Saw Palmetto - Προσοχή στις ετικέτες !!!

simpa

Active Member
μαλλον ισχύει ότι σαν εξέταση η dht δεν έχει να πει κάτι. Πρέπει να είναι πολύ ασταθής σαν ουσία στο σώμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
μαλλον ισχύει ότι σαν εξέταση η dht δεν έχει να πει κάτι. Πρέπει να είναι πολύ ασταθής σαν ουσία στο σώμα
ενας αλλος εδω στο forum, o @Sasuke10 που ειχε μετρησει κ αυτος την dht πριν κ μετα τη χρηση φινας ειχε δει νομιζω γυρω στο 40% μειωση στην dht...οποτε δεν νομιζω να ειναι κ τοσο ασταθης σαν ορμονη...υποτιθεται με 1 mg φινας μειωνεται η dht κατα 70% στο αιμα
 

proklos

Member
Καλησπέρα σε όλους .
Έχει κανείς εικόνα απο β-σιτοστερολη;
Το κατατασσουμε στα συν ή είναι τζάμπα κόπος;
 

gerassis

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους .
Έχει κανείς εικόνα απο β-σιτοστερολη;
Το κατατασσουμε στα συν ή είναι τζάμπα κόπος;

Στα σύν αλλά δεν χρειάζεσαι πολύ. Ειναι μια ουσία που την παιρνουμε απο αρκετες τροφές. Η νούμερο 1 απειλή είναι η DHT. Όπως υποστηρίζει και ο κ. Αναστασάκης ότι συμπληρώματα και να πάρεις το αποτέλεσμα θα είναι ελάχιστο. Εγώ πχ είδα πάχυνση της τρίχας και αλλαγή στην αίσθηση της. Νεες τρίχες γιοκ. Νεες τρίχες θα δεις μόνο αν καταφέρεις να μειώσεις την DHT με κορυφαία επιλογή (δε θα πάρω ποτέ) τη Φιναστερίδη.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Στα σύν αλλά δεν χρειάζεσαι πολύ. Ειναι μια ουσία που την παιρνουμε απο αρκετες τροφές. Η νούμερο 1 απειλή είναι η DHT. Όπως υποστηρίζει και ο κ. Αναστασάκης ότι συμπληρώματα και να πάρεις το αποτέλεσμα θα είναι ελάχιστο. Εγώ πχ είδα πάχυνση της τρίχας και αλλαγή στην αίσθηση της. Νεες τρίχες γιοκ. Νεες τρίχες θα δεις μόνο αν καταφέρεις να μειώσεις την DHT με κορυφαία επιλογή (δε θα πάρω ποτέ) τη Φιναστερίδη.
Απλα στην παχυνση της τριχας συνεισφερει το παλμετο? Στην επανεκφυση οχι?
Το λειζερ που χρησιμοποιει ο κυριος Αναστασακης κανει δουλεια η ειναι μαπα το καρπουζι?
Εννοω αν το χρησιμοποιουμε καθε μερα απο 7 λεπτα πχ για ενα εξαμηνο θα δουμε regrowth η απλα επιβοηθηση στη φυτρωση μετα απο μεταμοσχευση? Απαντησε μου εσυ η ο κυριος Αναστασακης η και οι δυο αν θελετε!
Επισης, αν εβαζα κατι για regrowth θα ηταν δενδρολιβανο για το οποιο υπαρχουν δυο ερευνες, η μια λεει οτι κανει regrowth και η αλλη οτι σταματα τη dht...δεν ειναι απλο δεντρακι οπως πιστευουν σχεδον ολοι!
Αλλα ενταξει, γιατι να βαλει κανεις minox η δενδρολιβανο αν πραγματικα δινει επανεκφυση το λειζερ που προτεινει για χρηση στους ασθενεις του ο κυριος Αναστασακης? Δινει ομως ή οχι? Εδω ειναι το θεμα!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Δεν πιστευω οτι υπαρχει ανθρωπος που εβγαλε μαλλια με καπελα!
Ευχαριστω για την απαντηση, περιμενω ομως απαντηση και απ τον κυριο Αναστασακη που κατι γνωριζει περισσοτερο σχετικα με τα λειζερ διοτι οι ασθενεις του εφαρμοζουν τη συγκεκριμενη αγωγη!
Αν ξανακανω ποτε επεμβαση στο τριχωτο της κεφαλης, θα προτιμησω ή κυριο Παπανικολαου ξανα η κυριο Αναστασακη...το λειζερ δινει επανεκφυση η απλα βοηθαει τη φυτρωση? Αυτο ειναι το ερωτημα μου!
Τελικα τζαμπα ο ντορος για το παλμετο και αδικως ειχα ενθουσιαστει με αυτο!
Με αλλα λογια..το ερωτημα μου ειναι το εξης..το λειζερ το συγκεκριμενο του κυριου Αναστασακη, μπορει να αντικαταστησει τη μινοξιδιλη η οχι?
Ουτε τον αερατο ειχα ειρωνευτει ουτε τον κυριο Αναστασακη σε αλλες αναρτησεις...στο ψαξιμο ειμαστε και οσο ζουμε μαθαινουμε..ειναι απλο!
 

tol

Well-Known Member
Τελικα τζαμπα ο ντορος για το παλμετο και αδικως ειχα ενθουσιαστει με αυτο!
Εσυ, φιλε μου Χριστοφορε, ενθουσιαζεσαι με καθε μαντζουνι που κυκλοφορει.

Πηρες την κρυαδα σου με το παλμετο και το γυρισες σε δεντρολιβανα, τσουκνιδες και κρεμμυδια. Εδω και μηνες εγραφες για "θαυμα της φυσης" και τωρα προσγειωθηκες αποτομα διαβαζοντας οτι δε φυτρωνει ουτε μια νεα τριχα.

Επισης, για αλλη μια φορα σε "τρωει ο ποπουδακος σου" να γινεις παλι κοροϊδο και πελατης κλινικων, πληρωνοντας αδρα θεραπειες που δεν προσφερουν τιποτα. Σου μπαινουν ιδεες να τα "σκας" χοντρα για καπελα και λειζερ. Θελεις να πληρωσεις 2χιλιαρα για να δεις καμια επιπλεον τριχιτσα.

Βοτανα, χορταρικα, καπελα και κουραφεξαλα δεν προσφερουν απολυτως τιποτα. Μια ειναι η μονη εγκεκριμενη παγκοσμιως θεραπεια...η φιναστεριδη και καποιοι την εχετε αναγορευσει σε σατανα, σε φαρμακο του διαολου που μεταμορφωνει τα σκληρα ανδρακια σε τρανσεξουαλ με βυζια!!! Δυστυχως, ολα αυτα ειναι αερολογιες και το μονο που κανουν ειναι σας τυφλωνουν, ωστε να μην μπορειτε να συνειδητοποιησετε οτι η φιναστεριδη ειναι η μονη λυση για το προβλημα της αλωπεκιας.
 
  • Like
Reactions: spi

Giorgos-3

Well-Known Member
Εσυ, φιλε μου Χριστοφορε, ενθουσιαζεσαι με καθε μαντζουνι που κυκλοφορει.

Πηρες την κρυαδα σου με το παλμετο και το γυρισες σε δεντρολιβανα, τσουκνιδες και κρεμμυδια. Εδω και μηνες εγραφες για "θαυμα της φυσης" και τωρα προσγειωθηκες αποτομα διαβαζοντας οτι δε φυτρωνει ουτε μια νεα τριχα.

Επισης, για αλλη μια φορα σε "τρωει ο ποπουδακος σου" να γινεις παλι κοροϊδο και πελατης κλινικων, πληρωνοντας αδρα θεραπειες που δεν προσφερουν τιποτα. Σου μπαινουν ιδεες να τα "σκας" χοντρα για καπελα και λειζερ. Θελεις να πληρωσεις 2χιλιαρα για να δεις καμια επιπλεον τριχιτσα.

Βοτανα, χορταρικα, καπελα και κουραφεξαλα δεν προσφερουν απολυτως τιποτα. Μια ειναι η μονη εγκεκριμενη παγκοσμιως θεραπεια...η φιναστεριδη και καποιοι την εχετε αναγορευσει σε σατανα, σε φαρμακο του διαολου που μεταμορφωνει τα σκληρα ανδρακια σε τρανσεξουαλ με βυζια!!! Δυστυχως, ολα αυτα ειναι αερολογιες και το μονο που κανουν ειναι σας τυφλωνουν, ωστε να μην μπορειτε να συνειδητοποιησετε οτι η φιναστεριδη ειναι η μονη λυση για το προβλημα της αλωπεκιας.
Φίνα είναι η μόνη λύση για την τριχόπτωση κ συμφωνώ σ αυτό αλλά είτε σε αρέσει είτε δεν σ αρέσει υπάρχει τίμημα.....αργά η γρήγορα το διαπιστώνουν όλοι .... Όσο κολλημένοι είναι όπως λες αυτοί που δαιμονοποιούν το χάπι άλλο τόσο κολλημένος είσαι κ εσύ που με κάθε ευκαιρία οποίος παραπονιέται για παρενέργειες του λες ότι νομίζει... έχει παραισθήσεις και το φαντάζεται....τα λεω φιλικά αυτά χωρίς ίχνος κάποιας κόντρας ....δύο είναι τα σίγουρα στην φίνα ....ότι βγάζει μαλλί η κρατάει έστω ....αλλά κ ότι από λίγο έως πολύ ....αργά ή γρήγορα σχεδόν κανείς δεν γλυτώνει από τις παρενέργειες.....και σίγουρα στο τέλος όλοι μα όλοι θα αναγκαστούν να την κόψουν ....όσο υπερβολικό είναι αυτό που λες ότι δαιμονοποιούν το χάπι ...άλλο τόσο υπερβολικό είναι κ εγώ αυτό που λέω ότι με την φίνα πουλας την ψυχή σου στο διάολο για να έχεις μαλλί...
 

tol

Well-Known Member
Φίνα είναι η μόνη λύση για την τριχόπτωση κ συμφωνώ σ αυτό αλλά είτε σε αρέσει είτε δεν σ αρέσει υπάρχει τίμημα.....αργά η γρήγορα το διαπιστώνουν όλοι .... Όσο κολλημένοι είναι όπως λες αυτοί που δαιμονοποιούν το χάπι άλλο τόσο κολλημένος είσαι κ εσύ που με κάθε ευκαιρία οποίος παραπονιέται για παρενέργειες του λες ότι νομίζει... έχει παραισθήσεις και το φαντάζεται....τα λεω φιλικά αυτά χωρίς ίχνος κάποιας κόντρας ....δύο είναι τα σίγουρα στην φίνα ....ότι βγάζει μαλλί η κρατάει έστω ....αλλά κ ότι από λίγο έως πολύ ....αργά ή γρήγορα σχεδόν κανείς δεν γλυτώνει από τις παρενέργειες.....και σίγουρα στο τέλος όλοι μα όλοι θα αναγκαστούν να την κόψουν ....όσο υπερβολικό είναι αυτό που λες ότι δαιμονοποιούν το χάπι ...άλλο τόσο υπερβολικό είναι κ εγώ αυτό που λέω ότι με την φίνα πουλας την ψυχή σου στο διάολο για να έχεις μαλλί...
Φιλε Γιωργο, ενω εισαι παλιο μελος του forum και κανονικα θα επρεπε να γνωριζομαστε ολοι σαν φιλαρακια, παρατηρω οτι δε γνωριζεις στοιχεια για τους συμφορουμιτες ή δεν θελεις να μαθεις ή αποσιωπας την πραγματικοτητα.

Επειδη, φιλε μου Γιωργο, γραφεις με καθε βεβαιοτητα οτι αργα ή γρηγορα η φιναστεριδη θα βγαλει προβληματα σε ολους και θα αναγκαστουν να την κοψουν, σε πληροφορω οτι στο forum ειμαστε, τουλαχιστον, πεντε παλια μελη μακροχρονιοι χρηστες φιναστεριδης. Αλλος τρια, αλλος πεντε, αλλος δεκα, αλλος δεκαπεντε χρονια.

Υπαρχουν γιατροι μεταμοσχευσεων που ειναι χρονιοι χρηστες φιναστεριδης...ο κ. Αναστασακης, ο κ. Λορεντζο (αν δεν κανω λαθος, οπως εχει πει ο Cvial, πανω απο δεκα χρονια).

Παγκοσμιως, επειδη διαβαζω και σε forum του εξωτερικου, υπαρχουν δεκαδες χιλιαδες μακροχρονιοι χρηστες του χαπιου.

Επομενως, για αλλη μια φορα αυτα που γραφεις απεχουν παρασαγγας απο την πραγματικοτητα.

Ας σταματησει, επιτελους, η παραπληροφορηση, η τρομοκρατια και τρομολαγνια. Η φιναστεριδη ειναι το μοναδικο εγκεκριμενο φαρμακο για την τριχοπτωση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JOJO

Active Member
Ο Λορενζο 20 χρόνια, μου το είπε πριν την επέμβαση μου όταν το συζητήσαμε για το αν πρέπει κάποια στιγμή να την ξανά ξεκινήσω
 
  • Like
Reactions: tol

Harris_G

Well-Known Member
Ρε παιδια νταξει ποτε θα το παρουμε χαμπαρι οτι ειναι θεμα οργανισμου;;; Σε αλλον θα βγαλει side effects σε αλλον οχι.
Παραδειγμα#1 Σημερα καυλαντιζα με τη φαρμακοποιο και μου ειπε για ενα πελατη που μονο με μινοξ 2% εχει γινει σα λιονταρι. Σχεδον ολοι κραταμε καποιες ζωνες αλλα αυτος εχει φουλ επανεκφυση. Τι να κανουμε δλδ;;;Tυχερος! Εδω υπαρχει διατροφολογιο αναλογα με την ομαδα αιματος!
Το θεμα ειναι να ξεκινησουμε ολοι και βλεποντας και κανοντας (συμμαχος μας η αντιστρεψιμοτητα σε τεραστια ποσοστα). Και φυσικα να μην υποπεσουμε σε 2 βασικα λαθη:

1) Να μη μας λυγισει η αυθυποβολη
2)Να μη πιστωνουμε στη φινα το κακο τροπο ζωης (τσιγαρα, αλκοολ, αγχη κλπ κλπ) Παραδειγμα#2 Ο ουρολογος (πολυ παλια σχολη οχι κανα παλτο) μου ειπε να μη βαζω το κινητο στις τσεπες του παντελονιου γιατι η ακτινοβολια επηρεαζει παρα πολυ το σπερμα. Και γενικα ειναι χαλαρος με κοροιδευει κιολας που ειμαι φοβικος για καποια πραγματα, αρα για να το πει αυτο ισχυει 99.9%
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φιλε Γιωργο, ενω εισαι παλιο μελος του forum και κανονικα θα επρεπε να γνωριζομαστε ολοι σαν φιλαρακια, παρατηρω οτι δε γνωριζεις στοιχεια για τους συμφορουμιτες ή δεν θελεις να μαθεις ή αποσιωπας την πραγματικοτητα.

Επειδη, φιλε μου Γιωργο, γραφεις με καθε βεβαιοτητα οτι αργα ή γρηγορα η φιναστεριδη θα βγαλει προβληματα σε ολους και θα αναγκαστουν να την κοψουν, σε πληροφορω οτι στο forum ειμαστε, τουλαχιστον, πεντε παλια μελη μακροχρονιοι χρηστες φιναστεριδης. Αλλος τρια, αλλος πεντε, αλλος δεκα, αλλος δεκαπεντε χρονια.

Υπαρχουν γιατροι μεταμοσχευσεων που ειναι χρονιοι χρηστες φιναστεριδης...ο κ. Αναστασακης, ο κ. Λορεντζο (αν δεν κανω λαθος, οπως εχει πει ο Cvial, πανω απο δεκα χρονια).

Παγκοσμιως, επειδη διαβαζω και σε forum του εξωτερικου, υπαρχουν δεκαδες χιλιαδες μακροχρονιοι χρηστες του χαπιου.

Επομενως, για αλλη μια φορα αυτα που γραφεις απεχουν παρασαγγας απο την πραγματικοτητα.

Ας σταματησει, επιτελους, η παραπληροφορηση, η τρομοκρατια και τρομολαγνια. Η φιναστεριδη ειναι το μοναδικο εγκεκριμενο φαρμακο για την τριχοπτωση.
[/QUOTE
Τολ κ γνωρίζω πλέον συγκεκριμένα πράγματα για κάποια παιδιά εδώ μέσα και έχω κάποια σφαιρική άποψη για κάποια θέματα όπως η φίνα αλλά σε καμία περίπτωση δεν θέλω κ δεν σχολιάζω ούτε μπαίνω σε ξένα χωράφια να το παίξω ειδήμον.... όπως κάνω κ στις μμ αλλά κ σε άλλα θέματα στην ζωή μου δεν μπαίνω σε ξένα χωράφια....ο καθένας στο είδος του...
Άλλα σαν απλος παρατηρητής βλέπω ότι πίσω από κάθε παιδί που λέει ότι δεν έχει παρενέργειες από φίνα (που κάποιοι προσπαθούν να πείσουν κ τον εαυτό τους για αυτό κατά την άποψη μου κ εθελοτυφλουν...) Υπάρχουν άλλοι τόσοι που παραπονιούνται για τις παρενέργειες. Αυτούς γιατί τους προσπερ
νας; Δεν κτλ..... Όσο αφορά τα ξένα φορουμ δεν παρακολουθώ αλλά υποθέτω ότι θα υπάρχουν κ εκεί άτομα που θα διαμαρτύρονται για παρενέργειες.....
Όσο για τον Λορέντζο τον κ Αναστασάκη που πλέον παρακολουθεί το φόρουμ κ όσους υποστηρίζουν την φίνα από τους γιατρούς είπα την άποψη μου κ σε άλλο νήμα .... Σφραγίζουν τις δουλειές τους κ καλά κάνουν ....Άμα δεν στηρίξεις το σπίτι σου να πέσει να σε πλακώσει !κ ξανά λέω ....υπάρχουν δύο γιατροί ...γιατροί όμως που κάνουν μμ οι οποίοι κ δεν υποστηρίζουν την φίνα η οποίος επιλέξει να πάρει τους ενημερωνει για σχεδόν 50% παρενεργειών έστω κ πιο ελαφρές... Δλδ πως να το κάνουμε τώρα ; Υπάρχει κ αυτή πλευρά ... Με το ζόρι να λέμε ότι η φίνα είναι το αγγελικό χάπι ;
 

dim d

Well-Known Member
Πιστευω οτι πολλοι ανθρωποι με τα ετη βλεπουν μια γενικη πτωση στην σεξουαλικη τους ζωη και το αποδιδουν αποκλειστικα στην φινα. Οταν δεν κανεις γυμναστικη, καπνιζεις κλπ μεγαλωνοντας θα εχεις πτωση σε πολλα σημεια. Σιγουρα καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα αλλα σιγουρα η εκταση και η ενταση τυχων παρενεργειων δεν ειναι οπως παρουσιαζεται συχνα πυκνα.
 

spi

Well-Known Member
Παράδειγμα #2 Ο ουρολογος (πολυ παλια σχολη οχι κανα παλτο) μου ειπε να μη βαζω το κινητο στις τσεπες του παντελονιου γιατι η ακτινοβολια επηρεαζει παρα πολυ το σπερμα. Και γενικα ειναι χαλαρος με κοροιδευει κιολας που ειμαι φοβικος για καποια πραγματα, αρα για να το πει αυτο ισχυει 99.9%
Αν σου είπε ο ουρολόγος πάντως ότι το κινητό κάνει κακό στο σπέρμα μάλλον δεν πρέπει να παίρνεις όλα όσα λέει σαν δεδομένα. Και στο λέω φιλικά
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Φιλε Γιωργο, ενω εισαι παλιο μελος του forum και κανονικα θα επρεπε να γνωριζομαστε ολοι σαν φιλαρακια, παρατηρω οτι δε γνωριζεις στοιχεια για τους συμφορουμιτες ή δεν θελεις να μαθεις ή αποσιωπας την πραγματικοτητα.

Επειδη, φιλε μου Γιωργο, γραφεις με καθε βεβαιοτητα οτι αργα ή γρηγορα η φιναστεριδη θα βγαλει προβληματα σε ολους και θα αναγκαστουν να την κοψουν, σε πληροφορω οτι στο forum ειμαστε, τουλαχιστον, πεντε παλια μελη μακροχρονιοι χρηστες φιναστεριδης. Αλλος τρια, αλλος πεντε, αλλος δεκα, αλλος δεκαπεντε χρονια.

Υπαρχουν γιατροι μεταμοσχευσεων που ειναι χρονιοι χρηστες φιναστεριδης...ο κ. Αναστασακης, ο κ. Λορεντζο (αν δεν κανω λαθος, οπως εχει πει ο Cvial, πανω απο δεκα χρονια).

Παγκοσμιως, επειδη διαβαζω και σε forum του εξωτερικου, υπαρχουν δεκαδες χιλιαδες μακροχρονιοι χρηστες του χαπιου.

Επομενως, για αλλη μια φορα αυτα που γραφεις απεχουν παρασαγγας απο την πραγματικοτητα.

Ας σταματησει, επιτελους, η παραπληροφορηση, η τρομοκρατια και τρομολαγνια. Η φιναστεριδη ειναι το μοναδικο εγκεκριμενο φαρμακο για την τριχοπτωση.
Αυτος ειναι ο περιβοητος λορεντζο?
Απιαστο ονειρο για εμενα να κανω μεταμοσχευση σε αυτον! Και χρηματα πολλα να ειχα που λεει ο λογος, δε γινοταν να χρησιμοποιησω φιναστεριδη!
Εδω η μινοξ με καταστρεφει, η φινα δε θα με κατεστρεφε?
Ηλπιζα οτι κατι μπορει να δωσει το παλμετο αλλα ο γερασης με αυτο που ειπε με απογοητευσε..τζιφος τελικα!
Επομενη λυση? Το δεντρολιβανο που λειτουργει οπως η μινοξ! Εκτος αν μου απαντησει ο κυριος Αναστασακης που μεχρι στιγμης επιδεικτικα με αγνοει, για τη χρησιμοτητα και την αποδοτικοτητα του λειζερ που δινει στους ασθενεις του! Βοηθα στο regrowth οσο η minox? Αν ναι τοτε θα μιλαμε για θαυματουργο βοηθημα διοτι σιγουρα δε βγαζει παρενεργειες!

Τελοσπαντων....ενα καλο συμπληρωμα θελω ακομα και θα τελειωσει το θεμα α.α.
Συμπληρωμα δεν εννοω ταμπλετες...αλλα συμπληρωματικη επεμβαση αν και επρεπε να ειχα καθαρισει η με μεγαλυτερη εξαγωγη-τοποθετηση τριχοθυλακιων στη μονη συνεδρια η με διπλη συνεδρια που περιμενα να πραγματοποιηθει

Για να μην απανταει ο κυριος Αναστασακης δυο τινα μπορει να συμβαινουν...η δε δινει σημασια σε εναν ...ανωνυμο και μη ιατρο συνανθρωπο του ή πολυ απλα το λειζερ του δεν κανει απολυτως τιποτα στο θεμα regrowth!

Επομενη λυση? Φινα με την καμια!
Αρα μια ακομα συνεδρια(πω κανει και ριμα με τη λεξη καμια...!)

Α ρε παλμετο με απογοητευσες κι εσυ....αλλη μια "ερωτικη" απογοητευση και το κοντερ συνεχιζει να γραφει...!
 

tol

Well-Known Member
Αυτος ειναι ο περιβοητος λορεντζο?
Απιαστο ονειρο για εμενα να κανω μεταμοσχευση σε αυτον! Και χρηματα πολλα να ειχα που λεει ο λογος, δε γινοταν να χρησιμοποιησω φιναστεριδη!
Εδω η μινοξ με καταστρεφει, η φινα δε θα με κατεστρεφε?
Ηλπιζα οτι κατι μπορει να δωσει το παλμετο αλλα ο γερασης με αυτο που ειπε με απογοητευσε..τζιφος τελικα!
Επομενη λυση? Το δεντρολιβανο που λειτουργει οπως η μινοξ! Εκτος αν μου απαντησει ο κυριος Αναστασακης που μεχρι στιγμης επιδεικτικα με αγνοει, για τη χρησιμοτητα και την αποδοτικοτητα του λειζερ που δινει στους ασθενεις του! Βοηθα στο regrowth οσο η minox? Αν ναι τοτε θα μιλαμε για θαυματουργο βοηθημα διοτι σιγουρα δε βγαζει παρενεργειες!

Τελοσπαντων....ενα καλο συμπληρωμα θελω ακομα και θα τελειωσει το θεμα α.α.
Συμπληρωμα δεν εννοω ταμπλετες...αλλα συμπληρωματικη επεμβαση αν και επρεπε να ειχα καθαρισει η με μεγαλυτερη εξαγωγη-τοποθετηση τριχοθυλακιων στη μονη συνεδρια η με διπλη συνεδρια που περιμενα να πραγματοποιηθει

Για να μην απανταει ο κυριος Αναστασακης δυο τινα μπορει να συμβαινουν...η δε δινει σημασια σε εναν ...ανωνυμο και μη ιατρο συνανθρωπο του ή πολυ απλα το λειζερ του δεν κανει απολυτως τιποτα στο θεμα regrowth!

Επομενη λυση? Φινα με την καμια!
Αρα μια ακομα συνεδρια(πω κανει και ριμα με τη λεξη καμια...!)

Α ρε παλμετο με απογοητευσες κι εσυ....αλλη μια "ερωτικη" απογοητευση και το κοντερ συνεχιζει να γραφει...!
Εισαι θεουλης!!!
 

mic6

Well-Known Member
Μόνο σε μένα δουλεύει το saw? Εξακολουθώ να μη βλέπω τρίχα στα χέρια μου από όταν το ξεκίνησα ενώ πριν έβλεπα από αρκετές έως πολλές, ειδικά κατά την εφαρμογή της μινοξ. Επίσης να πω ότι αραίωσα τη μινοξ σε μια φορά κάθε δύο μέρες με απώτερο στόχο να την κόψω τελείως μέχρι το φθινόπωρο και να μείνω με το saw.
 
Μπλουζα