποψιαζομαι ειναι οτι λογω του γεγονοτος οτι ειχε περιεργη τριχα(καθετη) παλι δεν εμεινε ικανοποιημενος απο την καλυψη, αλλα αυτο ηταν προσωπικο του θεμα.
Για τον καθενα απο μας μπορει να φαινοταν σουπερ το αποτελεσμα, αλλα εκεινος να μην ικανοποιηθηκε.

Εχω κολλητο σκαντζοχειρο σε μαλλι με τριχα σαν του Stripar.
Εχει μηδενικη ΑΑ και ομως φαινεται παντου δερμα.

Ελπιζω καποια στιγμη να δουμε μαλλι του.
Εγω εχχα ψαξει και στην ιστοσελιδα της κλινικης μηπως τον εντοπισω αλλα ΔΕΝ.
Παντως για το φορουμ αποτελει "Θρυλο" :)

Sorry και απο μενα Papako
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ηθελα να πιστευω πως μετα το προσφατο consultation θα ειχαμε καποια νεα του.
Με οσα εχω διαβασει και απο τα συμφραζομενα εγω εχω καταληξει οτι πηγε καλα.
Εαν θυμαστε το shockloss το ειχε αποφυγει.

Αυτο που υποψιαζομαι ειναι οτι λογω του γεγονοτος οτι ειχε περιεργη τριχα(καθετη) παλι δεν εμεινε ικανοποιημενος απο την καλυψη, αλλα αυτο ηταν προσωπικο του θεμα.
Για τον καθενα απο μας μπορει να φαινοταν σουπερ το αποτελεσμα, αλλα εκεινος να μην ικανοποιηθηκε.

Εχω κολλητο σκαντζοχειρο σε μαλλι με τριχα σαν του Stripar.
Εχει μηδενικη ΑΑ και ομως φαινεται παντου δερμα.

Ελπιζω καποια στιγμη να δουμε μαλλι του.
Εγω εχχα ψαξει και στην ιστοσελιδα της κλινικης μηπως τον εντοπισω αλλα ΔΕΝ.
Παντως για το φορουμ αποτελει "Θρυλο" :)

Sorry και απο μενα Papako
Εγώ με βάση αυτά που πρόλαβα να δω και να ζήσω εικάζω ότι δεν έχει σχέση με το αποτέλεσμα της μμ η εξαφάνιση του αλλά θέμα υγείας ...αν θυμάμαι σωστά ήταν λάτρης των κοκτέιλ και πιστεύω ότι προέκυψαν θέματα....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Μαλλον εννοει τις θεραπειες που ακολουθουσε,πολυ τραβηγμενο αυτο το σεναριο Γιωργο..
 

Disco

Well-Known Member
Εγώ με βάση αυτά που πρόλαβα να δω και να ζήσω εικάζω ότι δεν έχει σχέση με το αποτέλεσμα της μμ η εξαφάνιση του αλλά θέμα υγείας ...αν θυμάμαι σωστά ήταν λάτρης των κοκτέιλ και πιστεύω ότι προέκυψαν θέματα....
Εννοείς ότι έβγαλε θέμα με τα φάρμακα, τα σταμάτησε και έχασε έδαφος στα μαμά μαλλιά του;
 

Kostas97

Well-Known Member
Ακομα και ενα χρονο μετα το μαλλι θα ηταν σχεδον ιδιο... κατι αλλο ειναι, λογικα αφορα αλλο προσωπο.
Ο CVIAL ειπε τον ψαχνει να βγαλει το μαλλι.
Λετε να ειναι καραφλος;;
 

Disco

Well-Known Member
Ακομα και ενα χρονο μετα το μαλλι θα ηταν σχεδον ιδιο...
ακόμα και στην έσχατη περίπτωση που του έβγαλε καμία παρενέργεια το φάρμακο, θα μπορούσε να δοκιμάσει τη χαμηλή δόση για συντήρηση και όλα οκ.
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν παίζει αυτό.
Έπαιρνε ντούντα χρόνια,δοκιμασμένος σε θεραπείες και γνώστης,άρα μην το ψάχνετε άλλο.
Απλά αποσύρθηκε και τέλος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν παίζει αυτό.
Έπαιρνε ντουντα χρόνια,δοκιμασμένος σε θεραπείες και γνώστης,άρα μην το ψάχνετε άλλο.
Απλά αποσύρθηκε και τέλος.
Μα με βάση αυτό ακριβώς έκανα το σενάριο.....ήταν χρήστης ντούτα με πάθος κιόλας και πιστεύω ότι προέκυψαν θέματα που ίσως τον ανάγκασαν να εγκαταλείψει αγωγές άρα να ψιλό υπήρξαν και συνέπειες ίσως στην μμ...ένα σενάριο υποθετικό κάνω πάντα ...αφού δεν μπορούμε να ξέρουμε και δεν μιλάει ούτε ο μοντ ούτε ο ίδιος .....και εγώ δεν πιστεύω ότι παίζουν επαγγελματικοί λόγοι η κρύφτηκε επειδή έκανε κωλοτουμπα....θα έβγαινε και θα στήριζε την επιλογή του πιστεύω αν ήταν αυτός ο λόγος ....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μα με βάση αυτό ακριβώς έκανα το σενάριο.....ήταν χρήστης ντούτα με πάθος κιόλας και πιστεύω ότι προέκυψαν θέματα που ίσως τον ανάγκασαν να εγκαταλείψει αγωγές άρα να ψιλό υπήρξαν και συνέπειες ίσως στην μμ...ένα σενάριο υποθετικό κάνω πάντα ...αφού δεν μπορούμε να ξέρουμε και δεν μιλάει ούτε ο μοντ ούτε ο ίδιος .....και εγώ δεν πιστεύω ότι παίζουν επαγγελματικοί λόγοι η κρύφτηκε επειδή έκανε κωλοτουμπα....θα έβγαινε και θα στήριζε την επιλογή του πιστεύω αν ήταν αυτός ο λόγος ....

ήταν λάτρης των κοκτέιλ και πιστεύω ότι προέκυψαν θέματα....

Αυτή η φράση σου "λάτρης των κοκτειλ"¨είναι απαράδεκτη, το κάνεις και φαίνεται σαν να είναι πρεζάκιας ή να χτυπάει αναβολικά. Σε παρακαλώ ανακάλεσέ το. Ο άνθρωπος ντουντα έπαιρνε όπως χιλιάδες άλλοι και μάλιστα είχε κόψει και την μινο. Δεν έχει εγκαταλείψει καμμία αγωγή ούτε έχει το παραμικρό πρόβλημα από την αγωγή. Το ότι δεν μπορείς να ξέρεις δεν σημαίνει ότι πρέπει να πετάς ότι σου κατέβει στο κεφάλι που όλως τυχαίως "ψιλοβολεύει" και τια απόψεις σου για τις αγωγές έτσι ώστε να διαβάζουν και οι υπόλοιποι και να τρελένονται. Αν υπήρχε πραγματικό θέμα με αγωγή σχετικό με αυτά που συζητάμε πρώτος θα το έβγαζα στον αέρα γιατί ενδιαφέρει πολλούς. Στα προσωπικά θέματα δεσμέυομαι όχι σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος.
 

dim d

Well-Known Member
Μην πεσει κανεις κι μας χαλασει το αφηγημα οτι οι αγωγες δεν ειναι για ανθρωπους συνειδητοποιημενους και δεν εχουν νοημα, θα παθουμε τιποτα..
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αυτή η φράση σου "λάτρης των κοκτειλ"¨είναι απαράδεκτη, το κάνεις και φαίνεται σαν να είναι πρεζάκιας ή να χτυπάει αναβολικά. Σε παρακαλώ ανακάλεσέ το. Ο άνθρωπος ντουντα έπαιρνε όπως χιλιάδες άλλοι και μάλιστα είχε κόψει και την μινο. Δεν έχει εγκαταλείψει καμμία αγωγή ούτε έχει το παραμικρό πρόβλημα από την αγωγή. Το ότι δεν μπορείς να ξέρεις δεν σημαίνει ότι πρέπει να πετάς ότι σου κατέβει στο κεφάλι που όλως τυχαίως "ψιλοβολεύει" και τια απόψεις σου για τις αγωγές έτσι ώστε να διαβάζουν και οι υπόλοιποι και να τρελένονται. Αν υπήρχε πραγματικό θέμα με αγωγή σχετικό με αυτά που συζητάμε πρώτος θα το έβγαζα στον αέρα γιατί ενδιαφέρει πολλούς. Στα προσωπικά θέματα δεσμέυομαι όχι σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος.
Έπρεπε δλδ να αναφέρω αυτό για να φορτώσεις και να πεις ότι ήταν προσωπικό θέμα και άσχετο με την μμ...γιατί ως τώρα δεν το είχες πει και ο καθένας έλεγε την υπόθεση του.....
πολύ ευαίσθητος έγινες ξανφνικα με τον λόγο του καθένα αλλά επιλεκτικά γίνεσαι αυστηρός τελευταία....μετράμε λέξεις και φράσεις με το χέρι στην σκανδάλη....δεν θα μιλάω εδώ μέσα ακαδημαϊκά με την σκέψη μην ενοχληθεί κανένας ....ούτε είχα στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου να στηρίξω την άποψη μου ούτε το έχω ανάγκη ...χέστηκα στην τελική με τον αν ο καθένας παίρνει ότι παίρνει ...εμένα με νοιάζει τι κάνω για εμένα .....έλεος δλδ ....δεν φτάνει που ακούμε εδώ τα χίλια και τα προσπερνας έτσι βρήκες την ώρα να μου την πεις για το "κοκτέιλ"..... δεν είμαι άτομο που παίρνω πίσω τον λόγο μου και δεν με απασχολεί αν το πήρες όπως το πήρες....εγώ κωλοτουμπας δεν είμαι ούτε σβήνω και γράφω αυτά που λέω .....άμα δεν σου αρέσει δεν έχω πρόβλημα να μην ξανά ασχοληθώ ... εξάλλου από καιρό με τα καραγκιοζιλικια που αφήνεις να εξελίσσονται εδώ μέσα έχω ξενερώσει και με τις επιλεκτικές σου "τιμωρίες"....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα