Rock00. FUE 4000g 7-8/10/2021 - Δρ. Ιάσων Αργυρίου

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τον είπες για μμ και σου πε φύγε σίγουρα έτσι;;;

Οχι αλλα περιμενω απαντηση περισσοτερο καιρο και απο μια κοπελα που ειχαμε βγει πριν τις πανελληνιες και μου ειπε θα μου στειλει μολις φτασει σπιτι. Ακομα περιμενω... :p
 

Gianney

Well-Known Member
Οχι αλλα περιμενω απαντηση περισσοτερο καιρο και απο μια κοπελα που ειχαμε βγει πριν τις πανελληνιες και μου ειπε θα μου στειλει μολις φτασει σπιτι. Ακομα περιμενω... :p
Πάνε να φτιάξεις μια hairline τύπου Vlafo και ξέχνα τα άλλα χαχα
 

vlafo

Well-Known Member
Άρα κάλυψες μια τεράστια επιφάνεια 180τμ.
Φαινόταν και από τις φωτογραφίες ότι ήταν μεγάλη.
Συνεπώς με μια μέση πυκνότητα 22g μην περιμένεις πολύ μεγάλα πράγματα,αλλά σίγουρα η εικόνα θα είναι πολύ βελτιωμένη που με το κατάλληλο layering και αντίστοιχο μήκος θα το έχεις καλύψει σχεδόν.
Αν έχεις βγάλει και ψηλό λόγο,τότε τα πράγματα θα είναι ακόμα καλύτερα.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser

Συνημμένα

  • IMG_20211009_202740.jpg
    IMG_20211009_202740.jpg
    193.4 KB · Προβολές: 215

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
@alex7 μην ξεχνάς 20 χρόνια κούμπωνε φίνα και ειδικά τα δέκα χρόνια ένα mg και μερα με κάποιες διακοπές,έτσι τον διατηρούσε σταθερό και χώρις απώλειες
 

vlafo

Well-Known Member
Αν ξηλώνεις όλη τη δότρια και αν έχεις φυσικά, το έχουμε ξαναπεί φτάνεις σε εντυπωσιακό αποτέλεσμα.
Μέχρι nw5 υπό προϋποθέσεις γίνεται ολική επαναφορά.
Απλά σχεδόν κανείς δε μπαίνει για 2μμ γιατί είναι ευχαριστημένοι με το αποτέλεσμα και σταματάνε.
Δεν εξαντλούν τις πιθανότητες όλες που έχουν.
Καθίστε να δείτε τον Ιούλιο όταν με το καλό τελειώσει,και θα δείτε μεταμόρφωση.

Οι περιπτώσεις σαν τη δική μου, απλά με μια δεύτερη μπορούν να πάνε μαμά πυκνότητες,αυτή είναι η βασική διαφορά.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
@MaleCyprus Οταν ειναι να παμε θα παμε παρεουλα αδερφε να δουμε και τις Ισπανιδες ; )
@Gianney Ολοι μας καποτε ειμασταν τουμπανοι μπρο μου. Αν ψαξεις και εσυ φωτο απο τα 17 σου παιζει να ησουν και καλυτερα απο μενα.
@alex7 Φιλε μου σκοπος μου δεν ειναι να γινω ουτε σαν τον φιλο vlafo ουτε σαν κανεναν. Ο καθένας μας εδω ειναι ξεχωριστο case. Αυτο που θελω εγω να γινει οταν θα ερθει η ωρα ειναι να παρω το 110 % και να ειμαι χαρουμενος με τον εαυτο μου, να κοιταζομαι στον καθρέφτη και να βγαίνω έξω τελείως μπουσταρισμενος ψυχολογικά. Δεν είναι διαγωνισμός.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Αν ξηλώνεις όλη τη δότρια και αν έχεις φυσικά, το έχουμε ξαναπεί φτάνεις σε εντυπωσιακό αποτέλεσμα.
Μέχρι nw5 υπό προϋποθέσεις γίνεται ολική επαναφορά.
Απλά σχεδόν κανείς δε μπαίνει για 2μμ γιατί είναι ευχαριστημένοι με το αποτέλεσμα και σταματάνε.
Δεν εξαντλούν τις πιθανότητες όλες που έχουν.
Καθίστε να δείτε τον Ιούλιο όταν με το καλό τελειώσει,και θα δείτε μεταμόρφωση.

Οι περιπτώσεις σαν τη δική μου, απλά με μια δεύτερη μπορούν να πάνε μαμά πυκνότητες,αυτή είναι η βασική διαφορά.
Όντως του Ιούλιου αναμένεται ολική επαναφορά, επειδή επέλεξε από τους κορυφάιους γιατρούς που λαμβάνουν όλες τις παραμέτρους υπόψη και μετρήσιμα με πλάνο.
 

Gianney

Well-Known Member
Αν ξηλώνεις όλη τη δότρια και αν έχεις φυσικά, το έχουμε ξαναπεί φτάνεις σε εντυπωσιακό αποτέλεσμα.
Μέχρι nw5 υπό προϋποθέσεις γίνεται ολική επαναφορά.
Απλά σχεδόν κανείς δε μπαίνει για 2μμ γιατί είναι ευχαριστημένοι με το αποτέλεσμα και σταματάνε.
Δεν εξαντλούν τις πιθανότητες όλες που έχουν.
Καθίστε να δείτε τον Ιούλιο όταν με το καλό τελειώσει,και θα δείτε μεταμόρφωση.

Οι περιπτώσεις σαν τη δική μου, απλά με μια δεύτερη μπορούν να πάνε μαμά πυκνότητες,αυτή είναι η βασική διαφορά.
Nw 5 να μην θέλει καμία 6 με 8 χιλιάδες για φουλ επαναφορά;
 

alex7

Well-Known Member
@MaleCyprus Οταν ειναι να παμε θα παμε παρεουλα αδερφε να δουμε και τις Ισπανιδες ; )
@Gianney Ολοι μας καποτε ειμασταν τουμπανοι μπρο μου. Αν ψαξεις και εσυ φωτο απο τα 17 σου παιζει να ησουν και καλυτερα απο μενα.
@alex7 Φιλε μου σκοπος μου δεν ειναι να γινω ουτε σαν τον φιλο vlafo ουτε σαν κανεναν. Ο καθένας μας εδω ειναι ξεχωριστο case. Αυτο που θελω εγω να γινει οταν θα ερθει η ωρα ειναι να παρω το 110 % και να ειμαι χαρουμενος με τον εαυτο μου, να κοιταζομαι στον καθρέφτη και να βγαίνω έξω τελείως μπουσταρισμενος ψυχολογικά. Δεν είναι διαγωνισμός.
Διαγωνισμό προφανώς δεν κάνουμε .Είσαι πολύ νέος και πρέπει να συγκρατηθείς γιατί δεν ξέρεις τι σου επιφυλάσσει το μέλλον στο κεφάλι σου .Προς το παρόν μόνο φάρμακα
 
Μπλουζα