sp75, dr. jose lorenzo, fue, 3251 grafts, 16-17/9/2021 (1st operation)

Ronaldo

Well-Known Member
του giorgos-3 ειναι διαφορετικές...ειναι κάτω από τον ήλιο. Του sp75 ειναι σε φυσικό φως (όχι στον ήλιο) που ειναι και ο ενδεδειγμένος φωτισμός για αντιπροσωπευτική απεικόνιση της πραγματικότητας. Ο φωτισμός ειναι κανονικός θα έλεγα στου sp, όπως θα έπρεπε να ειναι και μπράβο του που δεν ανεβάζει σκοτεινές φωτογραφίες όπως βλέπουμε να γίνεται αλλού. Πρέπει να ανεβάζει και τους επόμενους μήνες στις ίδιες συνθήκες για να υπάρχει κοινό μέτρο σύγκρισης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sp75

Active Member
του giorgos-3 ειναι διαφορετικές...ειναι κάτω από τον ήλιο. Του sp75 ειναι σε φυσικό φως (όχι στον ήλιο) που ειναι και ο ενδεδειγμένος φωτισμός για αντιπροσωπευτική απεικόνιση της πραγματικότητας. Ο φωτισμός ειναι κανονικός θα έλεγα στου sp, όπως θα έπρεπε να ειναι και μπράβο του που δεν ανεβάζει σκοτεινές φωτογραφίες όπως βλέπουμε να γίνεται αλλού. Πρέπει να ανεβάζει και τους επόμενους μήνες στις ίδιες συνθήκες για να υπάρχει κοινό μέτρο σύγκρισης.
ο "χώρος φωτογράφησης" είναι και θα παραμείνει ο ίδιος κατά την παρουσίαση για τους λόγους που αναφέρεις: φωτεινότητα και ίδια βάση αναφοράς
 

sp75

Active Member
5 μήνες. Φύτρωση σε εξέλιξη. Καλή εικόνα με φυσικότητα. Δότρια καλά, χωρίς ερεθισμούς, λήπτρια με ελαφρά πλέον ερυθρότητα (δεν διακρίνεται πλέον λόγω φύτρωσης).
 

Συνημμένα

  • IMG_3460.JPG
    IMG_3460.JPG
    600.6 KB · Προβολές: 270
  • IMG_3461.JPG
    IMG_3461.JPG
    502 KB · Προβολές: 277
  • IMG_3462.JPG
    IMG_3462.JPG
    2.3 MB · Προβολές: 274
  • IMG_3463.JPG
    IMG_3463.JPG
    364.1 KB · Προβολές: 303
  • IMG_3464.JPG
    IMG_3464.JPG
    663.3 KB · Προβολές: 357

giannis1991

Well-Known Member
Πολυ καλος!Αν υποθεσω οτι εχει ακομα ενα 20-30 % στη φυτρωση και οτι θα ωριμασουν και οι ηδη φυτρωμενες τοτε πραγματικα θα δεις ακομα μεγαλυτερη αλλαγη!!!
 

spi

Well-Known Member
Θεαματική αλλαγή σε έναν μήνα. Όπως και με εμένα έτσι και σε σένα έγινε το μπαμ μετά τον 4ο. Άντε λίγο ακομα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sp75

Active Member
Κούρεμα προ εβδομάδας, στη λήπτρια πιο κοντό από τις προηγούμενες φορές. Στη δότρια με μηχανή. Η τελευταία φωτό με λίγο νερό αλά Platanos
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μου αρέσει πολύ η εικόνα από μπροστά, εξαιρετική φυσικότητα και πολύ ευχάριστο στο μάτι.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα δείχνει εξαιρετικό. Σαν προσωπικό γούστο μου δείχνει ότι "τζουλουφιάζει". Θα ήθελα λίγο πιο πίσω την κορυφή και δέσιμο με τους κροτάφους. Κάπως έτσι.

IMG_3556.jpg


Ή κάπως έτσι, καταλαβαίνετε τι θέλω να πω.
 

witcher

Well-Known Member
από μπροστά φαίνεται οκ, στην πανοραμική όμως δείχνει ότι χρειάζεται αρκετή βελτίωση ακόμα. Στα πλαινά φαίνεται κάπως περίεργη η δότρια σε κάποια σημεία τα οποία φαίνονταν και στους προηγούμενους μήνες ότι ειχαν ζοριστεί από την επέμβαση.

1.jpg
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Στα πάνω σαφώς και αναμένεται βελτίωση. Στα πλαϊνά πάντα ήταν αραιός. Παρακάτω δες φώτο με μεγαλύτερο μήκος και πολύ χειρότερο φωτισμό προ μμ. Δυστυχώς δεν έχω ακριβώς το ίδιο πλάνο αλλά είναι εμφανές.

1SG16.09.21L4r.jpg
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το αποτέλεσμα δείχνει εξαιρετικό. Σαν προσωπικό γούστο μου δείχνει ότι "τζουλουφιάζει". Θα ήθελα λίγο πιο πίσω την κορυφή και δέσιμο με τους κροτάφους. Κάπως έτσι.

Προβολή συνημμένου 47020

Ή κάπως έτσι, καταλαβαίνετε τι θέλω να πω.

Καταλαβαίνεις ότι εκεί που έχεις βάλει την hairline είναι αδύνατον γιατί έπρεπε να αφαιρέσει τα μαμα που είχε. Η οριοθέτηση της hairline λαμβάνει υπόψιν το τι υπάρχει.
 
Μπλουζα